E-SHOP > 100% přírodní Cordyceps sinensis

100% přírodní Cordyceps sinensis

Novinka jedinečný Naturgreen "fermentovaný" Cordyceps sinensis CS-4 jediný originál na trhu v CZ v originálním složení.

100% čistý a originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí.

Pouze Naturgreen Cordyceps sinensis , optimálně kopíruje složení divokého (WILD -CS ) Cordyceps sinensis. Je to přírodní a čistá síla, která vás okamžitě nastartuje!

Díky svým magickým aktivním složkám a léčivým funkcím jsou houby přirozeným ochráncem lidského zdraví. Čínské jméno naší společnosti "益要圣" pochází z anglické "esence", což znamená, že se jedná o podstatu hub. Zaregistrovaná ochranná známka patentu "河南河阳" pochází z písemné práce "U učitele" Han Yu, která předpokládá, že houby přijímá člověk proto, aby byl zdravější, energičtější a plný moudrosti.

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.

Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech účinných látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných účinných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.

Cordyceps se používá v Číně přes 1200 let. Má nezvyklou podobu své existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití.

Cordyceps je získáván z mycelia (podhoubí) přírodního cordycepsu. Hmota získaná po zkvašení (fermentací)se rozmělňuje na prášek a balí se do kapslí. Tento produkt neobsahuje hormony a jiné povzbuzující látky.

Náš výrobce dodává Cordyceps sinensis do celého světa a pouze naše firma má jeho výhradní zastoupení!

Pokud kupujete u konkurence, vždy se podívejte, jaké balení kupujete a propočítejte si cenu! Uvidíte, že u nás platíte nejlepší cenu za super kvalitu. Navíc, naše kapsle a prášek Cordycepsu jsou 100% přírodní!

Naturgreen "fermentovaný" Cordyceps sinensis je balen 120 ks naplněn po 500 mg v kapsli.

VYUŽIJTE NABÍDKU 5+1 ZDARMA


(id:Cor-shop)
799,-
 -13%
699,-
cena bez DPH 607,83
dostupnost: skladem

Cordyceps sinensis

Naturgren "fermentovaný" Cordyceps sinensis  CS-4 jedinečný  originál v CZ

Pouze Naturgreen Cordyceps sinensis , optimálně kopíruje složení divokého (WILD -CS ) Cordyceps sinensis  Je to přírodní  a čistá  síla, která vás okamžitě nastartuje !

Jsme tu pro vás již 9 let kvalita našeho produktu je vyzkoušena tisíci zákazníky. Ti se k nám stále vrací a doporučují produkty i svému širokému okolí. Vyzkoušejte naši čistou přírodní kvalitu a uvidíte, že budete spokojeni.

Cordyceps  balení obsahuje 120 ks přírodních kapslí po 500 mg (nápln), celkově váží kapsle 600 mg. Náplň obsahuje polysacharidy, mannitol , ale také potřebný cordycepin (derivát nukleotidu adenosin). Pokud kupujete u konkurence, vždy se podívejte jaké balení kupujete a propočítejte si to. Pokud vám někdo neukáže standardizovaný COA certifikát na účinné látky tak mu to složení nevěřte!  A pozor, pro nelepší porovnání by měl být certifikát vždy vystaven na  již na hotové tj na kapsle, ne pouze certifikát na prášek -extrakt. Extrakt-prášek  je vždy pouze výchozí surovina ke zpracování a naplněním do kapslí, může změnit své obsahové hodnoty. Zde máte ukázku, jak má správně certifikát vypadat, a jak mají být v COA vyznačeny účinné látky. Vždy platí kolonka “results” (výsledek). Během výroby cordycepsu je systém HACCP používán společně s normou nařízení na produkci ze strany ESSE. Navíc je vše certifikováno podle ISO9001, ISO14000 a certifikace COA podle CE normy série OHSAS 18000 (certifikace pro zdraví a bezpečnostní informace a závazná informace, kontrola těchto dokumentů SZPI je zde). Uvidíte, že u nás platíte vždy tu nejlepší cenu za tu nejlepší kvalitu na trhu.

Cordyceps sinensis fermentované mycelium cizopasné houby Cordyceps  sinensis.

 

Je tradičním přípravkem TČM Čínské národní fytoterapeutické farmacie staré 1200 let. Má nezvyklou podobu své existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití. Má schopnost regulovat energii JIN a JANG a dosáhnout jejich odpovídající rovnováhy v našem organismu. Cordyceps patří do království hub. Rozmnožuje se nepohlavní cestou, ne tedy prostřednictvím splynutí mužské a ženské buňky, jako je to například u rostlin. Sám v sobě, ale nese oba tyto počátky. Je velmi bohatý na výživné látky a biologicky aktivní komponenty, které jsou vlastní vysokohorským rostlinám. Nachází se pouze tam, kde jsou vhodné podmínky pro jeho růst a výživu. Jsou to vysokohorská území v Číně a Tibetu ve výšce 3500 m.

Informace pro naše zákazníky  k našemu staronovému složení:

Vše se časem mění podle toho, jak se spousta věcí v životě vyvíjí.

I my jsme se dlouho vezli na "vlně" tvrzení ,že pouze vysoký počet polysacharidů je pro náš Cordyceps to nejlepší.  

Na základě nových studií a doporučení našeho výrobce a dodavatele, jednoho s největších v Číně, jsme právě díky jeho dlouhodobé zkušenosti  s nových studií  již před 8 měsíci, přešly na jiný nový poměr houbových polysacharidů.  A to na pouhých 5% s celkových původních 30%.  Náš nový poměr -složení je sice  s menším  % polysacharidů než které jsou na trhu , ale ty  naše jsou pouze 100% houbové a nejsou „nastavované škrobem “ Vše je  navíc doplněno  vyváženým  poměrem  dalších důležitých přírodních  „účinných“ látek,  které se pak co nejvíce  složením  podobají složení divokého( WILD CS) Cordycepsu klikni zde.

Ne, že by byl náš  původní Cordyceps  s 30%  polysacharidů co jsme vám  dlouho dodávali  ten špatný, to ne !  Ale, jak je uvedeno nahoře doba se mění a s tím se také neustále mění  i složení  a tím  pak i účinek  některých výrobků. I my dnes i po tak krátké době 8 měsíců  víme ze  zpětných reakcí našich zákazníků, že se u našeho nového Cordycepsu  se  jedná ještě o lepší produkt, než ten, který byl ten náš původní. 

Náš nový extract Cordyceps sinensis (CS-4) obsahuje standardizované houbové polysacharidy 5%, proteiny, tuky, 18 druhů aminokyselin, adenosin, Cordycepic acid, Ergosterol včetně 8 esenciálních aminokyselin, ale i jinné důležité přírodní látky jako jsou zde uvedené. Je v něm také vitamín B12, fungisterol, alkaloidy a další vitamíny. U jednotlivých našich šarží obsahuje Cordyceps sinensis (CS-4) až 11,9 % přírodního mannitolu (cordycepic acid) a až 0,34% přírodního adenosinu. Pouze takovéto složení účinných látek  u CS-4 optimálně kopíruje složení divokého (WILD) CS viz zde  COA  zde Fermentovaný CS-4 (Cs-C-Q80) slouží jako jediná náhrada za přirozený Cordyceps sinensis zde. 

Vše je u divokého a fermentovaného CS-4 extract rozloženo tak, aby byl synergetický efekt všech  zúčastněných účinných látek byl pouze ten nejlepší.Více info najdete zde.

Prosím, všimněte si v tabulce COA především nízkých hodnot polysacharidů  pro Wild i pro fermentovaný CS-4 extract. Oba dva druhy obsahují pouze nízké optimální hodnoty polysacharidů, tak aby vysoké hodnoty polysacharidů zbytečně „neblokovali“ účinek ostatních důležitých účinných látek.( studie proč vysoké polysacharidy ne zde) Především je zde zaměření na  Cordycepic acid (fermentovaný CS má dokonce hodnoty dvojnásobné), který je jednou s nejdůležitějších účinných látek Cordycepsu (CS). Dále pak stojí za zmínku adenosin a  ergosterol (biologický prekurzor  vitaminu D2), Co je vlastně Ergosterol a kde pomáhá to budete určitě překvapeni. Více informací najdete zde.

Fermentované mycelium cizopasné houby Cordyceps sinensis je jedinečný výrobek a  obsahuje pouze optimální 5% množství houbových standardizovaných polysacharidů a to všechny 4 skupiny polysacharidů. Jsou to hlavně (hlavně β-(1, 3)-D-glukany), dále pak  obsahuje přírodní mannitol (Cordycepic acid), a hlavně důležitý nepostradatelný přírodní adenosin (cordycepin je derivát nukleotidu adenosin tj ),3'- deoxyadenosin), protein, 18 druhů aminokyselin (včetně 8 esenciálních aminokyselin), vitamín B12, fungisterol, alkaloid a další vitamíny. Naše firma na rozdíl od ostatních garantuje a deklaruje složení adenosinu v COA a na etiketě protože , tam skutečně a prokazatelně  je.

Naše fermentované mycelium cizopasné houby Cordyceps sinensis.( CS)  je jedinečný výrobek, který  obsahuje mimo jiné  5% standardizovaných houbových polysacharidů 11,9% mannitolu (cordycepic acid) dále důležitý a nepostradatelný cordycepin (derivát nukleotidu adenosin tj. 3'-deoxyadenosin 0,34%., protein, 18 druhů aminokyselin (včetně 8 esenciálních aminokyselin), vitamín B12, fungisterol, alkaloid, a další vitamíny. Jedinečný (derivát nukleotidu adenosin tj.Cordycepin, 3'-deoxyadenosine, je jedna s nejdůležitějších  účinných složek Cordycepsu. Nejsou to právě jenom ty  vysoké hodnoty % polysacharidů, jak si někteří myslí. Zde najdete informace o Cordycepin a také  zde  zajímavé  studie.

Pouze naše firma je jedna s mála na trhu, která deklaruje tyto  výše uvedené hodnoty  v COA a uvádí je také na etiktě  našeho výrobku Naturgreen Cordyceps sinensis.

Víte také, proč se u nás  prodává tak málo Cordycepsu, který je fermentovaný? Je to hlavně díky tomu, že fermentace Cordycepsu podléhá  zde patentu , který mohou používat pouze 3 největší  firmy a producenti hub v ČÍNĚ. K těmto firmám se však obyčejný „překupníček“ jenom tak nedostane a hlavně  také musíte za takovou kvalitu i  pořádně zaplatit.

Naše desatero, proč zrovna koupit náš Cordyceps sinensis?

  • Jsme tu pro vás již 9 let kvalita našeho produktu je vyzkoušena tisíci zákazníky
  • U našeho výrobku najdete  pouze  silné, ale v základu optimální a v ideálním poměru složení, které se podobá co nejvíce složení divokého(Wild) Cordycepsu zde
  • Zpracování produktu patentovanou technologii (fermentace) Díky tomu je náš Cordyceps v maximální síle a účinnosti. Je 100% přírodní  a neobsahuje  žádná  zbytková  rozpouštědla tak jako u metod jiných zpracování zde
  • Jako jedni s mála na trhu jsme klasické standardní testování čistoty rozšířily navíc i na testování pro polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs) zde
  • Jako jedni s málo deklarujeme na našem výrobku a etiketách přírodní důležitý a nepostradatelný adenosin  (je to cordycepin derivát nukleotidu adenosin tj ),3‘- deoxyadenosin) zde a zde a zde
  • Seznam účinných látek uvedených najdete vždy v přiloženém COA a na našich etiketách. Vždy uvádíme kompletní informace o složení a rozborech  COA  a tyto standardizované účinné látky (nutriční hodnoty) uvádíme i na našich výrobcích zde.
  • Jsme výrobci a dovozci, známe svoje zdroje  a naše výrobky neobsahují pojiva, konzervanty či barviva zde
  • Sami  naše výrobky konzumujeme od počátku a proto tak dobře známe jejich účinky
  • Naše výrobky jsou notifikovány na příslušných úřadech včetně min. zemědělství a zdravotnictví a při dovozu kontrolovány SZPI zde.
  • Ke každému našemu zakoupenému  výrobku  za nákup nad 500 Kč  dostanete  jako pozornost  dárek  zdarma.

Dávkování: děti od 6 let užívají 1 - 2 kapsle denně 2x denně.  Dospělí 1 - 3 kapsle 2 - 3 x denně, po dobu    minimálně 30 dnů. Dospělí, pokud je to nutné, dávku můžeme zvýšit až na 4 kapsle 2-3x denně, maximálně však po dobu 30 dnů, kdy dávku opět snížíme. Pro lepší vstřebatelnost látek, užívat na lačno nebo 20 minut po jídle. Zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody, doporučujeme zapít teplým čajem. Určeno pro dlouhodobé užívání. 

Upozornění: Cordyceps je bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky. Nedoporučuje se užívat malým dětem do 3 roků  v těhotenství a při kojení. Doplněk stravy, chraňte před dětmi, po otevření skladujete v suchu a temnu.

Balení: 120 ks vegan  celulózových (HPMC ) kapslí , 1kapsle je 500 mg čisté náplně Cordyceps sinensis, celková váha kapsle je 600mg, balení celkem je 72g.

Doporučení: při užívání našich medicinálních hub doporučujeme pro nejlepší účinky vždy zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek s těchto hub. V synergii doporučujeme užívat náš extrakt z brazilské třešně Acelora C max zde.

Jak nejlépe  a rychle náš Cordyceps vyzkoušet :  v případě sportu či procházky doporučuji jednorázové  užití 3-4 kapslí a to  asi  20 min před. Při této sportovní zátěži pak  ucítíte  ihned tu změnu a „restart“  těla a sílu  zrychlení  vašeho výkonu,  aniž se budete zadýchávat (okysličí se plíce.) To je však  pouze zlomek toho co náš Cordyceps  dokáže. Pro ostatní „konvenční“ užívání doporučujeme medicinální houby užívat po celou dobu konvenční terapie. Zde  se řiďte doporučením, které je uvedeno na obale.

A co další je potřeba u kvalitního výrobku Cordycepsu mít ? Jako jedni s mála na trhu jsme klasické standardní testování čistoty a účinných látek uvedených v COA,rozšířily navíc i na testování pro  polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs). Ty mají karcinogenní účinky, mohou ovlivnit vývoj plodu a mají spojitost i s různými kardiovaskulárními chorobami. Vyhovující test report (PAHs) najdete zde

Víte  co se skrývá  uvnitř Vaší kapsle  nebo  co je lisováno ve  Vaší tabletě  Cordycepsu ?

Rozdělejte kapsli nebo rozdrťte tabletu a ochutnejte. Je zde vždy velmi výrazný rozdíl v chuti. Kvalitní Cordyceps prášek má výraznou ostrou nahořklou chuť, která se dá přirovnat k hořkému kakau-mandlím. Ostrá hořká chuť je především dána účinnou složkou adenosin a % obsahem dalších aktivních učinných látek viz metoda zpracování fermentace zde

Pokud váš Cordyceps nemá tuto "výraznou štiplavou" chuť nebo  je to „mdlé" nebo dokonce "nasládlé" je tam minimum kvalitního prášku a takový produkt  vám  ke zdraví nepomůže. Do takového Cordycepsu  je vždy většinou  ve výrobě za účelem zisku přidaná želatina nebo vysoké % škrobových bramborových polysacharidů (tak zvyšují někteří výrobci uměle hodnoty % polysacharidů a vydávají je za houbové.) V takovém výrobku také najdeme i přídavné látky-pojiva, jako je mikrokrystalická celulosa, oxid křemičitý, mastek, sodná sůl, kroskarmelosy, magnesium- steatit, hypromelosa, makrogol bohužel.( detailní popis viz zde.)

V některých případech doporučujeme náš cordyceps  pro lepší účinek kombinovat s dalšími produkty například s ganodermou či kurkumínem.

Víte, že v současném farmakologickém výzkumu bylo hlášeno, že Morus alba má antibakteriální, antivirové, antioxidační, hypoglykemické, hypolipidemické, neuroprotektivní, protivředové, analgetické a protizánětlivé vlastnosti. In vivo a in vitro protizánětlivé účinky se ukázaly v různých  bioaktivních sloučeninách z kůry a bobulí  Morus alba.  Založeno na předchozím výzkumu, právě oba oba prenylované  flavonoids a stilbenoids v Moruši extraktu  přispívájí k ochraně kloubů a analgetickým a protizánětlivým účinkům. V předklinických studiích prokázala příznivé a synergické účinky se zvýšenou ochranou kloubní chrupavky a protizánětlivou a antinociceptivní účinností.

VÍCE INFO NA KTERÉ NEMOCI A JAKÉ ÚČINNÉ LÁTKY MORUŠE OBSAHUJE VŠE OD UZNÁVANÝCH ODBORNÍKŮ ZDENKY NAVRÁTILOVÉ A JIŘÍ HOPATOČKY NAJDETE V SEKCI WhiteMulberry +Nature'sHerbs  ZDE 

Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

 Dovozce/ Exportér :GLORIA IMPORT CZ, s.r.o. IČ:28579097 www.naturgreen.cz


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz : http://mynatureproduct.com/cordyceps-sinensis/  

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here :  http://mynatureproduct.com/cordyceps-sinensis/


Naše reklama 

 
TOPlist