E-SHOP > Naturgreen® RelaxHerbs

Naturgreen® RelaxHerbs

Novinka na trhu exkluzivně od Naturgreen®

Naturgreen® RelaxHerbs silná účinná přírodní bylinná směs určená pro klidnější život bez stresu.

Moderní doba často vyčerpává naše přirozené obranné síly a zanechává organismus vnímavý ke stresu a celé řadě zdravotních problémů. Některé nutriční látky a léčivé bylinky vám mohou pomoci zvládnout stres a jiné mají zase uklidňující účinek a pomohou obnovit vaši duševní vyrovnanost.

Naturgreen® RelaxHerbs obsahuje přírodní originální patentovanou účinnou formuli léčivých bylinek a jejich extrakty. Extrakty jsou silnější, než jen bylinky, proto je v přípravku extrakt z meduňky lékařské a kozlíku lékařského. Jejich účinky podporuje a doplňuje květ chmelu, lípy, levandule, třezalky a heřmánku a plod fenyklu.

Bylinky v Naturgreen® RelaxHerbs se používají v tradičním léčitelství mají příjemně relaxační účinky, které pomáhají našemu organismu a psychice v boji proti všudy přítomnému stresu. Jsou vhodné pro všechny, kteří si potřebují na chvíli oddechnout z náročného ruchu dnešní doby kdy jeho příčinou je stres, deprese, úzkost a jiné civilizační nemoci. Bylinky dokáží uvolnit a uklidnit celý organismus a následně po užití před spaním navodí tvrdý příjemný spánek.Ráno pak vstáváte uvolnění a odpočatí. Osobně vyzkoušeno, sami to na sobě poznáte už první den. Vyzkoušejte a určitě nebudete zklamáni všem doporučuji!

60 vegan kapslí po 560 mg.

Novinka silnější Naturgreen® NatureSerotonX najdete na našich www


(id:nrh-shop)
399,-
 -25%
299,-
cena bez DPH 260,-
dostupnost: skladem

Naturgreen® RelaxHerbs

Happy&Life

Nová silná bylinná komplexní formule spojující silice a flavonoidy meduňky, kyselinu valerovou a izovalerovou z kozlíku lékařského, chmelové hořčiny, aromatické silice semen fenyklu, třezalku tečkovanou s obsahem tříslovin, glykosidu hyperosidu, rutinu, kvercetinu, silic a pryskyřic. Heřmánek pravý do přípravku přináší slizy, éterické oleje a flavonoidy, levandule přidává vonné silice, terpeny a třísloviny a lípa srdčitá své polysacharidy, flavonoidy, fenoly, třísloviny, steroidy a celou řadu dalších biokativních látek.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz 

Naturgreen® RelaxHerbs

Meduňka lékařská:

Pozitivní nálada – relaxace – spánek.
Antioxidant.
Normální funkce dýchacího systému.
Kognitivní a duševní zdraví.
Normální trávení.
Normální činnost oběhové soustavy.
Hormonální rovnováha.

Kozlík lékařský:

Pozitivní nálada – relaxace – stres.
Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak.
Normální trávení.
Kognitivní funkce.

Heřmánek pravý:

Pozitivní nálada – relaxace – spánek.
Kognitivní a duševní zdraví.
Normální funkce dýchacího systému.
Uvolnění dýchacích cest s rýmou.
Normální stav pokožky.
Antioxidant
Normální trávení.
Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Chmel:

Normální činnost nervové soustavy.
Uklidňující účinek, dobrý spánek.
Antioxidant.
Normální hladina cholesterolu v krvi.
Normální trávení.
Menopauzální komfort.

Fenykl obecný:

Normální trávení.
Kojení.
Sekrece hlenu.
Vylučování moči – detoxikace.
Normální funkce dýchacího systému.

Lípa srdčitá:

Normální funkce dýchacího systému.

Složení

Nutriční informace

1 kapsle

3 kapsle

Meduňka lékařská extrakt

70 mg

210 mg

Meduňka lékařská list

70 mg

210 mg

Kozlík lékařský extrakt

70 mg*

210 mg

Chmel květ

60 mg

180 mg

Fenykl obecný 

40 mg

120 mg

Třezalka tečkovaná

35 mg*

105 mg

Heřmánek pravý 

35 mg

105 mg

Levandule lékařská

30 mg

90 mg

Lípa srdčitá květ

30 mg

90 mg

% DDD není stanoveno.
* 1 kapsle obsahuje 11,7 % DDD, 3 kapsle 35 % DDD třezalky,
1 kapsle obsahuje 14 % DDD, 3 kapsle 42 % DDD kozlíku.

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) extrakt, meduňka lékařská (Melissa officinalis) list, kozlík lékařský (Valeriana officinalis) extrakt z kořene, chmel (Humulus) květ, fenykl obecný (Foeniculum vulgare) semeno, třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum), heřmánek pravý (Matricaria chamomilla), květ levandule lékařské (Lavandula angustifolia),  lípa srdčitá (Tilia cordata) květ, HPMC kapsle (hydroxy prophyl methyl celulóza). Všechny extrakty mají standardizovaný extrakt účinných látek. 

Dávkování

Užívejte 3x denně 1 kapsli před nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Balení vydrží při standartním dávkování na 20 dnů

 RelexHerbs ,Garlic&O3, a Noni  je jedinečná kombinace pro  pomoc v léčbě i prevenci depresí, úzkostí, letargie a celkové ztrátě chuti do života.

Jak posílit  tento výrobek, více info  najdete zde studie a články najdete zde 

Doporučení

V čem jsou naše produkty jiné? Neobsahují pojiva, éčka, stabilizátory, pojiva, maziva, leštidla... Prostě v nich nenaleznete nic kromě vegan kapsle z celulózy naplněné účinnými bylinkami, kvalitními standardizovanými extrakty, semínka či mleté plody (například šípky). Proč to tak děláme? Jde nám o zdraví a kvalitu, ne o nečestný výdělek na tabletkách nacpaných z 90 % chemií. Silnější a  pouze přírodní  složení podobné AD najdete zde

Pokud chcete účinky RelaxHerbs  ještě zvýšit na 150% kombinujte ho s naším přírodním Noni zde. Je to vyzkoušeno u mnoha našich zákazníků a taky si tím pomáhám.

V roce 1993 byl ve šťávě Noni zjištěn skopoletin a serotonin, později rovněž melatonin. Vědci došli k závěru, že tyto hormony spolupracují mezi sebou a ve spojení s xeroninem zmírňují napětí a stres, podporují úpravu biologického rytmu spánku a bdění, menstruačního cyklu, napomáhají zlepšení nálady a uvolnění. Podporují rovněž procesy regenerace a restaurace poškozených sekrece přicházející z epifýzy (šišinka)  a ve skutečnosti působí jako prekurzor z něhož se vyvíjí určitý jiný buněčný typ. Šťáva s Noni má černou barvu, která je velmi podobná melaninu, který dává barvu nebo pigment, na každé buňce z našich orgánů. Tento "pigment" obsahuje každé místo v našem těle  a  je při užívání ovlivněn Noni 

Jak posílit  tento výrobek, více info  najdete zde studie a články najdete zde 

Upozornění

Třezalka ovlivňuje hladinu warfarinu, digoxinu, léčivých přípravků k léčbě epilepsie, astmatu, snižuje účinek antikoncepčních přípravků. U citlivých osob možnost fotosenzibility. Více info zde 

Není určeno dětem do 16 let, těhotným a kojícím matkám. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Balení

60 vegan kapslí po 560 mg.

Novinka silnější přírodní AD  Naturgreen® NatureSerotonX  zde   

Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2

101 00  Praha

www.naturgreen.cz

Země původu

Česká republika

 


 

TOPlist