E-SHOP > Naturgreen® AcerolaCmax

Naturgreen® AcerolaCmax

Akce 120 kps jen za 399 Kč. 60 kps jen za 219 Kč.

Naturgreen® AcerolaCmax obsahuje přírodní vitamín C z tropické višně aceroly a z šípků. Navíc obsahuje flavonoidy, lykopen a piperin.

Acerola je tropická višeň, která roste nejčastěji v Brazílii, nalezneme ji ale také v Karibiku a celé Střední a Jižní Americe. Rod této rostliny byl pojmenován po italském přírodovědci a lékaři ze 17. století Marcelu Malphigi. Některé druhy se pěstují kvůli ovoci, zejména Malpighia glabra, známá jako barbadoská třešeň, jejíž plody obsahují více vitamínu C než citrony.

Flavonoidy jsou rostlinné druhotné metabolity a jsou obsaženy v extraktu z rakytníku řešetlákového a z listů vinné révy. Navíc jsme přidali i bioflavonoid quercetin (kvercetin), který je známý jako antioxidant.

Rakytník řešetlákový je keř, který původně roste v Číně, Mongolsku, Nepálu a v Indii. Je velmi odolný a jeho oranžové plody obsahují karotenoidy, vitamíny skupiny B, kyselinu listovou, vitamín C, D a K. Rakytník obsahuje také flavonoidy, mastné kyseliny, steroly a α-tokoferoly.

60 nebo 120 kapslí po 550 mg.


(id:nAcm60)
399,-
 -45%
219,-
cena bez DPH 190,43
dostupnost: skladem

Naturgreen® AcerolaCmax obsahuje přírodní vitamín C z tropické višně aceroly a z šípků. Navíc obsahuje flavonoidy, lykopen a piperin.

Akční cena 

120kps 399 Kč

60 kps 219 Kč 

Vitamín C je velmi silný pomocník pro naše zdraví pokud víte, jak ho správně užívat a dávkovat, ale hlavně musíte vědět jaký vitamín C používat.

Světové studie uvádějí, že jedinci, kteří dlouhodobě užívají vitamín C v horním limitu dávkování od 200 mg denně, mají větší pravděpodobnost toho, že se dožijí vyššího věku. Taktéž mají i nižší pravděpodobnost onemocnění u různých druhů chorob imunitního systému, infekčních a autoimunitních nemocí než jedinci, kteří užívající vitamín C v nižších dávkách pod 80 mg denně.

Při dlouhodobých denních dávkách vitamínů C pod 50 mg nastává vyšší riziko srdečního onemocnění, dochází ke ztrátě pružnosti cév, krvácení z dásní. Dochází také ke zvýšenému a častému prochlazení organismu zejména dolních končetin nohou, sklon k zánětům sliznic, vznikají křečové žíly, hemoroidy, rozšířené žilky na obličeji, nadváha, únavnost, chabé nervy, ztráta koncentračních schopností, depresivní nálady, poruchy spánku, vrásky, vypadávání vlasů, poruchy zraku, a další.

Lidský organismus má v případě vitamínu C jednu nevýhodu na rozdíl od ostatních savců, že si ho nedokáže vyrobit sám. Pokud jste nachlazení, pociťujete vyšší stresovou zátěž nebo fyzickou námahu, doporučuje se užívat krátkodobě 300 mg až 500 mg Naturgreen® AcerolaCmax (4-5kapslí) vitamínu C, 4 kapsle obsahují Naturgreen® AcerolaCmax 300 % doporučení denní dávky vitamínu C.

Doporučení denní dávka (DDD) vitamínu C je 80 mg na den. Jako fyziologicky optimální dávka se uvádí 200 mg/den. Což obsahuje AcerolaCmax ve 3 kapslích. Při krátkodobém užívání při specifických nemocech se ordinuje i dávka 500 až 1000 mg/den. Vyšší spotřebu vitamínu C mají zejména kuřáci, lidé náchylní k nemocem, ti kteří konzumují nevyváženou stravu nebo lidé s prací, která je pro ně  stresovou zátěží a to až o 100%. Dále by si na dávkování vitamínu C měli dát pozor nastávající maminky a ženy užívající hormonální antikoncepci. I ty se řadí do skupiny osob se zvýšenou potřebou vitamínu C. Také pacienti s rakovinou mívají často velký nedostatek vitamínu C, proto se doporučuje užívat až 1-2 gramy denně. Vždy je  však potřeba rozdělit dávku na více menších dávek např. 4x4 kapsle AcerolaCmax po 300 mg vitamínu C dávky během celého dne.

Nesmíme také opomenout na fakt, že vitamín C  napomáhá vstřebávat železo z potravy, což je velice důležité při ztrátách krve např. při menstruaci nebo po operacích, kde se doporučuje užívat vitamín C spolu v kombinaci s dalšími vitamíny.

Lékárny jsou většinou plné nefunkčních výrobků, vitamínů C s postupným uvolňováním, kde je použita, jako náplň, pouze látka vitamínu C s vyrobená z chemické kyseliny askorbové. Jedná se jen o marketingový tah, jak prodávat vitamín C za více peněz. Studie, které měly prokázat blahodárný vliv postupného uvolňování vitamínu C do organismu, byly velikým zklamáním. Faktem je, že postupné uvolňování znemožňuje léčebné použití tohoto vitamínu a vstřebábá se průměrně jen z 20 %. Pokud tedy vezmete tabletku nebo kapsli odečtete pojiva a přídavné látky zjistíte, že  je to sice za málo peněz, ale skoro s nulovým účinkem  na vaše zdraví. Navíc do výrobků na bázi syntetického vitamínu C se přidává kyselina askorbová, askorbát vápníku a další soli kyseliny askorbové, které jsou uměle chemicky vytvořené. 

Naturgreen® AcerolaCmax v čem je lepší?

Naturgreen® AcerolaCmax je doplněn pouze bylinami s přirozeně se vyskytujícími přírodními látkami (vitamíny) včetně bioflavonoidů, které  navíc zvyšují jeho biologickou dostupnost.

Náš přírodní vitamín C z Acelory je také navázaný na piperin a další látky které jsou zde obsažené a tím  náš výrobek získává úplně nové kvalitativní vlastnosti, ale i vyšší biologickou dostupnost. Navíc tento přírodní vitamín C je lehce zásaditý čímž nepřekyseluje organismus tak jako chemická kyselina askorbová má zasadité pH a tudíž nedráždí žaludeční sliznici jako jiné kyselé formy vitamínu C. 

Ve všech moderních přípravcích obsahujících vitamín C právě proto často nacházíme i bioflavonoidy, které napomáhají vstřebávání vitaminu C. Flavonoidy jsou rostlinná nedusíkatá barviva v ovoci, zelenině a rostlinách. Některé z nich se používají k výrobě léků. Bioflavonoidy jsou flavonoidy s biologickým účinkem.

Lidský organismus není schopen vytvořit si bioflavonoidy sám, musí je přijímat v rostlinné potravě. S modrých řas se získává bioflavonoid kvercetin (quercetin). Bohatý zdroj bioflavonoidů můžeme také nalézt i v meruňkách, třešních, hroznovém vínu, švestkách a šípcích.

K nejdůležitějším funkcím bioflavonoidů patří ochrana vitaminu C před oxidací a tím před jeho znehodnocením. Znásobují tak účinek vitaminu C až 30x. Bioflavonoidy posilují strukturu cév a to i v kapilární síti, a tak zabraňují nechtěnému krvácení, jako je krvácení na oční sítnici, krváčení v oblasti ledvin, mozku a nosu.

Naturgreen® AcerolaCmax

Obsahuje 7 učiných a v synergii propojených přírodních látek. Jako hlavní zdroj přírodního vitamínu C je použita acerola a šípek.

Acerola, tropická višeň, roste nejčastěji v Brazílii a obsahuje 50x více přírodního vitamínu C než citrón. Navíc obsahuje  také vitaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály a další důležité flavonoidy (jako je rutin a hesperidin a další. Lykopen, antioxidant s rajčat,  (flavonoid - s antioxidačním účinkem ze skupiny karotenoidůz), který zmírňuje dráždivé vlastnosti vitamínu C. Výrobek AcerolaCmax je také vhodně doplněn o flavonoidy (bioflavonoidy) z rakytníku řešetlákovitého a vinných listů ty obsahují (vitamin C a skupinu vitaminů B a mají rovněž mnoho manganu, hořčíku a draslíku). Následuje quercetin s 95% 3-hydroxyflavone (quercetin je účinný antioxidant a má protizánětlivý účinek,) a jako poslední učinnou látku obsahuje  95% piperin, který může, podle nových vědeckých studií, napomáhat zpětné absorpci vitamínu C.  

Naturgreen® AcerolaCmax je vyroben  pouze s čistě přírodního zdroje vitaminu C, neobsahuje  žádný syntetický vit. C, ani žádnou jinou chemii.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012)které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz

Naturgreen® AcerolaCmax

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Vitamín C

 • Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí.
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní.
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže.
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů.
 • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
 • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
 • Přispívá k normální psychické činnosti.
 • Přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • Přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E.
 • Zvyšuje vstřebávání železa.

Složení

Nutriční informace složení

1 kapsle

4 kapsle

Acerola extrakt*

225 mg

900 mg

Extrakt z šípků*

67,5 mg

270 mg

Rakytník řešetlákový extrakt

45 mg

180 mg

Vinná réva extrakt

45 mg

180 mg

Quercetin

43,9 mg

175,5 mg

Rajče jedlé extrakt

22,5 mg

90 mg

Pepř černý extrakt

1,125 mg

4,5 mg

* 1 kapsle obsahuje 75 % DDD vitamínu C, 4 kapsle 300 % vitamínu C.

Acerola (Malpighia) extrakt s 25 % vitamínu C, Růže šípková (Rosa canina) extrakt z plodů s 5 % vitamínu C, Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) extrakt s 1% obsahem flavonoidů,  Réva vinná (Vitis vinifera) extrakt z listů s 5% obsahem flavonoidů, Quercetin s obsahem 95%,3-hydroxyflavone. Rajče jedlé (Solanum lycopersicum) extrakt s 10 % lykopenu, Pepř černý (Piper nigrum) extrakt s obsahem 95 % piperinu,  HPMC kapsle (hydroxy prophyl methyl celulóza). Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek.Přírodní produkt bez pojiv, éček, protispékavých látek a dalších chemikálií. 

Dávkování

Užívejte 2x denně 1-2 kapsle půl hodiny před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Není určeno dětem do 14 let, těhotným a kojícím matkám, pouze v případě  přecitlivělosti na nějakou složku nebo bylinu. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Doporučení

V čem jsou naše produkty jiné? Neobsahují pojiva, éčka, stabilizátory, pojiva, maziva, leštidla… Prostě v nich nenaleznete nic kromě vegan kapsle z celulózy naplněné účinnými bylinkami, kvalitními standardizovanými extrakty, semínka či mleté plody (například šípky). Proč to tak děláme? Jde nám o zdraví a kvalitu, ne o nečestný výdělek na tabletkách nacpaných z 90 % chemií. 

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA  zde 

Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

www.naturgreen.cz

Země původu

Česká republika 

TOPlist