E-SHOP > GANODERMA ("Reishi")

GANODERMA ("Reishi")

Akce speciální cena 599 Kč
Omezená akce se skvělou cenou na více kusů pouze do vyprodání zásob!

GANODERMA LUCIDUM 3 in 1 („Reishi“, „Lingzhi“)

Jedná se o jeden z nejkvalitnějších a cenově nejlepších produktů na trhu, nyní zaváděcí cena.

Ganoderma lucidum je houba, která je používána v mnoha asijských kulturách a také v Číně více než 2000 let k přirozené obranyschopnosti imunitního systému. Ganoderma - Reishi je houba s vysokým obsahem účinných látek. Téměř vše, co se tehdy vědělo a popsalo o účincích Reishi, bylo současnými vědeckými studiemi dokázáno a potvrzeno.


(id:GL-shop)
899,-
 -33%
599,-
cena bez DPH 520,87
dostupnost: skladem

Akce speciální cena 599 Kč  

Omezená akce se skvělou cenou na více kusů pouze do vyprodání zásob! 

GANODERMA LUCIDUM  ("Reishi" „Lingzhi“)

Ganoderma lucidum je houba, která je používána v mnoha asijských kulturách a v Číně více než 2000 let pro přirozenou obranyschopnost imunitního systému. Ganoderma - Reishi je houba s vysokým obsahem přírodních látek.

Zdravotní tvrzení, schválené pro použití v EU:

Ganoderma:

  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Normální funkce oběhové soustavy
  • Normální hladina cholesterolu v krvi

Ženšen americký:

  • Normální činnost svalů

Ganoderma Lucidum „Shell-broken“ 3in1

Produkt Ganoderma Lucidum-reishi „Shell-broken“ 3in1 obsahuje unikátní patentované složení tří účinných látek v přesně stanoveném poměru: 

  • Ganoderma Lucidum Extrakt z mycelia s obsahem 30% polysacharidů.
  • Ganoderma Lucidum Spore (shell-broken, tj. patentované zpracování) s 98% účinností roztříštění buněčné stěny „sporu“, čímž je získáno maximální využití a vstřebání účinných látek do těla. 
  • Americký ženšen s aktivními látkami saponiny.

Tento výrobek splňuje mezinárodní standardy GMP je testován a certifikován Národní bezpečností normou pro potraviny People’s Republic of China číslo GB4789.1-2010, GB5009.3-2010, GB5009.4-2010, GB5009.5-2010. Tato speciální patentovaná formule prášku je umístěna ve sterilizované 2x uzavřené kapsli po 350 mg této látky. Sterilizace kapsle chrání účinné složky a prodlužuje dobu antioxidačního efektu a dobu jejího skladování a užívání po dobu 2 let s maximálním účinkem. Je použita technoligie, která eliminuje nebo zabije všechny formy mikrobů (např. bakterie, viry, atd.), přítomné na povrchu nebo uvnitř kapsle. Protokol - kontrola  SZPItěchto vstupních  dokumentů, při vstupu do EU pro nezávadnost  je zde). Dostanete i u konkurence takové informace jako u nás?

Nutriční hodnoty

 Nutriční hodnoty

1 Kapsle 350 mg

Ve 100g

%DDD

Energie (kJ/kcal)

1,68/0,4

248/59

**

Ganoderma Lucidum Extract

180  mg

51,7g

**

Ganoderma Lucidum Spore

125.2 mg

35,5g

**

Americký ženšen

44,8 mg

12,8g

**

Bílkoviny

27 mg

7,75g

**

Polysacharidy 

107,45mg

30,7g

**

Saponiny

 6,93mg

 19,8g

**

Tuky

3,85 mg

1,1g

**

** %DDD není stanovena

 

 

 

Doporučené dávkování

1-2 kapsle 2x denně ráno a večer nejlépe na „lačno“ nebo jednu hodinu po jídle. Zapít dostatečným množstvím teplé převařené vody nebo čaje. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 6-12 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vhodné kombinovat s doplňkem Corydceps sinensis nebo Ohňovec brázditý.

Při užívání našich houbových doplňků stravy doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který naleznete v produktu Acelora C max, který obsahuje z brazilské třešně.

Upozornění: Ganoderma Lucidum (shell-broken) 3in1 je přírodní doplněk výživy a nejsou hlášeny žádné kontraindikace. Doplněk  může  být konzumován  v doporučeném  množství a po delší  dobu bez jakýchkoliv vedlejších účinků. 

Varování: komu výrobek není určen nebo je určen pouze po poradě s lékařem. 

  • Není určeno dětem do 12 let.
  • Není určeno těhotným a kojícím ženám.
  • Není určeno těm, kteří podstupují nebo podstoupili jakoukoliv transplantaci v rozmezí 2 měsíců před a po ní.

Pokud by jste chtěli i přesto přípravek Ganoderma 3in1 užívat doporučujeme konzultovat užívání se svým lékařem, který rozhodne zda je jeho užívání pro vás vhodné.

Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Obsah  balení +-5g  35g / 100 kapslí.

Dovozce/Exportér:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu:Čína


 

Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz : http://mynatureproduct.com/ganoderma-reishi/

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here   http://mynatureproduct.com/ganoderma-reishi/

 

TOPlist