E-SHOP > Natural Sweet Dreams

Natural Sweet Dreams

Novinka na trhu Natural Sweet Dreams 2018

Jedinečný přírodní přípravek podporující uklidnění organismu, ve kterém se snoubí pouze ty nejlepší 100% přírodní a standardizované bylinky - extrakty, které uvolňují napětí a stres a tím navozují celkovou relaxaci duše i těla a následně kvalitní a ničím nerušený spánek.

Natural Sweet Dreams obsahuje unikátní kombinaci čistých a nenávykových bylinek v originálním složení Čekanky,L-tryptofanu, Meduňky, Mučenky, Chmele, Kozlíku, Witánie, Rhodioly, Heřmánku a Vitamínu B6.

Natural Sweet Dreams je přírodní odpovědí botanického světa na nespavost s účinky a kombinací několika pro-spánkových, anti-úzkostných 100% přírodních bylinných extraktů, které stimulují receptory GABA , které začínají proces spánku. Před spaním tak vytváří celkový uklidňující zážitek ze spaní, který současně podporuje ospalost.

Pečlivě vybrané bylinky v Natural Sweet Dreams podporují relaxaci a podporující přirozený spánek, zatímco jiné působí jako sedativum nebo hypnotikum (podporuje hluboký spánek). Některé použité bylinky a jejich extrakty jako je heřmánek nebo valerián mají skoro sedativní účinek, zatímco jiné, vyživují nervy a obnovují rovnováhu nervového systému či snižují stres a úzkost, které přímo postihují nespavost.

Některé bylinky obsažené v naší formuli mají rovněž antispazmodické a analgetické vlastnosti, jestliže napětí nebo bolesti svalů jsou důvodem nespavosti.

Uklidňuje a pomáhá usnout naprosto bez vedlejších účinků a nevzniká na něm závislost. Mohou jej užívat i děti od 15 let ve snížené dávce.

V našem výrobku nenaleznete krom čistých 100% standardizovaných extraktů a bylinek žádné jiné chemické látky jako jsou konzervanty, éčka, stabilizátory, plnidla či další pomocné látky, které bývají nedílnou součástí jiných výrobků.


Akční cena 399 Kč nebo využijte akce 5+1


(id:swett)
599,-
 -33%
399,-
cena bez DPH 329,75
dostupnost: skladem

Natural Sweet Dreams

Jedinečný přírodní prostředek na zklidnění a kvalitní spánek

Trpíte nespavostí, špatně spíte, čí vás trápí časté noční můry?  Užíváte léky na spaní a bojíte vzniku závislosti? Pak jste tu správně.Poruchy spánku a problémy s usínáním nejsou v dnešní hektické době ničím neobvyklým a mnoho lidí řeší nespavost léky. Důkladný noční odpočinek je velmi důležitý pro běžné fungování organismu. Bez kvalitního spánku můžete pociťovat únavu, podrážděnost i problémy s pamětí.

Vytouženého uvolnění vedoucího ke klidnému spánku však můžete dosáhnout i přirozenější cestou, než jsou léky na spaní. Přitom stačí tak málo, můžete vyzkoušet naše přírodní přípravky Natural Sweet Dreams  na podporu spánku, které se skládají pouze z 100% přírodních a pečlivě vybraných výtažků, které pocházejí z léčivých rostlin -bylinek.

Natural Sweet Dreams je nová, silná a komplexní formule složená tak, aby poskytovala maximální synergický efekt pro váš spánek. Obsahuje unikátní kombinaci čistých a nenávykových bylinek, které uvolňují napětí a stres a tím navozují celkovou relaxaci duše i těla.

Obsahuje unikátní kombinaci čistých a nenávykových bylinek ve složení Čekanky,L-tryptofanu,  Meduňky, Mučenky, Chmele, Kozlíku, Witánie, Rhodioly, Heřmánku a Vitamínu B6. Tyto bylinky uvolňují napětí a stres a tím navozují celkovou relaxaci duše i těla.

Během dne je produkce melatoninu nízká, ale když večerní hladina světla klesá, vyšší hladiny serotoninu se převádějí na melatonin, aby se tělo připravilo na spánek. Tomu pomůže obsažená esenciální přírodní aminokyselina L-tryptofan, která  dokáže zvýšit hladiny serotoninu a melatoninu  a  tím pozitivně  regulovat  naše spánkové cykly ( následný hluboký  spánek) ale také  i zlepšení naší nálady. Také Vitamín B6  v této formuli plní na 100% svoji úlohu,  nejen že podporuje zdravý spánek, ale jeho přítomnost je potřebná pro přeměnu tryptofanu v serotonin, který se  v mozku se přemění na melatonin. Proto je Natural Sweet Dreams  svou podstatou jedinečný přípravek na trhu.

Přípravek Natural Sweet Dreams  je vždy dobré začít užívat před „polykáním“ klasických léků a projevit určitou trpělivost, protože účinek se dostavuje postupně. Toto  je  však na druhé straně vyváženo minimem nežádoucích účinků s možností přípravek kdykoliv vysadit, protože nedojde ke tvorbě návyku.

Kozlík lékařský je  historicky považován za jednu z nejlepších bylin, které se používají jako utišující prostředek. Vodnatý roztok z kořene kozlíku lékařského se s úspěchem používá ke zklidnění při pocitech nervozity, úzkosti, napětí, nespavosti a dalších problémů spojených se spánkem. Má sedativní účinky, odstraňuje problémy s probouzením se během spánku. Pomáhá udržet dobré kognitivní funkce a duševní pohodu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Doporučuje se užívat v případě neklidu, úzkosti a nervozity. Podporuje správnou funkci trávicího traktu a srdce. Na rozdíl od léků na spaní se na něj nevytváří návyk.

Witánie snodárná, jak už napovídá její název, dovede organismus uklidnit před spaním. Jde o tradiční lék indické Ajurvédy, kde bývá nazývána Ashwaghanda a řadí se mezi tzv. adaptogeny. To znamená, že napomáhá a usnadňuje přizpůsobení organismu okolnímu prostředí a zvyšuje jeho odolnost proti stresu, úzkosti a nemocem. Witánie je někdy nazývána indickým ženšenem. Kromě nervově tonizačních vlastností má také výrazné imunomodulační schopnosti, působí pozitivně na činnost mozku, podporuje soustředění, usnadňuje učení a zlepšuje paměť. Zároveň také snižuje krevní tlak, což napomáhá dalšímu uklidnění organismu.

Z Witánie snodárné se zpracovává kořen, který má obsah léčivých withanolidů. Jde o nenávykovou a netoxickou látku, což je u prostředků na spaní velmi důležité. Právem se tedy řadí do skupiny adaptogenů. Zároveň nemá vedlejší účinky, právě naopak navíc chrání, dle studie univerzity v Michiganu z roku 2006, srdce před negativními účinky chemoterapeutika doxorubicinu. Kromě toho může witánie i pozitivně ovlivnit vaše libido a srovnat hladiny hormonů v těle. Nejůúčinnější zpracování witánie snodárné je její extrakce, protože pouze tak dostanete standardizované množství účinných látek do svého organismu.

Natural Sweet Dreams obsahuje  vitamín B6, který podporuje nervový systém, snižuje pocit vyčerpání a podporuje zdravý spánek a navíc je dúležitá pro dokonalou přeměnu tryptofanu na serotonin. Vitamin B6 se zúčastňuje většího množství procesů v organismu než kterýkoli jiný vitamin a účinkuje jako koenzym, látka pracující v souladu s enzymy, k urychlení biochemických reakcí v lidském těle. Hraje důležitou roli v metabolismu aminokyselin, sacharidů a tuků. Působí také antioxidačně. Podílí se například na tvorbě červených krvinek, na tvorbě bílkovin v buňkách, uvolňování energie z energetických zásob organismu, tvorbě chemických látek v mozku.

Heřmánek pravý (Matricaria recutita)  Heřmánek funguje jako přírodní uspávadlo. Mezi jeho významné efekty patří zvyšující se doba spánku a snížení stresu. Obsahuje účinné látky apigenin a luteolin, silice, terpeny, kumariny, steroidy, flavonoidy a další. Mezi jeho významné efekty patří zvyšující se doba spánku a snížení stresu. Obsahuje účinné látky apigenin a luteolin, silice, terpeny, kumariny, steroidy, flavonoidy a další.

Právě flavonoid  apigenin obsažený v našem přípravku má až mírný sedavý účinek, který může být vyvolán velmi malými koncentracemi GABA, které se nacházejí v rostlině a  tím snižuje úzkostné stavy a navazuje klidný a dlouhý spánek. Tento vysoký obsah flavonoidů,  vysílá  signály do mozku, aby uvolnil serotonin a dopamin pro ničím nerušený spánek. Bylinka také uvolňuje svaly a nervy, takže podporuje celkové uvolnění a ospalost. Pokud trpíte na časté migrény, můžete vyhledat pomoc v přírodě, heřmánek je dobrým prostředkem pro rychlou úlevu od bolesti. Má protizánětlivé, antispastické a uklidňující vlastnosti, které pomáhají zmírnit bolest.

Heřmánek obsahuje účinné látky jako je modrá silice, chamazulen, bisabolol, spiroétery, farnesen, matricin, polyacetylenové sloučeniny, hořčiny, tuk, , kumarinové látky ,éterické oleje s bisabolem, natricin, azulén, glukosidy apigenin a luteolin, rutin, kumarin, cholin a hyperosid.  Některé s nich mají i protizánětlivé a dezinfekční účinky.

 

Kořen čekanky je skutečným přírodním medikamentem nabitým vitamíny minerály a účinnými látkami jako je  90% inulin,, sacharidy, bílkoviny, tuk, hořčiny, minerální látky (draslík, železo, vápník, měď, zinek, hořčík, sodík, mangan), vitamíny A, B, C, E, K, kyseliny, lutein a betakaroten.

Silně podporuje imunitní systém a chrání buňky před volnými radikály. Zklidňuje nervový systém a zlepšuje kvalitu spánku a mimo jiné má i další  tyto benefity.

 • Detoxikuje organismus a pročišťuje krev
 • Má antiseptické a mírně antibiotické účinky
 • Silně podporuje trávení, vylučování žluči a tím zvyšuje chuť k jídlu
 • Zlepšuje pravidelnou stolici a odstraňuje plynatost
 • Probiotické účinky, obnovuje střevní mikroflóru
 • Močopudné účinky, pročišťují močové cesty a ledviny
 • Pročišťuje a podporuje funkci játrech
 • Eliminuje vysoký cholesterol, upravuje krevní tlak
 • Pročišťuje cévy od usazenin
 • Prevence vzniku kardiovaskulárních onemocnění
 • Podporuje hojení a dobrý stav pokožky

Mučenka pletní napomáhá ke zklidnění organismu, zbavení stresu a navození příjemného spánku.Extrakt z mučenky navíc přispívá k rychlejšímu usnutí a zlepšuje fyzickou odolnost vůči vnitřnímu stresu. Nejtradičnější terapeutické použití je v rámci léčby nervového napětí a nespavosti.

Působí na centrální nervový systém, vykazuje mírné sedativní účinky, avšak značnější než například přípravky s obsahem papaverinu, který funguje spíše jako spasmolytikum. Zdá se, že účinné látky zlepšují a umocňují spánek, působí uklidňujícím účinkem společně na trávicí trakt a kardiovaskulární systém. Má mírný spasmolytický účinek.

Meduňka lékařská byla ve starověku považována za nejúčinnější prostředek k tlumení nervového napětí a úzkosti. Jeden z herbářů jí přičítal schopnost "obnovovat mládí, posilovat mozek, odstraňovat malátnost a předcházet plešatosti". Hlavní obsahové látky jsou silice a triterpenové kyseliny. Má zklidňující účinky - snižuje stres, zklidňuje organismus, zpříjemňuje spánek a léčí opary. Pomáhá při menstruačních a klimakterických problémech i migréně.  Výborným pomocníkem je při potížích s trávením, zažíváním, nebo nadýmání.  Extrakt z rostliny působí sedativně, to znamená, že navozuje pocit spánku, únavy. Působí na přecitlivělost a nervové poruchy. Dále působí proti bakteriím, virům, křečím, bolestem a zmírňuje nadýmání.

Chmel otáčivý napomáhá k odstranění stavů, jako jsou neklid, nervozita nebo napětí, a má celkově zklidňující účinky, čímž napomáhá i s léčbou mírných forem nespavosti. V této indikaci se nejčastěji používá v kombinaci s dalšími drogami se sedativním a hypnotickým účinkem, jako jsou kozlík lékařský nebo mučenka pletní. Sedativní účinky chmelu jsou přisuzovány látce, která se označuje jako myrcen. Jedná se o složku chmelové silice, která za tepla oxiduje na myrcenol. Tato látka působí na GABA receptory v mozku, což vyvolává uklidňující až sedativní účinek.

Obsahové látky v chmelových šišticích a jejich unikátní kombinace zajišťují působení na lidský organismus. Nejtypičtější bioaktivní obsahovou látkou je komplex hořčin, který, mimo jiné, zajišťuje i typickou hořkou chuť. Hořčiny působí na vylučování žaludečních šťáv, čímž dochází k podpoře trávicích procesů. Lupulin je komplex látek, které tlumí činnost mozkové kůry, zpomaluje srdeční činnost a uvolňuje napětí hladkého svalstva. Díky komplexním účinkům těchto látek se dá chmel efektivně využít při nervové podrážděnosti, při nespavosti, při zažívacích potížích nebo jako mírné sedativum až hypnotikum.

Bylo zjištěno, že i chmelové hořčiny mají zklidňující vlastnosti na centrální nervový systém a redukují spontánní motorickou aktivitu. V neposlední řadě mají také účinek analgetický a protikřečový. Účinek chmelových hořčin také souvisí s jejich schopností ovlivňovat aktivitu GABA receptorů, stejně, jako je tomu i v případě myrcenolu.

Na sedativním a hypnotickém účinku chmele se podílí i další látky – například chmelové flavonoidy. Tyto látky jsou schopny aktivovat serotoninové a melatoninové receptory. Tyto receptory jsou velmi důležité pro správné fungování cirkadiálního rytmu, který ovlivňuje náš spánek a bdění.

U chmele byly prokázány i další zajímavé farmakologické účinky. Jedná se například o účinek antibakteriální a antifungální – to znamená, že chmel, případně jeho extrakt působí proti růstu bakterií (především proti gram-pozitivním bakteriím rodů Micrococcus, Staphylococcus a Mycobacterium) a hub.

L- tryptofan je především přírodní esenciální aminokyselin. Tato aminokyselina je nezbytná pro vznik serotoninu a melatoninu, dvou hormonů „dobré nálady“.

Jednou z jejich významných vlastností tryptofanu je, že zlepšuje kvalitu spánku. Ze serotoninu se totiž v noci tvoří generální ředitel spánku - melatonin. Tryptofan se také nepřímo podílí na vylučování růstového hormonu. Ten se totiž aktivně vylučuje zejména během hlubokého spánku.

Také proces stárnutí je často doprovázen nepříjemnými změnami nálady, jako jsou nervozita, podrážděnost, agresivita, deprese, poruchy spánku a jiné. Tyto příznaky jsou často důsledkem snížené hladiny serotoninu v mozku. Serotonin je derivátem aminokyseliny tryptofanu a v organismu plní funkci jako neurotransmiter (pomáhá při přenosu nervových signálů). Serotonin je znám také jako hormon štěstí (přispívá k pocitům duševní pohody a štěstí). S přibývajícím věkem dochází k postupnému snižování hladiny serotoninu v mozku. Právě tryptofan je ověřený prostředek jak opětovně zvýšit hladinu serotoninu v mozku. Pro dokonalou přeměnu tryptofanu na serotonin je velmi důležitá přítomnost vitaminů skupiny B (zejména  B6). Některé zahraniční zdroje uvádějí i vitamín C.

Rozchodnice růžová je jedním z nejznámějších a nejsilnějších adaptogenů na světě. Přítomný adaptogen Rozchodnice růžové (Rhodiola Rosea) obsahuje účinné látky jménem rosavin a salidroside, které zvyšují  hladinu serotoninu v mozku a tím zlepšují spánek i paměť, ale především dokáže povzbuzovat spánkové receptory. Zvláštní na této rostlině je dokonce schopnost adaptovat lidské buňky do té míry, že dokáží následně zvýšit tělesnou a duševní výkonnost. Dobře působí také v oblasti nechutenství, podrážděnosti, vysokého krevního tlaku, bolestech hlavy a únavě. 

Adaptogeny jsou čistě přírodní látky, které zvyšují odolnost organismu a harmonizují tělesné funkce. Adaptogeny se využívají v situaci, kdy dojde například k vyvolání stresu, pocitu úzkosti, fyzickému vypětí. V ten moment dochází k plnému přizpůsobení organismu (vzniku nespecifické rezistence), která umožňuje fyziologicky zvládnout psychicky a fyzicky zátěžové situace, stres, úzkost, zvýšenou fyzickou zátěž, atp. Zkrátka, vaše tělo se v mžiku přizpůsobí vzniklé situaci a řeší ji tzv. v klidu.

Podle zjištění ruských vědců adaptogeny velmi pozitivně působí na deprese a schizofrenii, dále na afektivní poruchy (poruchy nálady), fibromyalgii (chronické onemocnění pohybového systému) a chronický únavový syndrom.

Složení kapsle/hodnoty
1 kapsle
 
2 kapsle
 
Čekanka kořen extrakt
60mg
120mg **
L – tryptofan 
60mg
120mg **
Meduňka extrak
60mg
120mg **
Mučenka pletní z květů extrakt
40mg
80mg **
Chmel otáčivý extrakt
40mg
80mg **
Kozlík lékařský extrakt
40mg
 80mg **
Witánie snodárná extrakt 
40mg
    80mg**
Rhodiola Rosea extrakt
40mg
      80mg**
Heřmánek pravý extrakt
19,2mg
  38,4mg **
Vitamín B6 99%
0,8mg
1,6mg*

*Vitamin B6  2kapsle (114 % RPH) * = referenční hodnota příjmu ** RHP není stanovena   

Složení: Čekanka kořen extrakt inulin 90%, L – tryptofan  aminokyseliny 99%, Meduňka extrakt z listů 4:1, Mučenka pletní z květů extrakt 4% flavonoidů, Chmel otáčivý - Humulus lupulus extrakt  10:1, Kozlík lékařský  extrakt  z kořene s obsahem ≈ 0,8% kyseliny valerianové, Witánie snodárná extrakt s 5 % withanolidů, Rhodiola rosea extrakt 3,0% Salidroside 1,0% Rosavin, Heřmánek pravý  extrakt se 2 % apigeninu,  Vitamín B6 99%pyridoxine. Všechny extrakty jsou 100% čisté a mají standardizovaný obsah účinných látek. Obal kapsle: hydroxypropyl methyl celulóza

Natural Sweet Dreams

 • Pomáhá uklidnit před usnutím.
 • Zkvalitňuje spánek.
 • Zmírňuje stres a úzkost.
 • Podporuje činnost mozku a zlepšuje soustředění.
 • Usnadňuje učení.
 • Bez vedlejších účinků a závislosti.
 • Chrání srdce.
 • Obsahuje bioflavonoidy,které zesilují antioxidační působení dalších živin.
 • 100% přírodní.

Celý komplex extraktů a látek z bylin, které jsou obsaženy v Natural Sweet Dreams se doplňují a kooperují, aby vám pomohly bez problémů usnout a spát kvalitním spánkem až do rána. Vzbudíte se pak svěží a plní energie. Abyste svůj zdravý a kvalitní spánek podpořili ještě více, hodinu až dvě hodiny před tím, než půjdete do postele, se už nekoukejte na negativní zprávy nebo příliš akční filmy. To může narušit průběh usínání a vaši psychickou pohodu. Ideálně si čtěte nějakou knihu, která vás na noc příjemně naladí. U dětí to platí dvojnásob. Zejména akční hry na počítači je dovedou před usnutím rozrušit a spánek potom nepřichází.

Doporučené dávkování: děti od 15 roků po 1 kapsli 15 min před spaním. Dospělí: při potížích mohou užívat 1-3 kapslí večer nejlépe 30 minut po posledním jídle a před plánovaným spaním. Optimální dávku si určete dle svých potřeb. Zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: není určeno dětem do 15 let *těhotným a kojícím ženám.  (*možno užívat pouze po dohodě s lékařem) Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Hmotnost obsahu balení +-5g  60 g / 120 kapslí. 1kapsle čistá náplň /400 mg

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce /výrobce: GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100 IČ:2857909

 Země původu-vyrobeno: Česká republika

 


 

Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :  zde 

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here 

TOPlist