E-SHOP > Gelové hydratační ponožky

Gelové hydratační ponožky

Gelové hydratační ponožky na hydrataci a regeneraci popraskaných pat (pro ženy i muže)

Praskání kůže na patách je závažné onemocnění pokud se neléčí může přejit i do komplikací kdy u popraskaných pat vzniká infekce. Infekční agens (bakterie, kvasinky, plísně) se dostává do prasklin kůže, kde nalézá ideální prostředí k životu - teplo, vlhko, živiny - a velmi obtížně ho lze z těchto míst odstranit.

Působí zde zánětlivé reakce a kterém pak brání zhojení prasklin !!

Navíc suché a popraskané paty jsou nejen nevzhledné, ale mohou být často zdrojem bolesti a rozpaků.

Právě častým problémem jsou nadměrně popraskané paty, které mohou pěkně bolet, pokud praskliny překročí určitou hranici.

K tomuto jevu dochází jednak nedostatečnou výživou vrchních vrstev kůže, které ji udržuje pružnou a tudíž odolnější.
Ztvrdlá a praskající pokožka na patách je pouze odumřelá tkáň, která není dostatečně hydratována. Proto vysychá, tvrdne a pak praská.

Do prasklin se dostávají nečistoty, které ránu zanítí a jsou zdrojem bolesti. Příčinou těchto problémů může být také nevhodná obuv či nemoc.

Dobrou zprávou je, že se jim dá předejít či odstranit pomocí naší „gelové hydratační ponožky“

Dva druhy 2 in 1

Gelové hydratační ponožky na paty model 1 ( pouze lékařský silikon barva natural)

Gelové hydratační ponožky na paty model 2, (kombinace chinlon + do paty všitý lékařský silikon)


(id:ponožky gel)
199,-
 -30%
139,-
cena bez DPH 114,88
dostupnost: skladem

Chcete mít  hezké nohy bez popraskaných pat a paty neustále hydratovány.

Pak používejte naše Gelové  hydratační ponožky.

Unikátní hydratační gélová patní ponožka zajišťuje hluboké a kontinuální změkčení a zvlhčení tvrdé, suché popraskané kůže a zejména urychlují hojení popraskaných, suchých pat.

Při pravidelném používání Gelové  hydratační ponožky paty také regenerují a hydratují, čímž předchází jejich dalšímu popraskání. Obsažený medicinální gel s přírodními oleji zajišťuje mimořádnou měkkost a pružnost výrobku pro maximální pohodlí. Chrání pokožku (patu ) před vysoušením.

Jsou protiskluzové a dobře prodyšné. Je zde zajištěno efektivní vstřebávání účinných látek. Jsou velmi pohodlné s použitím během dne i v noci.

                    

Návod k použití: umyjte a osušte si chodidla a na popraskané paty si rozetřete váš používaný krém Nasaďte si silikonové ponožky na chodidla a nechte působit po celý den či noc.

Během dne  či večer si přes silikonové ponožky můžete nasadit ještě podle potřeby  i běžné klasické ponožky. Během spánku můžete používat  pouze  silikonové ponožky bez klasických ponožek.

V nabídce dva druhy 2 in 1

1.Gelové hydratační ponožky na paty :

100% materiál lékařský silikon( barva pouze natural)

2.Gelové hydratační ponožky na paty :materiál: 80% bavlna, 20% elastická příze, gel 100%

  barvy k dispozici     

Vzhledem k různému monitoru a světelnému efektu se skutečná barva položky může mírně lišit od barvy zobrazené na obrázcích.

Velikost: Jedna univerzální velikost rozměry viz obrázek

 

Vlastnosti : několikanásobné použití, složení pro model 1 (pružný lékařský100% silikon + složky). Pro model 2 (materiál: 80% bavlna, 20% elastická příze, pata 100% lékařský silikon +složky ) 

Barva podle zvoleného druhu . Balení  v sáčku obsahuje 2 kusy na levou i pravou nohu. Čistit a prát se ponožky můžou ve vlažné vodě do 30 °C. Vhodné pro ženy i muže.  

Složky osažené v gelové části ponožky :

98% gel- silikon

0,5% jojobového oleje

0,5% olivového oleje

0,5% vitaminu E

0,5% levandulového oleje

Varování : pro opětovné použití doporučujeme ruční omytí teplou vodou s mýdlem a vysušení. Výrobek je určen výhradně pro použití na chodidla. Nepoužívejte na jiné části těla. Užívejte produkt dle návodu, ale ne déle než po celkovou dobu 30 dní. Nepoužívejte v případě podrážděné, citlivé nebo poraněné pokožky. Výrobek nesmí být používán pacienty s cukrovkou, pacienty trpícími kožními plísněmi a ekzémy. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složky.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

Země původu: PRC

TOPlist