E-SHOP > Coprinus comatus (Hnojník obecný)

Coprinus comatus (Hnojník obecný)

Novinka jedinečný originál Coprinus comatus na trhu v originálním složení.

100% čistý a originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí

Díky svým magickým aktivním složkám a léčivým funkcím jsou houby přirozeným ochráncem lidského zdraví. Čínské jméno naší společnosti "益要圣" pochází z anglické "esence", což znamená, že se jedná o podstatu hub. Zaregistrovaná ochranná známka patentu "河南河阳" pochází z písemné práce "U učitele" Han Yu, která předpokládá, že houby přijímá člověk proto, aby byl zdravější, energičtější a plný moudrosti.

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.

Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech účinných látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných účinných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.

Standardizovaný čistý extrakt Coprinus comatus ve veganských HPCM kapslích, kde kromě extraktu nenaleznete žádné jiné přídavné látky, plnidla nebo konzervanty.

Extrakt je vyroben patentovanou šetrnou metodou shell-broken, která zajišťuje nejlepší vstřebatelnost účinných látek.

Coprinus comatus se v tradiční čínské medicíně používá již velice dlouhou dobu, a podle toho, jaký chtějí její lékaři docílit účinek, se kombinuje s dalšími medicinálními houbami jako je Maitake, Hericium (Korálovec ježatý) a Ganoderma lucidum (Reishi).

Podle přelomové studie z roku 2011, jež vyšla v International Journal of Medicinal Mushrooms je extrakt z Coprinus comatus schopen modulovat NF-κB dráhu, která je odpovědná za expresi genů, buněčný růst a smrt, kterou na buněčné úrovni nazýváme apoptózou. Ta je v léčbě rakoviny stěžejním mechanizmem.

Léčba zejména houbami je tajemstvím čtyř až pět tisíc let staré čínské,japonské nebo korejské medicíny, kdy toto léčení odjakživa spočívalo v bylinné neboli přírodní léčbě. Tyto přírodní medicíny jsou označovány medicínami 3.tisíciletí a jsou stále více vyhledávanými prostředky k uzdravení a to zejména v našem západním světe. Jejich zvýšená popularita je dána tím,že tato medicína působí přímo na konkrétní nemoc-problém a tím odstraňuje příčiny této nemoci. Západní léky neodstraní příčinu nemoci a navíc jsou provázený mnoha dalšími vedlejšími účinky, které jsou pro naše tělo devastující.

Jedno balení obsahuje 120 kapslí po 420 mg s 30% polysacharidů.

Akce 5+1 zdarma(id:CC-shop)
799,-
 -38%
499,-
cena bez DPH 433,91
dostupnost: skladem

Nabízíme vám nový produkt

Coprinus Comatus extrakt

Tento, patentovanou metodou shlell-broken, vyrobený extrakt obsahuje 30 % účinných polysacharidů. Jeho buněčná stěna byla šetrně narušena tak, aby byla vstřebatelnost jeho výživných látek co nejvyšší.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012), které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Coprinus Comatus extrakt

Coprinus comatus (Hnojník obecný) je houba z čeledi Coprinaceae (hnojníkovité). Svůj název dostal podle toho, že se často vyskytuje na čerstvě pohnojených půdách na mezích, polích nebo u cest. Zle jej nalézt od července do října. Má široký zvonkovitý bílý klobouk a dorůstá výšky 5 – 20 cm.

Coprinus comatus je cenný zejména pro svůj obsah polysacharidů, mezi něž patří i fukogalaktan. Je také silným antioxidantem, protože obsahuje velké množství L-Ergothioneinenu, jež chrání před oxidací polynenasycených mastných kyselin, které se nacházejí v buněčných membránách. Coprinus comatus obsahuje také vitamíny A, D a vitamíny skupiny B a minerály hořčík, vápník, draslík a železo. Jsou v něm také zastoupeny všechny esenciální aminokyseliny, které si lidské tělo nedovede vyrobit a nezbytně je potřebuje ke správnému fungování.

Článek  O DIABETU Blesk zde ,exkluzivní balíček pro diabetiky zde 

Polysacharidy jsou schopny v lidském těle fungovat jako antioxidanty. Jsou schopny aktivizovat produkci antioxidantu superoxiddismutázy, kterou si tělo tvoří jako ochranu buněk před volnými radikály, které by je mohly poškodit a v nejhorším případě zapříčinit rakovinové bujení. Houby z čeledi Coprinaceae mají prokázanou antioxidační silnou aktivitu shodnou s Curcuminem.

Extrakt z Coprinus comatus podle studie z roku 2011, jež vyšla v Journal of Medicinal Mushrooms schopen aktivizovat v buňce proteozomy, které jsou odpovědné za likvidaci poškozených proteinů v buňce. Na tom také spočívá jeho protinádorové působení, protože proteozomy se aktivizují proti špatným bílkovinám v nádorových buňkách. Vědci tento extrakt testovali zejména na buňkách rakoviny prsu, kde zaznamenali úspěchy. Tyto poznatky lze použít i jako prevenci, která je mnohdy důležitější a účinnější, než následná drahá a nepříjemná léčba rakoviny.

V Česku se léčí s cukrovkou téměř 900 tisíc lidí, mnoho dalších o svém onemocnění vůbec neví. Denně přibude 150 nových případů cukrovky! Zásadní je prevence a vhodná životospráva. Kromě standardní léčby lze využít prokázaných účinků některých bylin, nebo dokonce hub. Asi nejznámějším pomocníkem s antidiabetickými účinky je lupenatá houba hnojník obecný (Coprinus comatus). I mezi diabetology už začíná být uznávaným podpůrným medikamentem. Navíc hnojník zlepšuje chuť k jídlu, krevní oběh a působí proti ateroskleróze(kornatění tepen).

Hnojník  také léčí i příčiny cukrovky a to bez jakýchkoliv vedlejších nežádoucích účinků. Reguluje hladinu cukru v krvi a má také protizánětlivé účinky. Hraje významnou úlohu jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním, které jsou způsobeny diabetem. Reguluje hladinu cukru v krvi, odstraňuje záněty v těle a především působí jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním, které jsou způsobeny diabetem. Zachovává však buňky slinivky břišní, které produkují inzulín. Více info zde 

Prevence rakoviny prsu

Pokud patříte do některé s uvedených skupin žen, je dobré se zamyslet nad preventivním opatřením proti rakovině prsu.

  • Časný nástup menstruace.
  • Rodinná anamnéza – výskyt rakoviny prsu.
  • Věk nad 40 let.
  • Těhotenství v pozdějším věku.
  • Užívání hormonální antikoncepce.
  • Stres nebo psychický tlak.

Složení

Coprinus comatus (Hnojník obecný), standardizovaný extrakt s 30% polysacharidů. Hydroxipropylmethyl celulózová kapsle vhodná i pro vegany.

Dávkování

Coprinus comatus extrakt se užívá 1 kapsle 2x denně před jídlem. Nejlépe 2 – 3 měsíce. Pro optimální účinnost se doporučuje zapít teplou vodou nebo čajem.

Doporučení

Coprinus comatus lze kombidovat s dalšími medicinálními houbami, jako je Reishi (Ganoderma lucidum), Maitake (Grifola frondosa) nebo Korálovec ježatý (Hericium erinaceus). O tom, kterou kombinaci zvolit se můžete dočíst ZDE. Všechny tyto houby máme v nabídce a pocházejí od ověřeného certifikovaného pěstitele a výrobce.

Upozornění

Není určeno dětem do 18 let a těhotným a kojícím ženám. Skladujte mimo dosah dětí v suchu, chladu a dobře uzavřeném obale. Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou stravu.

Výroba produktu

Náš Coprinus comatus extrakt je vyroben šetrnou patentovanou metodou shlell-broken, která jemně rozdrtí buněčnou stěnu houby tak, aby byl její obsah co nejlépe vstřebatelný pro lidský organizmus. Náš výrobce splňuje přísné certifikace a používá nejmodernější poznatky a technologie k pěstování a zpracování extraktů. Postup extrakce našich hub si můžete podrobně prostudovat ZDE.

Takto připravené přírodní extrakty jsou mnohem účinnější a silnější, než pouze sušené a mleté houby. Je třeba si uvědomit, že ani v tradiční čínské medicíně se léčivé houby nejí jen tak. Mají sice trochu primitivní, ale již na tu dobu promyšlené způsoby extrakcí tak, aby se z dané rostliny či houby do organizmu dostalo, co nejvíce účinných látek.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2, Praha 10100

www.naturgreen.cz

Země původu

Čína


Naše doporučení 

Na základě nových světových studií pro zesílení účinků bylin a pro vzájemnou synergii  tak abyste dosáhli vždy co nejlepších výsledků využitelnosti jakéhokoliv našeho  výrobku  doporučujeme vždy kombinovat s naším Organic Green Tea Extract  nebo AceloraC Max

Tyto nové produkty  jsou  na základě světových studií  posílené mimo jiné byliny, které „pracují“ ve vzájemné biologické synergii i  silným 95% piperinem. Piperinem je hlavní účinná složka pepře, alkaloid piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků. Bylo zjištěno, že  piperin inhibuje lidský CYP3A4 a P-glykoprotein , enzymy důležitépro metabolismus a transport xenobiotik a metabolitů

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití mnoha látek několika způsoby:

Snižuje enzymatickou aktivitu střevní sliznice, čímž umožňuje průnik více látek v zachovalé, aktivní formě

Zlepšuje přenos aminokyselin přes střevní sliznici

Brzdí aktivitu několika jaterních enzymů odpovědných za metabolismus důležitých látek, včetně enzymů cytochrom-CYP3A4 a glykoprotein

Zabraňuje rozkladu více látek probíhajícímu uvnitř buněk a tím umožňuje prodloužení jejich dostupnosti

 


Výsledkem působení těchto několika účinků piperínu je celkové zesílení působení a zlepšení biologického využití některých látek ve srovnání s podáváním stejného množství samostatně.

Vzájemná kombinace našich výrobků , jejich léčivých účinných látek dohromady  svýrobky  s obsaženým piperinem  zvyšuje tedy  jednoznačně jejich biologickou dostupnost a synergicky působí na váš organismus. V tomto  spojení  dokážou několikrát násobit   sílu všech  dalších naších přírodních produktů .

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme vám přečíst si další zajímavé informace o produktu, vědecké studie a novinky v oblasti léčení, které naleznete zde

http://mynatureproduct.com/coprinus-comatus/

http://mynatureproduct.com/rakovina-prsu-podle-studie-pomohou-houby.html

http://mynatureproduct.com/houby-a-jejich-lecive-vlastnosti.html

 

 

TOPlist