E-SHOP > GANODERMA ("Reishi")

GANODERMA ("Reishi")

GANODERMA LUCIDUM 3 in 1 („Reishi“, „Lingzhi“)

Jedná se o jeden z nejkvalitnějších a cenově nejlepších produktů na trhu, nyní zaváděcí cena.

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! Vždy nová EXP

Ganoderma lucidum je houba, která je používána v mnoha asijských kulturách a také v tradiční čínské medicíně více než 2000 let používaná k posílení zdraví a imunity. Ganoderma - Reishi je houba s vysokým obsahem imunitních účinných látek. Téměř vše, co se tehdy vědělo a popsalo o účincích Reishi, bylo současnými vědeckými studiemi dokázané a potvrzené. Fascinující je obzvláště fakt, že Ganoderma při pravidelném užívání ,dokáže díky své přirozené imunitní síle a obranyschopnosti pomoci člověku zůstat přirozeně zdravým a imunním proti různým nemocem.

Více info dole


(id:GL-shop)
1 700,-
 -47%
899,-
cena bez DPH 781,74
dostupnost: skladem

GANODERMA LUCIDUM  ("Reishi" „Lingzhi“)

Ganoderma lucidum je houba, která je používána v mnoha asijských kulturách a také v tradiční čínské medicíně více než 2000 let  k posílení a pro  přirozenou obranyschopnost imunitního systému. Ganoderma - Reishi je houba s vysokým obsahem přírodních látek.

Zdravotní tvrzení, schválené pro použití v EU:

  • užíváním Ganodermy docílíte u vašeho organismu přirozenou obranyschopnost imunitního systému.
  • pravidelné užívání Ganodermy dokáže astavit obvyklou a pravidelnou funkci oběhové soustavy vašeho organismu.
  • pravidelné užívání Ganodermy dokáže nastavit průměrnou  a  běžnou  hladinu cholesterolu v krvi ve vašem organismu.
  • ženšen :zvyšuje fyzický výkon a pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy.

Imunita v imunologii označuje schopnost organismu bránit se proti antigenům pocházejícím jak z vnějšího prostředí, tak z prostředí z pohledu organismu vnitřního. V praxi se antigeny myslí zejména buňky patogenních organizmů, viry či třeba zhoubné či nezhoubné nádorové buňky. Imunita spouští imunitní odpověď vůči těmto a dalším vyjmenovaným strukturám a vyznačuje se jí nejen člověk, ale do jisté míry i ostatní živočichové či rostliny, ale u živočichů je nejrozvinutější a řídí ji tzv. imunitní systém.

Imunita má 3 obranné linie, z toho první dvě spadají pod nespecifické obranné mechanismy a třetí obranná linie spadá pod specifické obranné mechanismy.

1. obranná linie je vnější (externí). Patří sem epiteliální tkáně (kůže a slizniční membrány), které kryjí a vystýlají lidské tělo a brání volnému styku škodlivých bakterií a virů s vnitřním prostředím člověka. Dále sem patří výměšky kůže a slizničních membrán.

2. obranná linie je vnitřní (interní). Je spouštěna chemickými signály, které lákají leukocyty k místu, kde je tělo napadeno. Patří sem fagocytární bílé krevní buňky (leukocyty) a antimikrobiální bílkoviny (proteiny), které se bez rozlišení váží na "útočníky", kteří překonali vnější tělesnou bariéru. Následkem této nespecifické obrany vzniká imunitní zánět.

3. obranná linie, neboli adaptivní obranná linie, je spouštěna současně s 2. obrannou linií. Odpovídá specifickým způsobem na určité mikroorganismy, nabytečné buňky těla, toxiny, a další cizí molekuly. Patří sem lymfocyty a protilátky.

V užším slova smyslu znamená termín „imunita“ naprostou odolnost organismu proti chorobě („imunní jedinec“). Více info viki zde 

Ganoderma Lucidum „Shell-broken“ 3in1

Produkt Ganoderma Lucidum-reishi „Shell-broken“ 3in1 obsahuje unikátní patentované složení tří účinných látek v přesně stanoveném poměru: 

  • Ganoderma Lucidum Extrakt z mycelia s obsahem 30% polysacharidů.
  • Ganoderma Lucidum Spore (shell-broken, tj. patentované zpracování) s 98% účinností roztříštění buněčné stěny „sporu“, čímž je získáno maximální využití a vstřebání účinných pro -imunitních látek do těla. 
  • Americký ženšen s aktivními látkami saponiny.

Tento výrobek splňuje mezinárodní standardy GMP je testován a certifikován Národní bezpečností normou pro potraviny People’s Republic of China číslo GB4789.1-2010, GB5009.3-2010, GB5009.4-2010, GB5009.5-2010. Tato speciální patentovaná formule prášku je umístěna ve speciální sterilizované 2x uzavřené sterilizované kapsli po 350 mg této látky. Sterilizace kapsle chrání účinné složky a prodlužuje dobu antioxidačního efektu a dobu jejího skladování a užívání po dobu 2 let s maximálním účinkem. Je použita technoligie, která eliminuje nebo zabije všechny formy mikrobiálního života (např. bakterie, viry, atd.), přítomné na povrchu nebo uvnitř kapsle.Protokol -kontrola  SZPItěchto vstupních  dokumentů , při vstupu do EU pro nezávadnost  je  zde) Dostanete takové informace jako u nás, všude u konkurence ? Víte co potom jinde kupujete?

Nutriční hodnoty

 Nutriční hodnoty

1 Kapsle 350 mg

Ve 100g

%DDD

Energie (kJ/kcal)

1,68/0,4

248/59

**

Ganoderma Lucidum Extract

180  mg

51,7g

**

Ganoderma Lucidum Spore

125.2 mg

35,5g

**

Americký ženšen

44,8 mg

12,8g

**

Bílkoviny

27 mg

7,75g

**

Polysacharidy 

107,45mg

30,7g

**

Saponiny

 6,93mg

 19,8g

**

Tuky

3,85 mg

1,1g

**

** %DDD není stanovena

 

 

 

Doporučené dávkování

1-2 kapsle 2x denně ráno a večer nejlépe na „lačno“ nebo jednu hodinu po jídle. Zapít dostatečným množstvím teplé převařené vody nebo čaje. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 6-12 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro zvýšení účinků možno kombinovat s doplnkem Corydceps sinensis nebo Ohňovec brázditý.

Při užívání našich medicinálních hub doporučujeme pro nejlepší účinky vždy zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek s těchto hub. V synergii doporučujeme užívat náš extrakt z brazilské třešně Acelora C max zde

Upozornění

Ganoderma Lucidum (shell-broken) 3in1 je přírodní doplněk výživy a nejsou hlášeny žádné kontraindikace. Doplněk  může  být konzumován  v doporučeném  množství a po delší  dobu bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Nicméně u velmi citlivých jedinců se mohou projevit některé detoxikační projevy během počátečního období užívání. Jde o vylučování nahromaděných toxických látek z moderních denních jídel a intenzivního činnosti těla metabolismu. Jedná se o všechny normální známky oživení vašeho organismu a znamená to, že léčivý účinek na ganodermy 3in1 funguje dobře. Tyto detoxikační příznaky  obvykle odezní během několika dnů nepřetržitého užívání. 

Varování: komu výrobek není určen nebo je určen pouze po poradě s lékařem. 

  • Není určeno dětem do 12 let.
  • Není určeno těhotným a kojícím ženám.
  • Není určeno těm, kteří podstupují nebo podstoupili jakoukoliv transplantaci v rozmezí 2 měsíců před a po ní.

Pokud by jste chtěli i přesto přípravek  Ganoderma 3in1 užívat doporučujeme konzultovat užívání se svým lékařem, který rozhodne zda je jeho užívání pro vás vhodné.

Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Obsah  balení +-5g  35g / 100 kapslí.

Jak poznat kvalitní Reishi

Je to snadné! Otevřete kapsli a ochutnejte, účinné jsou pouze mladé houby staré 7-9 měsíců, které jsou ještě ve stádiu růstu. Takto zpracovaný prášek z Ganodermy má specificky nahořklou a sladkou chuť dohormady. Pokud se jedná o starou houbu, chuť prášku se téměř zcela ztratí. Je to tím, že houba ztvrdne do kožovitého stavu a v tomto stavu nemá již požadované vlastnosti. Pozor také při nákupu tablet z Reishi je mezi nimi a kapslemi velký rozdíl v kvalitě. K učiným látkám, pokud tam tedy jsou, se přidává, většinou až polovina, pojivých látek éček tak aby z prášku šla vyrobit tableta! Je to velký rozdíl proti náplni u naší kapsle, která je naprosto se 100% čistá a naplněná pouze účinými látkami.

Hořká chuť: Lékařští a farmaceutičtí odborníci neustále zkoumají tuto vlastnost, která má v tradiční čínskí medicíně velký význam. S největší pravděpodobností ji způsobuje společné působení germania a polysacharidů. Některé rostliny obsahují jednu nebo druhou složku, Ganoderma je však ze všech nejúčinnější, protože obsahuje obě složky. Kombinace účinných složek je odlišná od jiných rostlin a v zájmu zachování vysoké účinnosti je důležité zachovat všechny základní složky Ganodermy.

GANODERMA

možné nebo schválení účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.
 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací zahraniční stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:
GANODERMA 3IN1

Dovozce/Exportér 

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

 

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu:Čína


 

CZ

Nové informace o přírodních produktech, které dovedou blahodárně působit na Vaše zdraví. Chcete-li se i vy o těchto produktech a jejich účincích dozvědět více informací, poslouží vám jako zdroj tato stránka certifikovaných dodavatelů a výrobců zboží do USA, EU, CDN, Ruské federace, Společenství nezávislých států (SNS) a dalších zemí mimo EU. Zde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá, včetně jeho výroby, kvality, světových studií, ale také o působení jednotlivých produktů na lidský organismus. Pro výchozí prohlížení webových  stránek je vždy uveden anglický jazyk. Webové stránky mohou být přeloženy do všech světových jazyků pomocí překladače Google.

Upozornění: Toto jsou propagační stránky výrobců a dodavatelů s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně. Není-li uvedeno jinak, jsou veškeré informace zde obsažené osobními názory, klinickými studiemi nebo zkušenostmi s výrobních postupů a světovými testy na daný výrobek se strany výrobců. Tito výrobci a dodavatelé neručí za žádnou újmu způsobenou využitím informací zde obsažených, nebo jejich mylnou interpretací. Některá, a to převážně zdravotní tvrzení na těchto stránkách, nemusí být v souladu s legislativou EU, kde jsou mnohá tvrzení až nesmyslně zakázána. Tyto stránky nejsou vytvořeny a zpracovány podle legislativy EU, ale podle legislatity sídla výrobce a slouží k prodeji tohoto zboží mimo země EU. V těchto zemích je na rozdíl od zemí EU zdravotní tvrzení s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, zákony příslušné země povoleno.

Další informace naleznete na: http://productherbs.com

EN

New information about natural products , which  can beneficial effect on your healthy.Do you want too  know about these products and their effect more information? So this web site can serve  like source certified suppliers and manufacturers - goods to the US, EU, CDN, the Russian Federation, the Commonwealth of Independent States (CIS) and other countries outside the EU. For the default Web browsing is always given an English language. Web pages can be translated into all languages using Google Translate.  

Warning : This are promotional site manufacturers and suppliers with the theme of medicinal plants and biological fictional medicine. Unless otherwise stated they are all information here contained personal views,  clinical studies or experience with production processes and world test on products from the side producer. This information is not a substitute for consulting a doctor or pharmacist. Suppliers-manufacturer is not liable for any damage caused to the information contained therein, or a mistaken interpretation. Some, mostly health claims made on this site may not be in line with EU legislation where sometimes these claims absurdly banned. These pages are not created and processed in accordance with EU legislation, but according legislation  seat -world manufacturers and selling of goods outside the EU. In these countries, unlike the EU health claims with the theme of medicinal plants and fictional biological medicine, laws of each country allowed.More information here: http://productherbs.com

Dovozce/Exportér 

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

studies and articles only for export

http://mynatureproduct.com/ganoderma-reishi

http://mynatureproduct.com/ganoderma.html


Naše reklama 

Novinka 

Na našich stránkých můžete pro své psy a kočky zakoupit zdravé 100% přírodní vitamíny, minerály a další doplňky pro vaše miláčky. Pouze u nás, zde naleznete originální komplexní formule těch nejlepších výrobků a doplňků z celého světa. Všechny naše veterinární přípravky jsou originální, k dostání pouze pod naší značkou Naturgreen DOG & CAT. 

 NATURGREEN DOG&CAT

 

TOPlist