E-SHOP > Naturgreen® HemoPro

Naturgreen® HemoPro

Naturgreen ® HemoPro je přípravek složený z osmi bylin doplněný o včelí pyl a extrakt z propolisu.

Vrcholík tříslovinný, v indické Ajurvédě známý jako Haritaki a je považován za nejdůležitější bylinu v Ajurvédě. Roste v Himalájích až do nadmořské výšky 1500 m.n.m. Název Haritaki v sanskrtu znamená „odplavuje/odnáší“, někdy se překládá jako „zbavuje všech nemocí“. To vystihuje přesně i účinek vrcholáku, protože má čistící působení.

Harmala mnohodílná je magická rostlina, která je vysoce ceněna v oblasti Malé Asie, Tibetu a Indie. První písemné zmínky o harmale jsou staré přes 1000 let, kdy ji popsal Dioskorides, slavný lékař a botanik.

Reveň kadeřavá je u nás známá jako rebarbora. Má silně kyselou chuť a poživatelné jsou pouze její stonky. Květy bezu černého se používají v lidovém léčitelství v Evropě. Pomáhá čistit organismus a vylučovat z něj nadbytečnou vodu.

Kmín černý, někdy nazývaný černucha je bylinka rostoucí v Turecku, Středním Východě, Indii a na Balkáně. Používá se do kořenících směsí pro svou chuť podobnou cibuli a zároveň jako tradiční lék proti parazitům a na podporu střev.

Kokoška pastuší tobolka je jednoletá až dvouletá bylinka, která obsahuje mnoho účinných látek, patří mezi ně cholin, acetylcholin, tyramin, histamin, dusík, betain a jeho ester acetylcholin, saponiny, sirné látky, třísloviny, flavonový glykosid diosmin. Tradičně se doporučuje užívat ji při problémech s krvácivostí. Řebříček obecný doplňuje a posiluje protikrvácivé účinky kokošky pastuší tobolky.

Obsahuje 60 vegan kapslí po 680 mg

Na hemeroidy doručujeme zakoupit Natural Potty Squatting®
Světová novinka za speciální akční cenu !
Více info na eShopu nebo dole


(id:nhp-shop)
299,-
cena bez DPH 260,-
dostupnost: skladem

Naturgreen® HemoPro

Obsahuje vyváženou kombinaci plodů a semen obsahujících triterpeny a třísloviny. Ty jsou doplněny vyváženou kombinací bylin. Harmala je keř, který se těší úctě na rozlehlém území Malé Asie, Indie a Tibetu.  Řebříček se používal již 1200 let před naším letopočtem a traduje se, že jej používal Achilles v Trojské válce, odkud získal i svůj latinský název.  Bez černý usnadňuje vylučování, což je u hemoroidů velká pomoc. 

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz

Naturgreen® HemoPro

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Bez černý:

  • Čištění – vylučování.
  • Vylučování vody z organizmu.
  • Antioxidant.
  • Kontrola tělesné hmotnosti
  • Normální funkce dýchacího systému.
  • Normální hladina glukózy v krvi.
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Kmín černý:

  • Normální trávení.
  • Normální hladina glukózy v krvi.

Složení

Nutriční informace

1 kapsle

2 kapsle

Vrcholák tříslovinný

115 mg

230 mg

Harmala mnohodílná

75 mg

150 mg

Reveň kadeřavá stonek

70 mg

140 mg

Květ bezu

70 mg

140 mg

Černý kmín

70 mg

140 mg

Kokoška pastuší tobolka

52 mg

104 mg

Řebříček obecný

50 mg

100 mg

Včelí pyl

35 mg

70 mg

Jírovec maďal

17 mg

34 mg

Propolis extrakt

6 mg

12 mg

 DDD nebyla stanovena.

Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula) plod, Harmala mnohodílná (Peganum harmala), Reveň kadeřavá (Rheum rhabarbarum), Květ bezu (Sambucus), Černý kmín (Nigella sativa), Kokoška pastuší tobolka (Capsella bursa-pastoris), Řebříček obecný (Achillea millefolium L.), Včelí pyl, Jírovec maďal (Aesculus hippocastanum) semeno, Propolis extrakt, HPMC kapsle (hydroxy prophyl methyl celulóza). Všechny extrakty mají standardizovaný extrakt účinných látek.

Dávkování

Užívejte 2x denně 1 kapsli před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doporučení

V čem jsou naše produkty jiné? Neobsahují pojiva, éčka, stabilizátory, pojiva, maziva, leštidla... Prostě v nich nenaleznete nic kromě vegan kapsle z celulózy naplněné účinnými bylinkami, kvalitními standardizovanými extrakty, semínka či mleté plody (například šípky). Proč to tak děláme? Jde nám o zdraví a kvalitu, ne o nečestný výdělek na tabletkách nacpaných z 90 % chemií.

Na hemeroidy doručujeme zakoupit Natural Potty Squatting®

Světová novinka za speciální akční cenu ! Více info na eShopu zde 

Balení

60 vegan kapslí po 680 mg.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2

10 100  Praha

www.naturgreen.cz

 

TOPlist