E-SHOP > AKCE Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV

AKCE Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV

AKCE SPECIÁLNÍ CENA 999 KČ

Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV (dvě balení jedna cena )

Speciální protizánětlivá a regenerační ranní a večerní směs složená se standardizovaných bylin, Bio konopného proteinu a Bio konopných loupaných semínek

Novinka 100% přírodní a jedinečný komplexní přípravek v celé EU, který je zaměřený na :

• revmatické onemocnění,
• bolesti zad a kyčlí,
• nemoci ,záněty otoky kloubů a kostí
• artróza, artritida, osteoporóza
• záněty šlach
• u žilního a lymfatického systému.

Máte už některé příznaky nebo vás už dokonce trápí některé těchto s nemocí. Užívejte vždy čisté a osvědčené 100% přírodní přípravky ,které vám mohou pomoci.

Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV (dvě balení jedna cena )
100% přírodní

2 balení po 500 g vydrží pro běžné užívání na 2 měsíce

Užíváte pouze 2x denně po 10g ráno a večer .

ranní formule obsahuje :
Složení: bio loupaná konopná semínka, bio konopný protein (50 % obsah bílkovin) a standardizované extrakty bylin: Boswellia serrata extrakt s 65% boswellové kyseliny, Commiphora mukul extrakt s 2,5% obsahem guggulsteronů, Korálový vápník 2:1 (uhličitan vápenatý,uhličitan hořečnatý,) kurkumin extrakt s 98 % kurkuminoidů, extrakt s brokolice se sulforaphanem 1,3%, extrakt ze zázvoru pravého (Zingiber officinale) s 5 % gingerolů, extrakt z aceroly (Malpighia glabra) s 25 % vitamínu C, paulinie nápojná extrakt s 20 % kofeinu, čajovník pravý (Camelia sinensis) extrakt s obsahem 98% polyfenolů, 70% katechinů, 50% EGCG, přírodní Kofein 3% ,,Aloe Vera extrakt 200:1, pepřovník černý extrakt (Piper nigrum) s 95 % obsahem piperinu.

večerní formule obsahuje :
Složení: bio loupaná konopná semínka, bio konopný protein (50 % obsah bílkovin), standardizované extrakty bylin: Boswellia serrata extrakt s 65% boswellové kyseliny, Cordyceps sinensis extract 30% polysacharidů , Commiphora mukul extrakt s 2,5% obsahem guggulsteronů, Pipečník asijský (Centella asiatica) s 30 % triterpenů, quercetin s obsahem 95%,3-hydroxyflavone., extrakt z ženšenu pravého s 20 % ginsenoidů, vitánie snodárná extrakt s 5 % withanolidů, extrakt z vinné révy s 5% obsahem flavonoidů,, heřmánek pravý (Matricaria chamomilla) extrakt s obsahem 0.3% apigeninu,zinek (glukonan zinečnatý.)


Léčivé rostliny –bylinky tvoří převládající zdroj přírodních léčiv, a proto od nepaměti slouží jako nejdostupnější prostředek proti mnohým nemocem. Léčivé byliny mají na lidský organismus spoustu blahodárných účinků Proti většině nemocí existuje nějaká bylinka nebo jejich kombinace. Byliny jejich popis a odkazy na některé světové studie , které jsou v našem výrobku Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV použity najde ve spodní části.


Vždy jsme u naších výrobků o krok dopředu než je konkurence !(id:protein kon )
1 999,-
 -50%
999,-
cena bez DPH 868,70
dostupnost: skladem

 

Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV

Speciální protizánětlivá a regenerační  ranní a večerní směs složená se standardizovaných bylin, Bio konopného proteinu a Bio konopných loupaných semínek

A co znamená kvalita zdravého  života?  

U mnoha lidí lze první bariéru, bránící uzdravení, najít už v jejich myšlenkové definici slova „zdraví“. Mnoho lidí je přesvědčeno, že jejich zdraví je definováno tím, že mají určité krevní testy v předpokládaném rozmezí: např. vaše hladina LDL cholesterolu má být mezi X a Y a váš krevní tlak by měl být nižší, než Z. Také konvenční lékaři mívají tendence hodnotit zdraví tímto způsobem a tím tento nesprávný úsudek šíří dál.

Zdraví ovšem není definováno pouze řadou čísel. Neznamená to pouhé zmenšení velikosti zhoubného nádoru, zatímco pacient nadále chřadne. Zdraví nelze měřit jenom počtem dní, po které je člověk udržován při životě za pomocí přístrojů 

Patří k ní schopnost spát v noci, chodit bez bolesti, jíst a těšit se z jídla, mít funkční paměť a dosahovat věcí, které pro vás v životě něco znamenají. Zdraví znamená čas trávený v rodině, procházky po lese, pozitivní myšlení, schopnost zvládat stres a být bez hněvu. Zdraví znamená, že o své tělo pečujete s respektem a prožíváte radostný pocit z toho, jak dobře vám na oplátku funguje. Zdraví znamená pulsující energii, každodenní optimismus a také dostatek sexuální energie (a k tomu ještě mnoho dalšího).

Dopřejte svým kostem , kloubům, šlachám , vazům, žilám a cévám  nadstandardní výživovou kůru Naturgreen® BioRegenR a BioRegen. 

Novinka jedinečný komplexní přírodní přípravek v celé  EU, který je zaměřený komplexně  na

 •  revmatické onemocnění, 
 •  bolesti zad a kyčlí, 
 •  nemoci ,záněty otoky kloubů a kostí 
 • artróza, artritida, osteoporóza
 •  záněty šlach 
 • u žilního a lymfatického systému
 • na záněty zubů, kořenů a dásní,( paradentóze)

Co jsou to  např.  záněty v těle nebo chronické záněty.

Migrény, bolesti kloubů, únava, ale i deprese, cukrovka nebo opakované virózy mají vždy společného jmenovatele. Je jím zánět v těle. „Pokud v organismu přetrvává delší dobu, způsobuje chronické choroby a bývá příčinou civilizačních nemocí.

Záněty bývají akutní nebo chronické..Zánět, který je výsledkem reakce imunitního systému, je pro naše zdraví nepostradatelný, ale pokud je příliš intenzivní a trvá dlouhou dobu, může odstartovat a urychlit také progresi různých  nemocí. Zánět je nutno léčit, chronické záněty jsou jedním ze spouštěčů vážnějších chorob (infarkt, Alzheimerova choroba nebo rakovinové bujení).

Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV  je také dobré užívat proti paradentóze a pro zdravé dásně. Směs je velmi účinná na záněty zubů, kořenů a dásní, zde je však potřeba uzpůsobit užívání ( orální podání )  problému ,který chcete řešit, tak aby byla vždy  zachována po užití 100% dentální čistota. Více info zde  

Nás výrobek představuje nové spojení a vzájemnou synergii pro sílu produktu konopí a kombinaci léčivých bylinek. Bylinky které jsou použité v BioRegenR a BioRegenV byli již už dříve světovými studiemi odzkoušeny a jsou také vědecky podloženy svými blahodárnými účinky na lidské zdraví.

Naše 2 výrobky Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV se  vzájemně doplňují a jsou určeny pro revitalizaci všech důležitých oblastí lidského organismu jako jsou např. (cévy , žíly , vazy, šlachy, klouby a kosti.) 

Produkty s konopí (speciální poměr Bio proteinu , Bio loupaná semínka ) a 100% přírodní byliny jsme pro vás pečlivě vybrali a spojily do vzájemné silné synergii tak abychom tím zvýšily účinnost (pomáhá vylepšit vzájemnou součinnost ) jednotlivých účinných látek ,které jsou v bylinách a konopí obsaženy.

Dobu užívání bylin (u jednotlivých produktů BioRegenR a BioRegenV) jsme rozdělily na 2 samostatné produkty pro ranní a noční užívání tak aby se tím  zvýšila  systémová  účinnost a to jak přírodní biologická tak i vysoká pravděpodobnost revitalizace poškození. Použité bylinky byly pečlivě vybrány pro jejich účinky na lidský organismus tak abychom dokázali co nejvíce a nejlépe posílit a podpořit všechny důležité funkce organismu Především jsme se zaměřily na bylinky ,které dokáží pomoci odstranit v těle zánět . Také jsme použily bylinky, které pomáhají  k výživě buněk a tkání  a  dokáží pomoci  k celkové regeneraci pohybového aparátu  a u žilního a lymfatického  systému (žíly,cévy,vazy, šlachy, klouby,kosti.). To vše tak, aby se přidané bylinky během celé vaší nemoci či zdravotních  problémů vzájemně a po celou dobu užívání doplňovali a podporovali.

      Co je to Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV co obsahuje a jaké má předností

 • optimální výživa a pomoc pro váš pohybový aparát ( kosti , klouby, šlachy a žíly).
 • speciální kombinace Bio konopných semen a Bio konopného proteinu  a pečlivě vybraných standardizovaných bylin, optimální výběr bylin určený pro ranní a večerní užívání , které umocní podporu Vašeho zdraví.
 • složení obsahuje vitamíny, minerály, vlákniny, enzymy, probiotickou kulturu, antioxidanty a plno dalších živin
 • vstřebatelnost některých vitamínů a minerálů v produktu do vašeho těla je až 90%
 • obsahuje veškeré esenciální aminokyseliny včetně nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9 ,které jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulsů ve tkáních. Esenciální mastné kyseliny mají také příznivé účinky na celkové zdraví, zejména na krevní oběh a srdce, vyživují vlasy, pokožku a klouby a stimulují imunitní systém.
 • obsahuje až 65% Editinu (globulin leguminu proteinu),to je nejvyšší dosažené procento mezi všemi proteiny rostlinného původu. Proteiny jsou nepostradatelnou složkou pro stavbu a obnovu svalové hmoty ,stejně jako esenciální mastné kyseliny (
 • obsahuje GLA (Omega gama-linolová kyselina) a navíc dobrou zdravou neboli „Free“ vlákninu
 • má příznivé účinky na PH rovnováhu v těle a nezpůsobuje katabolické překyselení jako sójové nebo syrovátkové výrobky. Výrobek je  stravitelný a nezpůsobuje střevní toxemii.
 • neobsahuje lepek, mléčnou bílkovinu, laktózu a sóju, geneticky modifikované potraviny, hexan
 • bez žádných vedlejších účinků na vaše zdraví ,neobsahuje žádné pesticidy ani herbicidy, přídavné látky či konzervanty, semínko a protein vše je vyrobeno bez tepelné úpravy (RAW)
 • jednoduché dávkování 1 lžíce 2x denně ráno a večer,balení 2x 500g vydrží na 2-3 měsíce
 • je vhodný pro vegetariány i vegany
 • výhodná a bezkonkurenční cena  

Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV je  navíc doplněn o speciální směs čínských a indických bylin včetně minerálních látek. Tyto pečlivě vybrané  byliny  fungují tak, že  jedna  bylina posiluje tu druhou a jejich vzájemná  shoda vyvolává silný synergický efekt., který je potřebný  pro dosažení nejlepšího širokého účinku na vaše zdraví.

V první řadě bych chtěl také všechny upozornit, že se jedná o kvalitní Bio produkt,(KONOPNÁ semínka a protein ) který je vyroben s technického konopí a který neobsahuje žádné omamné látky THC tak jako je to  u Marihuany což je zakázané.

Konopí seté (Cannabis sativa) je  jednoletá rostlina, používaná k průmyslové výrobě celé řady cenných produktů. V ČR je povoleno pěstovat odrůdy s obsahem omamné látky THC pod 0,3 % (normy EU povolují 0,2 %). V celém rostlinném království je nejlepším zdrojem bílkoviny a dalších vitamínů právě konopný protein a jeho semínka.  Semeno konopí je  bohaté na velké množství minerálů  vitamínů a vzácné nenasycené mastné kyseliny Omega 6 a Omega3 v poměrném zastoupení 3:1 (přibližně stejné je zastoupení v lidském těle). které jsou nezbytné pro naše tělo jako zdroj živin při regeneraci našeho těla . Obsahuje také i tkz. léčivé cannabinoidy, zejména cannabidiol. Cannabinoidy, jsou látky, jež se v přírodě vyskytují pouze v rostlinách konopí. Vědci dokonce zjistili, že v těle existuje kanabinoidní systém a receptory, které reagují na cannabinoidy z konopí. Kanabinoidní systém má klíčový vliv na celou řadu životních funkcí včetně rozmnožování a také příjmu potravy. Receptory se nacházejí v centrální nervové soustavě a mnoha periferních tkáních včetně imunitního, reprodukčního a zažívacího systému, v sympatetických gangliích, hormonálních žlázách, tepnách, plicích a srdci, v oku a v kostech, zažívacím ústrojí a v pokožce.

To vše je ideální zdroj živin ,který  hraje důležitou roli při regeneraci a obnově svalů, kloubů, šlach ,úponů, včetně  žilního a lymfatického systému.  Konopný protein a semínka  také odporují růst nové nebo poškozené svalové hmoty. Konopí a jeho produkty neobsahují dioxiny a toxiny, které se často nacházejí v mastných rybách a je jedinečným zdrojem mastných kyselin s dlouhým řetězcem. Neobsahuje ani mléko, lepek, sóju, či žádná umělá barviva či příchutě. 

Oproti běžným farmaceutickým přípravkům se může konopný protein a semínka chlubit řadou výhod: léčba mnoha příznaků nemocí vykazuje lepší výsledky než běžné léky.Je levnější a výskyt nežádoucích účinků je nižší. Obsah esenciálních mastných kyselin a kvalitních bílkovin je nezbytné pro zdraví buněk a návod  jak rychle zvýšit přísun Omega3 a 6 a ostatních esenciálních aminokyselin, které jsou třeba pro rekonvalescenci svalů, správnou funkci mozku a navíc nám zajistí zářivou pokožku i vlasy. 

Co naše naše balení obsahuje a co si vlastně kupujete ?

Je to 2x 500g Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV 

+ 

    Nutriční hodnoty denní směs

Složení
10 g prášku
100 g prášku
% denní dávky
KJ / kcal
231 / 74,7
2310 / 747
12,3 %
Bílkoviny
3,09 g
30,9 g
5,3 %
Tuky:
2,64 g
26,4 g
5,28 %
Nasycené
Mono-nenasycené
Poly-nenasycené
0,28 g
0,26 g
2,1 g
2,8 g
2,6 g
21 g
1,4 %
Sacharidy
Cukr
1,35 g
0,06 g
13,5 g
0,6 g
1,54 %
Vláknina
1,02 g
10,2 g
 
Sodík
2,5 mg
25 mg
0,04%
Vitamin A
20,21 µg
202,1 µg
2,5 %
Vitamin D
0,67 µg
6,7 µg
13,4 %
Vitamin E
0,11 mg
1,1 mg
0,9 %
Boswellia serrata s 60 % boswellových kyselin
400 mg
4000 mg
 
Guggul – extrakt 2,5 % guggulsteronů                                                       
300 mg
3000 mg
 
SMP Vápník (uhličitan vápenatý
206mg
2060 mg
25,75 %
Kurkumin 97%
200 mg
2000 mg
 
SMP Hořčík(uhličitan hořečnatý,)
103 mg
1030 mg
27,5 %
Brokolice extrakt se sulforaphanem 1,3%
150mg
1500mg
 
Zázvor extrakt s 5 % gingerolů
140 mg
1400 mg
 
Acelora extrakt s 25% vitamínu C
75 mg
750 mg
93,75 %
Guarana s 20 % kofeinu
50 mg
500 mg
 
Zelený čaj extrakt s 98 % polyfenolů, 70% katechinů, 50% EGCG
50mg
500mg
 
Aloe Vera – 200:1
10 mg
100 mg
 
Piperin
1 mg
10 mg

				

Doporučené dávkování denní směs: Doporučené dávkování: 1x ráno na lačný žaludek jednu zarovnanou polévkou lžíci (cca 10g ) rozmíchejte ve sklenici s 2 dl (nejlépe  čisté  alkalické vody  ) nebo s vaším oblíbeným 100% džusem, kefírem bio mlékem atd . Možno přidat do marmelády, jogurtu Další recepty na www.naturgreen.cz. Při větších zdravotních problémech možno dávkování zvýšit na plnou pol.lžíci (kopeček 15g). Nemíchejte směs  s horkým jídlem. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců 

Složení denní směs: loupaná bio konopná semínka, bio konopný protein (50 % obsah bílkovin) a standardizované extrakty bylin: Boswellia serrata extrakt s 65% boswellové kyseliny, Commiphora mukul extrakt s 2,5% obsahem guggulsteronů, Korálový vápník 2:1 (uhličitan vápenatý,uhličitan hořečnatý,) uhličitan vápenatý, kurkumin extrakt s 98 % kurkuminoidů,extrakt s brokolice se sulforaphanem 1,3%, extrakt ze zázvoru pravého (Zingiber officinale) s 5 % gingerolů, extrakt z aceroly (Malpighia glabra) s 25 % vitamínu C, paulinie nápojná extrakt s 20 % kofeinu, čajovník pravý (Camelia sinensis) extrakt s obsahem  98% polyfenolů, 70% katechinů, 50% EGCG, přírodní Kofein 3% ,,Aloe Vera extrakt 200:1, pepřovník černý extrakt (Piper nigrum) s 95 % obsahem piperinu.

         Nutriční hodnoty večerní směs

Složení
10 g prášku
100 g prášku
% denní dávky
KJ / kcal
231 / 74,7
2310 / 747
12,3 %
Bílkoviny
3,09 g
30,9 g
5,3 %
Tuky:
2,64 g
26,4 g
5,28 %
Nasycené
Mono-nenasycené
Poly-nenasycené
0,28 g
0,26 g
2,1 g
2,8 g
2,6 g
21 g
1,4 %
Sacharidy
Cukr
1,35 g
0,06 g
13,5 g
0,6 g
1,54 %
Vláknina
1,02 g
10,2 g
 
Sodík
2,5 mg
25 mg
0,04%
Vitamin A
20,21 µg
202,1 µg
2,5 %
Vitamin D
0,67 µg
6,7 µg
13,4 %
Vitamin E
0,11 mg
1,1 mg
0,9 %
Boswellia serrata s 60 % boswellových kyselin
350 mg
3500 mg
 
Cordyceps sinensis extract 30% polysacharidů
250 mg
2500 mg
 
Commiphora mukul extrakt s 2,5% guggulsteronů
250 mg
2500 mg
 
Pupečník asijský Gotu kola 10:1 extract s 30 % triterpenů
250 mg
2500mg
 
Quercetin 95%,3-hydroxyflavone.,
250 mg
2500mg
 
Ženšen pravý extrakt s 20 % ginsenoidů
150mg
1500 mg
 
Vitánie snodárná extrakt 5% withanolidů,
155mg
1550mg
 
Vinná réva extrakt  5% flavonoidů,,
150mg
1500mg
 
Heřmánek pravý extrakt 0.3%, apigeninu,
100 mg
1000 mg
 
Zinek (glukonan zinečnatý)
5 mg
50 mg
50%

Doporučené dávkování večerní směs: 1x večer 15 min po posledním jídle min. 2 hod před spaním, jednu zarovnanou polévkou lžíci (cca 10g )rozmíchejte ve sklenici s 2 dl (nejlépe  čisté  alkalické vody ) nebo s vaším oblíbeným 100% džusem , kefírem ,bio mlékem atd . Možno přidat do marmelády nebo jogurtu .Další recepty na www.naturgreen.cz. Při větších zdravotních problémech možno dávkování zvýšit na plnou pol.lžíci (kopeček 15g). Nemíchejte směs  s horkým jídlem. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců 

Moje zkušenosti s užíváním.

Směs Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV vám doporučuje užívat vždy podle toho jak vám to bude chutnat. Vše je jen o návyku, bud budete směs užívat pouze rozmíchanou ve vodě (nejlépe alkalické, která dokáže ještě zvýšit účinky) nebo v mléce, juice, kefíru atd. Velmi dobrá a chutná je kombinace s bílým jogurtem,doslazené medem, javorovým sirupem, marmeládou nebo se zavařeninou. Jedná se o nejsilnější protizánětlivou bylinou 100% přírodní formuli v celé EU. Rada pro ty starší , kterým by 10g ráno nebo večer dělalo problém užít tuto dávku najednou. Můžete si také jednotlivé ranní nebo večerní dávky těch10g rozdělit na menší 2-3 dávky za sebou tak aby jste je dobře strávily. Vše si namíchejte podle vašeho gusta  jak vám to bude vyhovovat. Vydržte a mějte pevnou vůli s pravidelným užíváním a uvidíte,že první pozitivní účinky se dostaví již po prvních dnech pravidelného užívání. Pro zachování 100% účinnosti je jedna podmínka. Nepřidávejte tuto bylinnou směs  do teplých nápojů nebo jídel tím by se některé vitamíny či minerálii teplem znehodnotily. Pamatujte „co se v těle pokazí rychle,většinou se opravuje déle a někdy to není jenom příjemné. Více info zde a zde. 

Složení večerní směs: bio loupaná konopná semínka, bio konopný protein (50 % obsah bílkovin), standardizované extrakty bylin: Boswellia serrata extrakt s 65% boswellové kyseliny, Cordyceps sinensis extract 30% polysacharidů , Commiphora mukul extrakt s 2,5% obsahem guggulsteronů, Pipečník asijský (Centella asiatica) s 30 % triterpenů, quercetin s obsahem 95%,3-hydroxyflavone., extrakt z ženšenu pravého s 20 % ginsenoidů, vitánie snodárná extrakt s 5 % withanolidů, extrakt z vinné révy s 5% obsahem flavonoidů,, heřmánek pravý (Matricaria chamomilla) extrakt s obsahem 0.3% apigeninu,zinek (glukonan zinečnatý.)

Upozornění pro obě dvě směsi :  Není určeno dětem do 15 let,( kojícím matkám a těhotným ženám ,pouze po poradě s lékařem. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Varování: Nesypte prášek přímo do úst, tak aby nedošlo k ucpání hrtanu.

Obsah balení: směs pro večer a ráno po 500 g

Výrobce: GLORIA IMPORT CZ, s.r.o., Ukrajinská 728/2, Praha, www.naturgreen.cz


Jedná se o EKO -BIO produkt certifikováno 

logem ochranné známky Společenství "ekologického  zemědělství: 

Použitá surovina spadá pod  organické potraviny tj. produkty, které jsou vyrobeny a zabaleny v Evropské unii, a jsou označeny logem EU pro ekologickou výrobu.

Jedná se  o dvanáct hvězd, uspořádaných ve tvaru zeleného  listu na pozadí což prokazuje 100% bio kvalitu 

 

Většina lidí bývá například chronicky dehydratována, protože nepijí dostatek vody vysoké kvality. A protože voda je životně důležitá pro optimální složení krve, pak v případě, kdy tělu chybí dostatečný příjem vody, začíná tělo dělat opatření ke snižování vodních ztrát. 

Ve většině lidského těla je až na výjimky lehce zásadité prostředí, které je důležité z důvodů homeostázy(například stupně pH tělních tekutin,). Naše tělo je vybaveno spoustou mechanismů, jak se s kyselinotvornými látkami těle  vypořádat, ale tyto mechanismy nemají neomezenou kapacitu. Pokud je přísun kyselinotvorných látek nepřetržitý, dochází k překyselení celého organismu ,což je jedna s příčin  kdy dochází k prvním  příznakům nemocí a následným degeneračním změnám u celého pohybového aparátu. Víte, že  zásaditá voda je revitalizačním prostředkem pro krev, mozek, celé tělo,, pohybový aparát a že čistí každou část těla. Tento druh vody má schopnost zaplavit naše orgány zevnitř, odplavuje škodlivé látky, které se tam usadily díky volným radikálům, a tak čistí tělo. Je však nezbytné konzumovat minimálně 2-3 litry zásadité vody denně. Měli bychom vědět, že při konzumaci ionizované zásadité vody v množství menším než 2 litry denně, nemůžeme očekávat podstatnou změnu stavu. Člověk vylučuje asi 2,5 litru vody denně (moč, pára, pot atd.), proto není pro většinu lidí těžké konzumovat vodu v denním  množství alespoň 2 litry. Pití zásadité  vody vám tak pomůže v případě bolesti kloubů a otoků, kostí, potíží s prokrvením dolních končetin, křečovými žilami a s celým pohybovým aparátem. Doporučujeme pití této alkalcké vody s našimi produkty Naturgreen® BioRegenR a BioRegenV .

Chcete se dozvědět  o zásadité vodě více ? Doporučujeme vám  naši alkalickou konvici, která dokáže tuto zásaditou vodu vyrobit. Více info najdete zde 


Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012)které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz zde

Zde najdete seznam všech bylin ,které jsou ve výrobku Naturgreen® BioRegenR a BioRegen (včetně jejich účinných látek), vitamínů a minerálů.  Popis  jak komplexně  působí a pomáhají na výše uvedené nemoci  a problémy

Klikni zde 


Naše doporučení 

Při akutních problémech doporučujeme kombinovat navíc pro zvýšení účinku s našimi produkty jako je 

Organic Curcumin Extra+Piperin extrakt

Coral Calcium SMP prášek

Boswellia serrata extrakt mix

Více info o těchto produktech najdete zde 

V případě vašich zdravotním problému pokud si nevíte rady jak kombinovat naše produkty, porádíme zdarma nebo připravíme  užívání přímo pro vás .

 

TOPlist