E-SHOP > Chlorella Probiotic Lactobacillus Complex

Chlorella Probiotic Lactobacillus Complex

AKCE 299,-

Chlorella Taiwan probiotic lactobacillus
komplex, je zcela nová formule bohatá na komplex esenciálních aminokyselin, chlorofylu, minerálů a vitaminů s unikátním složením. To vše ve spojení jednobuněčné „dezintegrované“ zelené řasy Chlorella Pyrenoidosa, se specializovaným probiotikem rodu Lactobacillus Sporogenes. Tato formule navíc obsahuje i Fruktooligosacharidy (prebiotika), které nejen zesilují účinek probiotika, ale jsou i zdrojem živin pro zdravou mikroflóru v tlustém střevě. Výrobek je mimo jiné i vhodným doplňkem stravy , během nebo po užívání antibiotik,nebo při zápachu s úst


(id:lactobacil)
599,-
 -50%
299,-
cena bez DPH 260,-
dostupnost: skladem

ChlorellaTAIWAN

   Probiotic Lactobacillus Complex

je zcela nová přírodní formule bohatá na komplex esenciálních aminokyselin, chlorofylu, minerálů a vitaminů s unikátním složením. Celá naše formule je vyrobena ve  spojení jednobuněčné „dezintegrované“ zelené řasy Chlorella Pyrenoidosa, se specializovaným probiotikem rodu Lactobacillus Sporogenes, kdy navíc celá tato formule obsahuje i Fruktooligosacharidy (prebiotika), které několikánasobně zesilují účinek celého výrobku.  

Sladkovodni řasa Chlorella  s laktobacily a fruktooligosacharidy je vyváženou kombinací laktobacilů ,oligosacharidů minerálů a vitamínů ,které jsou zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě a  jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry Probiotické bakterie zajišťují správné trávení  a podporu imunity. Fruktooligosacharidy,  je druh rozpustné vlákniny (nevstřebává se v tenkém střevě), které představují nezbytnou živinu pro bakterie prospěšné v našim zažívacím ústrojí (střevní fyziologická mikroflóra), podporují jejich růst, a tímto mají výrazný vliv na celkovou kondici a zdraví lidského organismu.Výrobek je mimo jiné i vhodným doplňkem stravy pro dlouhodobé užívání či během  nebo po  užívání antibiotik. 

Jaké jsou výhody našeho výrobku ChlorellaTAIWAN Probiotic Lactobacillus Complex proti ostatním podobným výrobkům na trhu? Náš výrobek je  pouze čistá přírodní tabletka, spojená s naší osvědčenou přírodní chlorellou Taiwan  a to vše bez pojiv a  éček (info zde).  Vše v synergickém spojení vitamínů a minerálů s lactobacillus  Sporogenes a fruktooligosacharidy, kdy čistá Chlorela Taiwan nadstandartně doplňuje účinky probiotika a prebiotika.                        

Lactobacillus sporogenes (Bacillus coagulans) je  mimořádně účinné  probiotiotikum, které  bylo poprvé identifikováno v roce 1933. Probiotiotiku (Lactobacillus sporogenes) se dostalo ve světě  spoustu uznání  za své jedinečné schopnosti vytvářet spory, ale i pro větší odolnost a přežití u výrobních procesů, které produkují extrémy jako je  teplo a chlad.  Tyto jedineční schopnosti  dávají  tomuto probiotiku  výrazné výhody, oproti jiným probiotických druhům

Pouze Lactobacillus sporogenes přináší výrazné výhody životaschopnosti a účinnosti a nemusí také obsahovat  tak velké hodnoty CFU(kolonie ) jako ostatní probatika, která nejsou tak odolná na změnu teplot při zpracování a taktéž neprodukují spory či výtrusy.

Bacillus coagulens produkuje výtrusy (spory ) a díky této funkci, propůjčuje tomuto  probiotickému kmenu větší odolnost vůči destrukci v gastrointestinálním traktu(v lidském organismu.)

Díky  vícenásobným  sporům dokáže Lactobacillus sporogenes v této struktuře více odolávat vyšším teplotám než běžné probiotika , jako je např.( L. acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei , Bifidobacterium breve  atd,) což značně zvyšuje jeho životnost  a eliminuje potřebu chlazení při výrobním procesu. Navíc, tyto probiotika  s více  spory  jsou v organismu více chráněny před degradací  žaludečními kyselinami čímž  umožní dosáhnout nižší GI* (glukóza s jídla se uvolňuje do krve postupně a delší dobu) čímž tyto probiotika v trávicím traktu „pracují“ déle v neporušené struktuře  což mnohé jiné druhy lactobacilů nedokáží.  Díky tomu Lactobacillus sporogenes  jsou aktivními probiotiky  což pomáhá udržovat zdravou  mikrobiální rovnováhu pro správnou a zdravou funkcí  celého trávicího traktu. 

Kde všude naše Chlorella Probiotic Lactobacillus Complex příznivě působí..

*Gastrointestinální trakt (GI trakt) nebo digestivní systém tvoří žaludek a střeva, někdy se sem řadí všechny struktury od úst po anus. Termín "digestivní systém" je širší pojem, který obsahuje další struktury včetně přídavných orgánů digesce.

U dospělého muže má GI trakt délku asi 5 metrů v živém těle, no bez efektu svalového napětí je délka až 9 metrů. GI trakt se dělí na horní a dolní. Podle embryonálního původu jednotlivých segmentů se může trakt dělit na:

foregut - vstupní část GI traktu od úst po duodenum (dvanáctník), kde ústí žlučovod

midgut - střední část GI traktu od duodena po tlusté střevo

hindgut - poslední část GI traktu, zahrnuje distální třetinu příčného tračníku tlustého střeva až po rektum (konečník)

GI trakt vždy vylučuje hormony na podporu regulace digestivního procesu. Tyto hormony, včetně gastrinu, sekretinu, cholecystokininu a grelinu jsou zprostředkovány přes intrakrinní nebo autokrinní mechanizmy, indikujíc, že buňky uvolňující tyto hormony jsou struktury uchované během evoluce.

Fruktooligosachardidy nejsou významné jako výživa pro naše tělo, jako spíše potrava pro bakterie v našich střevech. Jsou to složité cukry sloužící jako zdroj energie pro střevní bakterie.

  • Jsou to prebiotika, stimulují růst zdravé střevní mikroflóry, brání vzniku disbakteriózy. 
  • Snižují krevní tlak. 
  • Normalizují obsah cholesterolu a tuků v krvi. 
  • Kladně ovlivňují funkci střev, normalizují stolici

Výsledky studií

Řada klinických studií prokázala příznivý vliv fruktooligosacharidů na střevní mikroflóru. Na skupině dobrovolníků bylo například zjištěno, že již patnácti denní podáváni fruktooligosacharidů vede ke zvýšení poměrného množství laktobacilů ve stolici na desetinásobek. Počet škodlivých mikroorganismů způsobujících při přemnožení těžké průjmy a infekční onemocnění naopak významně poklesl.

Na pokusech s laktobacily pěstovanými mimo tělo bylo prokázáno, že v přítomnosti fruktooligosacharidů vytvářejí látky, které potlačují růst mnoha nebezpečných bakterií (např. salmonel, shigel, campylobakterů, atd.). Přestože fruktooligosacharidy působí příznivě především na růst laktobacilů, pravděpodobné je i příznivé ovlivnění ostatních příznivých kmenů střevních mikroorganismů.

Víte, že delším užíváním Chlorelly TAIWAN Probiotic Lactobacillus Complex můžete zastavit  i dlouhodobý a častý zápach z úst se odborně nazývá halitóza a trpí jím až čtvrtina dospělých.  Právě halitóza může být i příznakem vážnějších zdravotních obtíží, jako jsou právě záněty trávícího ústrojí.

Jednoduše řečeno :

Je-li naše tělo z nějakého důvodu příliš znečištěno jedovatými "odpadními" látkami, musí se to zákonitě odrazit i v kvalitě našeho dechu. Toxické látky jsou totiž neseny krevním řečištěm do plic, kde se do krve dostává kyslík a uvolňují se z ní odpadní plyny, které posléze vydechujeme. Pokud máme v krvi a tudíž v celém organismu přemíru nečistot, změní se tento přirozený čistící proces v ústní hyperventilaci zapáchajících tělesných splodin, kterou mimo jiné často doprovází též typicky ozvučená hyperventilace ještě horších splodin opačným koncem naší trávicí soustavy. Zkuste ChlorelluTAIWAN Probiotic Lactobacillus Complex, kterou můžete cucat , kousat , nebo polykat.


Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012)které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz

ChlorellaTAIWAN

 Probiotic Lactobacillus Complex 


Nutriční hodnoty
100 g
10 tabletek
10 tab. /DDD
Energie
1388kJ
55,31 kJ
 
Bílkoviny
  54,6 g
2,26g
 
Sacharidy
6,72g
0,31 g
 
Vláknina
6300 mg
315 mg
 
Tuky
10,08 g
0,48 g
 
Chlorofyl
2083 mg
98,7 mg
 
Beta karoten
15,1mg
0,71 mg
 
Kyselina listová 
2772 µg
131,4 µg
65,7%
DNA/RNA          
4,11 g
0,19 g
 
CGF
12,26 g
0,58 g
 
Vápník
370 mg
17,57 mg
2,19%
Hořčík
283 mg
13,42 mg
4,47%
Fosfor
1688 mg
80,07 mg
10,02%
Železo
181 mg
8,60 mg
61,47%
Fruktooligosacharidy
 14000 mg
700 mg
 
Vitamín A
9576µg
454  µg
56,7 %
Lactobacillus Sporogenes
2000 mg
      100mg
 
Vitamín B6
2,66 mg
0,12 mg
6,22%

Doporučená denní dávka kyseliny listové je 200 µg.

Složení: dezintegrovaná Chlorella Pyrenoidosa 84%, Fruktooligosacharidy 14%,  Lactobacillus Sporogenes (Bacillus coagulans) 2 %.Jedna tabletka 500mg obsahuje více než 5 miliard živých CFU. Max. denní dávka 10 tablet (5000mg) obsahuje 50 miliard CFU* Uvedené množství CFU * odpovídá hodnotám okamžiku výroby. CFU je počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit)

Doporučené dávkování:

2× denně 3-5 tabletek min. 15 minut před jídlem a zapít sklenicí vody. V případě zažívacího dyskomfortu můžete užívání zvýšit až na 10 tabletek 2x denně. Jako prevence možno užívat i dlouhodobě po dobu min 3- 6 měsíců .

Probiotika by jsme měli  užívat pravidelně a dlouhodobě aby to pro nás mělo  nějaký  větší zdravotní význam. Bakteriální střevní flóra ovlivňuje vývoj imunitního systému a to především u malých dětí, což může mít důsledky do budoucna a pro další život – pro výskyt některých alergických onemocnění, nebo například diabetes mellitus 1. typu, který závisí na inzulinu, nebo některých chronických zánětlivých střevních onemocnění.

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let.Není určeno těhotným a kojícím ženám (pouze po dohodě s lékařem.)Ukládejte mimo dosah dětí.Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu.Doplněk stravy,není náhradou pestré stravy.

Hmotnost obsahu : +-5g: tabletky po 500mg,100 g /   200 tablet

Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu:

Taiwan

 


 

 

TOPlist