E-SHOP > Naturgreen® Chaga

Naturgreen® Chaga

Novinka jedinečný originál na trhu v originálním složení.100% čistý a originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí

Díky svým magickým aktivním složkám a léčivým funkcím jsou houby přirozeným ochráncem lidského zdraví. Čínské jméno naší společnosti "益要圣" pochází z anglické "esence", což znamená, že se jedná o podstatu hub. Zaregistrovaná ochranná známka patentu "河南河阳" pochází z písemné práce "U učitele" Han Yu, která předpokládá, že houby přijímá člověk proto, aby byl zdravější, energičtější a plný moudrosti.

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.

Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech účinných látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných účinných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.

Chaga neboli Rezavec šikmý (s lidovým ruským názvem Čaga) je cizopasnou houbou, která roste na kmenech stromů, zejména na břízách. Patří odedávna k nejcennějším „divokým“ medicinálním houbám. Po několik staletí je nedílnou součástí tradiční ruské a čínské medicíny, které věří v její schopnosti harmonizovat a uklidňovat tělo i ducha
.
Osvědčila se také při žaludečních potížích a problémech s játry. Kromě toho pomáhá odstranit nebezpečné toxiny a účinně stimulovat centrální nervový systém. Čaga má nejvyšší hodnoty ORAC ze všech přírodních potravin, vyšší než acai. ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity)?

Jde o novou metodu, kterou se dá změřit hodnotu antioxidantů v potravě. Nazývá se Absorpční Kapacita kyslíkových radikálů (ve zkratce ORAC).Tím dokáže Chaga částečně zpomalit proces stárnutí, čehož využívají například ženy v Japonsku, které znají její antioxidační účinky.

Podporuje také přirozenou detoxikaci organismu a působí proti virům a při zánětech. V neposlední řadě udržuje krevní tlak v optimálních hodnotách, má blahodárný vliv na různé kožní onemocnění a harmonizuje zažívání a trávení.
Tato houba má velmi významné postavení v ruském přírodním léčitelství.

Její hlavní složky jsou polysacharidy, beta glukany , betulin a betulinická kyselina , SOD, Melanin, Ergo sterolyoniny, steroly, chromogeny, lignin, puriny, kyselina čagová, buničina, inodiol, triterpeny, SOD, aminokyselinové komplexy, stopové prvky a obsahovou skupinou z hlediska farmakognosie jsou fenolické sloučeniny a chinony, které představují silné antioxidanty, které jak je již výše uvedeno zpomalují proces stárnutí a pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály.

Z minerálů obsahuje Chaga vápník, hořčík, železo, hliník, , sodík, křemík zinek, měď, mangan nebo draslík. Mezi obsaženými vitamíny můžeme najít vitamíny D3 (cholekalciferol), B5 (kyselina D panthotenová), B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B6 (pyridoxin), B9 (kyselina listová), nebo vitamin K1 (fylochinon).

Naturgreen® Chaga je navíc posílena o několik pečlivě vybraných „divokých“ medicinálních hub a Acerolu, která obsahuje přírodní vitamín C, který ještě více dokáže synergeticky posílit účinek těchto hub

Takováto synergeticky „mohutná“ kombinace hub a komplexní spojení všech jejich účinných látek navíc zesílená přírodním vitamínem C s Acelory, spočívá v „extra“ silném a rychlém posílení celého imunitního systému u našeho organismu.

Naturgreen® Chaga obsahuje : Chaga (Inonotus obliguus) extrakt 35% polysacharidy a 4 % triterpenoidů, Shiitake (Lentinula edodes) extrakt 30% polysacharidů, Miatake (Grifola frondosa) extrakt 30% polysacharidů, Sibiřský ženšen extrakt eleuterosidy 1,2%, Acerola extrakt 25% vit.C.

Jedinečné 100% čisté a přírodní složení s nejvyšším počtem kapslí v balení a vysokou čistou váhou (náplní kapsle 500mg )

Navíc Naturgreen® Chaga obsahuje již přírodní vit.C, který všichni prodejci pouze doporučují užívat extra pro vyšší vstřebatelnost a účinek !

Využijte také jedinečné akce 5+1 zdarma


(id:chaga)
999,-
 -30%
699,-
cena bez DPH 607,83
dostupnost: skladem

 Naturgreen®CHAGA

Mushroom Extract Blend 

100% PURE

Naturgreen® Chaga či Rezavec šikmý, patří odedávna k nejcennějším „divokým“ medicinálním houbám. Po několik staletí je nedílnou součástí tradiční ruské a čínské medicíny, které věří v její schopnosti harmonizovat a uklidňovat tělo i ducha. Naturgreen® Chaga je navíc posílena o několik pečlivě vybraných „divokých“ medicinálních hub a Acerolu, která obsahuje přírodní vitamín C, který ještě více dokáže synergeticky posílit účinek těchto hub.

Takováto synergeticky „mohutná“ kombinace hub a  komplexní spojení všech jejich účinných látek navíc zesílená přírodním vitamínem C s Acelory, spočívá v „extra“  silném  a rychlém posílení celého imunitního systému u našeho organismu. Více info zde 

Obsažený Sibiřský ženšen posiluje energetické rezervy těla, což dané osobě umožňuje se lépe vyrovnat s významnou psychickou a fyzickou zátěží.  Stejně jako kořen ženšenu má silné léčivé účinky. Užívá se k posílení tělesné i duševní kondice a přirozenému posílení obranných funkcí organizmu.

Sibiřský ženšen obsahuje glukosidy známé jako eleuterosidy, polysacharidy glykanového typu a glukózu, maltózu a sacharózu, posiluje energetické rezervy těla, což dané osobě umožňuje se lépe vyrovnat s významnou psychickou a fyzickou zátěží. Snižuje pocit únavy a velmi často se používá i vrchlovými  sportovci kterým,pomáhá velice rychle se zotavit po obdobích námáhavého a  intenzivního tréninku. 

 

 

Složení kapsle/hodnoty
1kapsle obsahuje
Chaga (Inonotus obliguus)
 200mg
Shiitake (Lentinula edodes)
 80mg
Miatake (Grifola frondosa)
 40mg
Sibiřský ženšen extrakt
 40mg
Acerola extract 25% vit.
 40mg

Složení kapsle: Chaga (Inonotus obliguus) extrakt 35% polysacharidů a 4 % triterpenoidů, Shiitake (Lentinula edodes) extrakt 30% polysacharidů, Miatake (Grifola frondosa) extrakt 30% polysacharidů, Sibiřský ženšen extrakt eleuterosidy 1,2%, Acerola extrakt 25% vit.C. Všechny extrakty jsou 100% čisté a mají standardizovaný obsah účinných látek. Kapsle: hydroxypropyl methyl celulóza.

Doporučené dávkování: užívejte 2x denně 1-3 kapsle, minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle. Pro lepší účinnost zapíjejte teplou vodou či čajem. Zvýšení na dvojnásobek denní dávky je možné po konzultaci se svým lékařem nebo lékárníkem. Minimální doba užívání je 3 měsíce.

Varování: nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě nežádoucích účinků přestaňte preparát užívat. Začínejte vždy s menší dávkou a postupně podle potřeby přidávejte.  

Obsah balení :60g /120 kapslí +-5% 

Upozornění: není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

  • Užíváte léky s ředěním krve : Laboratorní studie naznačují, že chaga může způsobit ředění krve.
  • Užíváte diabetické léky: Laboratorní studie naznačují, že chaga může také snížit hladinu cukru v krvi.

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA  zde 

Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce/výrobce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu/vyrobeno 

Česká republika


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :  zde 

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here 

TOPlist