E-SHOP > Aloe Vera Gel

Aloe Vera Gel

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! Vždy nová expirační doba.

Aloe Vera Gel – 1litr

Náš Aloe gel není jen obyčejná šťáva z koncentrátu ředěná vodou a zahuštěná xantanovou gumou! Nabízíme vám extra kvalitní Aloe Vera Gel zahuštěný přírodní dužinou z aloe. Jde o šťávu zpracovanou z listů aloe přímo na farmě v Mexiku, lisovanou zastudena, aby nedocházelo k ničení účinných látek. Kvalitu poznáte už podle chuti, které se nic nevyrovná.

V Aloe Vera můžeme nalézt více než 200 účinných látek, patří mezi ně mucenózní polysacharidy, steroidy, vitamíny, minerály, aminokyseliny, glykosidy, saponiny, mastné kyseliny a další.

Extra hustý, vychutnejte pravou extra hustou chuť Aloe Vera!
Kvalitu zaručuje 99,7% čistého Aloe Vera z odrůdy Aloe Vera Barbadensis Miller.

VYUŽIJTE JEDINEČNÉ AKCE 6+1 ZDARMA, NEBO 10+2 ZDARMA, NEBO 15+3 ZDARMA A NEBO 20+6 ZDARMA VŽDY NOVÁ EXP

AKCE PRO OBCHODNÍKY I DOMÁCNOSTI: MINIMÁLNÍ ODBĚR 36 LAHVÍ – SPECIÁLNÍ CENA 249 Kč/1L, MOŽNO NAMIXOVAT SE ŠŤÁVOU.
POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB, ČERSTVÉ ZBOŽÍ!!! OBJEDNÁVKY ZASÍLEJTE E-MAILEM


(id:AG-shop)
499,-
 -20%
399,-
cena bez DPH 346,96
dostupnost: skladem

Aloe Vera Gel

Naše firma Vám nabízí
Aloe Vera Gel, čistou přírodní za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera, která obsahuje přes 200 bioaktivních látek, které prospívají vašemu zdraví. Vychutnejte si extra hustou kvalitu s kousky dužiny a lahodnou jemnou chutí.

 

Aloe Vera Gel

Naše Aloe Vera je vyrobeno z čerstvých listů, lisováním za studena, tak aby nedošlo ke zničení účinných látek. Rostliny pochází z čistého, kde se pěstují zásadně bez genetických modifikací a použití hnojiv.

Na trhu existuje spousta výrobků pod názvem Aloe Vera, ale ne všechny mají zachovány všechny živiny a mnohé obsahují jen malé množství šťávy či gelu z Aloe. Čím šetrnější je zpracování listů Aloe, tím vyšší je podíl čistého Aloe Vera v produktu nalezneme a o to větší počet účinných substancí je v koncentrátu. Může jich být více než 200. Jedná se především o mucenózní polysacharidy, antrachininy, kyselinu salicilovou, saponiny, enzymy, aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a uhlovodíky. Vyšší kvalita je však podmíněna i vyšší cenou. Dejte si pozor na laciné Aloe Vera nápoje, které mají méně než 99,5% obsahu Aloe Vera a jsou ředěny nebo vyráběny z práškového koncentrátu.

Naše aloe obsahuje 99,7% čistého Aloe Vera. Čerstvě vylisovaná šťáva je velmi citlivá na kyslík. Proto jsou listy okamžitě po sklizni zpracovány a výsledná tekutina musí být stabilizována. Vzhledem k tomu, že zahřátí na vysokou teplotu by  poškodilo blahodárné látky obsažené v Aloe Vera, musí být tekutina zpracovávána za velmi nízkých teplot a jako aditivum se přidávají éterické oleje a antioxidační látky. Často se také využívají konzervační látky jako kyselina benzoová a sorban draselný.

Složení: za studena lisovaný Aloe Vera Gel 99,7%, konzervováno:  Sodium Benzoate 0,1%, Potasium Sorbate 0,1% a 0,1% kyselina citronová.

Neobsahuje:
Kvasinky, gluten (lepek) ani laktózu. Bez přídavku cukru, soli a barviv.

Doporučené dávkování: 3 - 5 polévkových lžic, ve dvou až třech dávkách denně, smíchejte s vodou nebo ovocným džusem. Není vhodné pro děti do 3 let, a pro těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje doplněk pestré stravy.

Upozornění: doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 3-6 stupňů v uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost po otevření 3 týdny. Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let. Šťáva z dužniny Aloe neobsahuje aloin a emodin. 

Povolená zdravotní tvrzení v EU

Aloe Vera: 

  • Normální hladina cukru v krvi
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Napětí - únava
  • Antioxidant
  • Čištění a detoxikace
  • Imunitní systém
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Vylučování - pročištění těla
  • Kontrola tělesné hmotnosti & hubnutí
VYUŽIJTE JEDINEČNÉ AKCE 6+1 ZDARMA NEBO 15+3 ZDARMA
 
Nakupte 6 balení Aloe Vera Gelu a sedmé od nás dostanete zcela zdarma
 

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

 

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Rooseveltova 115,
Olomouc

 

 

 

TOPlist