E-SHOP > Aloe Vera 100% štáva

Aloe Vera 100% štáva

MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO!

Naše Aloe není šťáva z koncentrátu tj. z prášku ředěná vodou.

Dodáváme Aloe šťávu nejvyšší jakosti!

Jde o šťávu zpracovávanou z listů Aloe Vera přímo na farmě v Mexiku lisovanou zastudena, tak aby nedocházelo k ničení účinných látek. Vše poznáte už podle chuti, které se nic nevyrovná. Už žádné laciné Aloe z koncentrátu.

Čistá a jemná chuť Aloe Vera, se stejnými účinky jako u gelu pouze jemnější a tekutější konzistence. Vhodná zejména pro děti.

Kvalitu poznáte už podle chuti, které se nic nevyrovná. Naše Aloe Vera je pěstováno pod kontrolou International Aloe Science Council (IASC) a je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela zralých a ručně sbíraných listů. Výrobce zaručuje vysokou úroveň kvality a čistoty Aloe Vera a to zejména zpracováním - lisováním za studena, tak aby nedošlo ke zničení všech substancí a prospěšných látek. Nejvyšší parametry našeho produktu jsou tak uchovány díky šetrnému zpracování za použití patentované technologie.

Naše Aloe Vera šťáva obsahuje 99,7% čistého Aloe Vera. Vyrobeno s odrůdy Aloe Vera Barbadensis Miller.

AKCE PRO OBCHODNÍKY I DOMÁCNOSTI, MINIMÁLNÍ ODBĚR 36 LITRŮ. POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB, ČERSTVÉ ZBOŽÍ! OBJEDNÁVKY A CENY ZAŠLEME E-MAILEM.


(id:AS-shop)
490,-
 -19%
399,-
cena bez DPH 346,96
dostupnost: skladem

Aloe Vera šťáva

Naše firma Vám nabízí

Aloe Vera šťávu, čistou přírodní za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera, která obsahuje přes 200 bioaktivních látek, které prospívají vašemu zdraví. Vychutnejte si  čistou šťávu nebo  extra hustou kvalitu gelu  s kousky dužiny a lahodnou jemnou chutí.

Aloe Vera šťáva

Naše Aloe Vera je vyrobeno z čerstvých listů, lisováním za studena, tak aby nedošlo ke zničení účinných látek. Rostliny pochází z čistého prostředí, kde se pěstují zásadně bez genetických modifikací a použití hnojiv.

Na trhu existuje spousta výrobků pod názvem Aloe Vera, ale ne všechny mají zachovány všechny živiny a mnohé obsahují jen malé množství šťávy či gelu z Aloe. Čím šetrnější je zpracování listů Aloe, tím vyšší je podíl čistého Aloe Vera v produktu nalezneme a o to větší počet účinných substancí je v koncentrátu. Může jich být více než 200. Jedná se především o mucenózní polysacharidy, antrachininy, kyselinu salicilovou, saponiny, enzymy, aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a uhlovodíky. Vyšší kvalita je však podmíněna i vyšší cenou. Dejte si pozor na laciné Aloe Vera nápoje, které mají méně než 99,5% obsahu Aloe Vera a jsou ředěny nebo vyráběny z práškového koncentrátu.

Naše aloe obsahuje 99,7% čistého Aloe Vera. Čerstvě vylisovaná šťáva je velmi citlivá na kyslík. Proto jsou listy okamžitě po sklizni zpracovány a výsledná tekutina musí být stabilizována. Vzhledem k tomu, že zahřátí na vysokou teplotu by  poškodilo blahodárné látky obsažené v Aloe Vera, musí být tekutina zpracovávána za velmi nízkých teplot a jako aditivum se přidávají éterické oleje a antioxidační látky. Často se také využívají konzervační látky jako kyselina benzoová a sorban draselný.

Přednosti  našeho výrobku :

 • Skutečný  pravý Aloe Vera gel  je plný kusů Aloe vera vláken s dužiny. Naše  Aloe vera gel není zahuštěno – je pouze zahuštěnou nasekanou dužinou. Pozor u nás se  listy  nerozpustí , listy se ručně oloupou a želé se rozsekne na kousky a tím se zahustí šťáva a následně vznikne 100% přírodní gel !
 • Naše Aloe  neobsahuje sorbitol (sladidlo je  zakázáno u dětských výrobků),  vše bez zahušťovadla (Xanthan), bez přídavných barviv .
 • Používají se  pouze čistě lisované vnitřní listy rostliny Aloe Vera.  U našeho Aloe Vera  používáme více než 2 kg (vnitřního) listového gelu na 1 litr šťávy
 • Aloiny u nás nenajdete jsou zakázané, ty které se nacházejí mezi vnějším lístkem a želé, jsou vždy odstraněny  a  následně  důkladně opláchnuty. Tyto látky nejsou ani  v želé, které se zpracovává na štávu. Kromě toho je velmi důležité, aby byl list vždy odříznut správným způsobem. Aloe vera má sílu chránit sama sebe a list se tak při správném odřezání uzavře tak, aby gel s kterého se vyrábí šťáva nemohl oxidovat. Vzhledem k tomu, že oxidace ovlivňuje pevnost gelu, je velmi důležité, aby byly vyřezané listy opatrně transportovány a zpracovány a stabilizovány během několika hodin.  
 • Naše aloe vera  je tak silná, že podle oficiálního standardu International Aloe Science Councel (IASC), můžeme říci, že jedna láhev našeho 1 litru  je stejně silná jako 2,4l z čistého aloe vera šťávy. Takže můžete láhev zředit více než 1 litrem vody nebo ovocné šťávy a i tak podle oficiálního standardu IASC stále máte  pořád 100% aloe vera .
 • Náš gel či štáva  není filtrována  přes uhlíkové filtry a tím  obsahuje vyšší podíl minerálů a spory enzymů.
 • U nás se nesbírá celá Aloe vera  rostlina! Naše Aloe vera  to jsou to pouze silné, zralé a ručně řezané listy.
 • Protože se naše Aloe Vera  konzervuje čistou kyselinou citrónovou, chuť je čerstvě kyselá. Neexistuje proto hořká chuť jako u jiných výrobků.  
 • Náš  Aloe Vera  není ředěn, je to vždy čistý pouze 100 % čistý gel nebo štáva. Neředíme nebo nezahuštujeme náš  Aloe Vera, "stabilizovaným" gelem nebo  zahušťovadly, jako je xanthan, sorbitol apod.
 • Nepoužíváme pasterizací s ohřevem na 80 stupňů  nebo dokonce až 87 stupňů  (plně pasterizované). Při těchto vyšších teplotách se ztratí větší část všech látek. Naše Aloe není pasterizováno ! Vše je pouze čerstvě lisované a plněné do lahví za studena.Většina komerčních produktů z Aloe vera obsahuje velmi málo polysacharidů, neboť jsou zničeny při zpracování za tepla.
 •  Naše Aloe Vera je zpracováno za studena. Jsou tak zachovány všechny aktivní a zdraví prospěšné látky včetně enzymů, které čerstvá Aloe vera obsahuje.
 • Mnoho společností pěstuje a následně prodává  produkty Aloe vera, kdy celá rostlina byla vyklíčena několikrát. (usekonou se pouze celé listy u kořene a Aloe rostlina se opět nechá dozrát)  Tyto malé mladé a nové výhonky při dozrání pak obsahují jen několik účinných látek. Výhodou metody sklizně je pouze to,že je levné pro pěstitele. Nevýhodou pro spotřebitele je nedostatek účinných látek v Aloe vera produktu.
 • Pro náš Aloe Vera  gel se pro zahuštění  používá se pouze čistý jemně nasekaný vnitřní list aloe vera. Ten je plný malých kousků gelu, když žvýkáte tak vlastně ochutnáte čerstvé listové želé Aloe .U nášeho Aloe  Vera se pro nejkvalitnější Aloe Vera gel používá pouze vnitřek listu nikoliv vnější list!

Složení: za studena lisovaná Aloe Vera - Barbadensis Miller šťáva 99,7% konzervováno: sodium Benzoate 0,1%, potasium Sorbate 0,1% a 0,1% kyselina citronová.

U přírodního Aloe vera (nesmí však být s extraktu, koncentrátu nebo pasterizované)) existuje až 200 různých druhů molekul v aloe vera . Aloe vera list - gel obsahuje asi 98% vody .Celkový obsah gelu v aloe vera je 0,66% a rozpustné pevné látky jsou 0,56% s určitými sezónními výkyvy. Základ aloe gelu se skládá z polysacharidů (55%), cukry (17%), minerální látky (16%), proteiny (7%), lipidy (4%) a fenolických sloučenin (1%) . Gel aloe vera obsahuje mnoho vitamínů včetně důležitých antioxidačních vitamínů A, C a E. Vitamín B1 (thiamin), niacin, vitamín B2 (riboflavin), cholin a kyselina listová , vitamin B12 (kyanokobalamin) ve stopových množstvích.

Naše Aloe neobsahuje: kvasinky, gluten (lepek) ani laktózu. Bez přídavku cukru, soli a barviv.

 
Doporučené dávkování: 3 - 5 polévkových lžic, ve dvou až třech dávkách denně, smíchejte s vodou nebo ovocným džusem. Není vhodné pro děti do 3 let, a pro těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje doplněk pestré stravy.

Upozornění: doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 3-6 stupňů v uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost po otevření 3 týdny. Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let. Šťáva z dužniny Aloe neobsahuje aloin a emodin.

Povolená zdravotní tvrzení v EU

Aloe Vera:

 • Normální hladina cukru v krvi
 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 • Napětí - únava
 • Antioxidant
 • Čištění a detoxikace
 • Imunitní systém
 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 • Vylučování - pročištění těla
 • Kontrola tělesné hmotnosti & hubnutí

VYUŽIJTE JEDINEČNÉ AKCE 6+1 ZDARMA NEBO 15+3 ZDARMA

Nakupte 6 balení Aloe Vera šťávy a sedmé od nás dostanete zcela zdarma

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA  zde 

Dovozce:
GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Rooseveltova 115,
Olomouc
Země původu suroviny Mexiko
 
Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

 


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :  Aloe vera 

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here :  Aloe vera 

TOPlist