E-SHOP > Noni 100% přírodní štáva

Noni 100% přírodní štáva

NONI (Morinda citrifolia) 100% přírodní šťáva Noni z Tahiti.

AKCE, NOVÉ ZBOŽÍ 499 Kč

Obsahuje 99,6% Noni juice a 0,2% malinové příchuti.

100% Pure NATURE produkt nejvyšší kvality! Na výrobu našeho NONI jsou použité pouze lisované a zralé plody.

Naše NONI je neředěné a není nevyrobené z koncentrátů!

Vyrobeno bez zahušťovadel, umělých barviv, vonných látek a přídavných cukrů.

Skvělá čistá chuť našeho NONI, to je pouze 100% vymačkaná ovocná šťáva.

NONI se používá se již více než 2000 let na Tahiti a u dalších přírodních národů Francouzské Polynésie, Fidži, Havaje, Malajsie a Indie.

V Noni se nachází 17 aminokyselin, z toho 9 esenciálních, xeronin, scopoletin, esenciální mastné kyseliny, vitamíny a minerály.

Super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!(id:Noni-shop)
699,-
 -29%
499,-
cena bez DPH 433,91
dostupnost: skladem

NONI (Morinda citrifolia)

100% přírodní šťáva Noni z polynézského ostrova Moreea (Tahiti)

AKCE SLEVA NA NOVÉ  ČERSTVÉ ZBOŽÍ 

STARÁ CENA 699 KČ

 NOVÁ AKČNÍ CENA  499 KČ 

POKUD CHCETE JĚŠTĚ  LEPŠÍ CENU  VYUŽIJTE JEDINEČNÉ AKCE 5+1

možné nebo schválené učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

 

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Noni 100% šťáva

Noni 100% přírodní šťáva

100% šťáva z plodů keře Noni je dovážena až z daleké Tahiti, kde ji místní domorodci používají více než 2000 let k podpoře zdraví. Keře Noni nerostou na žádných plantážích. Tyto plody se sbírají stějně jako před dávnými časy v tropických pralesech. Díky vývozu Noni do celého světa se mohou tamní obyvatelé věnovat tradičnímu sběru plodů Noni a výrobě šťávy z něj. Tím se podporuje tradiční způsob života tamních obyvatel, který zajišťuje i ochranu tropických pralesů před intenzivním zemědělstvím a průmyslem.

V roce 1993 byl ve šťávě Noni zjištěn skopoletin a serotonin, později rovněž melatonin. Vědci došli k závěru, že tyto hormony spolupracují mezi sebou a ve spojení s xeroninem zmírňují napětí a stres, podporují úpravu biologického rytmu spánku a bdění, menstruačního cyklu, napomáhají zlepšení nálady a uvolnění. Podporují rovněž procesy regenerace a restaurace poškozených sekrece přicházející z epifýzy (šišinka)  a ve skutečnosti působí jako prekurzor z něhož se vyvíjí určitý jiný buněčný typ. Šťáva s Noni má černou barvu, která je velmi podobná melaninu, který dává barvu nebo pigment, na každé buňce z našich orgánů. Tento "pigment" obsahuje každé místo v našem těle  a  je při užívání ovlivněn Noni 

Doba užívání

Ráno

Večer

Děti

1. – 3. den

5 ml (1 lž.) 30 min. před snídaní

5 ml (1 lž.) 30 min. před večeří

2,5 ml (1/2 lž.) 30 min. před snídaní a před večeří

4. – 6. den

10 ml (2 lž.) 30 min. před snídaní

10 ml (2 lž.) 30 min. před večeří

5 ml (1 lž.) 30 min. před snídaní a před večeří

1. – 6. měsíc

15 ml (3 lž.) 30 min. před snídaní

15 ml (3 lž.) 30 min. před večeří

7,5 ml (1 a 1/2 lž.) 30 min. před snídaní a před večeří

7. měsíc a dál

10 ml (2 lž.) 30 min. před snídaní

10 ml (2 lž.) 30 min. před večeří

5 ml (1 lž.) 30 min. před snídaní a před večeří

Dávku lze zvýšit podle vaší tělesné kondice. Pijte hodně čisté vody během dne, napomáhá odplavování toxinů z těla. Pokud se objeví „čistící reakce“ (bolest hlavy, říhání nebo svědění kůže), pijte více vody a vynechejte dávku nebo dvě, v závislosti na tom, jak se cítíte. Pijte Noni alespoň 3-6 měsíců.

Doporučení: dejte si doušek Noni a udělejte si 10 minut na tuto proceduru pití Noni.

 • Odměřte množství Noni, které chcete užít, a nalijte ho do sklenice.
 • Zřeďte vodou, mlékem nebo jinou šťávou.
 • Najděte si pohodlné místo k sezení.
 • Držte sklenici noni na klíně.
 • Uvolněte se a zavřete oči.
 • Třikrát se dlouze a hluboce nadechněte.
 • Každým nádechem, dýcháte nový život a vitalitu.
 • Představte si, mladistvou energii, která naplňuje vaše tělo.
 • S každým výdechem si představte, jak stres a napětí opouští vaše tělo.

Opakujte kroky 4 a 5, dokud dávku nevypijete -nespěchejte!

Je nezbytné, abyste  Noni užívali na lačný žaludek, každý den téměř ve stejnou dobu. Umožníte proxeroninu obsaženému v noni, vstřebat se ve střevě, aniž by byl stráven v žaludku. Také to podporuje další metabolické aktivity. Pijte spoustu čisté vody během dne.

Noni není jen tak obyčejná ovocná šťáva. Díky obsahu xeroninu, který zaručuje správnou funkci proteinů ať už jako látek odpovídajících za obranyschopnost organizmu nebo jako hormonů, které odpovídají za regulaci většiny procesů v těle.

Upozornění: doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 3 – 6°C v uzavřeném obalu, minimální trvanlivost po otevření 3 týdny. Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let.

Složení : 99,6% Noni juice, 0,2% malinová příchuť, 0,1% sorbát draselný, 0,1% kyselina citronová.Bez přídavků barviv a cukru. 100% přírodní produkt.Obsah balení: 1 l

Upozornění: doplněk stravy není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 3 – 6°C v uzavřeném obalu, minimální trvanlivost po otevření 3 týdny. Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

7 důvodů proč si koupit naše100% přírodní Noni z polynézského ostrova Moreea (Tahiti).

 • Ovoce na naše Noni pochází z překrásných oblastí, které jsou bez chemického znečištění.  Je to 100% čistota z polynézského ostrova Moreea (Tahiti).
 • Noni obere z keřů, které dorůstají až 6 m a jsou stáleplodící (plody Noni na nich dozrávají po celý rok). Plody se očistí a dají do tanků, kde fermentují bez přístupu vzduchu přibližně 4 týdny. Z vzniklé šťávy se odstraní zbytky dužiny filtrací, dodají se do ní příchutě a konzervační látky nezbytné pro zachování čerstvosti a naplní se do lahví.
 • Naše Noni  je vyrobeno pouze z čistého ovoce, které je lisováno bez přísad, je to pouze 100% vylisovaná čistá šťáva. Vše je neředěné a není to vyrobené z koncentrátů!
 • Přidáno pouze 0,2% přírodní extrakce malinové šťávy pro zvýraznění „zesilovače“ tak, aby dával Noni  pouze příjemnou chuť. Přidání tohoto silného malinového extraktu má pro naše Noni vynikající chuť.
 • Ovoce Noni  pro naši  šťávu ,je pečlivě vybrané a pouze čerstvé a trhané se stromů, nepoužíváme ovoce, které je již spadené na zemi!
 • Naše Noni  to je pouze čistá přírodní vymačkaná šťáva. Vše bez přídavků barviv a cukrů a zahušťovadel.
 • Je to skvělá a čistá chuť NONI! Přímo vymačkaná ovocná šťáva. Kupujete pouze 100% NATURE produkt klikni zde  ,který si u nás oblíbíte.

Dovozce: GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc
www.naturgreen.cz

Země původu:Tahiti 


Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA  zde 

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :http://mynatureproduct.com/noni-100-procent-prirodni-stava

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here : http://mynatureproduct.com/10-duvodu-proc-pit-stavu-z-noni.html

  
 
 

 

TOPlist