E-SHOP > Cordyceps

Cordyceps

Cordyceps akce na více kusů!!!

Naše balení Cordyceps je 120 ks po 500 mg.

Pokud kupujete u konkurence, vždy se podívejte, jaké balení kupujete a propočítejte si cenu! Uvidíte, že u nás platíte nejlepší cenu za super kvalitu. Navíc, naše kapsle a prášek Cordycepsu jsou 100% přírodní!

Cordyceps se používá v tradiční čínské medicíně přes 1200 let. Má nezvyklou podobu své
existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití.

Cordyceps je získáván z mycelia (podhoubí) přírodního cordycepsu. Hmota získaná po zkvašení se rozmělňuje na prášek a balí se do kapslí. Tento produkt neobsahuje hormony a jiné povzbuzující látky.

Náš výrobce dodává Cordyceps sinensis do celého světa a pouze naše firma má jeho výhradní zastoupením!

Cordyceps sinensis. VYUŽIJTE NABÍDKU 5+1 ZDARMA


(id:Cor-shop)
799,-
 -13%
699,-
cena bez DPH 607,83
dostupnost: skladem

Informace pro naše nové zákazníky. Jsme tu pro vás již 9 let a naše dobrá, ale především účinná kvalita je již vyzkoušena tisíci zákazníky. Ti se k nám stále vrací a doporučují vás, nové zákazníky. Vyzkoušejte naši čistou přírodní kvalitu a uvidíte, že budete spokojeni. My vás určitě nezklameme.

Náš Cordyceps  balení obsahuje 120 ks přírodních kapslí po 500 mg (pouze nápln),  celkově 600 mg. 32,1% polysacharidů, ale také potřebný cordycepin - adenosin. Pokud kupujete u konkurence, vždy se podívejte jaké balení kupujete a propočítejte si to. Pokud vám někdo neukáže standardizovaný COA  certifikát na účinné látky tak mu to složení nevěřte!  A pozor, pro nelepší porovnání by měl být certifikát vždy vystaven na  již na hotové tj na kapsle, ne pouze certifikát na extrakt. Extrakt je vždy pouze výchozí surovina ke zpracování a zpracováním, napněním do kapslí, může změnit hodnoty. Zde máte ukázku, jak má správně certifikát vypadat, a jak mají být v COA vyznašeny účinné látky. Vždy platí kolonka results (výsledek). Během výroby cordycepsu je systém HACCP používán společně s normou nařízení na produkci ze strany ESSE. Navíc je vše certifikováno podle ISO9001, ISO14000 a certifikace COA podle CE normy serie OHSAS 18000 (certifikace pro zdraví a bezpečnostní informace a závázná informace ,kontrola těchto dokumentů SZPI je  zde). Zde můžete vidět náš nový certifikát pro rok 2016 na nové zboží, jež vám nyní prodáváme  COA cordyceps klikni zde. Uvidíte, že u nás platíte vždy tu nejlepší cenu za tu nejlepší  kvalitu na trhu. Ta je za těch 8 let vyzkoušena zákazníky, kteří nás dále svým známým doporučují a také se neustále k našim výrobkům vrací. Za celoudobu prodeje nášeho cordycepsu, jsem na něj neslyšel žádné špatné reference, vždy pouze  jen to kladné.

Cordyceps sinensis fermentované mycelium cizopasné houby Cordyceps  sinensis

           

Je tradičním přípravkem TČM Čínské národní fytoterapeutické farmacie staré 1200 let. Má nezvyklou podobu své existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití. Má schopnost regulovat energii JIN a JANG a dosáhnout jejich odpovídající rovnováhy v našem organismu. Cordyceps patří do království hub. Je to vlastně léčivka -houba. Rozmnožuje se nepohlavní cestou, prostřednictvím splynutí mužské a ženské buňky, jako je to například u rostlin. Sám v sobě ,ale nese oba tyto počátky. Je velmi  bohatý na výživné látky a biologicky aktivní komponenty, které jsou vlastní vysokohorským rostlinám. Nachází se pouze  tam, kde jsou vhodné podmínky pro jeho růst a výživu. Jsou to vysokohorská území v Číně a Tibetu ve výšce 3500 m. 

možné nebo schválené učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. 
Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací zahraniční stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá.

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Cordyceps sinensis

Složení :fermentované mycelium cizopasné houby Cordyceps sinensis. 

Polysacharidy 32,1%, protein, tuky, 18 druhů aminokyselin,(včetně 8 esenciálních aminokyselin),vitamín B12, fungisterol, alkaloid, a další vitamíny. Obsahuje přírodní mannitol 11,3% cordycepin - adenosin 0,33%(nebo 3'-deoxyadenosin). viz zde COA

Dávkování : děti od 6 let užívají 1 -2 kapsle denně 2x denně.  Dospělí 1-3 kapsle 2-3 x denně, po dobu min 30 dnů. Dospělí, pokud je to nutné, dávku můžeme zvýšit až na 4 kapsle 2-3x denně, maximálně však po dobu 30 dnů, kdy dávku opět snížíme. Pro lepší vstřebatelnost látek, užívat na lačno nebo 20 min po jídle. Zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody, doporučujeme zapít teplým čajem. Určeno pro dlouhodobé užívání.

Při užívání našich medicinálních hub doporučujeme pro nejlepší účinky vždy zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek s těchto hub. V synergii doporučujeme užívat náš extrakt z brazilské třešně Acelora C max zde 

Upozornění: Cordyceps je bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky. Nedoporučuje se užívat malým dětem v těhotenství a při kojení. Doplněk stravy, chraňte před dětmi, po otevření skladujete v suchu a temnu. 

 

Země původu:  PRC  Certifikováno

ZWS NO. 331101100022 Q/ESSE010(5)

Dovozce/ Exportér :GLORIA IMPORT CZ, s.r.o. IČ:28579097 www.naturgreen.cz


Informace pro export / Informations for export

Jako dovozce  Vám  zde poskytuji seriozní informace o Cordyceps sinensis, které nikde jinde nenajdete tak abyste se mohli při jeho nákupu orientovat.

Ne všechen  Cordyceps je  stejný, je jich asi 300 druhů . Cordyceps je členěn do kmenů a nejznámější jsou 4 kmeny Cordycepsu  CS-1, CS-2 ,CS-3 a  CS-4.  První tři jsou sice bezpečné, ale mají malou  růstovou  charakteristiku  a proto jsou pro komerční pěstování nezajímavé a pěstují se minimálně. Většinou se používá kmen CS-4 který je vytrvalý a rychle roste, proto byl kmen CS-4 vybrán v Číně pro komerční výrobu. Tento kmen pochází s provincie Čching-chaj, jedná se o severovýchodní část historického území Tibetu původně nazývanou AmdoCordyceps kmen  CS-4 je osvědčený kmen  a je prvním nejlepším  kandidátem pro obchodní a komerční účely. Je  používán jako náhrada za volně žijící divoký  Cordyceps. Jeho zdravotní potenciál byl testován na jeho a v roce 1988 byl schválen v Číně jako lék pod názvem Jin Shui Bao. V rámci schvalovacího procesu, aby mohl být bez obav vypuštěn na trh bylo provedeno  mnoho stovek  klinických a bezpečnostních  studií, které ukázaly jeho účinnost a bezpečnost. Po více než 20 letech klinického pozorování, jsou některé výsledky docela ohromující  s tím jak pozitivní účinky na lidské tělo Cordyceps má.

Cordyceps se dále rozlišuje na to zda byl vypěstován v „přírodních komerčních“ nebo „laboratorních“ podmínkách pomocí „submerzní kultury“. Laboratorní a skleníkový Cordyceps se prakticky může pěstovat všude. Nejlepší je však komerčně, ale přírodně pěstovaný Cordyceps. Ten se většinou pěstuje hlavně na území Číny, a to především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu, a Guizhou. Jedná se o nejkvalitnější Cordyceps sinensis s vysokým poměrem všech vitamínů imunitním látek  včetně adesoinu , manitolu a  polysacharidů.

I když se Cordyceps vyrábí nebo pěstuje kdekoliv na světě  vždy se pro „cordyceps prášek“ používá pouze mycelium houby, které se zpracovává následujícím způsobem:

Standardní sušení a následné rozemletím houby

Jednoduchý a laciný  způsob zpracovaní, který podléhá rychlé spotřebě do 1 roku a následné nepoužitelnosti prášku. Navíc při tomto zpracování nedostanete z mycelia tolik účinných silných látek, které jsou pro zdraví prospěšné např. tak jako při fermentaci. Ale i takto připravený prášek se může plnit do kapslí, které jsou určeny k další spotřebě.

Dvojí extrakce, (standartní nejznámější a běžná metoda) neboli vyluhování za pomoci rozpouštědla + vody  většinou (ethyl acetate + waters)

Ethyl-acetát se používá především jako rozpouštědla a ředidla, je zvýhodněný kvůli jeho nízké náklady, nízká toxicita, a příjemný zápach. Extrakce často používají dvě nemísitelné fáze pro oddělení solutu z jedné fáze do druhé.Standardní a nejpoužívanější extrakce je  voda + ethyle acetáte. Při této metodě je potřeba použít chemie při vyluhování a oddělování látky o větší rozpustnosti od látky do méně rozpustné ve zvoleném rozpouštědle(voda) jejím převedením do roztoku tohoto rozpouštědla (extrakční rozpouštědlo, extrakční roztok+ voda.) Extrakt (prášek) je potom možné získat např. odpařením rozpouštědla a usušením. Následně je připraven extrakt, který je však velmi drahý. Ten se potom podle potřeb „zisku“ naředí napč. 10:1 až 100:1 s neutrální surovinou a tento ředěný prášek je potom přidán do kapslí pro další spotřebu. Při tomto postupu se však nejedná o přírodní cestu zpracování, navíc je třeba vědět jakým rozpoštědlem se extrakt získává ale hlavně jak je extrakt do kapslí ředěn ?

Od toho se pak odvíjí  kvalita a „léčivá síla“ prášku Corydceps. (jako extrahovadlo je možné použít i technický benzím aceton a další což je ,ale velmi špatné) Většina Cordyceps CS-4 na našem trhu je připravena touto technologií včetně "anglické kvality"

Fermentace a sušení

Nejlepší „čistý“ přírodní způsob zpracování mycelia Cordyceps je fermentace, tímto procesem dochází ke zvýšení nutriční hodnoty potraviny a účinných látek (např.další tvorba a posílení vitaminů, aminokyselin a polysacharidů), prodloužení trvanlivosti atd. Jde to čistě přírodní proces. Navíc náš výrobce místo standardní fermentace používá ještě lepší technologii zpracování. Je to submersní způsob fermentace, tedy hloubková fermentace v řízeném a  míchaném Bio reaktoru. Tímto zpracováním je kvalita produktu na nejvyšší úrovni, kdy se pomocí nejmodernější techniky získává největší počet polysacharidů a dalších účiných látek (např.i adesoin) z jedlých hub. Po usušení se takto připravený prášek zabalí do kapslí, které jsou určeny k přímé spotřebě. Pozor na některá tvrzení prodejců, extrakt prášku nikdy nemá  a nemůže mít kompletní a celkové vyšší složení učiných látek jako má fermentace viz popis a patent zde 

Náš Cordyceps sinensis není „divoký" Cordyceps,(ten nikdy neobsahuje tolik učiných látek),ale pochází se standardních kultivačních základen ve vysokohorských oblastech, kde je jeho pěstování přizpůsobeno tak, aby co nejvíce kopírovalo růst divokého cordycepsu v jeho přirozeném prostředí. Díky těmto vysokohorským podmínkám teplo – zima, velmi rozdílné teploty den – noc, vlhkost, okysličení a tlak vzduchu, vzniká jeden s nejlepších kultivovaných Cordycepsů CS 4 s vysokým procentem polysacharidů 32.1%, a dalších účinných látek , který je pěstovaný komerčně. Kvalita tohoto prášku Cordyceps se nedá srovnat s pěstováním Cordyceps v laboratorních nebo ve skleníkových podmínkách, kde jsou dosaženy pouze nízké hodnoty účiných látek a polysacharidů.

.


Čím se řídit  při koupi kvalitního Cordycepsu

Jako jediní na trhu máme v nabídce  úplně jiné specifické zpracování Cordycepsu a to metodu zpracování houby patentovanou technologií- fermentací. Je to naprosto něco jiného odlišného než u jiných  výrobců či dodavatelů (u konkurence se většinou jedná o zpracování houby standardní dvojitou extrakci voda -ethyl popis zde. nebo výše zde

U nás je vždy pro výrobu čistého produktu (prášku Cordycepsu)  místo extrakce použita metoda fermentace. Je to nejčistější metoda zpracování s dosažením největšího poměru účinných látek.) Dvojitá  extrakce suroviny (houby) tato metoda nikdy nedokáže „vytáhnout“ se suroviny stejné množství silných a naprosto čistých  účinných látek jako je to při fermentaci viz patent zde 

Další velká výhoda fermentace Cordycepsu (získávání prášku) oproti dvojité extrakcí (voda-ethyl) je ta,že vše zůstává naprosto čisté a 100% přírodní. Konečný  fermentovaný produkt –prášek náplň do  kapsle  je vždy s 0% zbytkových rozpouštědel. Je to určitě lepší a čistější zpracování než běžná dvojitá extrakce ethanol –voda jak hlásá "anglická kvalita“ která nikde neuvádí kromě "standartní dvojí extrakce" to nejdůležtější! To je zpracování typ rozpouštědla - extrahovadla ?  Toto je naprosto zásadní vědět, protože existují i jiné ještě horší laciné metody extrakce, kde se běžně používají jako extrahovalo benzín, ředidla ,aceton atd. Zde však pozor, tady jsou zbytková rozpouštědla po extrakci  v konečném produktu hodně vysoká a to už nemá s čistotou a vaším zdravím nic společného. 

U fermentace Cordycepsu  je následné složení prášku v kapsli vždy silnější a bohatší na účinné látky popis zde.  Pouze prášek Cordycepsu ,který získáme fermentací obsahuje aktivní složky, které vykazují farmakologické a nutriční vlastnosti srovnatelné s přirozeně se vyskytující housenicí Cordyceps patent vlastnosti  zde. 

Další výhoda nákupu našich výrobků pro vás je 100%  prokázání kvality a čistoty našeho výrobku (již hotové kapsle ) proti ostatním. Jako jediní máme na našich www.naturgreen.cz  vždy volně dostupné kompletní certifikáty tj. certifikace COA  a to  již na hotový výrobek –kapsle vždy na každou novou šarži co máme v prodeji. Proč před vámi ti ostatní prodejci COA skrývají ,když jsou také dovozci jako my a musí to prokazovat na celnici a SPZI při každém novém dovozu zásilky viz zde. V tomto případě potom  nejsou dovozci a  ty COA++nemají, protože tento  certifikát  a jeho vystavení stojí spoustu peněz.

Jako importér musím zaplatit 500 USD za vystavení certifikátu COA a 300 USD za letecký bezpečnostní list pro každou novou šarži zásilky. U každé nové zásilky také  musíte všechny dokumenty včetně COA před proclením zboží předložit SPZI pro kontrolu nezavadnosti a ta pokud je vše v pořádku ,vystaví tkz.závazné stanovisko  ke zboží. To pak předá celnímu úřadu a až potom to celní úřad uvolní.Toto závazné stanovisko máme vždy ke každé zásilce k dispozici .

Takto to má vypadat při importu - dovozu s třetích zemí. Zde vám nabízíme k nahlédnutí  závazné stanovisku kontrolního orgánu SPZI k novému zboží Cordyceps a Ganoderma říjen / 2016 klikni zde  At vám to také všichni co kříčí, že  mají nejlepší kvalitu předloží. Není se zde za co stydět. Naopak vy zákazníci ,pak máte 100% jistotu, že kupujete čisté kvalitní doplnky, které prošly kontrolou celnice a SZPI. Pokud to někdo nemá, pak  je to podle mne zboží bez kontroly a pochybné kvality, to je bez záruky jakýchkoliv účinků.

My u Cordycepsu či Ganodermy u již vyrobených kapslí nikdy nedeklarujeme pouze COA++certifikáty na prášek -extrakt (surovinu) s kterých se teprve ta naplněná kapsle musí vyrobit. My máme vždy k dispozici certifikáty COA již na hotové naplněné  kapsle a ty jsou certifikovány. To je velký podstatný rozdíl a to není vždy  stejné jako pouze certifikace suroviny pro výrobu. Surovina prášek- extrakt je jedna věc a vyrobení naplnění kapsle  je druhá věc.  To vše  je popsáno níže nebo čti zde.

Postup výroby kapslí do kterých se plní (houbový extrakt prášek Cordycepsu) prochází vždy nějakou specifickou technologií zpracování viz zde. Pokud si kapsle práškem neplníte jako my sami, nebo nemáte certifikáty již hotového výrobku od výrobce, tak to nikdy nemáte pod svojí 100% kontrolou. Pouze si můžete myslet ,že tam nějaké to %  s těch účinných látek máte. Navíc při  každé nové výrobě kapslí či tablet nemáte nikdy pokud nemáte COA++  žádnou jistotu ,že se tam ve výrobě nepřidají ty škodlivá  pojiva či éčka viz zde ! A věřte mi, že někdy to je až 50 % obsahu kapsle.

Když tedy prodejci nemají certifikaci COA++již na hotový Cordyceps či Ganodermu  kapsle, tak potom nikdo s nich neví jaké je tam přesné % složení účinných látek v kapsli. Někteří prodejci píší do nutričních  hodnot  také pouze pro vás laiky kouzelné slovo % „minimum“ polysacharidů.Existuje pouze jedna pravda bud to tam % přesně měřitelné je nebo to tam není.

Je to tak, že pokud dostanete od výrobce certifikáty COA  a měření HPLC (high-performance liquid chromatography)  je to vždy naprosto přesně měření s označením na setiny % účinných látek. Pokud někdo uvádí hodnoty minimum % účinných látek a bez specifického laboratorního značení tak nemá ten pravý certifikát COA. U takového certifikátu prodejce navíc nezná tu druhou hodnotu. Je to  maximum účinných látek tato hodnota je  velmi důležité tak aby nedošlo k předávkování a nebylo to  pro vaše zdraví škodlivé! A věřte mi takové certifikáty s takovým značením nejsou a nikdy nemohou být akreditovanou laboratoří vydány.  Takové „přesné“ měření s uvedenými hodnotami minimum by potom nemělo logicky žádný význam. Pokud budete mít někdy pochybnosti o nějakém certifikátu pošlete mi ho na kontrolu.

Vždy je důležité mít od výrobce certifikáty COA na každou novou  šarži  co prodáváte zejména již na hotové (kapsle či  tabletky ).Pokud nemáte vždy nové přesné měřené hodnoty tak nikdy nemáte žádnou jistotu, že je vašem výrobku  to co deklarujete. Zejména potřebujete mít  v COA uvedeny  přesné % složení účinných látek jako je třeba (% polysacharidů , mannitol ,adesoin atd.) a s toho vycházíte při zákonném označování  na etiketě výrobku.  Také chci upozornit ,že dnes si firmy  na etiketu či na stránky  ke svému výrobku dají vše aby zákazníka přesvědčily o té nejlepší kvalitě . Je však  otázka , zda  při kontrole SPZI to potom  prokáží nebo zda ta firma bude ještě existovat?  

Naše doložené  certifikáty COA  přesně deklarují složení naší  kapsle. Naše COA byly také  doloženy na celnici a SZPI s nahlášením zásilky Cordycepsu  při dovozu s třetích zemí do EU.Vše tak jak ukládá nový zákon (vyhláška) o potravinách viz zde . Když nemáte Cordyceps  doložen COA a neznáte přesné hodnoty výrobku ,víte co potom u konkurence kupujete a čím se chcete léčit ?

Víte také proč se u nás  prodává tak málo Cordycepsu, který je fermentovaný?  Je to hlavně díky tomu, že fermentace Cordycepsu podléhá patentu , který mohou používat pouze 3 největší  firmy a producenti hub v ČÍNĚ. K těmto firmám  se však obyčejný překupníček jenom tak nedostane  a hlavně  také musíte za takovou kvalitu i  pořádně zaplatit.

Pokud však bude koncentrace polysacharidů vyšší (40 a více %), bude to na úkor ostatních účinných látek, (většinou pak také chybí a nejde v tomto případě „vytáhnout“ s houby  např. u Cordycepsu  tkz.je důležitá také účinná látka adenosine (cordycepin, or 3'-deoxyadenosine a další látky, protože extrakce je zaměřena pouze na vysoké % polysacharidů.

Právě přímo adenosine (cordycepin, or 3'-deoxyadenosine, má širokou škálu blahodárných účinků na lidský organismus s terapeutickým potenciálem, včetně protizánětlivé, anti-rakovinové, anti-virové a anti-plísňové a další činností viz  zajímavé  studie co vše cordycepin dokáže najdete v AN jazyce zde 

Pouze u fermentačního produktu (Cordycepsu) a přírodní „divoké housenice“ –Cordycepsu byly prokázány úzké identické vlastnosti a podobnosti s ohledem na jejich chemické složení a tím i farmakologické vlastnosti. Oba dva produkty (divoky a fernentovaný) zahrnují nukleosidy, jako je adenin, uracil, hypoxanthicine nukleosidu, thymin, uridin, thymidin, guanidinu, adenosin  3'-deoxyadenosin (také nazývaný Cordycepsin), sterides ergosterolu, jako je peroxid, cholesteryl palmitát, eogosterol; polysacharidy, jako je galaktomannan; alkoholy, jako je D-mannitol (nazývané také cordycepsová kyselina). Oba dva také obsahují velké množství surových proteinů, esenciálních aminokyselin, více stopových prvků a některých vitaminů. Rozdíl je však pouze v % hodnotách.  

Tyto výše uvedené  hlavní chemické složky i když jsou  identicky stejné, dosahují  však u fermentovaného Cordycepsu několikanásobně vyšších % hodnot všech  účinných látek oproti divokému Cordycepsu , ale i jiným metodám zpracování to platí také u dvojí extrakce (ethanol-voda.)  Závěr je takový : pouze komplexní a vyvážené doplňky –výrobky s  hub se všemi účinnými látkami jsou ty  nejlepší pro naše zdraví..

Už víte proč vám náš Cordyceps na rozdíl od jiných pomáhá a proč se k nám neustále  vracíte  a doporučujete nás svým známým. Je to díky tomuto originálnímu složení a technologii  zpracování.  

My jako importéři máme v České republice  od jedné s těchto 3 čínských  firem výhradní zastoupení  pro Český a Slovenský trh již 8 roků. Na základě toho vám můžeme nabídnout nejlepší kvalitu za nejlepší  cenu na našem  trhu.

V poslední době se na našem trhu objevilo spousta nových prodejců Cordycepsu. Někteří s prodejců  vám však poskytují spoustu mylných a zaváděcích informaci, které vy jako laici nedokážete po výrobní  či uživatelské stránce vyhodnotit. Protože mě neustále oslovujete vašimi dotazy ve věci kvality u konkurenčního Cordycepsu ,ale u  jiných léčivých hub . Na základě toho  jsem  vám zde připravil některé odpovědi čím se máte řídit a na co a koho  si dát pozor. 

Víte  co se skrývá  uvnitř Vaší kapsle  nebo  co je lisováno ve  Vaší tabletě  Cordycepsu ?

Rozdělejte kapsli nebo rozdrťte tabletu a ochutnejte. Je zde vždy velmi výrazný rozdíl v chuti. Kvalitní Cordyceps prášek má výraznou ostrou nahořklou chuť, která se dá přirovnat k hořkému kakau-mandlím. Ostrá hořká chuť je především dána účinnou složkou adenosin a % obsahem dalších aktivních učinných látek viz  metoda zpracování fermentace zde

Pokud váš Cordyceps nemá tuto "výraznou štiplavou" chuť nebo  je to „mdlé" nebo dokonce "nasládlé" je tam minimum kvalitního prášku a takový produkt  vám  ke zdraví nepomůže. Do takového Cordycepsu  je vždy ve výrobě za účelem zisku přidaná želatina nebo  škrobové bramborové polysacharidy (tak  zvyšují malý výrobci uměle hodnoty % polysacharidů a vydávají je za houbové.) V takovém výrobku také najdeme přídavné látky-pojiva, jako je mikrokrystalická celulosa, oxid křemičitý, mastek, sodná sůl, kroskarmelosy, magnesium- steatit, hypromelosa, makrogol bohužel.( detailní popis viz zde.) Navíc pokud chcete koupit kvalitní Cordyceps, ten se vždy plní ručně (používají se ruční poloautomatické plnící stroje ) tak aby nemusely být použity pomocné látky. Kvalitní produkt pokud je to technicky možné se plní vždy do HPMC kapsle (náš produkt). Ne tak kvalitní je plnění do  nesterilizované želatinové kaplse nebo nejhorší jsou tablety( zde se musí použít hodně pojiva, aby se tabletka spojila ).

Čím méně  je tedy účiných látek a polysacharidů nebo  přidaného "pojiva" (prášek se tím naředí) tím je menší účinek Cordycepsu či jinné houby nebo byliny. Každý Cordyceps je však potřeba vyzkoušet, nevěřte pouze tomu co se napíše ! Papír totiž snese vše a Cordyceps  je potřeba ověřit i v praxi jak na vás bude působit. 

Navíc pokud Cordyceps nemá deklarován COA adesoin (adenosine -cordycepin ) nekupujte ho,takový Cordycerps nemá tu správnou SYNERGICKOU sílu i když má vysoké % polysacharidů !

++ COA -Certificate Of Analysis

Je ověřený doklad vydaný příslušným orgánem , který potvrzuje dodržování produktových specifikací a standardů  pro kvalitu a čistotu farmaceutických a živočišných výrobků , jako jsou potravinářské výrobky a léky pro export. Certifikát obvykle obsahuje skutečné zkušební výsledky-hodnoty provedené na šarži výrobku.

CZ

Nové informace o přírodních produktech, které dovedou blahodárně působit na Vaše zdraví. Chcete-li se i vy o těchto produktech a jejich účincích dozvědět více informací, poslouží vám jako zdroj tato stránka certifikovaných dodavatelů a výrobců zboží do USA, EU, CDN, Ruské federace, Společenství nezávislých států (SNS) a dalších zemí mimo EU. Zde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá, včetně jeho výroby, kvality, světových studií, ale také o působení jednotlivých produktů na lidský organismus. Pro výchozí prohlížení webových  stránek je vždy uveden anglický jazyk. Webové stránky mohou být přeloženy do všech světových jazyků pomocí překladače Google.

Upozornění: Toto jsou propagační stránky výrobců a dodavatelů s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně. Není-li uvedeno jinak, jsou veškeré informace zde obsažené osobními názory, klinickými studiemi nebo zkušenostmi s výrobních postupů a světovými testy na daný výrobek se strany výrobců. Tito výrobci a dodavatelé neručí za žádnou újmu způsobenou využitím informací zde obsažených, nebo jejich mylnou interpretací. Některá, a to převážně zdravotní tvrzení na těchto stránkách, nemusí být v souladu s legislativou EU, kde jsou mnohá tvrzení až nesmyslně zakázána. Tyto stránky nejsou vytvořeny a zpracovány podle legislativy EU, ale podle legislatity sídla výrobce a slouží k prodeji tohoto zboží mimo země EU. V těchto zemích je na rozdíl od zemí EU zdravotní tvrzení s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, zákony příslušné země povoleno. Další informace naleznete na: http://productherbs.com


EN

New information about natural products , which  can beneficial effect on your healthy.Do you want too  know about these products and their effect more information? So this web site can serve  like source certified suppliers and manufacturers - goods to the US, EU, CDN, the Russian Federation, the Commonwealth of Independent States (CIS) and other countries outside the EU. For the default Web browsing is always given an English language. Web pages can be translated into all languages using Google Translate.  

Warning: This are promotional site manufacturers and suppliers with the theme of medicinal plants and biological fictional medicine. Unless otherwise stated they are all information here contained personal views,  clinical studies or experience with production processes and world test on products from the side producer. This information is not a substitute for consulting a doctor or pharmacist. Suppliers-manufacturer is not liable for any damage caused to the information contained therein, or a mistaken interpretation. Some, mostly health claims made on this site may not be in line with EU legislation where sometimes these claims absurdly banned. These pages are not created and processed in accordance with EU legislation, but according  legislation  seat -world manufacturers and selling of goods outside the EU. In these countries, unlike the EU health claims with the theme of medicinal plants and fictional biological medicine, laws of each country allowed.More information here: http://productherbs.com

Dovozce/ Exportér : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

studies and articles only for export

http://mynatureproduct.com/cordyceps-sinensis

http://mynatureproduct.com/cordyceps-obnovuje-plnohodnotny-sexualni-zivot.html


Naše reklama 

Novinka 

Na našich stránkých můžete pro své psy a kočky zakoupit zdravé 100% přírodní vitamíny, minerály a další doplňky pro vaše miláčky. Pouze u nás, zde naleznete originální komplexní formule těch nejlepších výrobků a doplňků z celého světa. Všechny naše veterinární přípravky jsou originální, k dostání pouze pod naší značkou Naturgreen DOG & CAT. 

 NATURGREEN DOG&CAT

TOPlist