E-SHOP > 100% přírodní Cordyceps sinensis

100% přírodní Cordyceps sinensis

Cordyceps akce na více kusů!!!

Naše balení Cordyceps je 120 ks naplněno po 500 mg.

Pokud kupujete u konkurence, vždy se podívejte, jaké balení kupujete a propočítejte si cenu! Uvidíte, že u nás platíte nejlepší cenu za super kvalitu. Navíc, naše kapsle a prášek Cordycepsu jsou 100% přírodní!

Cordyceps se používá v Číně přes 1200 let. Má nezvyklou podobu své
existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití.

Cordyceps je získáván z mycelia (podhoubí) přírodního cordycepsu. Hmota získaná po zkvašení se rozmělňuje na prášek a balí se do kapslí. Tento produkt neobsahuje hormony a jiné povzbuzující látky.

Náš výrobce dodává Cordyceps sinensis do celého světa a pouze naše firma má jeho výhradní zastoupením!

VYUŽIJTE NABÍDKU 5+1 ZDARMA


(id:Cor-shop)
799,-
 -13%
699,-
cena bez DPH 607,83
dostupnost: skladem

Cordyceps sinensis

Jsme tu pro vás již 9 let kvalita našeho produktu je vyzkoušena tisíci zákazníky. Ti se k nám stále vrací a doporučují produkty i svému širokému okolí. Vyzkoušejte naši čistou přírodní kvalitu a uvidíte, že budete spokojeni.

Cordyceps  balení obsahuje 120 ks přírodních kapslí po 500 mg (nápln),  celkově váží kapsle 600 mg. Náplň obsahuje polysacharidy, ale také potřebný cordycepin (derivát nukleotidu adenosin). Pokud kupujete u konkurence, vždy se podívejte jaké balení kupujete a propočítejte si to. Pokud vám někdo neukáže standardizovaný COA certifikát na účinné látky tak mu to složení nevěřte!  A pozor, pro nelepší porovnání by měl být certifikát vždy vystaven na  již na hotové tj na kapsle, ne pouze certifikát na extrakt. Extrakt je vždy pouze výchozí surovina ke zpracování a naplněním do kapslí, může změnit své obsahové hodnoty. Zde máte ukázku, jak má správně certifikát vypadat, a jak mají být v COA vyznačeny účinné látky. Vždy platí kolonka “results” (výsledek). Během výroby cordycepsu je systém HACCP používán společně s normou nařízení na produkci ze strany ESSE. Navíc je vše certifikováno podle ISO9001, ISO14000 a certifikace COA podle CE normy série OHSAS 18000 (certifikace pro zdraví a bezpečnostní informace a závazná informace, kontrola těchto dokumentů SZPI je zde). Uvidíte, že u nás platíte vždy tu nejlepší cenu za tu nejlepší kvalitu na trhu.

Cordyceps sinensis fermentované mycelium cizopasné houby Cordyceps  sinensis.

 

Je tradičním přípravkem TČM Čínské národní fytoterapeutické farmacie staré 1200 let. Má nezvyklou podobu své existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití. Má schopnost regulovat energii JIN a JANG a dosáhnout jejich odpovídající rovnováhy v našem organismu. Cordyceps patří do království hub. Rozmnožuje se nepohlavní cestou, ne tedy prostřednictvím splynutí mužské a ženské buňky, jako je to například u rostlin. Sám v sobě, ale nese oba tyto počátky. Je velmi bohatý na výživné látky a biologicky aktivní komponenty, které jsou vlastní vysokohorským rostlinám. Nachází se pouze tam, kde jsou vhodné podmínky pro jeho růst a výživu. Jsou to vysokohorská území v Číně a Tibetu ve výšce 3500 m.

Složení: fermentované mycelium cizopasné houby Cordyceps sinensis. 
Polysacharidy, protein, tuky, 18 druhů aminokyselin (včetně 8 esenciálních aminokyselin), vitamín B12, fungisterol, alkaloid, a další vitamíny. Obsahuje přírodní sacharid 11,3% cordycepin (tj. 3'-deoxyadenosin).

Dávkování: děti od 6 let užívají 1 - 2 kapsle denně 2x denně.  Dospělí 1 - 3 kapsle 2 - 3 x denně, po dobu min imálně 30 dnů. Dospělí, pokud je to nutné, dávku můžeme zvýšit až na 4 kapsle 2-3x denně, maximálně však po dobu 30 dnů, kdy dávku opět snížíme. Pro lepší vstřebatelnost látek, užívat na lačno nebo 20 minut po jídle. Zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody, doporučujeme zapít teplým čajem. Určeno pro dlouhodobé užívání. 

Doporučení: při užívání našich medicinálních hub doporučujeme pro nejlepší účinky vždy zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek s těchto hub. V synergii doporučujeme užívat náš extrakt z brazilské třešně Acelora C max zde.

Upozornění: Cordyceps je bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky. Nedoporučuje se užívat malým dětem v těhotenství a při kojení. Doplněk stravy, chraňte před dětmi, po otevření skladujete v suchu a temnu.

Země původu: Čína (certifikát: ZWS NO. 331101100022 Q/ESSE010(5))

Dovozce/ Exportér :GLORIA IMPORT CZ, s.r.o. IČ:28579097 www.naturgreen.cz


 


Naše reklama 

 
TOPlist