E-SHOP > Organic Guarana

Organic Guarana

Novinka zaváděcí cena
Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! Vždy nová EXP
Pozor dolar je za 25 Kč zboží se prodražuje a nové zboží bude dražší! Kupujte ještě za staré ceny.

Guarana + Rose Hips Extract

Extrakt ze semen guarany a šípků s přírodním vitamínem C extra silný s 20% přírodního kofeinu.

Naše firma Vám nabízí nový produkt:
Guarana + Rose Hips Extract v 500 mg vegetariánských kapslích. Čistý přírodní extrakt ze semen Paulinie nápojné až z dalekých jihoamerických deštných pralesů.


(id:OG-shop)
599,-
 -33%
399,-
cena bez DPH 346,96
dostupnost: skladem

Guarana + Rose Hips Extract
Extrakt ze semen guarany a šípků s přírodním vitamínem C

Naše firma Vám nabízí nový produkt

Guarana + Rose Hibs Extract ve vegetariánských kapslích. Čistý přírodní extrakt ze semen Paulinie nápojné až z dalekých jihoamerických deštných pralesů.

Paulinie nápojná (Paullinia cupana) z čeledi mýdelníkovitých roste v podobě keře či liány v Brazilských a Venezuelských deštných pralesech. Z této rostliny jsou lidem k užitku oranžové plody, ve kterých se nachází semeno velikosti ořechu s typickým vzhledem podobným lidskému oku. Tato semena původní jihoameričtí indiáni loupají, máčí a poté drtí dřevěnými tyčemi na prášek, ze kterého vyrábějí tradiční guaranový chléb. Ten si lovci brávají na lov, aby jim zbystřil smysly, zlepšil pozornost, dodal energii a zbavil je hladu. Indiáni také věří v magickou moc guarany a používají ji na průjmy, úplavici a v neposlední řadě i jako afrodiziakum.

Guarana obsahuje podobně jako káva kofein, který se v případě guarany nazývá guaranin. Oproti kávě se kofein z guarany, díky chemické vazbě na nenasycené mastné kyseliny, uvolňuje stabilněji a pomaleji. To má za následek pomalejší a trvalejší nástup povzbudivých účinků, než u kávy. V guaraně najdeme také theobromin, který byl poprvé lokalizován v kakaových bobech a poté patentován pro jeho preventivné protirakovinné působení. Theofylin je látka, která se používá k léčbě astmatu, protože je schopna uvolňovat hladké svalstvo. Za výživné látky můžeme v guaraně považovat proteiny, tuky, polyfenoly s antioxidačními účinky, vitamíny C, PP, B1 a B2. Minerály železo a vápník. Guarana je také bohatá na vlákninu, jejíž obsah je v semenech až 50%.

V čem Vám může Guarana + Rose Hips Extract pomoci?

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012), které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně , kde se dozvíte vše co Vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Guarana + Rose Hips Extract

Doporučené dávkování:

1 kapsle 2x denně v rozložené denní dávce 30 min po jídle. Zapít dostatečným množstvím vody. Pro dobrý spánek neužívejte po 19 hodině. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení:

Guarana extrakt (semeno Paullinia cupana 10:1) obsahuje přírodní kofein 20% (standardizováno). Růže šípková extrakt (Rosa canina) – prášek z šípků 5:1 s přírodním 5% obsahem vitamínu C. Celulózová kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza).

Upozornění:

Není určeno dětem do 16 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu.

Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

 

Země původu-vyrobeno:

Česká republika

 

 


Naše doporučení 

Na základě nových světových studií pro zesílení účinků bylin a pro vzájemnou synergii  tak abyste dosáhli vždy co nejlepších výsledků využitelnosti jakéhokoliv našeho  výrobku  doporučujeme vždy kombinovat s naším Organic Green Tea Extract  nebo AceloraC Max

Tyto nové produkty  jsou  na základě světových studií  posílené mimo jiné byliny, které „pracují“ ve vzájemné biologické synergii i  silným 95% piperinem. Piperinem je hlavní účinná složka pepře, alkaloid piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků. Bylo zjištěno, že  piperin inhibuje lidský CYP3A4 a P-glykoprotein , enzymy důležitépro metabolismus a transport xenobiotik a metabolitů

Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití mnoha látek několika způsoby:

Snižuje enzymatickou aktivitu střevní sliznice, čímž umožňuje průnik více látek v zachovalé, aktivní formě

Zlepšuje přenos aminokyselin přes střevní sliznici

Brzdí aktivitu několika jaterních enzymů odpovědných za metabolismus důležitých látek, včetně enzymů cytochrom-CYP3A4 a glykoprotein

Zabraňuje rozkladu více látek probíhajícímu uvnitř buněk a tím umožňuje prodloužení jejich dostupnosti


Výsledkem působení těchto několika účinků piperínu je celkové zesílení působení a zlepšení biologického využití některých látek ve srovnání s podáváním stejného množství samostatně.

Vzájemná kombinace našich výrobků , jejich léčivých účinných látek dohromady  svýrobky  s obsaženým piperinem  zvyšuje tedy  jednoznačně jejich biologickou dostupnost a synergicky působí na váš organismus. V tomto  spojení  dokážou několikrát násobit   sílu všech  dalších naších přírodních produktů .

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Zajímavé studie a články o Guaraně

http://mynatureproduct.com/guarana-podporuje-kognitivni-mysleni-a-zlepsuje-sportovni-vykonnost.html

http://mynatureproduct.com/kava-nebo-guarana.html

TOPlist