E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Luxusní mýdla bez parabenů a síranu

Luxusní mýdla bez parabenů a síranu

Naše luxusní mýdla bez živočišných olejů, parabenů a síranů jsou perfektním pomocníkem při osobní hygieně a péči o Vaši pokožku, kůži a pleť. S pomocí našich mýdel, které jsou velice kvalitní, jelikož jejich složení obsahuje pouze kvalitní a pečlivě vybrané suroviny, zbavujete přirozeně pokožku nečistot. Zároveň dodáte Vaší pokožce tu nejlepší hydrataci.

Tyto exkluzivní mýdla krásně voní a vypadají, ale hlavně nezatěžují Vaši pokožku chemikáliemi jako třeba umělé sprchové gely. Tyto voňavé mýdla mají neuvěřitelné množstvích podob a nemusíte se jich vůbec bát v případě, že máte sušší pokožku. Díky přírodnímu složení, nezatíží Vaši pokožku ba naopak krásně hydratují.

Pomůžou Vám také při ekzémech, lupence, akné, celulitidě, svědění, mastné či suché pleti. Jen si vybrat to správné mýdlo na Váš problém, mýdla můžete také kombinovat. Vaše pokožka bude hebká a vláčná.


(id:q10 mydlo)
129,-
 -23%
99,-
cena bez DPH 81,82
dostupnost: skladem

Exkluzivní  mýdlo Coenzym Q10 & olej z hroznových semínek, pro dokonale hedvábnou a čistou pokožku. ANTI-AGE pro mladý,svěží a živý vzhled pokožky. 

Naše luxusní mýdla bez živočišných olejů, parabenů a síranů jsou perfektním pomocníkem při osobní hygieně a péči o Vaši pokožku, kůži a pleť. S pomocí našich mýdel, které jsou velice kvalitní, jelikož jejich složení obsahuje pouze kvalitní a pečlivě vybrané suroviny, zbavujete přirozeně pokožku nečistot. Zároveň dodáte Vaší pokožce tu nejlepší hydrataci.

Mýdlo Coenzym Q10 & olej z hroznových semínek : Pro přirozenou regeneraci kůže jsme spojili jedinečné složení Coenzym Q10 a olej z hroznových jadérek, tyto dvě složky hrají velkou roli v procesu přirození regenerace kůže. Coenzym Q10 vyhlazuje vrázky a bojuje proti jejich vzniku, také působí jako ochrana proti vnějším vlivům, škodlivému UV záření a dodává pokožce pružnost a vitalitu. Naše mýdlo s přídavkem Q10 zvyšuje hydrataci, zlepšuje a obnovuje elasticitu a chrání kůži před příznaky stárnutí. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži. Olej z hroznových jader obsahuje vitaminy C a E, díky kterým zpomaluje stárnutí, bojuje proti akné, vyhlazuje a hydratuje pleť. Antioxidanty jsou v něm vysoce obsazené, reguluje tvorbu kolagenu a tak bojuje proti vráskám také aktivuje metabolismus okysličování buněk. Toto exkluzivní mýdlo je vhodné pro citlivou, zralou,unavenou a suchou pokožku.

5 benefitů proč používat tuhé mýdlo:

  1. V době našich babiček a prababiček se sprchové gely nevyráběly. Na hygienu se používalo pouze tuhé mýdlo.  V poslední době je velmi populární sprchový gel, snad každý má doma takové tekuté mýdlo, ale většina tekutých mýdel a gelů obsahuje chemické složky, které dokáží pokožku nepříjemně podráždit. Sice krásně pění a voní třeba po vanilce, ale Vašemu tělu nepřinese žádné benefity. Tuhé mýdla jsou vyráběna na přírodní bázi, Vaši pokožku nepodráží a užijete si smyslnou pravou vůni produktu.
  2. Tuhé mýdla se vyrábí s přidáním oblíbené bylinky nebo květiny, tak si můžete vybrat mýdlo přesně pro Vaše potřeby. Například na suchou, citlivou, mastnou, problematickou, pomerančovou nebo aknózní pokožku.  Mýdla nedráždí pokožku a díky vybranému složení pomáhají odstranit Váš problém.
  3. Je univerzální, umyjete si sním celé tělo, vlasy, můžete ho dát do Vaší skříně na vyvonění, a také je velmi skladné při cestování.
  4. Vše co naneseme na naši pokožku, má stejnou váhu jako bychom to snědli.  Umýváme-li si ruce tuhým mýdlem, můžete si všimnout, že naše ruce jsou méně popraskané než při mytí gelovým tekutým mýdlem.  Tuhé mýdlo je velmi vhodné na popraskané paty, zkuste si připravit vodní lázeň a rozpustit v ní kousek tuhého mýdla.  Nohy v ní pořádně odmočte, usušte, namažte olejem zde, a nasaďte gelovou ponožku zde. Opakujte jednou týdně.
  5.  Jsme-li překyselení a myjeme se tekutým gelovým mýdlem můžeme si všimnou následujících faktů: (bolest zad a kloubů, často se opakující zánětlivá onemocnění, jsme-li oteklí nebo máme otoky). Pokud na sobě pociťujete tyto příznaky zkuste vyměnit tekuté mýdlo za tuhé.  Tekuté mýdlo je hodně kyselé jak, které značka cca (od 4 pH- 5 pH), tuhá mýdla jsou zásaditá cca (8 pH – 9 pH ). Zásaditá mýdla jsou velmi důležitá pro všechny, kteří mají překyselený organismus.  Při diagnostikování artrózy, artritidy, deprese, úzkosti, častých zánětech, plísních, kožních problému a chronické únavy. Za účinnou pomoc při překyselení organismu se používají čaje, lepší strava, pití alkalické vody zde, ale také mytí těla zásaditým mýdlem.

Coenzyme Q10 : Je látka, která dokáže zabezpečit energií každou buňku v našem těle. Protože, čím jsme starší množství Koenzymu se stálé rapidně snižuje. Koenzym má blahodárné účinky v kosmetickém průmyslu, pomáhá regenerovat pokožku, dodává svěžest, pružnost a vyhlazuje vrásky. Je velmi účinný proti stárnutí pokožky, podporuje obnovu buněk, tvorbu kolagenu a zvyšuje jas pokožky.

Při nedostatku koenzymu Q10 se příznaky z dlouhodobého stresu kombinují s příznaky z nedostatku koenzymu Q10 a lidé mohou pociťovat ztrátu energie, vyčerpání, nezvládání denních aktivit, poruchy soustředění a paměti, podráždění, podlomenou obranyschopnost, tj. snadné podléhání chorobám. Doplnění koenzymu Q10 zde může pomoci dodat potřebnou energii a urychlit regeneraci organizmu. Při těchto stavech je třeba zamyslet se nad životním tempem, zařadit čas na odpočinek a regeneraci. 

Natural Grape Seed (přírodní lisovaný olej z hroznových semínek)  Je to silný antioxidant, bohatý na bioaktivní látky, bioflavonoidy,nenasycené mastné kyseliny, esenciální živiny, vitamíny skupiny B a minerály ( fosfor, draslík, vápník a magnesium). Dle klinických studiích byl prokázán vliv těchto látek na zvýšení pružnosti a elasticity pokožky. Vyniká silnou aktivitou proti volným radikálům. Olej se velmi snadno vstřebává do pokožky, protože je výborně skluzný a vstřebatelný olej. Zjemňuje, regeneruje a optimalizuje produkci vlastních kožních tuků.Je jedním z mála olejů na mastnou a smíšenou pleť, jehož hlavním rysem je regulace mastnoty v pokožce.

Složení : Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Water, Glycerine, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetra Sodium EDTA, lanolin, natural grape seed oil, Q10 , Fregrans

Ručně zpracované mýdlo  s přírodními složkami neobsahuje živočišné oleje, parabeny a sírany.

Doporučení :  Naše mýdla je možné kombinovat s dalšími mýdly zde, zde, zde, zde  a zde, které mají pouze jinou účinnou látku. Tím můžete dosáhnout dvojitého efektu. Tím můžete zvýšit rychlejší regeneraci a hydrataci Vaši pokožky.

Varování : Mýdlo není určené k jídlu.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladnu. Chraňte před přímým slunečným světlem.

Upozornění : při odlíčení či  mytí obličeje používejte mýdlo opatrně, tak aby se Vám nedostalo do očí. (u některých citlivých jedinců by mohlo způsobovat podráždění očí.) 

Balení :  1 mýdlo, 130 g.

Dovozce : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2,  Praha 11000

Země původu Turecko

CZ : zboží je určeno pro zákazníky na export mimo země EU. Možno koupit  také  prostřednictvím Ebay com, Amazon com.

AN :the goods are intended for export customers outside of the EU via Ebay com, Amazon

Only for exports outside the EU. The CZ mark is only informative

CZ označení má pouze informativní charakter. Určeno pouze na export mimo země EU

 


Natural grape seed oil and Q10 soap 

Ingredients: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Water, Glycerine, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetra Sodium EDTA, lanolin, natural grape seed oil, Q10 , Fregrans

Product Usage: It helps to moisturize in mature skins and protect against external influences. Gives your skin a young, fresh and vivid appearance. Does not contain Animal oil, paraben and sulfate.

Warning: Soap is not intended for food. Keep out of the reach of children. Store in a dry and cool place. Protect from direct sunlight.

Note: When washing your face, use soap to avoid getting into your eyes. Because soap is natural its composition can cause eye irritation.

Package: 

1 Soap , 130 g

Importér : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2,  Praha 11000

Country of origin :Turkey

 

 

TOPlist