E-SHOP > Prémiové bylinkové a detoxikační čaje > Prémiové bylinkové a detoxikační čaje

Prémiové bylinkové a detoxikační čaje

Čajová novinka od Naturgreen

Prémiové ovocné, bylinkové a detoxikační čaje

Čistý přírodní bylinný nebo ovocný čaj, je něco jako univerzální pomocník a „opravář“ pro naše tělo
Jak je známo, čaj je po vodě druhý nejrozšířenější nápoj který pijí lidé na celé naší planetě. Pijeme jej a věříme, že to našemu tělu přináší pouze to nejlepší.

Proč by také ne, jde přece o tisíce let zkušeností, které se současná medicína snaží podložit nesčetnými studiemi.
Pouze však kvalitní čaj má vždy příznivý vliv na naše tělo a mysl. Vyberte si u nás ten čaj, který nejvíce odpovídá tomu, co vaše tělo právě potřebuje.

Nabízíme vám zde čisté přírodní, bylinkové a ovocné čaje od Naturgreen, které uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou vám i s vašimi zdravotními neduhy.

Čaje od Natrugreenu se vyznačují pravou a silnou chutí bylinek či ovoce, které jsou zde použity ve vybraných čajových směsích tak aby co nejvíce působily na vaše tělo a duši.

Tyto naše čajové směsi si můžete navíc připravovat po celý rok podle toho, který zrovna potřebujete
V potaz je však třeba brát i další aspekty výroby a prodeje čaje. Účinek čaje ovlivňuje jeho původ, způsob pěstování a zpracování,ale i správná příprava čaje.

Naše čaje Naturgreen nakupujete vždy v prémiovém extra velkém balení!


(id:hub caj)
170,-
 -12%
149,-
cena bez DPH 129,57
dostupnost: 14 dní

Prémiový   hubnoucí bylinný čaj ,který je navíc posílený několika dalšími pečlivě vybranými bylinkami, tak aby byl zajištěn maximální synergický a harmonický efekt čaje.

Mega balení 40 sáčků po 2g celkem 80g

Čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo  pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie.

Naše čaje se vyznačují pravou chutí bylinek či ovoce, které jsou použity ve vybraných čajových směsích a to díky nejen speciální výrobní technologii, ale také díky  jejich pěstování.

Fitoform hubnoucí čaj- jednou z nejpopulárnějších vlastností našeho jedinečného hubnoucího čaje Fitoform, je jeho příznivý vliv na zrychlení metabolismu a spalování tukůJedná se o originální směs bylinek, které díky nadstandartnímu složení z těch nejlepších bylinek snižuje také chuť na sladké a zahání pocit ,nedojedeného,, žaludku. Tento chutný bylinný čaj harmonizuje Vaše tělo a dodá Vám tu správnou "silnou" energii.

Fitoform,  bylinková směs je promyšlenou kompozicí několika pečlivě vybraných bylinek,  které  spojují okamžitý účinek s vybranou chutí. Všechny bylinky, které jsou v našem čaji  namíchané se opírají  o dlouholeté zkušenosti a poznatky s vyzkoušených originálních receptur a také o synergeticky vyvážený poměr všech použitých a čistých bylin, jejichž kvalita a účinek je jedna z nejlepších.

Některé jiné čaje s názvem redukční nebo hubnoucí mohou hubnutí skutečně podpořit, rozhodně však ne všechny. Většina čajů na hubnutí má taktéž velmi podobné jednoduché složení. Tyto čaje převážně obsahují bylinky, které pouze mírně urychlují metabolismus.

Náš čaj je však  originální a i dalšími výhodami. 

Abychom spalování ještě více podpořili je naše bylinková směs dobře promyšlenou kompozicí několika pečlivě vybraných bylinek, které  spojují  okamžitý účinek spalování s vybranou chutí. Všechny bylinky, které jsou  v našem čaji  namíchané se opírají o dlouholeté zkušenosti a poznatky s vyzkoušených originálních receptur a také o synergeticky vyvážený poměr všech použitých a čistých bylin, jejichž kvalita a účinek je jedna z nejlepších. Takovýto čaj na trhu nenajdete!

Tento chutný bylinný hubnoucí čaj obsahuje : 

Řebříček je léčivka především vhodná pro všechny věkové kategorie žen, sejít se však může také mužem, který trpí migrénou, těžkým trávením, zavodnění nebo trpícím únavou. Má močopudný účinek, odstraňuje nadbytečnou vodu, pročišťuje ledviny, eliminuje záněty v moč. cestách. Upravuje menstruační cyklus, zmírňuje silné krvácení, eliminuje projevy menopauzy. Uklidňuje nervový systém, odstraňuje migrénu, dodává energii a zlepšuje koncentraci

Fenykl-  zrychluje metabolismus  a tím spalování tuků a kalorií. Celkově zlepšuje zažívání a pomáhá při různých poruchách trávení jako nadýmání, plynatost, zácpa, koliky, pálení žáhy a syndrom dráždivého střeva (tračníku).Potlačuje chuť k jídlu  když vás honí mlsná, zkuste se místo tohoto čaje raději napít. Detoxikuje ledviny a napomáhá přirozenému vyloučení odpadních látek z organismu, ale  obsahuje i velmi cenné éterické oleje, které naše hubnutí  ještě více podpoří. 

Má mírně močopudné účinky, čímž vás rovněž zbavuje toxinů a zadržované vody. Zkuste občas nahradit svou denní dávku kofeinu tímto  čajem stejně jako on nepůsobí jen jako diuretikum, ale zvyšuje energii a brání únavě.Podporuje tvorbu melatoninu hormonu odpovědného za dobrý noční spánek, a kvalitní spánek. Přispívá zdravému hubnutí a udržování přiměřené hmotnosti. Obsahuje vitamíny B1, C , vlákninu, draslík a kyselinu listovou. Jeho chuť je ze začátku sladká, později lehce pálí. Čaj z fenyklu ruší nadýmání, zlepšuje trávení a dodá teplo tělu i duši. Uklidňuje a zbavuje tělo napětí, šálek fenyklového čaje Vám vyvolá dobrou náladu. 

Vřes obecný pomáhá rozpouštět a odplavovat usazené toxiny z těla, jeho diuretické působení ocení ti, kteří trpí zadržováním vody v těle a otoky končetin. Patří tak mezi bylinky, které také pomáhají při hubnutí. Látky obsažené ve vřesu zbavují nebezpečné kyseliny močové, která se při vysokých hladinách v krvi usazuje v těle.  Nejenže redukuje hladinu kyseliny močové v krvi, ale pomáhá likvidovat již usazené krystalky v tkáních, nejčastěji v kloubech. Vřes je také osvědčenou bylinou pro prevenci i léčbu nemocí močových cest, ledvin a prostaty.  Vřes nachází využití při žaludečních potížích, průjmech, křečích, nemocech jater a žlučníku. Působí protizánětlivě, zvyšuje vyměšování potních žláz a má svíravé účinky, což se dá využít při nachlazení, kašli či nadměrném pocení

Senna - jedná se o bylinný dřevnatý strom se žlutými květy, který vyrůstá až jeden metr.Obsahuje flavonoidy čaj z listů této bylinky je přírodní projímadlo. Senna jako přírodní projímadlo reguluje pohyb ve střevech. Je to nejlepší rychlá a přírodní pomoc při zácpě. Senna byvala často používaná k čištění tlustého střeva před kolonoskopii. Aktivní sloučeniny v senně mají silný laxativní účinek. Pracují tím, že dráždí výstelku tlustého střeva, podporují kontrakce hrubého střeva a pohyby střev. Senna rovněž zabraňuje reabsorbci vody a elektrolytů z tlustého střeva, to zvyšuje tekutiny ve střevech a změkčuje stolici. Čaj je určený pouze pro krátkodobou léčbu zácpy, po dobu nejdéle jednoho až dvou týdnů. Senna obvykle začíná pracovat 6 až 12 hodin po jejím užití. 

Bříza–  je vhodná zejména na větší stupně obezity je vhodná při čistění a odvodnování těla.Hlavním pozitivem břízy bělokoré (Betula pendula) pro naše tělo jsou její močopudné účinky a to bez přílišného dráždění a zátěže ledvin. Proto není divu, že je bříza součástí mnoha čajových urologických směsí. Pomáhá totiž uvolňovat, rozpouštět a vylučovat ledvinové a močové kameny.Detoxikace organismu pomocí březového čaje má také pozitivní vliv na stav naší pleti a pomáhá s léčením akné.

Rakytník - se již tradičně používá jako čaj na hubnutí, určený na celkové povzbuzení organismu, dodání tělu osvěžení a potřebnou energii. Kromě toho, výrobky z rakytníku, obsahují vysoký podíl významných výživových látek; jde například o vápník, železo, zinek a kromě vitamínů B skupiny, obsahuje také všechny možné vitamíny! V jednom kilogramu plodů rakytníku je tolik vitamínu C a A, kolik lidské tělo využije za půl roku.Je také velmi významný biogenní stimulátor, přirozeným způsobem regeneruje organismus z těla vyplavuje škodlivé látky. Má blahodárné účinky na pokožku, posiluje imunitní systém a pomáhá s detoxikací organismu.

Jalovčinky -  jsou zdrojem flavonoidů, silic, třislovin a vitamínů C. Podporují metabolismus a harmonizují krevní cukr.Jalovec obecný zrychluje i zlepšuje látkovou výměnu, jeho vliv se využívá na hospodaření se žlučí a regeneraci jater, což má očistný účinek na organizmus – a tak významně podporuje hubnutí.

Šípek –  je nejbohatším zdrojem vitamínů C. Obsahuje několikanásobně vyšší množství zmíněného vitamínu než citrony. Kromě toho je  zdrojem vitamínů A, E a K. díky tomu je šípek nejlepším přírodním pomocníkem, proti paradontóze a onemocnění dásní. Šípky dále obsahují důležitou vlákninu, kyselinu pantotenovou či listovou, minerály a stopové prvky. Šípky vám dodají vápník, železo, draslík, zinek, mangan, fosfor. Podporují imunitu, pomáhají detoxikovat organismus, mají blahodárný vliv na trávení, podporují a pročišťují tlusté střevo.  Právě proto je šípek  vhodný k odvodnění organismu, protože má močopudné účinky. Jako bonus zlepšují  šípky kvalitu vlasů, nehtů i pokožky. V lidovém léčitelství se používá při silné menstruaci nebo problémech s hemeroidy. Díky pektinu zabraňuje zácpě.

Tip naturgreenu: yes Pro maximální zesílený efekt doporučujeme účinnou trojkombinaci tj. Naturgreen® Slim&Form zdeKelp - Chaluha bublinatá zde a náš bylinný chutný čaj. Hubnutí nebylo nikdy jednoduší než s těmito účinnými produkty.

Složení : vřes obecný, fenykl, bříza, jalovčinka, šípek, listy senny, řebříček obecný, plody rakytníku. Bez přídavku cukru, umělých barviv, konzervačních látek a kofeinu. 

Doporučené užívání :  před nebo po jídle maximálně 3x denně. Nálev připravujte vždy čerstvý.

Příprava čaje : vložte jeden nálevový sáček do šálku. Zalejte vroucí vodou (200 ml). Nechejte 3-5 minut vyluhovat. Po luhování sáček vytáhněte.

Varování : nepřekračujte denní doporučené užívání. Ukládejte, mimo dosah dětí .Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není vhodné pro lidi s vysokým tlakem. Není určeno pro těhotné a kojící matky a děti  do 16 let. V případě užívání chemických léků se poraďte se svým lékařem, zda pití vašeho zvoleného bylinkového čaje neovlivní nijak vaši léčbu.V případě nežádoucích účinků přestaňte čaj užívat.  

Upozornění: ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte  v dobře uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Užívání bylinných čajů všeobecně: není důležité, o kterou bylinku se jedná, protože obecně platí, že byste měli pít dva, maximálně tři šálky bylinného čaje denně. Abyste využili co nejvíce léčivý potenciál těchto rostlin, vařte si je skutečně jen v případě, že potřebujete opravdu jejich pomoc.

Balení :  40 nalevových sáčku po 2 g  / celkem 80g. 

Dovozce:  GLORIA IMPORT CZ, s.r.o. IČ 28579097

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

Země původu - vyrobeno: Turecko

Naše doporučení : co je důležité při hubnutí ? 

 • Vyvážená zdravá pravidelná strava
 • Žádné cukrovinky, smaženiny a sladké nápoje
 • Dodržujte pitný režim
 • Dostatek vlákniny a minerálů
 • Pohyb, pro začátečníky je vhodná 3x v týdnu rychlá chůze
 • Poslední jídlo nejpozději 3-4 hodiny před spaním
 • Zdravý spánek
 • Pravidelná strava 3-5 x denně 

Jaké potraviny jsou vhodné při hubnutí : 

 • Ryby
 • Čerstvá zelenina
 • Sezonní čerstvé ovoce
 • Luštěniny
 • Celozrnné a žitné výrobky ( těstoviny, pečivo, rýže, )
 • Místo cukru, sladit minimálně a pouze medem nebo stevii.
 • Bílé maso ( kuřecí, krůtí, králík) nebo libové ( vyhýbejte se uzeninám )
 • Ovesné vločky
 • Mléčné výrobky ( tvaroh, zakysaná smetana 10-14%, lučina, bílý jogurt, kefír )
 • Mandlové, rýžové nebo kokosové mléko mléko
 • Ořechy
 • Čistá voda
 • Sýry ( mozarella, sýry do 30% tuku )

Na nákupu pamatujte vždy na to, že každá Vaše oblíbená potravina má svoji zdravější variantu. Čtěte nutriční informace a složení. Pokud se neobejdete bez sladkostí, hledejte aspoň kvalitní čokoládu takovou, která má vysoký obsah kakaa( 70% a více) a nízký obsah cukru, je sice dražší, ale kvalitnější.

 

Při redukční dietě, není vhodné konzumovat alkohol v jakékoliv míře. Pokud si však, ale nemůžete pomoci nebo na oslavě nechcete pít sklenici s vodou, vybírejte vždy sklenici se suchým bílým vínem nebo malé desetistupňové pivo.  

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist