E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Naturgreen výcvikový clicker s píšťalkou

Naturgreen výcvikový clicker s píšťalkou

Naturgreen výcvikový clicker s ultrazvukovou píšťalkou

Nová metoda výchovy psů bez použití násilí. Clicker není pouze módní záležitost, ale revoluce ve sportu se psy. Použití metody, která pracuje s clickerem, je založeno na vědeckých poznatcích v oblasti chování zvířat a umožňuje naprosto novou formu spolupráce mezi člověkem a psem. Pomocí správného "kliku" se stane ze psa - "pouhého vykonavače příkazů" aktivní partner.umožňuje udělat výcvik psa jednoduchý a zábavný. Pomocí této důmyslné pomůcky, naučíte vašeho domácího mazlíčka, že cvaknutí nebo kliknutí znamená, že dostane odměnu! Clickerem jste připraveni trénovat téměř cokoliv, od základní poslušnosti příkazů a triků až k výcviku obratnosti.


(id:clik)
109,-
 -18%
89,-
cena bez DPH 73,55
dostupnost: skladem

Naturgreen výcvikový clicker s ultrazvukovou píšťalkou

  • clicker je výcviková pomůcka pro psy
  • při každém kliku si pes spojí co klik to odměna
  • cliker s tlačítkem pro snadný klik a poutkem na prst, aby jste moli mít clicker hned po ruce při výcviku či procházce

 

 

Clicker (kliker) je malé zařízení, které vydává cvakavý zvuk. Používá se k tomu, aby dal psovi signál, že uposlechl příkaz a že bude následovat odměna. Pokud pes uposlechne příkaz, jako například aby pustil vaši botu , necháte clicker vydat zvuk a dáte  za to svému psovi malý chutný pamlsek.

Nejčastěji je problém v nedostatečně natrénovaném chování. Lidé většinu povelů trénují jen doma a venku pak jejich psi neposlouchají. Je proto potřeba psa trénovat postupně i v rušivějším prostředí a pomalu ho tak na ně zvykat. Postupovat musíte velmi pomalu – vlastně budete upevňovat dané povely znovu. Cvičte s pejskem nejprve doma, kde pes povely ovládá, pak pomalu přejděte ven, cvičte krátce a používejte hodně odměn.

Instrukce pro prvotní použití  clickeru

  1. Umístěte sebe a svého psa někde v klidné místnosti .Ujistěte se, že máte po tuto dobu v místnosti kde sedět. Držte cliker v ruce.
  2. Stiskněte cliker  a 1x cvakněte a okamžitě hoďte  psovi  pamlsek.Počkejte cca 10min až pes ztratí zájem a kliknutí zopakujte.
  3. Klikejte náhodně v rúzných intervalech po několika minutách. Pokaždé, když zopakujete nějaké kliknutí, ujistěte se, že pes  za pamlsek vždy dělá něco odlišného od posledního kliku. (leh,sed,chůze,či štěkot)
  4.  V tomto počátku zatím nechtějte, aby si váš pes spojil kliknutí s jakoukoli svoji poslušností -  činností nebo prováděl stejnou činnost s nějakým konkrétním počtem  kliku  v této fázi výcviku.  Zatím se zaměřujete se pouze na sluchové vjemy psa, spojení mezi klikem a sluchem, ne na konkrétní výcvik.
  5. Klikněte  v rúzných intervalech nejméně 20 krát a poté  cliker odložte a jdete  s místnosti i se psem pryč.
  6. Počkejte nejméně dvě hodiny a akci znovu zopakujte

Po těchto několika zkouškách velmi rychle váš pes začne předvídat odměnu po zaslechnutí kliknutí a to je všechno. Můžete ho začít trénovat  na venkovním prostoru  a to vždy pro  určitý počet kliknutí za určitý výkon! Za to však psovi musíte vždy  dát odměnu.

Jako bonus můžete při výcviku využívat i ultrazvukovou píšťalkou , která je součástí clickeru.

Cliker materiál: Polypropylene (PP, PPL)

Barva:  barvu dle obrázku opatřerné křížkem zadejte do poznámek. 

Tm.zelená, armádní zelená, sv.modrá, červená, růžová, oranžová, tm.modrá,světle zelená.

Dovozce: Gloria Import CZ s.r.o 

Ukrajinská 728/2 Praha 10 11000

Země původu : PRC