E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek s vitalizující účinky na tělo i mysl.

Komplexní veterinární přípravek s vitalizující účinky na tělo i mysl.

Naturgreen Komplexní veterinární přípravek s vitalizující účinky na tělo i mysl je 100% čistý a originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí,který napomáhá zachovat vašemu psu nebo kočce dobré kognitivní funkce do vysokého věku.

Obsahuje polysacharidy vzácné houby korálovce ježatého (Hericium erinaceus) a triterpeny z pupečníku asijského (Centella asiatica), jinak známá jako Gotu Kola. Doplněny jsou o výživný prášek ze sladkovodní řasy spiruliny platensis.

V našich kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na trhu.

100 % přírodní.

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.

Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech účinných látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných účinných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.

V balení naleznete 120 vegan kapslí po 500 mg.


(id:vitalizující CZ)
899,-
 -22%
699,-
cena bez DPH 577,69
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednávce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek s vitalizující účinky na tělo i mysl.

Jedinečné složení tohoto přípravku, obsahuje standartizované a synergeticky jedinečnou formuli rostlinných výtažků, s účinými látkami  jako je Coriolus (outkovka pestrá) + Acerola (Malpighia glabra)

Medicinální houby v tradiční čínské medicíně mají povzbuzující, regenerační a harmonizující účinky nejen na člověka, ale i na tělo i mysl zvířat. Ty mohou pomoci psu nebo kočce obnovit jejich narušenou rovnováhu těla, ale také zvýšit fyzickou odolnost a imunitu. Coriolus obsahuje  také dva specifické polysacharidy, PSK a PSP.

Acerola je přírodní zdroj z vitamínu C , který zlepšuje na absorpci z účinných látek z důležitých hub v lidském těle a zároveň usnadňuje přirozenou imunitní odpověď organismu. 

Acerola (Malpighia glabra) neboli brazilská třešeň pochází z oblasti subtropické Střední a Jižní Ameriky a Karibiku.

Acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C, má jej až 30krát více než pomeranč. Extrakt je standartizovaný na 25% obsah vitamínu Dále obsahuje vitamíny skupiny B, betakaroten, vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor, dále pak glukózu, fruktózu, sacharózu a další nepostradatelné bioflavonoidy, antioxidační látky jako fenoly, fenolické pigmenty (pelargonin, malvidin), querciny, kaempferol, fenolické kyseliny ‒ p kumarická, ferulická, kávová… antokyaniny aj.

Složení výrobku:

Nutriční informace složení 1 kapsle     2 kapsle *
Coriolus Versicolor 320mg 640mg
Acerola extrakt  80mg 160mg

Specifikace : Coriolus Versicolor extrakt 43% polysacharidů, Acerola extrakt 25% vit.C .Extrakt má standardizovaný obsah účinných látek. Celulózová kapsle ,váha 500mg čistá nápln kapsle 400mg.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Užívání přípravku

Prevence: dopřejte vašemu staršímu psu nebo kočce preventivní posílení organismu minimálně 2x ročně po dobu 2-3 měsíců. 

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu : Česká republika