E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Spirulina Taiwan

Spirulina Taiwan

Spirulina Taiwan

Spirulina má pro psy některé významné zdravotní přínosy. Vitamíny a minerály v doplňku jsou skvělé pro naše chlupaté kamarády.

Může jim pomoci se záněty, zlepšit jejich zdravotní problémy a umožnit jim získat základní minerály a vitamíny, kterých by jinak nemuseli mít dostatek.

Jako majitelé domácích zvířat děláme vše, co je v našich silách, abychom udrželi naše mazlíčky šťastné a zdravé, ale jak naši psi nevyhnutelně stárnou, je stále náročnější zajistit, aby zůstali ve špičkové formě.

Spirulina pro psy je moderní přírodní zdravotní pomůcka, která může i vašemu starému psovi pomoci bojovat s některými účinky stárnutí.

Některé ze zdravotních výhod, které Spirulina pro psy může nabídnout, budou mnohem podrobněji vysvětleny níže.


(id:spirulina pes)
699,-
 -43%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Spirulina  Taiwan  prášek 

Ale, jak poznáte kvalitní  spirulinu?

Abychom k vám dostali Spirulinu nejvyšší kvality, pečlivě jsme vybírali dodavatele, kterému není cizí slovo ekologie a je schopen dodávat Spirulinu nejvyšší kvality lisovanou do tablet bez obsahu jakýchkoliv jiných látek, pojiv či „éček“.

Naše spirulina roste v optimálním prostředí na Taiwanu, kde se těší dostatku slunce, čisté vody a čerstvého vzduchu. Taiwan je veliká země a ideální podmínky pro pěstování řas a sinic nalezneme na jihu a jihovýchodě Taiwanu.

Čistá kultura spiruliny se zde nasazuje do venkovních jezírek, kde roste za pomoci fotosyntézy bez živných roztoků, které se používají, pokud v lokalitě není dostatek sluníčka. Spirulina pěstovaná bez dostatku slunečního svitu má o hodně nižší kvalitu..

Po sklizni se spirulina vyčistí, koncentruje a velmi rychle sprejově vysuší, aby látky v ní obsažené neutrpěly žádnou škodu. Sprejové sušení je speciální patentovaná metoda, která dovede prášek spiruliny usušit tak aby bylo vše zachováno

Spirulina má největší přínos ve výrazné podpoře přirozené imunity organismu psa i ostatních savců. Je také vynikajícím doplňkem stravy při podvýživě. Má silné antioxidační účinky, čímž brání organismus proti degenerativním změnám a nádorovým onemocněním. Urychluje rekonvalescenci po nemoci, operacích, nebo při fyzické zátěži. Zmírňuje vliv stresu (na příklad na výstavách, závodech nebo při rekonvalescenci u týraných psů), také usnadňuje hojení ran a snižuje riziko zánětu. Podporuje správnou funkci štítné žlázy, stimuluje lymfatický systém a zvyšuje hladinu hemoglobinu. Dále snižuje zápach z tlamy psa, napomáhá správnému trávení, tlumí plynatost a zlepšuje zažívání. Vyplavuje toxiny z organismu, především z ledvin a střev.

Spirulina má jasnou sytě zelenou barvu, velmi jemnou až pudrovitou strukturu a jemné, rostlinné aroma, podobné rozmělněné trávě. Díky této jemné struktuře má i vysokou využitelnost v organismu.

Takže dnes s vámi chci mluvit o tom, jak může chlorella pomoci vašemu psovi zůstat zdravý… a jak ji přidat do jídelníčku vašeho psa.

1. Spirulina doplňky jsou vysoce výživné

Spirulina samotná je široce uznávána jako superpotravina a může být přidána do každodenní stravy vašeho psa pro posílení celkového zdraví a kondice. Důvodem je vynikající zdroj bílkovin, vitamínů B a esenciálních mastných kyselin, které posilují imunitní systém vašeho psa.

Podle veterináře Dr. L. Wakefielda (2020) Spirulina obsahuje mnoho esenciálních mastných kyselin, zejména GLA (kyselina gama-linolenová). GLA je omega-6 mastná kyselina se silnými protizánětlivými vlastnostmi, která podporuje kůži + srst, trávení a pohyblivost. 

2. Spirulina doplňky jsou plné antioxidantů

Spirulina je bohatá na vitamíny E a C, o kterých je známo, že snižují záněty a zmírňují nepohodlí u starších psů, ale tyto antioxidanty chrání vašeho psa před buněčnou úrovní. Vzhledem k tomu, že spirulina je plná antioxidantů, je prospěšná pro psy s alergiemi, rakovinou a srdečními chorobami tím, že chrání před volnými radikály způsobujícími onemocnění. 

3. Spirulina doplňky mohou zlepšit trávení vašeho psa

Jedním z problémů, se kterým se starší psi nepochybně potýkají, je neschopnost správně strávit potravu kvůli zhoršující se trávicí funkci. Naštěstí byly objeveny doplňky Spiruliny, které pomáhají při podpoře metabolismu a pomáhají hladině energie. Spolu s jejími antioxidačními vlastnostmi studie prokázaly, že Spirulina může pomoci při trávení vašeho psa díky velmi vysokému obsahu vlákniny. To může regulovat rychlost trávení a vést k lepšímu vstřebávání živin.

4. Doplňky spiruliny mohou zlepšit zdraví kůže a srsti

Zdraví kůže a srsti psa je jedním z prvních ukazatelů zdravého psa. Pokud jste si všimli, že váš starý pes začíná vypadat suchý a nudný, možná bude potřebovat další podporu kůže a srsti. Naštěstí B est spirulina pro psy obsahuje vlastnosti, které hrají velkou roli při čištění kůže a srsti vašeho psa.

Doplněk obsahuje skvělý zdroj esenciálních mastných kyselin, které pomáhají udržovat jeho kůži a srst a zanechávají psa jemného, ​​lesklého a mladistvého vzhledu. 

5. Spirulina doplňky mohou posílit imunitní systém vašeho psa

V neposlední řadě může Spirulina pro psy posílit jejich imunitu. U starších psů je imunita v první linii proti nemocem souvisejícím s věkem. Udržování zdravého imunitního systému podpoří celkové zdraví vašeho psa. Vzhledem k tomu, že je tak nabitá živinami a vitamíny, není žádným překvapením, že doplňky Spirulina jsou známé a mají pro psy účinky na posílení imunity. Dokáže posílit schopnost těla přizpůsobit se změnám a vytvářet nové protilátky. 

Jaké jsou tedy některé zdravotní přínosy Spiruliny pro psy?

Spirulina má pro psy některé významné zdravotní přínosy. Vitamíny a minerály v doplňku jsou skvělé pro naše chlupaté kamarády. Může jim pomoci se záněty, zlepšit jejich zdravotní problémy a umožnit jim získat základní minerály a vitamíny, kterých by jinak nemuseli mít dostatek. Některé ze zdravotních výhod, které Spirulina pro psy může nabídnout, budou mnohem podrobněji vysvětleny níže.

Spirulina je prospěšná pro zdraví gastrointestinálního traktu

 

Spirulina se ukázala jako prospěšná pro trávení a zdraví gastrointestinálního traktu. Existují studie, které ukazují, že pomáhá s funkcí střev a zbavuje vás nebezpečných bakterií ve střevech. Výzkumy potvrzují, že spirulina podporuje trávení a funkci střev. Potlačuje špatné bakterie a podporuje zdravou střevní flóru, kterou tělo potřebuje. Věda zjistila, že zdravá střeva jsou nezbytností pro zdravý život a mohou pomoci posílit imunitu. V posledních letech se ukázalo, že střevní bakterie mají přímý vztah k celkovému zdraví a pohodě. Mít špatné bakterie ve střevě může být pro vašeho psího kamaráda škodlivé. Dobré střevní bakterie mohou znamenat velký rozdíl a umožnit vašemu psovi zdravější život a lepší gastrointestinální zdraví.

Spirulina je superpotravina bojující proti rakovině

Spirulina je superpotravina bojující proti rakovině. Je to rostlina a řasa s přírodními léčivými vlastnostmi. Existují studie, které ukazují, že má vlastnosti v boji proti rakovině, které jsou docela úžasné. To je skvělé pro rodiče domácích mazlíčků, kteří se obávají, že jejich mazlíček dostane rakovinu. Je to také dobrá volba pro rodiče domácích mazlíčků, kteří mají psa, který dříve měl rakovinu nebo který ji v současné době má.

Má vlastnosti, které mu umožňují léčit tělo po ozařování. To znamená, že psi podstupující léčbu rakoviny mohou pociťovat výhody užíváním spiruliny.

Detoxikační výhody Spiruliny pro psy

Bylo také prokázáno, že spirulina má detoxikační účinky. Může pomoci tělu detoxikovat a vyčistit hlavní orgány v těle. Přesněji řečeno, dokáže detoxikovat ledviny a zbavit se nebezpečných toxinů, které mohou ledviny poškodit. Ledviny jsou životně důležité pro funkci těla. Poškození a onemocnění ledvin mohou způsobit zničující zdravotní následky. To platí pro špičáky stejně jako pro lidi. Použití spiruliny k detoxikaci ledvin a pročištění organismu je pro psy prospěšné. Suplementace pro psy, kteří to potřebují pro zdraví ledvin, může být chytrým krokem pro rodiče domácích mazlíčků. Také ho mohou používat psi, kteří potřebují dobrý detox.

Spirulina pro snížení alergií

 

Dalším zajímavým aspektem spiruliny je, že může snížit alergie u psů . Existuje studie, která ukazuje, že má vliv na to, jak tělo reaguje na potravinové alergie, stejně jako na běžné alergie na životní prostředí. To je něco, co není příliš známé a mnoho lidí a rodičů domácích mazlíčků o této výhodě Spiruliny neví. Výhody spiruliny zvyšující imunitu mohou být tím, co pomáhá při alergiích. Například existuje něco, co u konkrétních lidí a zvířat způsobuje alergii na konkrétní věci. Tyto alergie jsou často založeny na jedinečné biologii těla a jeho imunitním systému. Proto jsou někteří lidé a domácí mazlíčci na něco alergičtí a jiní nejsou alergičtí vůbec. Spirulina pro psy může případně pomoci s alergiemi vašeho mazlíčka.

Výhody Spiruliny na imunitní systém

Výhody Spiruliny na imunitní systém se začínají stávat známějšími. Imunitní systém psa je velmi podobný lidskému. Mají však jedinečnou biologii a každé zvíře má svou vlastní imunitu. Spirulina má minerály, vitamíny a léčivé vlastnosti, které mají vliv na imunitní systém. Imunitní systém je zodpovědný za boj s nemocemi, infekcemi a špatnými bakteriemi. Imunitní systém je často ohrožen, pokud má zvíře rakovinu a určité autoimunitní poruchy. Spirulina pro psy může prospět domácím mazlíčkům, kteří mají oslabenou imunitu, a dodat jim v těle další bojovou sílu. Jak již bylo zmíněno dříve, Spirulina má vlastnosti proti rakovině, které byly nalezeny a to je vždy hlavní plus při hledání doplňků pro vašeho mazlíčka.

Dále se Spirulína používáu zvířat při těchto stavech:

 • na oslabený imunitní systém
 • při zápachu z tlamy 
 • tlumí také plynatost
 • výrazně podporuje přirozenou imunitu
 • je to silný antioxidant
 • při únavě způsobené nedostatkem železa
 • při alergii, artritidě a u kloubních potíží
 • podporuje dobré trávení
 • při stárnutí zvířete 
 •  při nedostatku bílkovin
 • při kožních problémech
 •  pokud se jedná růstové problémy
 • pokud je oslabená funkce nervového systému,
 • pomáhá při podvýživě i obezitě
 • pokud je v těle přítomnost těžkých kovů a toxinů v organismu, 
 • urychluje rekonvalescenci po nemoci a operacích
 • usnadňuje hojení ran – snižuje riziko zánětu

Kolik Spiruliny, bych měl dát svému psovi?

I když se nám může zdát chuť čisté spiruliny trochu zarážející, přirozeně rybí zápach a chuť jsou pro psy typicky přitažlivé. Je to stejně snadné jako přimíchání prášku spiruliny přímo do jejich běžných jídel. 

Pokud je váš pes trochu vybíravý, možná budete muset chytře zařadit tento doplněk do jejich stravy. 

Zde je několik jednoduchých triků, jak krmit spirulinou, aniž by se toho váš pes chytil:

Začněte vždy s malým množstvím chlorelly a podle potřeby množství zvyšujte. 

Sledujte svého psa na nežádoucí účinky, kdykoli zavedete nový doplněk.

1x čajovou lžičku sypké suroviny podle potřeby ( zarovnejte mg podle váhy vašeho psa)  pokapejte troškou vody, nebo zakápněte rybím či (olivovým nebo slunečnicovým olejem) a podávejjte nejlépe samostatně v misce.

V případě, že pes bude v tomto stavu spirulinu odmítat, můžetejí také přimíchat do jeho oblíbeného jídla. Vždy vyzkoušejte co bude pro vaše zvíře nejlepší ! 

Náš tip : nasypejte prášek na vlhké krmivo - maso, vařená zelenina, rýže, těstoviny, nebo na mírně zavlhčené granule a promíchejte vše. 

 • Malí psi do 10kg   500-1000 mg
 • Střední psi 10-30 kg 1000 -2000 mg
 • Velcí psi od 30kg 2000 – 3000 mg

Pokud váš pes potřebuje posílení imunity, můžete dávku zdvojnásobit.

Spirulinu lze používat dlohodobě - měsíce ( vynikající výsledky při pravidelné vysoké zátěží, rychlé zlepšení zdravotního stavu po nemoci - rekonvalescence,atd.). Spirulina není pro organizmus zvířete škodlivá ani při vyšším dávkování, nebo větším jednorázovém nechtěném příjmu. Negativní vlivy nebyly pozorovány ani při podávání 12,5 g / 10 kg hmotnosti po dobu 30 dnů.

Spirulina  může být malá, ale může být silná… zejména jako pravidelný doplněk stravy vašeho psa. 


Rybáři pozor :

Spirulina je sladkovodní sinice s vysokým obsahem živin, ale hlavně chlorofylu.

Díky tomu  má významný vnadící účinek na býložravé ryby - Amur, Ostroretka. Výborně na něj reaguje i Kapr, Cejn a bílá ryba. Přirozený charakter řasy, sníží ostražitost ryb.

Dovozce/ výrobce : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Země původu  suroviny Taiwan