E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Zelený-mladý ječmen

Zelený-mladý ječmen

Zelený-mladý ječmen od naturgreen ​​poskytuje aktivní enzymy, beta-karoten, aminokyseliny, bílkoviny, chlorofyl, bioflavanoidy a esenciální stopové minerály.

Je také bohatý na vitamíny, minerály, bílkoviny, aminokyseliny a rozpustnou i nerozpustnou vlákninu. Je bez lepku a těží z toho, že je cenným zdrojem vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C a E.

Je také cenným zdrojem sodíku, draslíku, hořčíku, vápníku, fosforu, mědi, manganu. a zinek.

A je obzvláště bohatý na vitamín K a železo.

Pravidelné používání podporuje zdravou kůži a srst, redukuje zápach z úst, zlepšuje trávení a obnovuje hladinu energie - zejména u starších psů.


(id:ječmen pes)
699,-
 -43%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Zelený-mladý ječmen 

DOPLNĚK PRO PSY V PRÁŠKU

Mladý ječmen (ječmenná tráva) je součástí denního "bylinného"  doplňku Komplexní veterinární přípravek  Zelený ječmen prášek. Je to jedinečná směs zdraví prospěšných přírodních vitamínů a minerálů pro psy vyvinutá a vyrobená v České republice s čisté Bio suroviny.

VÝHODY PRO PSY

Ječmen je obilí běžně k vidění na etiketách krmiva pro psy. Ječmen je sacharid, který poskytuje obsah vlákniny a má vysoké hodnocení stravitelnosti. Ječmen má také jeden z nejnižších glykemických indexů ze všech obilných zrn. Ječmen je díky nízkému glykemickému indexu užitečný při výrobě krmiv pro diabetické a obézní psy. Uspokojí a zažene hlad.

Důležité je, že ječmen je také výborným zdrojem chlorofylu. To je to, po čem moji psi opravdu touží, když brzy na jaře hledají mladou trávu. Chlorofyl pomáhá detoxikovat organismus a dodává psům extra energii. Je prospěšný pro trávicí systém psa a také pomáhá posílit jeho imunitní systém.

Zelený ječmen je celkové tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje, které poskytuje aktivní enzymy, vitamíny C a E, beta-karoten, aminokyseliny, bílkoviny, chlorofyl, bioflavanoidy a esenciální stopové minerály.

Pravidelné používání podporuje u vašich zvířat zdravou kůži a srst, redukuje zápach z úst, zlepšuje trávení a obnovuje hladinu energie zejména u starších psů. Je také dobrým zdrojem rozpustné vlákniny, která pomáhá udržovat plynulý pohyb střevního traktu. 

Mladý ječmen  v této kombinaci poskytuje vašemu psovi silnou řadu zdravých, 100% přírodních rostlinných živin, které fungují ve vzájemném souladu, bez potenciálně škodlivých vedlejších účinků vysoce zpracovaných, chemicky izolovaných, synteticky vyráběných komerčních doplňků. Ječmennou trávu pro psy vřele doporučuji!

Vědci v Austrálii zjistili, že psi normálně jedí trávu, když mají hlad, a že pojídání trávy je normální součástí jejich chování a není výsledkem nemoci nebo podrážděného žaludku. Toto je první vědecká studie provedená v kontrolovaném prostředí, která zkoumá chování domácích psů při požírání trávy. Studie publikovaná v roce 2018  z Kalifornie, kde vědci provedli průzkum mezi majiteli domácích mazlíčků, pokud jde o stravovací chování jejich psů, přidala další podporu pro představu, že pojídání trávy je normální chování domácích psů.

Složení: 100% sušený Zelený ječmen prášek, tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje s aktivními enzymy. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Doporučené dávkování:

Dávkování podle hmotnosti psa nebo kočky:

  • Kočky                             1x denně 200mg.
  • Psi 5 - 10 Kg                 1x denně 500-1000 mg  
  • Psi 10 – 30 Kg             1x denně 1000 -2000 mg
  • Psi 30 Kg a více           1x denně 2000 – 3000 mg

Doporučené orální podávání přípravku:

  • přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti samostatně.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Přípravek je určen pouze pro psy a kočky. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu chladu a v dobře uzavřeném obalu. V případě nežádoucího orálního použití malého množství prášku, tento prášek není pro člověka nebezpečný.

Výrobce:  GLORIA IMPORT CZ, s.r.o. IČ 28579097

 Vyrobeno  :Česká republika