E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Vojtěška (Alfalfa )prášek.

Vojtěška (Alfalfa )prášek.

Komplexní veterinární přípravek

Vojtěška (Alfalfa )prášek.

Vojtěška má alkalizující účinek, který pomáhá vyrovnávat příliš kyselou moč, která může u psů nebo koček způsobit podráždění a další močové problémy. Má také enzymy a stopové minerály, které jsou dobré pro trávení a mohou pomoci zlepšit chuť k jídlu a odstranit problémy s plynatostí.

Vojtěška vykazuje také protizánětlivou aktivitu a tím může být užitečná jako funkční potravina pro prevenci zánětlivých poruch.


(id:vojtěška pes)
699,-
 -43%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Komplexní veterinární přípravek 
Vojtěška (Alfalfa )prášek.

Vojtěška je výživná bylina, která obsahuje značné množství bílkovin. Je také jedním z nejbohatších zdrojů vitamínů a stopových minerálů, jako je vápník, hořčík, draslík, betakaroten, vitamíny A, B12, C, D, E a K. Má také vysoký obsah antioxidantu chlorofylu. Díky své nutriční hodnotě je vojtěška běžně používanou dietní bylinkou pro mnoho zvířat.

Vojtěška je přírodní protizánětlivý prostředek, který může být velmi užitečný při artritidě nebo bolestech kloubů. Mnoho přírodních veterinářů doporučuje denně doplňovat vojtěšku, aby vašemu psovi poskytla dlouhodobou úlevu od bolesti kloubů. Starší psi uvidí největší prospěch z vojtěšky.

V rané tradiční čínské medicíně se mladé listy vojtěšky používaly k léčbě poruch trávicího traktu a ledvin. Bylinkáři mají rádi vojtěšku také pro její schopnost působit jako diuretikum a léčit příliš kyselou moč, která může vést k podráždění močového měchýře a tvorbě cyst .

Vojtěška obsahuje saponiny, které pomáhají se vstřebáváním živin rozpustných v tucích v tenkém střevě a mohou být užitečné pro zvířata, která potřebují přibrat na váze nebo se přizpůsobit nové stravě.

Vojtěška také obsahuje látky bojující proti rakovině, o kterých se předpokládá, že inaktivují karcinogeny v játrech a tenkém střevě, čímž účinně snižují riziko rakovinového bujení.

Složení: 100% prášek Vojtěšky (Alfalfa), tonikum enzymů, vitamínů a minerálních doplňků z přírodního zdroje s aktivními enzymy. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Doporučené dávkování:

Dávkování podle hmotnosti psa nebo kočky:

  • Kočky                           1x denně 200mg.
  • Psi 5 - 10 Kg                 1x denně 500-1000 mg  
  • Psi 10 – 30 Kg             1x denně 1000 -2000 mg
  • Psi 30 Kg a více           1x denně 2000 – 3000 mg

Doporučené orální podávání přípravku:

  • přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti samostatně.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Přípravek je určen pouze pro psy a kočky. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu chladu a v dobře uzavřeném obalu. V případě nežádoucího orálního použití malého množství prášku, tento prášek není pro člověka nebezpečný.

Varování: Vojtěška obsahuje kumarin a vitamín K, díky čemuž je účinná jako antikoagulant. Z tohoto důvodu je třeba opatrnosti u zvířat s anémií.

Výrobce: GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.,IČ 28579097

Vyrobeno : Česká republika