E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek revitalizující mozkové funkce

Komplexní veterinární přípravek revitalizující mozkové funkce

Komplexní veterinární přípravek revitalizující mozkové funkce napomáhá zachovat vašemu psu nebo kočce dobré kognitivní funkce do vysokého věku.

Obsahuje polysacharidy vzácné houby korálovce ježatého (Hericium erinaceus) a triterpeny z pupečníku asijského (Centella asiatica), jinak známá jako Gotu Kola. Doplněny jsou o výživný prášek ze sladkovodní řasy spiruliny platensis.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 169-14/C.

100 % přírodní.

V balení naleznete 120 kapslí po 500 mg.


(id:pes10)
899,-
 -56%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednávce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek revitalizující mozkové funkce

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je vzácná dřevokazná houba, která se vyskytuje i u nás. Je však přísně chráněná. Korálovec, jak už název napovídá, připomíná polypy mořského korálu. Tato jedlá houba je nejen chutná, ale i léčivá. Korálovec ježatý obsahuje kromě polysacharidů také threitol, D-arabinitol a kyselinu palmitovou. Tyto látky podle studie z roku 2005 mohou mít antioxidační účinky na těla psů a koček. Korálovec se používá jako lék tradiční čínské medicíny a mezi jeho nejzajímavější vlastnosti patří, že dovede chránit před neurodegenerativními nemocemi a zlepšovat kognitivní funkce. Dle japonského vědce Takashiho Mizuna je korálovec ježatý účinným lékem na regeneraci nervové tkáně a nervů.

Pupečník asijský (Centella asiatica), známá také jako Gotu Kola je bylinka rostoucí na Srí Lance, v Indii a v Indonésii. Tato drobná bylinka obsahuje triterpenické glykosidy, které mají řadu pozitivních účinků na lidský i zvířecí organismus. Studiemi bylo prokázáno, že pupečník asijský dovede ovlivňovat centrální nervový systém a zlepšovat schopnost učit. Navíc funguje v těle jako antioxidant, čímž chrání buňky vašeho psa nebo kočky proti předčasnému stárnutí.

Spirulina platensis je sladkovodní sinice, která ve svém spirálovitě stočeném těle obsahuje cenné bílkoviny, vitamíny, minerály, desinfekční chlorofyl a řadu dalších bioaktivních látek. Naše spirulina rostla na Thaiwanu, kde má ideální podmínky k životu – čisté ovzduší, voda a dostatek slunečního svitu. Za těchto podmínek dosahuje spirulina nejvyšších nutričních hodnot. Stejně jako sladkovodní řasa chlorella, i spirulina na sebe v těle zvířete dovede navázat těžké kovy a vyloučit je z těla pryč. Tím také chrání mozek i další orgány vašeho psa nebo kočky.

Složení

Prášek ze spiruliny, extrakt z korálovce ježatého (Hericium erinaceus) se standardizovaným 30 % obsahem polysacharidů a extrakt z pupečníku asijského (Centella asiatica) se standardizovaným 10 % obsahem triterpenů. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Kdy přípravek zvířeti podávat?

Přípravek je vhodný zejména pro starší psy a kočky, kteří podobně jako lidé mohou s věkem ztrácet jejich kognitivní schopnosti a naučené dovednosti. Aby váš pes nebo kočka byli vitální do vysokého věku, podávejte jim od 5 let Komplexní veterinární přípravek revitalizující mozkové funkce dvakrát ročně. Psům a kočkám do 20 Kg vystačí na 2-3 měsíční kůru jedno balení přípravku, psi nad 20 Kg spotřebují 2 balení. 

U starých zvířat doporučujeme dlouhodobé užívání celé nebo poloviční dávky. 

Výběr produktu

Pokud chcete prospět kognitnívním a dalším mozkovým funkcím vašeho zvířete, nezatěžujte je doplňky, které vedle účinných látek obsahují řadu pomocných chemikálií, které se používají na to, aby tabletka pěkně držela pohromadě nebo měla pěknou barvu. V případě kapslí jde o mazadla, protispékavé látky a celou řadu éček, které jsou schopni výrobci do kapslí přimíchat.

Vy chcete mozek svého psa nebo kočky podpořit, ne zatížit další chemií. Proto dbejte vždy o to, aby veterinární přípravek obsahoval pouze přírodní složky, které jde užívat v prášku, nebo jednodušeji v kapslích. A to, že kapsle jde vyrobit i bez mazadel a dalších chemikálií, mějte na paměti. Naše výrobky jsou toho důkazem.  

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Více informací o ochraně mozkové tkáně a nervů čtěte zde

http://mynatureproduct.com/koralovec-jezaty-hericium

http://mynatureproduct.com/koralovec-jezaty-zlepsuje-pamet-i-naladu.html

http://mynatureproduct.com/chlorella-a-spirulina-zbavuji-telo-tezkych-kovu.html