E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek doplňující léčbu rakoviny

Komplexní veterinární přípravek doplňující léčbu rakoviny

Komplexní veterinární přípravek doplňující léčbu rakoviny obsahuje polysacharidy stimulující imunitní systém proti rakovinným buňkám z čistě přírodních zdrojů.

Inspirováno tradiční čínskou medicínou, která kombinuje extrakty z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum), trsnatce lupenitého (Grifola frondosa) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus). Doplněno o extrakt z čajovníku čínského (Camellia sinensis) obsahující polyfenoly, katechiny a EGCG (epigalokatechin gallát) a extrakt ze semen brokolice v němž nalezneme účinnou látku sulphorafan.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 164-14/C.

100 % přírodní produkt

V balení naleznete 120 kapslí po 500 mg.


(id:pes-13)
899,-
 -56%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: 1 měsíc

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek doplňující léčbu rakoviny

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) je v tradiční čínské medicíně známa jako Reishi a používá se zde více než 2000 let. Tato dřevokazná houba byla v Číně určena pouze pro císaře, a kdo by se ji rozhodl konzumovat sám, za to mohl zaplatit i svým životem. Dle starých spisů dovede Reishi léčit a harmonizovat pět důležitých orgánů v těle – srdce, játra, slinivku, plíce a ledviny. V moderní medicíně se prokázalo, že Ganoderma zmírňuje negativní účinky chemoterapie, detoxikuje organismus a podporuje imunitní systém v boji s nádorovým onemocněním.

Trsnatec lupenitý (Grifola frondosa), japonsky Maitake je dřevokazná houba dorůstající obřích rozměrů. Může vážit až 20 Kg. Maitake obsahuje polysacharidy, mezi něž se řadí i beta-glukany vázané na bílkoviny, jež dovedou v rakovinových buňkách spustit proces automatické destrukce známý jako apoptóza. Trsnatec lupenitý obsahuje také vitamíny B2, niacin a D2. Z minerálů v něm nalezneme vápník, hořčík a draslík.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) je bylina z čeledi bobovitých a má žluté květy se sladkou vůní. V kořeni kozince nalezneme řadu zdraví prospěšných látek, patří mezi ně astragalové polysacharidy, isoflavonoidy, triterpeny a kyselina aminomáselná. Tyto látky dovedou porpořit činnost ledvin, jater, srdce a zejména imunitního systému. Kozinec blanitý se díky nim právem řadí mezi adaptogeny, které pomáhají organismu kočky nebo psa se vyrovnat s každodenním stresem.

Brokolicová semínka jsou novinkou ve zdravé výživě. Byla v nich lokalizována látka sulforaphan, která má potenciální neuroprotektivní účinky a dovede detoxikovat organismus vašeho zvířete. Studie ukázaly, že sulforaphan snižuje velikost a četnost nádorů, protože indukuje enzymy, které likvidují poškozenou DNA ještě před tím, než se začne replikovat a rakovinně bujet.

Čajovník čínský (Camellia sinensis) v našich končinách známe jako rostlinu, ze které se připravuje černý čaj. V Indii a Číně jde o léčebný prostředek, jenž podporuje funkci všech tělesných orgánů, zejména srdce. V přípravku pro zvířata je použit extrakt ze zeleného čaje, který je zbaven kofeinu a je v něm koncentrována účinná látka epigalokatechin galát– EGCG, která má mnohem silnější antioxidační účinky, než třeba vitamín C nebo E. Tím chrání zdravé buňky před oxidačním stresem, který způsobují volné radikály. 

Složení

Extrakt z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) s 30 % polysacharidů, extrakt z trsnatce lupenitého (Grifola frondosa) s 30 % polysacharidů, extrakt z kozince blanitého (Astragalus membranaceus) s 50 % polysacharidů, extrakt z čajovníku čínského (Camellia sinensis)  s polyfenoly, katechiny a EGCG, extrakt ze semen Brokolice (Brassica oleracea) se sulforaphanem. Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Užívání přípravku

Prevence: dopřejte vašemu staršímu psu nebo kočce preventivní posílení organismu před rakovinovým bujením minimálně 2x ročně po dobu 2-3 měsíců. Zejména podkud již vaše zvíře rakovinu mělo, je prevence obzvlášť důležitá, aby se tato zákeřná chodoba nevrátila.

Podpůrná léčba: jestliže má váš pes nebo kočka rakovinu, je tento přípravek ideální pro doplnění jejich léčby od veterináře. Zmírňuje negativní účinky léčby, pomáhá tělu s regenerací a posiluje ho v boji proti rakovinným buňkám. Přípravek lze užívat dlouhodobě spolu s léčivy vašeho veterináře dle předepsaného dávkování. 

Výběr produktu

Jestliže chcete pomoci vašemu zvížeti v těžkém období nemoci, dejte si obzvlášť pozor, jaký výrobek na doplnění léčby rakoviny mu budete dávat. Léčba rakoviny je na organismus velice náročná a každá další chemikále mu může uškodit. Proto vybírejte produkty nejvyšší kvality, které neobsahují žádné chemikálie skryté pod označení E. Dopřejte vašemu psu nebo kočce to nejlepší z přírodních zdrojů, aby se mohl jeho organismus zregenerovat po léčbě a začíst s ozdravným procesem. 

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Zajímavé články o přírodních možnostech léčení

http://mynatureproduct.com/9-duvodu-proc-uzivat-reishi.html

http://mynatureproduct.com/maitake

http://mynatureproduct.com/muze-green-tea-zeleny-caj-zabranit-rakoviny-prostaty.html

http://mynatureproduct.com/maitake-pomuze-v-boji-s-rakovinou.html