E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek s blahodárnými účinky na klouby

Komplexní veterinární přípravek s blahodárnými účinky na klouby

Komplexní veterinární přípravek s blahodárnými účinky na klouby - seznamte se s novinkou na našem trhu, přírodní doplňky pod značkou Naturgreen dog & cat.

V přípravku s blahodárným účinkem na klouby naleznete jedinečný extrakt z kadidlovníku (Boswellia serrata), který se užívá celá staletí na zmírnění obtíží s pohybovým aparátem. Dnešní výzkum tyto účinky jen potvrdil. Zjistilo se, že Boswellia serrata funguje podobně jako nesteroidní antirevmatika, ale nezatěžuje žaludek.

Extrakt z boswellie je doplněn extraktem z kurkumovníku s 95% kurkuminoidů, které vykazují protizánětlivé vlastnosti. Účinně doplňuje léčbu artritidy tím, že blokuje interleukiny, které způsobují bolest kloubu a potlačuje tvorbu destruktivních enzymů (matrix metalloproteinázy), jež odbourávají chrupavku.

Oba extrakty doplňuje prášek ze spiruliny platensis.

Naše doplňky pro kočky a psy jsou vyráběny bez chemikálií a konzervantů, které se zdravím nemají nic společného. Proto se při výběru vhodného doplňku pro své mazlíčky nemůžete řídit jen cenou.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na našem trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 166-14/C.

V balení naleznete 120 kapslí.


(id:pes-2)
699,-
 -43%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek s blahodárnými účinky na klouby

Boswellia serrata obsahuje účinnou látku – boswellovou kyselinu, která má silné protizánětlivé účinky. Působí totiž podobně jako nesteroidní antirevmatika a má ještě jednu výhodu navíc. Neničí žaludek. Kyselina boswellová působí přímo v jádru problémů s klouby, protože inhibuje rozpad pojivové tkáně, kterou způsobuje faktor TNF-a (faktor nekrózy buněk alfa). Navíc tato kyselina dovede blokovat nadprodukci metabolitů v poškozených kloubech a zlepšuje krevní oběh a tím i odplavení těchto metabolitů krevním oběhem.

Kurkuma longa se svými kurkuminoidy nezůstává v boji proti bolestem kloubů za boswellií pozadu. Kurkuminoidy podporují protizánětlivé mechanismy v tělech zvířat i lidí. V roce 2007 vyšla v časopise Biochemical Pharmacology studie zkoumající jak farmakologicky bezpečné přírodní látky se silnými protizánětlivými účinky ovlivňují IL-1β a TNF-α signální dráhy u buněk kloubní chrupavky. Výsledky studie prokázaly, že má kurkumin významný výživový potenciál v léčbě osteoartritidy.

Spirulina platensis účinně doplňuje extrakt z boswellie a kurkumy o své výživné bílkoviny, vitamíny, minerály, nukleové kyseliny a chlorofyl. Zároveň spirulina působí jako antioxidant a zbavuje těla psů a koček těžkých kovů a volných radikálů.

Složení

Prášek ze spiruliny platensis, extrakt z kadidlovníku (Boswellia serrata) s 65 % obsahem boswellové kyseliny, extrakt z kořene kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa) se standardizovaným 95 % obsahem kurkuminoidů. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. 
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Jak přípravek užívat?

U potíží s klouby zvířete podávejte přípravek 2x ročně po dobu 2 - 3 měsíců. V případě těžkých kloubních potíží můžete svému psu nebo kočce podávat přípravek kontinuálně v uvedeném dávkování.

Preventivní opatření vhodné zejména u plemen psů, která mají predispozice ke kloubním potížím nebo u velkých psích plemen dopřejte svému zvířeti jednou za rok 3 měsíční preventivní kůru dle uvedeného dávkování. 

Výběr produktu

Stejně jako pro sebe, tak i pro své kočičky a pejsky vybírejte vždy přírodní produkty bez pojiv éček, protispékavých látek a dalších chemikálií. Není důvod je do kapslí přidávat a platit tak za něco, co vlastně nechcete a zdraví vašich mazlíčků to neprospívá. Vždyť až polovina váhy tabletky jsou jen plnidla a látky, které způsobují to, aby držela po hromadě.

Proto naše přírodní směsi extraktů a prášků z řas plníme pouze do želatinových kapslí. Pečlivě jsme vybrali společnost, která nám kapsle dovede naplnit i bez mazadel, avšak za trochu vyšší cenu, protože kapsle tak dokonale ve stroji nekloužou, jako když se tyto chemikálie použijí. Podobně je to s obsahem kapslí. Pokud se do extraktů a prášků nepřidá látka, která zaručuje jejich dokonalou sypkost, výroba je trochu složitější, ale ne nemožná. My jsme důkazem toho, že kapsli bez chemie vyrobit lze.

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

 
Přečtěte si více v zajímavých článcích

http://mynatureproduct.com/boswellia-mix

http://mynatureproduct.com/boswellia-ucinkuje-podobne-jako-nesteroidni-antirevmatika.html

http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra

http://mynatureproduct.com/neuroprotektivni-sila-kurkuminu.html