E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek s příznivým účinkem na ledviny

Komplexní veterinární přípravek s příznivým účinkem na ledviny

Komplexní veterinární přípravek s příznivým účinkem na ledviny, jedinečná kombinace polysacharidů z trsnatce lupenitého (Grifola frondosa), housenice čínské (Cordyceps sinensis) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) doplněná o sladkovodní řasu chlorellu pyrenoidosu.

Inspirováno tradiční čínskou medicínou, kde se medicinální houby užívají k podpoře tělesných orgánů a jejich funkcí. Americký holistický veterinář Ihor Basko, DVM k nim doporučuje přidat sladkovodní řasu chlorellu pyrenoidosu, která obsahuje celou řadu živin včetně bílkovin, nukleových kyselin, vitamínů, minerálů a chlorofylu.

V našem přípravku naleznete pouze látky, které funkce ledvin příznivě podporují, nikoliv přídatné chemikálie, které pouze usnadňují výrobu tabletek a se zdravím nemají nic společného. Ledviny jsou orgán, který tělo zbavuje nečistot, nakolik myslíte, že jim pomůžete produktem, který by obsahoval látky, jež ledviny musí odbourat, protože do těla zvířete nepatří?

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na našem trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 173-14/C.

120 kapslí po 500 mg.


(id:pes-7)
859,-
 -54%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek s příznivým účinkem na ledviny

Trsnatec lupenitý (Grifola frondosa), známá jako houba Maitake je používá v japonském tradičním lidovém léčitelství. Maitake dovede vyrůst do obřích rozměrů a může vážit až 20 Kg. V této zvláštní houbě nalezneme vitamíny B a D, minerály draslík, hořčík a vápník. Důležité aminokyseliny a na bílkoviny vázaný beta-glukan, který posiluje imunitní systém.

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) nebo také Reishi se užívá v tradiční čínské medicíně jako lék už přes 2000 let na sladění a podporu funkcí ledvin, jater, slinivky, plic a srdce. Reishi obsahuje převážně triterpeny a polysacharidy, které posilují imunitní systém a harmonizují tak chod celého organismu.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) obsahuje ve svém kořeni polysacharidy – astragalany, aminokyseliny, steroly, sliza a řadu dalších látek. V tradiční čínské medicíně se kozinec používá jako tonikum a adaptogen. Má také detoxikační a diuretické účinky, což prospívá zejména ledvinám.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní jednobuněčná řasa, která se pěstuje na Thaiwanu, kde dosahuje nejvyšších kvalit, protože je tam dostatek čisté vody, neznečištěné ovzduší a spousta slunečního svitu, který je pro pěstování chlorelly nezbytný. Jen v takovém prostředí má chlorella vysoké nutriční hodnoty a prospívá organismu zvířat i lidí. Chlorella má totiž jednu cennou vlastnost. Kromě výživy organismus také detoxikuje a zbavuje těžkých kovů. Tím uleví zejména ledvinám, které také tělo psa nebo kočky čistí.

Složení

Chlorella pyrenoidosa, extrakt trsnatce lupenitého (Grifola frondosa) s 30 % polysacharidů, extrakt z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) s 30 % polysacharidů, extrakt z cordyceps sinensis s 30 % polysacharidů, extrakt z kozince blanitého (Astragalus membranaceus) s 30 % polysacharidů. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Způsob užití

Preventivní kůra: dopřejte svému psu i kočce starším 5 let jednou nebo dvakrát do roka kůru na pročištění a posílení ledvin. 

Posílení nemocných ledvin: jestliže váš pes nebo kočka trpí nedostatečností ledvin, nebo prodělali zánět ledvin je dobré, abyste jim tyto životně důležité orgány posílili. Přípravek můžete zvířeti podávat kontinuálně vždy s pauzou na 1 měsíc po 3 měsících užívání.

Výběr produktu

Pokud chcete prospět ledvinám vašeho zvířete, nezatěžujte je doplňky, které vedle účinných látek obsahují řadu pomocných chemikálií, které se používají na to, aby tabletka pěkně držela pohromadě nebo měla pěknou barvu. V případě kapslí jde o mazadla, protispékavé látky a celou řadu éček, které jsou schopni výrobci do kapslí přimíchat.

Vy chcete ledviny svého psa nebo kočky podpořit, ne zatížit další chemií. Proto dbejte vždy o to, aby veterinární přípravek obsahoval pouze přírodní složky, které jde užívat v prášku, nebo jednodušeji v kapslích. A to, že kapsle jde vyrobit i bez mazadel a dalších chemikálií, mějte na paměti. Naše výrobky jsou toho důkazem.  

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Více zajímavých informací se dočtete v článcích

http://mynatureproduct.com/maitake

http://mynatureproduct.com/ganoderma-reishi

http://mynatureproduct.com/chlorella-pyrenoidosa

http://mynatureproduct.com/maitake-pomuze-v-boji-s-rakovinou.html