E-SHOP > Boswellia serrata extrakt mix

Boswellia serrata extrakt mix

Novinka na Naturgreen!

Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! vždy nová EXP

Přinášíme vám novou v synergii patentovanou kombinaci přírodních extraktů.

Boswellia serrata extrakt: obsahuje až 65% boswellové kyseliny doplněný v naší jedinečné formuli o další známé byliny jako je Curcumin extrakt (Curcuma longa), který obsahuje 95% curcuminoidů a Cordyceps extrakt s 30% polysacharidů.

Boswellová kyselina se již tisíce let používá v arabské medicíně pro své hojivé účinky.

Extrakty jsou jako obvykle baleny v celulózových vegan kapslích.

Balení obsahuje 120 kapslí po 500 mg.

Při nákupu můžete využít atraktivní slevu na více kusů 5 + 1 ZDARMA!


(id:BS-shop)
999,-
 -40%
599,-
cena bez DPH 534,82
dostupnost: skladem

Boswellia serrata extrakt

Naturgreen vám přináší zcela unikátní kombinaci extraktů pryskyřice Boswellia serrata, houby Cordyceps sinensis a kořene Curcuma longa, které vzájemně posilují a umocňují své účinky, zejména pozitivní vliv kadidlovníku (Boswellia serrata), na organizmus. Boswellia serrata extrakt obsahuje 65% boswellové kyseliny, která je již od starověku využívána v arabské medicíně pro své hojivé účinky. Přírodní extrakty jsou samozřejmě baleny do HPMC kapslí, jež jsou vhodné i pro vegany a nemusí se do nich přidávat plnidla a proti spékavé látky.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Boswellia serrata extrakt

Boswellia serrata, u nás známější pod názvem kadidlovník je na blízkém východě a v Indii velmi cenný strom. Jeho dřevo je doslova plné léčivé pryskyřice. Kadidlo, tedy pryskyřice získaná z Boswellie obsahuje velké množství boswellové kyseliny, která má silné protizánětlivé účinky, které jsou již od starověku využívány k léčbě kloubů a pohybového aparátu. Vědecké studie se zaměřují zejména na možnost boswellovou kyselinou léčit artritidy a osteoartritidy. Boswellová kyselina totiž působí v těle podobně, jako nesteroidní antirevmatika, ale protože neinhibuje produkci cyklooxygenáze-1 (COX-1), nemá ani dráždivé a poškozující účinky na sliznici žaludku, které způsobuje dlouhodobé užívání právě nesteroidních antirevmatik. Zajímavé jsou i studie zabývající se boswellovou kyselinou a jejími pozitivními účinky na astma.

Jak pomáhá na záněty zubů, kořenů a dásní,( proti paradentóze) více info zde zde 

Pomoc u aterosklerózya zduřelých lymfatických uzlin info zde

Curcuminoidy jsou látky obsažené v extraktu z Curcumy, která se používá v tradiční indické medicíně Ajurvédě. Jde o jedny z nejlépe prozkoumaných antioxidantů, které zbavují tělo volných radikálu, jež poškozují buňky. Kromě toho jsou curcuminoidy zkoumány i kvůli jejich protirakovinným a protizánětlivým účinkům na lidský organizmus.

Co se týče extraktu z vzácné cizopasné houby Cordyceps sinensis, musíme si uvědomit, že jej tradiční čínská medicína používá již tisíce let, jako přírodní antibiotikum. Tato houba se sbírá v Číně pohoří Tibetu, proto je nezbytné i při jejím pěstování zcela přesně napodobit její přirozený biotop, tak  aby obsahovala účinné a vyvážené množství všech přírodních látek.

Složení

Nutriční složení

1 kapsle

2 kapsle

Boswellia serrata extrakt

280mg

560mg

Kurkuma dlouhá extrakt

80mg

160mg

Cordyceps sinensis extrakt

40mg

80mg

Aktivní látky : Boswellia serrata extrakt 65 % boswellových kyselin, Curcumin extrakt (Curcuma longa) 40:1  95 % curcuminoidů, Cordyceps extrakt s 30 % polysacharidů, dvoudílné kapsle složené z hydroxypropylmethyl celulózy. Celková váha kapsle 500mg čistá náplň kapsle je 400mg. Všechny suroviny jsou standardizovány.

Dávkování

Dospělí mohou pro optimální účinek užívat 1 kapsli 3x denně. Děti od 14 let 1 kapsli denně. Pro optimální účinnost produktu Boswellia serrata extrakt jej doporučujeme užívat minimálně 3 – 4 měsíce. Užívání nejlépe s jídlem nebo těsně po jídle.

Upozornění

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 14 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ojediněle může u osob citlivých na některou složku přípravku dojít k výskytu alergické reakce. V těchto případech ukončete užívání přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Výběr produktu

Produkt Boswellia serrata extrakt má jedinečné patentované složení, v němž se umocňují protizánětlivé účinky boswellové kyseliny extrakty z Cordyceps sinensis a Curcuma longa. Na trhu jistě najdete celou řadu produktů, které sice obsahují Boswellii, ale pravděpodobně v nich nenaleznete cordyceps a curcumin.

Naši producenti všech přírodních extraktů suroviny pečlivě pěstují, šetrně extrahují a suší tak, aby v nich bylo zachováno co největší množství účinných látek. Tito výrobci mají všechny potřebné certifikáty, které zaručují kvalitu jejich výrobků. Vzhledem k tomu, že suroviny dovážíme přímo od jejich producentů odpadá velké množství různých překupníků, kteří by se chtěli na prodeji také přiživit a proto jsme schopni vám dodat produkty nejvyšší kvality za velmi výhodnou cenu.

Víte, že v současném farmakologickém výzkumu bylo hlášeno, že Morus alba má antibakteriální, antivirové, antioxidační, hypoglykemické, hypolipidemické, neuroprotektivní, protivředové, analgetické a protizánětlivé vlastnosti. In vivo a in vitro protizánětlivé účinky se ukázaly v různých  bioaktivních sloučeninách z kůry a bobulí  Morus alba.  Založeno na předchozím výzkumu, právě oba oba prenylované  flavonoids a stilbenoids v Moruši extraktu  přispívájí k ochraně kloubů a analgetickým a protizánětlivým účinkům. V předklinických studiích prokázala příznivé a synergické účinky se zvýšenou ochranou kloubní chrupavky a protizánětlivou a antinociceptivní účinností.

VÍCE INFO NA KTERÉ NEMOCI A JAKÉ ÚČINNÉ LÁTKY MORUŠE OBSAHUJE VŠE OD UZNÁVANÝCH ODBORNÍKŮ ZDENKY NAVRÁTILOVÉ A JIŘÍ HOPATOČKY NAJDETE V SEKCI WhiteMulberry +Nature'sHerbs  ZDE 

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Nejnovější ultrazvukový terapeutický a masážní přístroj pro domácí použití s intenzitou 1 MHz vše pro úlevu od bolesti svalů a kloubů najdete zde.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce/výrobce 

Vyrobeno : Česká republika 

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

www.naturgreen.cz


Information for order and exports outside the EU

AN/ the goods are manufactureds and sold  among other especially to the US and Canada, Great Britain and Northern Ireland via Amazon or Ebay and through advertising via Facebook ,Google, Twitter, Pocket. Other product information can be found here

CZ/ zboží se vyrábí a prodává mimo jiné, zejména do USA a Kanadu, Velkou Británii a Severní Irsko prostřednictvím Amazonu nebo Ebay a prostřednictvím reklamy přes Facebook, Google, Twitter, Pocket. Další informace o produktu najdete zde

AN/ More product information for customers for USA / CAN / AUS / JPN / RUS / TWN / GBR here

CZ/ Více info o výrobku pro zákazníky pro zákazníky USA / CAN /AUS/ JPN/ RUS/ TWN/ GBR zde