E-SHOP > Balíček - bylinky artróza

Balíček - bylinky artróza

V balíčku naleznete:

1x Boswellia serrata extrakt mix 120 kapslí
1x Curcumin Extra 2016 120 kapslí
1x Aloe vera gel
1x SMP Korálový vápník
+ 1x Kelp (Chaluha bublinatá) - jako dárek ZDARMA

Boswellia serrata extrakt mix je kombinace extraktu kyseliny boswellové z kadidlovníku, která dle vědeckých studií vykazuje podobné vlastnosti, jako nesteroidní antirevmatika. Tu jsme ještě doplnili o výtažek z kurkumy dlouhé a o vzácnou tibetskou houbu cordyceps sinensis.

Curcumin Extra 2016 doplňuje více curcuminoidů k Boswellia serrata extrakt mix. Curcumin se používá v Ajurvédské medicíně celá staletí pro zmírnění nejrůznějších obtíží. Curcuminoidy jsou svou chemickou povahou polyfenoly, mezi něž se řadí také flavonoidy, které mají silnou antioxidační aktivitu. Piperin, extrakt z černého pepře, zlepšuje vstřebatelnost kurkuminoidů do vašeho organismu.

Aloe vera je silný antioxidant a má vynikající detoxikační účinky, čistí a regeneruje organismus. Má pozitivní účinky na klouby a také přispívá k dobré funkci svalů.

SMP korálový vápník je mořský korálový vápník, který je jeden z nejlepších přírodních zdrojů vápníku. Nalezneme v něm nejvyšší koncentrace aktivních minerálů a navíc je vysoce vstřebatelný do organizmu. Prášek korálového vápníku obsahuje vápník a hořčík v přirozeném, vyváženém poměru 2:1s tou nejlepší vstřebatelností do organismu. Nedostatek vápníku v lidském těle může způsobovat artritidu, srdeční choroby, ekzémy, Alzheimerovu chorobu, vysokou hladinu cholesterolu v krvi, svalové křeče, dnu, poruchy trávení, chronický únavový syndrom, hypertenzi, ale také mimo jiné i časté bolesti hlavy.

V našem balíčku artróza dostanete extrakt z chaluhy bublinaté (Kelp). Chaluha bublinatá roste u pobřeží Baltu a Severního moře. Obsahuje kromě jódu i cenné algináty, což jsou polysacharidy, které se vyskytují v mořských řasách. Vzhledem k vysokému obsahu jódu v řase je v kapsli doplněna o prášek ze Spiruliny Taiwan, abychom se vyhnuli použití chemických přídatných látek.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva.

V našich balíčcích sestavených k prevenci a řešení konkrétních problémů naleznete vždy něco navíc.

V tomto balíčku máte 1 balení Kelp (Chaluha bublinatá) 120 kapslí zcela ZDARMA!


(id:B-kl)
2 990,-
 -27%
2 196,-
cena bez DPH 1 960,71
dostupnost: skladem

Způsob užití produktů v balíčku

Boswellia serrata: užívejte 1-2 kapsle 2 - 3x denně s jídlem nebo po něm.

SMP korálový vápník : vždy 1x ráno po jídle, 1kávovou lžíci cca 3g rozmíchejte v 2 dcl vody nebo juice.

Curcumin Extra 2016 : užívejte 1 kapsli ráno a večer s jídlem po jídle! V případě, že trpíte žlučovými kameny, zkonzultujte jeho užívání s lékařem.

Kelp (Chaluha bublinatá): užívejte 1 kapsli ráno s jídlem.

Aloe Vera gel : užívejte ráno a večer 15 ml (jednu lžíci). Můžete si jej nalít do sklenice a zředit vodou nebo vašim oblíbeným džusem. V případě zdravotních potíží lze dávku zdvojnásobit na 30 m 2x denně.

Preparáty se mohou užívat současně a je třeba je vždy zapít dostatečným množstvím tekutin.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Jak naše produkty působí na organismus?

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

 Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně a to Herbář nebo Wikipedie. Zde se po zadání názvu  bylinky,  která je součástí naší formule dozvíte vše co Vás o ní zajímá.

Výrobce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz