E-SHOP > Organic Guarana + ExtraHerbs

Organic Guarana + ExtraHerbs

Nová formule pro rok 2018

Guarana (Paullinia cupana )+ ExtraHerbs

Guarana (Paullinia cupana ) Na základě nových světových studii je v naší nové formuli pro rok 2017 posílena o několik dalších vhodně vybraných bylinek, které „pracují“ ve vzájemné synergii a díky tomu několikrát násobí svoje účinky.


(id:OG-shop)
599,-
 -33%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Guarana (Paullinia cupana )+ ExtraHerbs  

Paulinie nápojná (Paullinia cupana) z čeledi mýdelníkovitých roste v podobě keře či liány v Brazilských a Venezuelských deštných pralesech. Z této rostliny jsou lidem k užitku oranžové plody, ve kterých se nachází semeno velikosti ořechu s typickým vzhledem podobným lidskému oku. Tato semena původní jihoameričtí indiáni loupají, máčí a poté drtí dřevěnými tyčemi na prášek, ze kterého vyrábějí tradiční guaranový chléb. Ten si lovci brávají na lov, aby jim zbystřil smysly, zlepšil pozornost, dodal energii a zbavil je hladu. Indiáni také věří v magickou moc guarany a používají ji na průjmy, úplavici a v neposlední řadě i jako afrodiziakum.

Guarana obsahuje podobně jako káva kofein, který se v případě guarany nazývá guaranin. Oproti kávě se kofein z guarany, díky chemické vazbě na nenasycené mastné kyseliny, uvolňuje stabilněji a pomaleji. To má za následek pomalejší a trvalejší nástup povzbudivých účinků, než u kávy. V guaraně najdeme také theobromin, který byl poprvé lokalizován v kakaových bobech a poté patentován pro jeho preventivné protirakovinné působení. Theofylin je látka, která se používá k léčbě astmatu, protože je schopna uvolňovat hladké svalstvo. Za výživné látky můžeme v guaraně považovat proteiny, tuky, polyfenoly s antioxidačními účinky, vitamíny C, PP, B1 a B2. Minerály železo a vápník. Guarana je také bohatá na vlákninu, jejíž obsah je v semenech až 50%.

V čem Vám může Guarana (Paullinia cupana )+ ExtraHerbs  pomoci?

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012), které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně , kde se dozvíte vše co Vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Guarana (Paullinia cupana ) je  na základě nových světových studii je v  naší nové  formuli pro rok 2017 posílena o několik dalších  vhodně vybraných bylinek,  které  „pracují“ ve vzájemné synergii  a díky tomu několikrát násobí svoje účinky.

Nutriční informace -složení
1 kapsle 450mg
2kapsle
900mg 
Guarana extrakt (semeno Paullinia cupana 10.1)
292,50 
        585*
Açaí (Euterpe Olacera)  extrakt 10:1.
45
        90*
Maca horská extrakt
22,5
45*
Růže šípková  extrakt 5:1 vit.C 5%
22,5
45**
Korálovec ježatý extrakt  25%
22,5
        45*
Green Tea extrakt
22,5
45**
Ginkgo Biloba list extrakt
22,5
45**
     

* %DDD není stanovena ** 1 kapsle obsahuje % DDD Ginkgo Biloba list extrakt 112% Růže šípková extrakt  5:1  6 % DDD vit. C a 60 mg přírodního kofeinu. Hmotnost obsahu 66g / 120 kapslí +-5g

Složení:

Guarana extrakt  (semeno Paullinia cupana 10:1) přírodní Kofein  20%, Açaí (Euterpe Olacera)  extrakt 10:1,Maca horská (Lepidium meyenii) extrakt  s 5 %  flavonoidů,Růže šípková  (Rosa canina ) extrakt 5:1 (5%. vit.C.),Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) extrakt  25% polysacharidů,Green Tea Extrakt (Camellia sinensis)98% polyfenolů, 70% katechinů, 50% EGCG, přírodní kofein 3%,,Ginkgo Biloba Jinan dvoulaločný (sušený list) 24%Flavones/6%Terpene Lactones.  (Extrakty vše standardizováno.) Celulózová kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza).

Doporučené dávkování:

1 kapsle 2-3 x denně v rozložené denní dávce 30 min po  jídle.  Zapít dostatečným množstvím vody.  Pro dobrý spánek neužívejte po 19 hodině. Nepřekračujte doporučené denní dávkování 

Upozornění:

Není určeno dětem do 16 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu-vyrobeno:

Česká republika


Naše doporučení 

Na základě nových světových studií pro zesílení účinků bylin a pro vzájemnou synergii  tak abyste dosáhli vždy co nejlepších výsledků využitelnosti jakéhokoliv našeho  výrobku  doporučujeme vždy kombinovat s naším Organic Green Tea Extract  nebo AceloraC Max

Tyto nové produkty  jsou  na základě světových studií  posílené mimo jiné byliny, které „pracují“ ve vzájemné biologické synergii i  silným 95% piperinem. Piperinem je hlavní účinná složka pepře, alkaloid piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků. Bylo zjištěno, že  piperin inhibuje lidský CYP3A4 a P-glykoprotein , enzymy důležitépro metabolismus a transport xenobiotik a metabolitů

Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití mnoha látek několika způsoby:

Snižuje enzymatickou aktivitu střevní sliznice, čímž umožňuje průnik více látek v zachovalé, aktivní formě

Zlepšuje přenos aminokyselin přes střevní sliznici

Brzdí aktivitu několika jaterních enzymů odpovědných za metabolismus důležitých látek, včetně enzymů cytochrom-CYP3A4 a glykoprotein

Zabraňuje rozkladu více látek probíhajícímu uvnitř buněk a tím umožňuje prodloužení jejich dostupnosti


Výsledkem působení těchto několika účinků piperínu je celkové zesílení působení a zlepšení biologického využití některých látek ve srovnání s podáváním stejného množství samostatně.

Vzájemná kombinace našich výrobků , jejich léčivých účinných látek dohromady  svýrobky  s obsaženým piperinem  zvyšuje tedy  jednoznačně jejich biologickou dostupnost a synergicky působí na váš organismus. V tomto  spojení  dokážou několikrát násobit   sílu všech  dalších naších přírodních produktů .

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Zajímavé studie a články o Guaraně

http://mynatureproduct.com/guarana-podporuje-kognitivni-mysleni-a-zlepsuje-sportovni-vykonnost.html

http://mynatureproduct.com/kava-nebo-guarana.html