E-SHOP > Naturgreen®Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs)

Naturgreen®Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs)

Naturgreen®Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs) 100% čistý a originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí

Novinka 2018 ještě lepší originální a jedinečné složení na trhu.

Naturgreen® Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs) je nová čistá přírodní a účinná formule, která kombinuje houby a pečlivě vybrané standardizované bylinky jako je Korálovec ježatý, Ganoderma lucidum, Bakopa monnieri,Gotu Kola, Cordyceps sinensis ,Ginkgo Bilobu

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.

Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech účinných látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných účinných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.

Balení obsahuje 120 ks celulózových kapslí po 420 mg účinných standardizovaných extraktů.

Tyto HPMC kapsle jsou vhodné i pro vegany, neobsahují žádnou želatinu a přídavné látky

Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!(id:KJ-shop)
999,-
 -30%
699,-
cena bez DPH 624,11
dostupnost: skladem

Naturgreen®Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs)

Naturgreen® Korálovec ježatý  (Mushroom and Herbs)  je nová čistá  a účinná formule, která kombinuje houby a pečlivě vybrané standardizované bylinky. Tato formule pak působí ve vzájemně  synergii a tím ještě  více zvyšuje svoji celkovou biologickou dostupnost a účinek.   
 
V tomto spojení a vzájemné synergii hub a bylinek jde o zcela nový silný unikátní přípravek na našem trhu

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Naturgreen®Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs)

Korálovec ježatý je vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky na tvrdém dřevě buků a dubů a roste zejména v jihovýchodní Asii. Zcela výjimečně ji nalezneme i v lesích Beskyd nebo ve Žďárských vrších. Tato medicinální houba, která na sebe přilákala pohledy mnoha vědeckých týmů kvůli obsahu léčivých polysacharidů, polypeptidů, threitolu, D-arabinitolu a kyseliny palmitové. Ve svých studiích zkoumají vliv těchto látek na neurodegenerativní onemocnění, jako jsou Parkinsonova a Alzheimerova choroba. Kromě léčivých látek obsahuje korálovec ježatý také všechny aminokyseliny a minerály: zinek, draslík, železo, germanium, fosfor a selen. 

Korálovec je lékem tradiční čínské medicíny (TČM) již tisíce let a její lékaři ho využívají do různých směsí s dalšími bylinami, se kterými vzájemně doplňuje své pozitivní působení na regeneraci trávicího traktu, k obnovení kognitivních funkcí a proti stresu.

Náš produkt Naturgreen® Korálovec  ježatý  (Mushroom and Herbs)  je 50% extrakt polysacharidů, ktery kombinuje houby a pečlivě vybrané standardizované bylinky jako je Korálovec ježatý, Ganoderma lucidum, Bakopa monnieri,Gotu Kola,Ginkgo Biloba.  

Například přidaná Bakopa monnieri obsahuje účinné látky bakopasidy, jež se skládají ze saponinů, které byly zkoumány vědeckými týmy pro jejich neuroprotektivní vlastnosti a ve studiích se zjistilo, že při dlouhodobém užívání u lidí zlepšuje kognitivní funkce.

Nutriční hodnoty v kapsli 400 mg
1kapsle
2kapsle
Korálovec ježatý 
 160mg
 320mg
Ganoderma lucidum 
 80mg
160mg
Bakopa monnieri
 60mg
 120mg
Gotu Kola
60 mg
 120mg
Cordyceps sinensis
20mg
40mg
Ginkgo Biloba
 20mg
40mg
 
 
 

* DDD 2 kapsle Ginkgo Biloba (24/6 )100% 

Složení:

Korálovec ježatý (Hericium Erinaceus) extrakt 50% polysacharidů, Ganoderma lucidum  extrakt 30 % polysacharidů, Bakopa monnieri extrakt 20%  bacopaside, Gotu Kola (Centella asiatica) extrakt 20% Triterpenoid,5%Asiaticoside 5%,Madecassoside,Cordyceps sinensis 30% polysacharidů,10%mannitol,0.25% adenosin ,Ginkgo Biloba list extrakt 24% flavones, 6%.terpene lactones. Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek.

Doporučené dávkování:

užívejte 2x denně 1 kapsli, minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle. Pro lepší účinnost zapíjejte teplou vodou či čajem. Zvýšení na dvojnásobek denní dávky je možné po konzultaci se svým lékařem nebo lékárníkem.

Upozornění:

Není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Obsah balení : 60 g  /120 kapslí +-5%

Výběr produktu:

Jestliže chcete koupit kvalitní produkt z korálovce ježatého, dbejte vždy o to, aby šlo o standardizovaný extrakt. Pouze mletá houba v kapslích je totiž o mnoho méně účinná než standardizované extrakty s zaručeným obsahem účinných látek. 

Důležitý je také způsob výroby extraktu, aby se u ní použilo co nejméně chemikálií. Náš korálovec ježatý (Hericium erinaceus) porází od certifikovaného výrobce, který splňuje všechny potřebné certifikace. Přesný postup výroby našich houbových extraktů naleznete ZDE

Doporučení :

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Dovozce/výrobce 

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

www.naturgreen.cz

Země původu vyrobeno Česká republika 


Information for order and exports outside the EU

AN/ the goods are manufactureds and sold  among other especially to the US and Canada, Great Britain and Northern Ireland via Amazon or Ebay and through advertising via Facebook ,Google, Twitter, Pocket. Other product information can be found here

CZ/ zboží se vyrábí a prodává mimo jiné, zejména do USA a Kanadu, Velkou Británii a Severní Irsko prostřednictvím Amazonu nebo Ebay a prostřednictvím reklamy přes Facebook, Google, Twitter, Pocket. Další informace o produktu najdete zde

AN/ More product information for customers for USA / CAN / AUS / JPN / RUS / TWN / GBR here

CZ/ Více info o výrobku pro zákazníky pro zákazníky USA / CAN /AUS/ JPN/ RUS/ TWN/ GBR zde