E-SHOP > Naturgreen® Natural Sea Sponges

Naturgreen® Natural Sea Sponges

Naturgreen® Natural Sea Sponges nebělená mořská houba je perfektním přírodním pomocníkem při osobní hygieně a péči o vaši kůži a pleť. S její pomocí každý den přirozeně zbavujete pokožku odumřelých buněk. Vaše pokožka při tom absorbuje přírodní minerály, které naše mořská houba obsahuje.

Přírodní nebělené mořské houby mají velmi vysoké množství jódu (až 15%), a dalších přírodních minerálů. Tyto minerály mají ve vzájemné synergii vysoké dezinfekční a antibakteriální účinky a tím zrychlují a podporují hojení ran a jizev vaší kůže.Mytí s mořskou houbou má zároveň mikromasážní účinky, podporuje lokální prokrvení tkání a působí proti mnoha kožním obtížím.

Kvalita přírodních mořských hub mnohonásobně přesahuje kvality syntetické houby, které jsou vyráběné převážně z neobnovitelných zdrojů. Přírodní mořská houba je krásně měkká a vhodná pro běžný typ pokožky.

Vše pochází a je sklizeno v řeckém Egejském moři Kalymnianskými potápěči, kteří jsou nejlepšími a nejzkušenějšími Sponge Divers na světě!

Každá houba je přírodní produkt a je zpracovávána a osobně ošetřována pouze ručně, proto vám můžeme zaručit její nejvyšší kvalitu ! Každá houba je tak vždy originální.


(id:sea sponges)
399,-
 -38%
249,-
cena bez DPH 205,79
dostupnost: skladem

Naturgreen® Natural Sea Sponges 

Vše pochází a je sklizeno v řeckém Egejském moři Kalymnianskými potápěči, kteří jsou nejlepšími a nejzkušenějšími Sponge Divers na světě! Každá houba je přírodní produkt a je zpracovávána a osobně ošetřována  pouze ručně, proto vám můžeme zaručit její nejvyšší kvalitu !  

Žádné chemické, bělené“ a strojové ošetřené mořské mycí houby u nás nenajdete!  

Tyto houby s ostrova  Kalymnos se vyznačují  podle druhu jako houby se střídavě  velkými a malými póry a s velkou  jemností,  které  pak  tvoří  houbu elastickou a flexibilní.

Jejími hlavními vlastnostmi je pak při mytí velké množství pěny, kterou vytváří při použití se sprchovými gely, kdy se  při mytí touto houbou cítíte prostě úžasně a uvolněně. To je ta pravá  sprchová houba, která je  ideální a bezkonkurenční jako houba do koupele! Každá takováto přírodní mořská houba je od přírody antibakteriální a hypoalergenní! Jako tělová houba nabízí také mírný peelingový efekt, ideální také pro citlivou pokožku!

Tyto houby jsou také široce používány, jako ekologicky šetrný způsob pří mytí auta a oken, protože drží hodně vody, vytváří pěnu a nezanechávají na povrchu žádné škrábance!!

Podle velikosti může být použita s mýdlem, sprchovým gelem pro mytí celého těla, ale i pro mytí či odličování obličeje atd.,

Jedinou nevýhodou těchto přírodních mořských hub je pouze vyšší cena, která nemůže konkurovat nižžším cenám pro strojově zpracované a  chemicky bělené houby nebo houbám s Caribiku či středozemního moře, ,které nedosahují této vysoké kvality tak jako houby s ostrova Kalymnos Egejském moři!

Něco o mořských houbách.

Mořská houba je živočich vyskytující se převážně ve všech mořích. Živí se planktonem, výživu, kyslík a vylučování obstarává protékající slaná voda. Existuje přes 2500 druhů mořských hub, kosmeticky použitelných jich však je ani ne 15, ale  tyto všechny žijí převážně  v teplých mořích.

                                           

Mořská houba a její využití

Mořská houba dobře poslouží při mytí celého těla. Je velmi savá a při nasáknutí vodou se stává jemnou a příjemnou na dotek. Z tohoto důvodu je oblíbená nejen při koupeli, ale také při masážích a v sauně. Přírodní mořská houba je navíc skvělý, avšak ne příliš drsný exfoliant. Pravidelná exfoliace takovou houbou pomůže snadněji a šetrněji odstranit odumřelé buňky, které  pomáhají udržovat póry čisté a tím zlepšují krevní oběh. Látky obsažené v houbě mají antivirové, protinádorové, desinfekční a antiseptické účinky. To vše  umožní aby vaše kůže a pleť  byla zdravější, krásnější, ale docílíte tím i mladistvý vzhled a lesk.

Pouze nebělená přírodní mořská houba vám nejenže odstraní odumřelé buňky, ale zároveň dodá pokožce přírodní minerály, nejvíce potom jód. Jód předchází vysoké hladině cholesterolu v krvi, posiluje funkce štítné žlázy a brání onemocněním kloubů či páteře. Jód je snadněji vstřebáván kožní cestou. Tyto minerály  mají ve vzájemné synergii také vysoké dezinfekční a antibakteriální účinky a tím  zrychlují a podporují hojení ran a jizev vaší kůže.

                                                     

Při použití plastových(syntetických) hub můžete své pokožce spíše ublížit drsným drhnutím a většina umělin navíc obsahuje toxické látky, např. triclosan, pesticid, který při kontaktu s chlorem z kohoutkové vody uvolňuje chloroform.Jeho spojitost s rakovinou nebo vznikem alergií je stále více diskutovaná. Chcete-li mít dobře kůži či vypadající pleť, zkuste použít právě přírodní nebělenou mořskou houbu. Pro nejlepší očistu těla vám doporučujeme také Relaxační & revitalizující sprchovou hlavici info zde 

Když pomineme faktor ekologie, je tu mnoho dalších výhod, kterými se umělinky nemohou chlubit. Asi nejlepší věc na mořské houbě je fakt, že je antibakteriální. Zatímco na plast (syntetiku) se bakterie krásně nachytají ta přírodní houba si s nimi dokáže poradit sama. Její desinfekční a její antiseptické účinky ocení lidé s nemocí kůže  jako je např. lupénka, svrab, růže, bradavice  nebo s ekzémy a akné.

Přírodní mořská mycí houba přirozeně a  rychle vytváří krásnou hustou pěnu se všemi typy mýdla.

 

                                         

 

Každá naše  přírodní nebělená mořská houba Naturgreen® Natural Sea Sponges  je hypoalergenní (nepůsobící alergii) na rozdíl od těch syntetických (umělých) má plno zajímavých vlastností - nerozpouští se pod vlivem agresivních látek a tak při správné péči vydrží  i několik let.

Při výběru houby platí jednoduché pravidlo – zásadně kupovat nebělenou houbu, čím je houba její tvar a barva přirozenější  tím lépe. Občas jsou v nabídkách eShopů k vidění zářivě žluté až bílé kousky, které ovšem té sluníčkové barvičky nedosáhly pouze přírodní cestou, ale bělením, což  houbu připravuje o její blahodárné vlastnosti.Cena houby se  vždy odvíjí podle kvality ,druhu  a od  její velikosti.  Levné a nekvalitní a bělené mořské houby či Karibské  houby vám příliš mnoho nevydrží.

Rady jak tedy poznáte kvalitní mořské houbu

V obchodech se mořské houby prodávají v různých velikostech i kvalitách a od toho se odvíjí jejich cena. Chcete-li si koupit kvalitní přírodní houbu , řiďte se těmito radami.

Zmáčknete-li houbu v suchém stavu, kolagenní vlákna mají být pevná a tvrdá, houba  při zmáčknutí nesmí pružit!

Nejkvalitnější jsou houby ze středomořských teplých moří, proto se informujte odkud houba pochází.Důležitá je i barva sytě žlutá až bílá houba sice vypadá na pohled krásně, ovšem její léčebná hodnota je téměř nulová. Nejlepší je vždy tmavší barva. Kvalitní mořská houba se právě vyznačuje světle až tmavší hnědou barvou a pouze takováto houba má pro vaši pokožku vysokou užitnou hodnotu.

Pouze tyto přírodní houby disponují vysokým obsahem minerálů, solí, přírodního barviva a jodu, který významně pomáhá i při léčbě problematické pokožky. Pokud také k houbě přičichněte  a voní-li mořem, byla čištěná přírodní cestou podle starých zvyků, na rozdíl od některých firem, které používají chemickou cestu a  čistí či bělí houby peroxidem nebo dobarvují hypermanganem.

Možná se vám bude zdát naše cena proti konkurenci vyšší, ale u Naturgreen nakoupíte pouze kvalitní středomořské s řeckého Egejského moře, tedy pouze houby čištěné přírodní a ruční cestou , které voní mořem a  jsou plné mořských minerálů.

Ke každodenní péči o pokožku celého těla máte na výběr mezi exkluzivními Silk a HoneyComb houbami které pocházejí s Egejského moře ,které jsou velmi kvalitní a cenově nejdostupnější.Pamatujte také na to, že čím kvalitnější mořská houba je , tím bude její vyšší cena.

Naše nabídka Naturgreen® Natural Sea Sponges  Silk a HoneyComb

  •  Silk velmi jemná kosmetická na mytí obličeje vel. 5-6 cm viz obrázek zde 
  •  Silk & Honey comb jemná kosmetická a odličovaní vel. 3-6cm mix 3ks viz obrázek zde 
  •  Mycí houba HoneyComb velmi  jemná (ženy, dívky a děti ) vel.13-14 cm viz obrázek zde 
  •  Mycí houba Silk jemná (muži,ženy )vel.14-15 cm viz obrázek zde 
  •  Mycí houba Silk jemná exclusive (muži,ženy )vel.16-17 cm ,17,5-19 viz obrázek zde 
  • Obrázky jsou pouze ilustrační. Jedná se čistě o přírodní produkt, proto se tvar, barva a velikost může u každé houby drobně lišit. Barva naší houby zde 

Označení „HoneyComb“ (Naturgreen® Natural Sea Sponges) je 100% přírodní mořská houba, je velmi měkká a jemná houba plná přírodních minerálů, což ji činní  ideální pro denní očistu dětí , miminek, ale také i maminek. Je také určená pro očistu suché, citlivé, poškozené, podrážděné či svědivé pokožky nebo atopické kůže u dospělých, a dětí. Má mnoho pórů, které ji činní měkou a jemnou, takže je perfektním pomocníkem při denní hygieně právě i u problematické pokožky. Houba nepřijímá žádné pachy ani nemění barvy, po použití se jednoduše propere pod tekoucí vodou a je opět jako nová. Na čištění hub je nezbytným doplňkem, který napomáhá udržet maximální hygienu při použití mořských hub, vhodná naše čistící sůl s mrtvého moře Naturgreen® DeadSeaSalt. Cena houby se  vždy odvíjí podle kvality ,druhu  a od  její velikosti.  

Označen „Silk“ (Naturgreen® Natural Sea Sponges) je 100% přírodní jemná mořská houba plná přírodních minerálů, určená pro celkovou očistu zdravé kůže dospělých ale dětí. Tato houba naší kůži prospívá tím, že zlepšuje její odolnost a schopnost regenerace, kdy reprodukční systém houby je důležitý pro  tvorbu naší zdravé kůže. Je to většinou houba menších i větších rozměrů s mnoha póry a pevnější struktury, proto se výborně pro mytí celého těla , čištění pleti, odličování a pro  další využití v oblasti kosmetiky. Houba nepřijímá žádné pachy ani nemění barvy, po použití se jednoduše propere pod tekoucí vodou a je opět jako nová. Na čištění hub je nezbytným doplňkem, který napomáhá udržet maximální hygienu při použití mořských hub, vhodná naše čistící  sůl s mrtvého moře Naturgreen® DeadSeaSalt. 

Cena houby se  vždy odvíjí podle kvality ,druhu  a od  její velikosti ! Žádné chemické, bělené“ a strojové ošetřené mořské mycí houby u nás nenajdete! 

Jedinou nevýhodou těchto přírodních mořských hub je pouze vyšší cena, které nemůže konkurovat chemicky běleným houbám nebo houbám s Caribiku  či jiného středozemního moře, ,které nedosahují této vysoké kvality jako mořské houby s ostrova Kalymnos Egejském moři!

Naše garance spokojenosti,když vyzkoušíte naši přírodní mořskou houbu Naturgreen® Natural Sea Sponges , tak  už nikdy nebude chtít používat nic jiného.

Co se údržby týče, houba by měla proschnout po každém použití (dejte ji  po použití na suché místo); jednou za týden až dva je vhodné ji vyčistit mořskou solí. Čištění reaktivuje antibakteriální a dezinfekční vlastnosti houby a ta tak déle vydrží. Doporučení pro čištění a dezinfekci požívejte sůl na čištění mořských hub Naturgreen® DeadSeaSalt najdete zde 

Návod na použití :

Pro čištění mořské houby rozpusťte obsah půlky sáčku Naturgreen® DeadSeaSalt (sůl s mrtvého moře ) v přiměřeném množství vody o teplotě cca 35 C. Houbu ponořte do lázně a opakovaně proždímejte. Poté nechejte houbu  ponořenou v tomto solném roztoku min. 4 až 5 hodin. Pro zvýšení účinku soli můžete přidat několik kapek citrónové šťávy. Po vyčištění  vše důkladně propláchněte čistou a vlažnou vodou. Pro zachování co  nejvyšší antibakteriální  ochrany výrobků, opakujte toto čištění nejlépe v intervalech po 10 dnech.

100% přírodní mořská houba žluté barvy, měkká určená pro jemné mytí těla, obličeje, krku a dekoltu. Před prvním použitím ji důkladně properte mýdlovou vodou. Po namočení houba příjemně změkne a nabude na objemu. Po každém použití(mytí) houbu opláchněte -přeperte v  čisté  teplé vodě (nepoužívejte vodu nad 50 °C) a lehce ji vyždímejte stlačením (ne kroucením).

Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné čajové směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce - výrobce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097 www.naturgreen.cz

Země původu  vyrobeno v rámci EU - oblast Egejské moře

Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené řeckým výrobcem.


Pro nejlepší očistu těla vám doporučujeme také Relaxační & revitalizující sprchovou hlavici info zde 

Vychutnejte si novou očistu a relaxaci duše a těla. Naše nová terapeutická sprcha představuje nový způsob sprchování a to bez škodlivého chloru, kdy navíc vodu obohacuje o vitamíny a minerály. Vše je doprovázeno aromaterapií s úžasnou vůni levandule či citronu po celou dobu sprchování. Aroma v terapeutické sprše pomáhá zmírňuje únavu a zbavuje organismus stresu.