E-SHOP > Boswellia serrata extrakt mix

Boswellia serrata extrakt mix

Novinka na Naturgreen!

Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! vždy nová EXP

Přinášíme vám novou v synergii patentovanou kombinaci přírodních extraktů.

Boswellia serrata extrakt: obsahuje až 65% boswellové kyseliny doplněný v naší jedinečné formuli o další známé byliny jako je Curcumin extrakt (Curcuma longa), který obsahuje 95% curcuminoidů a Cordyceps extrakt s 30% polysacharidů.

Boswellová kyselina se již tisíce let používá v Arabii pro své účinky.

Extrakty jsou jako obvykle baleny v celulózových vegan kapslích.

Balení obsahuje 120 kapslí po 500 mg.

Při nákupu můžete využít atraktivní slevu na více kusů 5 + 1 ZDARMA!


(id:BS-shop)
999,-
 -40%
599,-
cena bez DPH 534,82
dostupnost: skladem

Boswellia serrata extrakt

Naturgreen vám přináší zcela unikátní kombinaci extraktů pryskyřice Boswellia serrata, houby Cordyceps sinensis a kořene Curcuma longa, které vzájemně posilují a umocňují své účinky, zejména pozitivní vliv kadidlovníku (Boswellia serrata), na organizmus. Boswellia serrata extrakt obsahuje 65% boswellové kyseliny, která je již od starověku využívána v arabské medicíně pro své hojivé účinky. Přírodní extrakty jsou samozřejmě baleny do HPMC kapslí, jež jsou vhodné i pro vegany a nemusí se do nich přidávat plnidla a proti spékavé látky.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Boswellia serrata extrakt

Boswellia serrata, u nás známější pod názvem kadidlovník je na blízkém východě a v Indii velmi cenný strom. Jeho dřevo je doslova plné léčivé pryskyřice. Kadidlo, tedy pryskyřice získaná z Boswellie obsahuje velké množství boswellové kyseliny, která má silné účinky, které jsou již od starověku využívány k léčbě kloubů a pohybového aparátu. Vědecké studie se zaměřují zejména na možnost boswellovou kyselinou 

Curcuminoidy jsou látky obsažené v extraktu z Curcumy, která se používá v tradiční indické medicíně Ajurvédě. Jde o jedny z nejlépe prozkoumaných antioxidantů, které zbavují tělo volných radikálu.

Co se týče extraktu z vzácné cizopasné houby Cordyceps sinensis, musíme si uvědomit, že jej tradiční čínská medicína používá již tisíce let. Tato houba se sbírá v Číně pohoří Tibetu, proto je nezbytné i při jejím pěstování zcela přesně napodobit její přirozený biotop, tak  aby obsahovala účinné a vyvážené množství všech přírodních látek.

Složení

Nutriční složení

1 kapsle

2 kapsle

Boswellia serrata extrakt

280mg

560mg

Kurkuma dlouhá extrakt

80mg

160mg

Cordyceps sinensis extrakt

40mg

80mg

Aktivní látky : Boswellia serrata extrakt 65 % boswellových kyselin, Curcumin extrakt (Curcuma longa) 40:1  95 % curcuminoidů, Cordyceps extrakt s 30 % polysacharidů, dvoudílné kapsle složené z hydroxypropylmethyl celulózy. Celková váha kapsle 500mg čistá náplň kapsle je 400mg. Všechny suroviny jsou standardizovány.

Dávkování

Dospělí mohou pro optimální účinek užívat 1 kapsli 3x denně. Děti od 14 let 1 kapsli denně. Pro optimální účinnost produktu Boswellia serrata extrakt jej doporučujeme užívat minimálně 3 – 4 měsíce. Užívání nejlépe s jídlem nebo těsně po jídle.

Upozornění

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 14 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ojediněle může u osob citlivých na některou složku přípravku dojít k výskytu alergické reakce. V těchto případech ukončete užívání přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Výběr produktu

Produkt Boswellia serrata extrakt má jedinečné patentované složení, v němž se umocňují účinky boswellové kyseliny extrakty z Cordyceps sinensis a Curcuma longa. Na trhu jistě najdete celou řadu produktů, které sice obsahují Boswellii, ale pravděpodobně v nich nenaleznete cordyceps a curcumin.

Naši producenti všech přírodních extraktů suroviny pečlivě pěstují, šetrně extrahují a suší tak, aby v nich bylo zachováno co největší množství účinných látek. Tito výrobci mají všechny potřebné certifikáty, které zaručují kvalitu jejich výrobků. Vzhledem k tomu, že suroviny dovážíme přímo od jejich producentů odpadá velké množství různých překupníků, kteří by se chtěli na prodeji také přiživit a proto jsme schopni vám dodat produkty nejvyšší kvality za velmi výhodnou cenu.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Nejnovější ultrazvukový terapeutický a masážní přístroj pro domácí použití s intenzitou 1 MHz vše pro úlevu od bolesti svalů a kloubů najdete zde.

Dovozce/výrobce 

Vyrobeno : Česká republika 

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

www.naturgreen.cz