E-SHOP > Balíček prevence, podpora a posílení mozkové činnosti (Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba)

Balíček prevence, podpora a posílení mozkové činnosti (Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba)

Balíček prevence, podpora a posílení mozkové činnosti (Alzheimerova choroba ,Parkinsonova choroba)

Co je to Alzheimerova choroba?

Alzheimerova choroba je primárně degenerativní postižení mozku, což způsobuje poruchu a úpadek jeho činností. Jedná se o nejčastější demenci vůbec. Alzheimerova choroba patří mezi deset nejčastějších smrtelných onemocnění
V prvotních stádiích této nemoci začíná degenerovat část mozku zvaná hipokampus, část mozku, která zpracovává vzpomínky. Hipokampus se u nemocných zmenšuje a ztenčuje se navíc spojení mezi ním a prefrontální kůrou. Mozek pak přestává zpracovávat krátkodobé vzpomínky.

Dlouhodobé vzpomínky, uložené v jiných částech mozku, zůstávají nedotčené, tedy alespoň na začátku. Nemocní lidé si nedokážou vzpomenout, co dělali před pár minutami, ale jasně si vybavují události staré několik desítek let. Nemoc se spouští tvorbou T-proteinu, která vede k urychlení amyloidu beta, gumovité, lepkavé látky, která ucpává mozek.

Nejedná se přitom o nemoc výhradně starších lidí, naopak nejméně desetinu nemocných tvoří čtyřicátníci a padesátníci. Chorobu, která se projevuje ztrátou paměti, potížemi s řečí i s orientací, bohužel nelze doposud plně vyléčit. Léky, jež jsou nemocným podávány, se orientují především na posílení mozkové činnosti. Využívají se však také medikamenty, jež mají za úkol zlepšit kvalitu spánku, odstranit agresivitu, zmírnit depresi a ztlumit úzkost.

To to je Parkinsonova choroba ?

Parkinsonova choroba označuje degenerativní onemocnění centrální nervové soustavy, zapříčiněné nadměrnou ztrátou nervových buněk v bazálních gangliích mozku, odpovědných za produkci dopaminu (neurotransmiter=přenašeč signálů mezi neurony). Nedostatek dopaminu má za následek postupnou ztrátu schopnosti postiženého ovládat nebo kontrolovat svůj pohyb. Častým projevem je třes, mimovolné pohyby, pomalost a ztuhlost, rychlá únava, tzv. stavy „vypojení“, kdy má pacient obrovský problém se znovu „zapnout“ a uvést do pohybu, promluvit, artikulovat, usmát se. Za bezvýrazným obličejem se však stále skrývá inteligentní člověk, který tímto stavem trpí, a tak se přidávají deprese a další psychické problémy

Balíček obsahuje:

1x Naturgreen®Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs)120 kapslí
1x Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body
1x Naturgreen Curcumin Extra+Piperin 2016 Extrakt 120 kapslí
1x Naturgreen® RelaxHerbs
1x Naturgreen® Garlic&O3
+ Naturgreen Curcumin Extra+Piperin 2016 120 kapslí ZDARMA!

Naturgreen® Korálovec ježatý (Mushroom and Herbs) je nová čistá přírodní a účinná formule, která kombinuje houby a pečlivě vybrané standardizované bylinky jako je Korálovec ježatý, Ganoderma lucidum, Bakopa monnieri,Gotu Kola, Cordyceps sinensis ,Ginkgo Bilobu

Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body je nový originální a synergeticky silný výrobek s vysokou biologickou dostupností a s vysokým účinkem absorpce. Je to kombinace spojení čtyř nejlepších druhů magnesia v organických a chelátových formách. To vše v synergii se SMP vápníkem, vitamínem D3, koenzymem CQ10 a jedním s nejsilnějších přírodních antioxidantů na světě Astaxanthinu.

Naturgreen Curcumin Extra+Piperin Extrakt 2016 je přírodní extrakt z kurkumy dlouhé (Curcuma longa), která obsahuje kurkuminoidy, jež patří mezi jedny z nejprozkoumanějších přírodních látek vůbec. Curcumin Extra obsahuje 95 % kurkuminoidů, které vědecké studie zkoumají z ohledem na doplnění léčby rakoviny a její prevenci. Piperin napomáhá zlepšit biologickou dostupnost kurkuminoidů pro vaše tělo. Podobně jako piperin funguje i EGCG ze zeleného čaje.

Naturgreen® RelaxHerbs obsahuje přírodní originální patentovanou účinnou formuli léčivých bylinek a jejich extrakty. Extrakty jsou silnější, než jen bylinky, proto je v přípravku extrakt z meduňky lékařské a kozlíku lékařského. Jejich účinky podporuje a doplňuje květ chmelu, lípy, levandule, třezalky a heřmánku a plod fenyklu.

Naturgreen® Garlic&O3 měkké želatinové tobolky obsahují česnekový olej, lněný olej a rybí olej, které jsou zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin.Česnek setý ve svých cibulkách obsahuje vitamíny A, B, C, jód, selen, vápník, flavonoidy, polysacharidy, steroidní a triterpenové saponiny, lutamilpeptidy, lektiny a germanium. Také se v něm nachází alicin, což je štiplavá aromatická látka, která byla objevena v roce 1944 v laboratoři Chestera J. Cavallita a Johna Hays Bailyeho. Omega-3 esenciální nenasycené mastné kyseliny (EPA a DHA), jsou nezbytné pro lidské zdraví a tělo si je nedovede samo vytvořit. Ve větším množství je obsahuje rybí olej a také lněný olej.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva.


(id:aiz)
4 289,-
 -37%
2 695,-
cena bez DPH 2 343,48
dostupnost: skladem

Doporučený způsob užití produktů v balíčku:

Ráno: užívejte 1 kapsli Naturgreen® Garlic&O3 a 2 kapsle Korálovce ježatého vždy 30 minut před snídaní a zapijte je teplým čajem, aby se jejich polysacharidy mohly lépe vstřebat do vašeho organismu. 

Při nebo po snídani užijte 1 kapsli Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body a 1-2 kapsle Naturgreen Curcumin Extra+Piperin Extrakt. 

1x kapsli Naturgreen® RelaxHerbs s jídlem nebo po jídle můžete užívat podle potřeby. (stres,úzkost,deprese) Neužívejte současně s AD (antidepresiva)


Večer: užívejte 1 kapsli Naturgreen® Garlic&O3 a 2 kapsle Korálovce ježatého vždy 30 minut před snídaní a zapijte je teplým čajem, aby se jejich polysacharidy mohly lépe vstřebat do vašeho organismu. 

Při nebo po večeři užijte 1 kapsli Naturgreen Curcumin Extra 2016 +Piperin Extrakt.

1x kapsli Naturgreen® RelaxHerbs s jídlem nebo po jídle můžete užívat podle potřeby. (stres,úzkost,deprese) Neužívejte současně s AD (antidepresiva)

Pozor  Naturgreen Curcumin Extra+Piperin Extrakt., je potřeba užívat vždy po jídle nebo s jídlem! Je zde také omezení či  opatrnost při problémech se žlučníkem! více info zde. 

Při onemocnění užívejte k doplnění léčby či převenci dlouhodobě.

Doporučení : účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Jak naše produkty působí?

 NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

 které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky  našich doplňků na lidský organismus.

 

   Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

 

Importér : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100  Czech Republic

Only for exports outside the EU

The CZ mark is only informative

CZ označení má pouze informativní charakter. Určeno pouze na export mimo země EU


 

Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :  zde 

 

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here 

We encourage you to read more interesting product information, scientific studies, and new healing issues you can find here