E-SHOP > Balíček pro diabetiky

Balíček pro diabetiky

Balíček pro diabetiky

V balíčku pro diabetiky naleznete:

1x WhiteMulberry +Nature'sHerbs extrakt z listů 120 kapslí
1x Coprinus comatus (Hnojník obecný)120 kapslí
1x CHAGA120 kapslí
1x Aloe Vera GEL - 1 litr
1x Aloe Vera GEL - 1 litr zdarma

White Mulberry extrakt z listů jsou šetrně extrahované listy moruše bílé, které se užívají v tradiční čínské medicíně ke snížení a stabilizaci hladiny cukru v krvi. Obsahují účinnou látku DNJ (1-Deoxynojirimycin).

WhiteMulberry (Bílá moruše) je v naší formuli podle nejnovějších světových studii je posílena o několik dalších vhodně vybraných bylinek, které „pracují“ ve vzájemné synergii a díky tomu několikrát násobí svoje účinky.

Coprinus comatus (Hnojník obecný) a Chaga (Inonotus obliguus) jsou medicinální houby, jež tradiční čínská medicína doporučuje kombinovat k prevenci a léčbě diabetu. Oba houbové extrakty jsou vyrobeny šetrnou patentovanou metodou shell-broken, aby v nich byly zachovány všechny cenné živiny, zejména polysacharidy.

Aloe Vera gel je lahodné a příjemné aloe .Obsahuje 99,7 % čistého Aloe Vera Barbadensis Miller. V Aloe Vera jsou obsaženy museózní polysacharidy, vitamíny (A, C, E, skupina vit. B, niacin a cholin), minerály (hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, sodík a draslík), aminokyseliny, acemannan a další zdraví prospěšné látky, kterých je celkem asi 200.

Všechny naše produkty jsou 100% standardizované přírodní extrakty z bylin, hub a dalších surovin ve vegan kapslích, neobsahuji žádné přídatné látky nebo pojiva.

V našich balíčcích sestavených k řešení konkrétního problému naleznete vždy něco navíc. V tomto balíčku máte 1 litr šťávy z Aloe Vera gel zcela ZDARMA!


(id:B-dia)
3 150,-
 -33%
2 096,-
cena bez DPH 1 871,43
dostupnost: skladem

Jak přípravky užívat?

Článek  O DIABETU blesk zde 

Užívejte každé ráno a večer na lačno 1 kapsli White Mulberry, 1 kapsli Chaga a 1 kapsli Hnojníku  na lačno 15 - 30 minut před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím teplého čaje nebo jiné tekutiny. Houbové extrakty se vám budou lépe vstřebávat.

Aloe Vera gel užívejte 3 - 5 lžic ráno a večer 10 minut před užitím kapslí. Šťávu si můžete přimíchat do vody nebo ovocného džusu.

Přípravky se mohou užívat dlouhodobě. Při prevenci doporučujeme užívání  3 - 6 měsíců 

Upozornění

Snižuje hladinu cukru v krvi, uvědomte o tomto faktu svého diabetologa, aby vám upravil dávkování léků proti cukrovce.

Není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Není vhodné pro ty, kteří si píchají inzulín nebo berou silné léky proti cukrovce 1 typu. Pokud chcete tento produkt užívat poraďte se se svým lékařem zda je pro vás tento balíček vhodný.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Jak naše produkty působí?

 NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

 které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich  doplňků na lidský organismus.

 

 Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj  informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v  medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Stránka výrobce produktů

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Rooseveltova 115, Olomouc

www.naturgreen.cz


 

Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz :  zde 

To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here 

http://mynatureproduct.com/listy-moruse-bile-ucinna-prevence-proti-cukrovce.html

http://mynatureproduct.com/coprinus-comatus/

http://mynatureproduct.com/aloe-vera-snizuje-cholesterol.html