E-SHOP > Lutein - Original Natural Lutein Extrakt

Lutein - Original Natural Lutein Extrakt

NOVÁ JEDINEČNÁ RECEPTURA NA TRHU PRO ROK 2018 posíleno o borůvky a lykopen !

Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! Vždy nová EXP.

Spojuje sílu krystalického luteinu, zeaxantunu z aksamitníku vzpřímeného a flavonoidů ze světlíku lékařského, jež doplňuje o extrakty z Acai Bery, brusinek, borůvek, červeného jetele, omega-3 masné kyseliny ze lnu setého, beta karoten a rajče Solanum lycopersicum) s 10 % lykopenu.

Vědecká studie ARED 32 prokázala, že lutein a zeaxantin mohou zpomalit postup okulární degenerace, pokud jí už trpíte.

V našich kapslích nenaleznete žádné mazadla, plnidla, protispékavé látky ani éčka. Jde o čistě přírodní extrakty, jež jsou nadávkovány v HPMC kapslích. Tyto celulózové kapsle jsou vhodné i pro vegany.


(id:ONLE-shop)
699,-
 -29%
499,-
cena bez DPH 445,54
dostupnost: skladem

Přinášíme Vám jedinečný přírodní produkt kombinující všechny prvky výživy pro zachování dobrého vidění do vysokého věku. Přípravek Original Natural Lutein Extrakt spojuje extrakty z bylin, ovoce a zeleniny a obsahuje nejbohatší krystalický lutein.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Original Natural Lutein Extrakt

Lutein a zeaxantin – přírodní barviva řadící se mezi karotenoidy. Vyskytují se ve žlutých částech rostlin, například v aksamitníku vspřímeném, nebo jeho blízkém příbuzném měsíčku lékařském. V lidském oku jsou vyšší koncentrace luteinu a zeaxantinu ve žluté skvrně, která je nezbytná pro centrální vidění.

Co je to čištý krystalický Lutein extrakt?  

Čistá extrakce je to, kdy vzniká z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) tzv. vyčištěný krystalický Lutein a to není totéž "výtažek z měsíčku". Při každém nákupu si dejte si pozor na kvalitní produkty "pro zdravé oko", obsahující pouze čistý výtažek z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta). Pro náš produkt Original Natural Lutein Extrakt se používá patentovaný proces extrakce a separace, kdy vzniká aktivní a vyčištěný krystalický Lutein a zeaxantin pouze se složek Aksamitníku (Tagetes erecta).  Korunní lístky aksamitníku jsou nejbohatší na oranžovo-žluté karotenoidy - lutein a zeaxantin. Pouze tento je účinný 100% vstřebatelný k posílení vašeho zraku a oka. 

Flavonoidy -  jsou rostliné metabolity řadící se mezi antioxidanty. Flavonoidy jsou pro lidský organismus důležité, protože souvisí se zdravými cévami, které umí regenerovat a zpevňovat.

Anthokyany – jsou látky, které nalezneme v lesních plodech, jako jsou borůvky, brusinky nebo klikva. Dovedou udržovat v optimálním stavu oční sliznici a vlhkost oka, která je nezbytná, aby nám nevysychala oční čočka.

Antioxidanty – pro oči důležité antioxidanty nalezneme v rajčatech salátu nebo kapustě. Ty chrání oční sítnici před škodlivým UV zářením a dalšími neblahými vlivy prostředí .Lutein je antioxidant, xantofyl, který se vyskytuje v přírodě se zeaxanthinem. Potravinářský koncentrát luteinu a zeaxanthinu prochází do makuly a oční čočky, kde chrání tkáně před oxidačním stresem. Kromě vitaminů A, E a C rajčata také obsahují antioxidanty zeaxanthin, lutein a lykopen, které chrání oči před poškozením světlem. 

Omega-3 mastné kyseliny – napomáhají stavbě buněčných membrán a pomáhají lidem se syndromem suchého oka. Omega-3 mastné kyseliny najdeme v mořských rybách. Zdravější jsou ale jejich rostlinné zdroje, jako je lněné semínko nebo ořechy, protože v nich nalezneme i vitamín A.

Isoflavonoidy – jsou důležité zejména pro ženy, aby se jim s věkem nehoršil zrak.

Beta karoten – tzv. provitamín A. Lidské tělo si z beta karotenu, který přijímá umí vytvořit vitamín A, který je nezbytný pro dobré vidění. Beta karoten se řadí také mezi karotenoidy. Kromě výroby vitamínu A působí beta karoten v lidském těle jako antioxidant a je důležitý i k udržení zdravé kůže, zejména vystavené slunečním paprskům.

Složení

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) s 20 % obsahem luteinu a 1,2% obsahem zeaxantinu, Světlík lékařský (Euphrasia pectinata) s 5 % obsahem flavonů, Acai Berry - klikva velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) s 30 % obsahem proanthokyanidinů, Borůvka (BiIberry) s 20% proanthokyanidiny (PAC),Len  setý (linum usitatissimum) s 20 % omega-3 mastných kyselin, Jetel červený (Trifolium Pratense) s 40 % obsahem isoflavonů, Rajče jedlé (Solanum lycopersicum) s 10 % lykopenu. Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek.

Co je to standardizovaný obsah ?

Je to obsah účinných látek a složek výrobku sestavený podle přesně dodržovaných a jednotných principů a zásad ISO. Je normovaný, doložený  certifikáty COA u jednotlivých složek a bylin  na Ministerstvu zdravotnictví ČR při notifikaci výrobků. Zjednodušeně řešeno obsah účinných látek –složení výrobku  co uvádíme tak platí , je prokázán a doložen.

Jedná se o velmi  silnou a čistou  formuli, která účinně pomáhá vaším očím, na rozdíl od konkurence. Většinou složení jejich výrobku nedosahuje ani 10 % našich hodnot účinných látek. Pouze z jedné byliny tvoří hodnota našich učinných látek v 1 kapsli 38 mg luteinu a 2,28 mg zeaxantinu.

 

Nutriční informace -složení
1 kapsle
 
2kapsle
 
Aksamitník vzpřímený
200mg
400 mg
Světlík lékařský
120 mg
240 mg
Acai Berry
20 mg
40 mg
Klikva velkoplodá
20 mg
40 mg
Borůvka (BiIberry)
12 mg
24 mg
Len setý
12 mg
24 mg
Jetel červený
10 mg
20 mg
Rajče jedlé
6 mg
12 mg

Dávkování

1-2 kapsle 1-2 x denně nejlépe s jídlem. Při dlouhodobém užívání 1 kapsli denně. Zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Upozornění

Není určeno dětem do 12 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce/ Výrobce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu -vyrobeno: Česká republika


Product information for Export outside the EU

Informace o zboží  pro Export mimo země EU

Pokud se chcete dozvědět další informace o našem produktu, který je určen k exportu mimo země EU klikněte zde na tento odkaz zde. To find out more about our product to be exported outside of the EU. Here  is information about products that are destined for export outside of the EU , click here