E-SHOP > Relaxační & revitalizující sprchová hlavice

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice

Jedinečná očista těla i duše, která odplaví nemoci i stres

Novinka exkluzivně v CZ a SK

Korejská společnost Waters&co je celosvětová společnost, která za svoje vynálezy obdržela již několik prestižních cen. Přes 45 let se specializuje na průmyslové a domácí technologie spojené s vodou. Nyní s využitím všech nejnovějších technologií, společnost Waters&Co vyvinula jedinečný a unikátní model sprchového filtru, který je naprosto odlišný od jakéhokoliv jiného sprchového filtru na celém trhu a to s jediným cílem zabezpečit naprosto čistou a zdravou vodu koupajícím.

Relaxační & nevitalizující sprchová hlavice přináší čistou a bezpečnou vodu s úplným odstraněním chloru (CI) z vodovodní vody. Už nemusíte mít žádný strach nebo obavy o stav vaší pokožky, vypadávání vlasů čí nemoci kůže způsobené díky škodlivým účinkům chloru.

Patentovaný filtr, který je součástí sprchové hlavice slouží k úpravě teplé i studené vody pro sprchování. Terapeutická sprcha odstraňuje z vody volný chlór, který přeměňuje na neškodné chloridy. Odstraňuje s vody také chloramin, trichloramin ,sirovodík a těžké kovy. Eliminuje bakterie a organické látky způsobující nebo zhoršující kožní problémy a následně obohacuje vodu o olej z Tea Tree, vitamín C a kolagen, ale i další aktivní složky.

To vše zabraňuje dehydrataci pokožky a tím se odstraňují nepříjemné pocity, které se po sprchování mohou dostavovat, tak je např. svědění, pocit přesušené či podrážděné pokožky či podráždění očních spojivek. Tato naprosto „čistá obohacená voda“ zlepšuje lámavost vlasů, tvorbu lupů, předchází zhoršení kožních problémů ,akné, různých typů ekzémů, plísní, kvasinkových infekcí nebo lupénky.Tato „čistá voda“ pomáhá a preventivně eliminuje zvýšené riziko rakoviny a to především rakoviny kůže. Pamatujte také na to, že v uzavřeném sprchovém koutě s chlorované vody do sebe vdechujeme nebezpečné aerosoly které se vypařují z chloru. Ty pak mají nepříznivé účinky na celý váš dýchací systém a především pro děti je to velmi nebezpečné.

Vychutnejte si novou očistu a relaxaci duše a těla. Naše nová terapeutická sprcha představuje nový způsob sprchování a to bez škodlivého chloru, kdy navíc vodu obohacuje o vitamíny a minerály. Vše je doprovázeno aromaterapií s úžasnou vůni levandule či citronu po celou dobu sprchování. Aroma v terapeutické sprše pomáhá zmírňuje únavu a zbavuje organismus stresu.


(id:spr r)
2 800,-
 -29%
1 999,-
cena bez DPH 1 652,07
dostupnost: skladem

AKCE PROSINEC

KE KAŽDÉ SPRCHOVÉ HLAVICI ZAKOUPENÉ DO KONCE PROSINCE  DÁREK 

Silk & Honey comb jemná kosmetická a odličovaní houba mix 3ks vel. 3-6cm viz obrázek zde 

 

 

 

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice  přináší čistou a bezpečnou vodu s úplným odstraněním chloru (CI) z vodovodní vody. Už nemusíte mít žádný strach nebo obavy o stav vaší pokožky, vypadávání vlasů   čí nemoci způsobené  díky škodlivým účinkům chloru.

Používáním naší sprchy okamžitě uvidíte, ale také ucítíte výrazné zlepšení – vaše vlasy, nehty  i kůže bude jemnější zdravější, ale i krásnější. Většina lidí  si ani neuvědomuje, jak moc to škodí jejich organismu, když se sprchují ve vodě plné chemikálií a nečistot. Náš unikátní sprchový filtrační systém zamezuje proniknutí různých organicky znečišťujících látek jako je například rez ,chlór, či jiné chemické látky  a tímto zabraňuje riziku vstřebání těchto nebezpečných  látek s vody do těla. 

Vychutnejte si očistu a relaxaci duše a těla. Naše nová terapeutická sprcha představuje nový způsob sprchování a to bez škodlivého chloru, kdy navíc obohacuje vodu vitamíny a minerály. Když se člověk sprchuje, póry v jeho pokožce jsou rozšířené  a toho právě využívá náš produkt …patentovanou technologií dávkování neustále zásobuje vaši pokožku přírodním vitamínem C, který revitalizuje pokožku a vyhlazuje hluboké vrásky. Vše je doprovázeno  s úžasnou vůni levandule či citronu po celou dobu sprchování. Aroma v terapeutické sprše pomáhá s zmírňuje únavu a zbavuje organismus stresu. Díky terapeutické sprše vaše tělo během očisty absorbuje ústy, nosem, sliznicemi a kůží všechny organismu prospěšné látky.¨

Sprchový filtr slouží k úpravě teplé i studené vody pro sprchování. Terapeutická sprcha odstraňuje z vody volný chlór, který přeměňuje na neškodné chloridy. Odstraňuje také všechny jeho organické sloučeniny ,chloramin, sirovodík  a těžké kovy. Eliminuje bakterie a organické látky způsobující nebo zhoršující kožní problémy  a  následně obohacuje vodu  o olej z Tea Tree, vitamín C, kolagen, ale i  další aktivní složky. Zabraňuje dehydrataci pokožky a tím odstraňuje nepříjemné pocity, které se po sprchování mohou dostavovat, jako je svědění, pocit přesušené a podrážděné pokožky. Zlepšuje také lámavost vlasů, tvorbu lupů, předchází zhoršení ekzémů a lupénky.

Při dezinfekci vody chlorem mohou vznikat jako vedlejší produkty tohoto způsobu dezinfekce tzv. trihalomethany (THM), ke kterým řadíme chloroform, bromoform, dibromchlormetan a bromdichlormetan. Tyto látky ve vyšších koncentracích mohou mít rakovinotvorné účinky nebo mohou způsobit genetická poškození.Toxicita přímo ovlivňuje naše lidské tělo a její organismus. Musíme mít na paměti,že zbytkový chlor podstupuje chemickou reakci s jinými organickými sloučeninami ve vodě a generuje již výše zmíněný trihalomethan,který je obecně známý karcinogen. Trihalometany jsou vytvořeny jako vedlejší produkt převážně u chloru,který  se používá k dezinfekci vody a k pití. Trihalometany představují jednu skupinu chemických látek, obecně označovaných jako dezinfekce vedlejších produktů. Vznikají  z reakce chloru nebo bromu s organickými látkami přítomnými ve vodě. V THM (World Health Organization ) byly spojeny prostřednictvím několika epidemiologických studií s některými nepříznivými účinky na lidské zdraví. Mnoho zemí má nastaveny limity na množství, které je přípustné v naší pitné vodě. Nicméně, trihalometany jsou pouze jedna skupina z mnoha stovek možných vedlejších produktů dezinfekce vody. Drtivá většina, vedlejších skupin chemických látek,které vznikají při dezinfekcí vody však nejsou ve světě vůbec sledovány. 

Naše Relaxační & revitalizující sprchová hlavice  s filtrem kompletně odstraňuje zbytkový chlor a je negativní mimo jinné i na rakovinotvorné trihalomethany (THM), chloroform, bromoform, dibromchlormetan a bromdichlormetan  klikni  pro CE testy výrobce zde 

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice 

Funkce terapeutické sprchy a jejího filtru

Zbytkový chlor

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice  s filtrem kompletně odstraňuje zbytkový chlor ve vodě   z vaší  sprchy a tím  poskytuje čistou a bezpečnou vodu bez následných problémů s kůží nebo vypadáváním vlasů či dalšími zdravotními problémy.

Zbytkový chlór ve vodě z kohoutku, který má silné oxidační schopnosti, které zabíjejí tělesné buňky, dokonce i při nízké úrovni koncentrace způsobuje:

 • zdrsněné kůže a urychluje stárnutí kůže.
 • suchou kůži a vede ke kožním problémům (rakovina kůže, atopický ekzém) způsobující svědění. 
 • reakce s organickými látkami ve vodě z kohoutku, tvoří formy karcinogenů, jako je trihalometan. 
 • vypadávání vlasů, odbarvení a lupy, degeneruje vlasový protein. ( je známo, že CI odstraňuje bílkoviny z  pokožky a vlasů) 
 • chlór rozpouští přirozenou ochrannou bariéru vlasů tvořenou kožním mazem, čímž vlasy ztrácejí lesk a  pružnost a ty jsou náchylnější na mechanické poškození. 

Chemickou reakcí chloru a keratinu dochází ke vzniku látek rozpustných ve vodě, čímž se oslabují chemické vazby mezi jednotlivými vlákny keratinu. Molekuly chlóru taktéž pronikají do trhlin mezi vlákny, kde krystalizují, čímž oddalují jednotlivé řetězce keratinů. Následně dochází k narušení integrity a celistvosti vlasového vlákna.

Zbytkový chlór (Cl) je absorbován lidským tělem prostřednictvím trávicího ústrojí, kůží a dýchacími cestami. Překvapující je, že aktivní chlór je absorbován do těla mnohem více při sprchování, než pitím vody. Zbytkový chlor (Cl) se snadno odpařuje při sprchování, protože se rozptyluje ve vzduchu, a je koncentrován v uzavřené koupelně. Z tohoto důvodu je množství chloru absorbované přes kůži a dýchací cesty během sprchování 3 až 4 krát větší, než tělo absorbuje z pitné vody.

Kolagen

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice  s filtrem obsahuje také přírodní kolagen, který filtr  po celou dobu sprchování  dávkuje do vody a tím i  následně do vaší pokožky Tato efektivní absorpce kolagenu do kůže vaší pokožce pomáhá  ke zvýšení pružnosti a elasticity kůže.

 • ochrana kůže před UV zářením a prevence pigmentových skvrn a pih.
 • prevence proti vráskám.
 • dodává kůži pružnost.
 • prevence stárnutí kůže.

Měkká voda (magnetizace vody)

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice  s filtrem zahrnuje při sprchování patentovanou  funkci magnetizace vody. Ta urychluje molekuly vody s  tím, že sníží jejich velikost a  tím poskytuje  při sprchovaní měkkou vodu. Měkká  voda  se následně lépe  i s obsaženými  minerály a vitamíny vstřebává rychleji  do  vaší pokožky a tím zůstává vaše pokožka bezpečně ošetřena proti dalším kožním či jiným nemocem.

Popis magnetizace vody

Magnetizovaná voda (též magnetická voda, správně magneticky upravená voda) je pseudovědecký pojem označující vodu, která prošla magnetickým polem.

Znalosti o léčivém účinku magnetů jsou známy již tisíc let. Znali je šamani, léčitelé starých Egypťanů, Řeků a Číňanů. Ve starých dobách se magnetické kameny přikládaly na bolavá místa na těle a magnety se používaly k aktivování pitné vody jak na terapeutické použití, tak i na pití. Voda je v těle člověka i zvířete univerzálním prostředím, v němž probíhají složité životní děje. Představuje základní vehikulum- látku ředící nebo objemově zvětšující lék pro jeho snadnější přípravu nebo podávání ovlivňující zdravotní stav a výkonnost organizmu.

Magnetické pole bezprostředně ovlivňuje a určuje podobu uskupení a útvarů vody. Vědecky byla také prokázaná jiná absorce UV paprsku ve vodě magnetizované a nemagnetizované. Magnetizace dává vodě zcela zvláštní a biologicky významné vlastnosti. Voda se stává měkčí (snižuje se povrchové a vnitřní napětí) a mění se i její chuťové vlastnosti. Experimenty s užíváním „magnetizované vody" prokázaly větší odolnost organismu proti infekci, regulační účinky na trávicí trakt a potíže s vylučováním.

Přes polovinu lidského těla tvoří voda Magnetizovaná voda působí jako diuretikum, má protiaterosklerotické efekty, zklidňující účinky na nervový systém, urychluje vylučování toxinů a zplodin metabolizmu a napomáhá regeneraci tkání kůže. Byly provedeny i první experimenty na zvířatech, kde se sledovaly i možné protinádorové účinky. Proto platí „Sine aqua deest vita" – bez vody není života. Používání zmagnetizované vody při sprchování  v kombinaci s ostatní léčbou výrazně napomáhá uzdravení. Miliony lidí na celém světě využívají pozitivních účinků magnetoterapie pro zlepšení celkového stavu, utišení bolestí, zvýšení energie či snižování deprese.

Aromaterapie

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice  s filtrem využívá při sprchování  speciální patentované  „vonné relaxační aroma,“ které  je uklidňující, ale je také celkově zdraví prospěšné pro  celé naše tělo. Vonné relaxační aroma (levandule či citron) , je  po dobu sprchování  absorbováno do našeho těla nosem, ústy, kůži a sliznicí a to po celou dobu vašeho  sprchování

 • aroma v terapeutické sprše pomáhá s zmírňuje únavu a zbavuje stresu.
 • aroma v terapeutické sprše pomáhá s zmírňuje únavu a zbavuje stresu. 
 • díky terapeutické sprše vaše tělo během očisty absorbuje ústy, nosem, sliznicemi a kůží prospěšné látky. 
 • zklidňuje nervové napětí. Preventivně působí proti nemocem vzniklých z působení stresu. 
 • zkrášluje pleť, přenáší vitalitu rostlin ke kůži. 
 • působí jako očista ve voňavé lázni. 
 • zlepšuje a aktivuje tělesné funkce. 

 

Vitamin C

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice  s filtrem  dodává pleti po celou dobu sprchování vitamin C, který má je nezbytný pro revitalizaci pleti. Takto dodaný vitamín  C  vyhlazuje hluboké vrásky, změkčuje kůži, zásobuje živinami ,dodává pleti vlhkost a zdraví, ale také  omlazujte a osvěžujte pokožku. Vitamín C je typický antioxidant, ze kterého má kůže větší užitek, když se aplikuje přímo na ni, než, když je užíván vnitřně. Naneštěstí lidské tělo vitamín C používá raději uvnitř, než aby jím zásobovalo kůži. Proto je prospěšnější ho na kůži aplikovat přímo naší Relaxační & revitalizující sprchovou  hlavicí  kdy díky této patentované metodě sprchováním dochází k rychlejší a účinnější aplikaci vitamínu C do vaší pokožky.

Účinky aniontů (záporných iontů)

Naše sprchová hlavice jako bonus poskytuje neuvěřitelně jemnou vodu a vylučuje také velké množství záporných iontů, a to asi 50 x více než je přírodní vodopád.

Anionty, též aniony jsou záporně nabité ionty, obvykle atomy nebo molekuly (části molekul), které přijaly elektron(y), (nebo odevzdaly kationy vodíku, což jsou v podstatě volné protony), takže aniont má v elektronovém obalu více elektronů než odpovídající atom. Hlavní výhody záporných iontů pro lidský organismus jsou čištění krve, posílení imunitního systému, zlepšení krevního oběhu, aktivace buněk, zlepšení kvality spánku, snížení stresu a únavy a upravení autonomního nervového systému. filtr

Nový koncept naší sprchové hlavice je uzpůsoben k generování stejného nebo většího množství aniontů, které můžete do těla nasát při procházce lesem. Dostanete tak Shinrin-yoku  přímo do svého domova.  A co více 20 minut klasického sprchování pro vaši kůži znamená příliv 250 000 aniontů. Více info o aniontech najdete  zde 

Sprchovací hlavice je sofistikovaně navržena tak, že na vás doslova prýští tisíce aniontů, které poskytují maximální osvěžení a připomínají očistnou procházku lesem tkz. Shinrin-yoku.( procházky , které podporují pohodu smyslového ponoření v lesích a dalších přírodně léčebných prostředích.Jak nás ionty činí zdravějšími najdete zde.

Microfiltr

Nová Terapeutická sprchová hlavice jěště navíc jako bonus ,obsahuje 1ks mikro filtru umístěný uvnitř hlavice.Tento uložený mikrofiltr ve sprchové hlavici chrání pokožku tím,že zachycuje veškeré malé částice a nečistoty, jako je vodní kámen, rez či jiné drobné nebo větší částečky. Ke kontaktu s kůží se poté dostane pouze dokonale čistá voda, která poskytuje ještě čistší vodu pro vaše sprchování. 

Dole je zobrazení micropadu po cca 3 měsících abychom viděli jaké nečistoty si dáváte do vaší kůže sprchováním pokud používáte běžnou sprchu !

 

 

Každé balení Relaxační & revitalizující sprchové hlavice obsahuje navíc1ks náhradního micropadu pro výměnu. Výměna se provádí podle potřeby a kvality vaší vstupní vody cca po 3 měsících (doporučuje se ho čistit nebo vyměňovat pokud voda nevychází ven plynule nebo je rezavá).video zde 

U nás lze také zakoupit další náhradní balení micropad box 2 ks nebo 5 ks cena od  25 kč za 1 ks..

 

Silný, ale jemný masážní efekt

Sprchová hlavice, díky její novodobé technologii, poskytuje příjemnou stimulaci, která vám dopřeje jemnou, ale účinnou vodní masáž.

Další výhody

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice  se snadno připevní ke každé standardní sprchové  hadici a  bude pasovat do každého držáku vaší sprchy. Navíc vypadá opravdu skvěle,  její originální krásný  a moderní  vzhled v bílo stříbrné barvě  doplňuje  všemi  detaily prostory každé koupelny či sprchového koutu

 

   

Znatelně také snižuje spotřebu vody a to až o 50% při zachování dvojnásobného tlaku vody než je tomu u běžné sprchové hlavice .Díky tomu  vaše roční úspora  za vodu vám tak pokryje celou cenu  na zakoupení naší  Relaxační & revitalizující sprchová hlavice. viz video zde

 

Balení obsahuje :

Relaxační & revitalizující sprchová hlavice 

 sada obsahuje

 • Sprchová hlavice
 • Slot pro filtr
 • 1 filtr  (Lavandule)
 • 1 náhradní filtr MICROPAD
 • Sada náhradních těsnění

 

Kapacita -výdrž filtru

Filtr vydrží v průměru  šest měsíců  s použitím průměrně  spotřeby 50 litrů za den (přibl. 9000-10 000 litru)..Výrobce uvádí životnost filtru filtru průměrně cca až 10 000 litrů vody.To se může lišit v závislosti na způsobu použití a regionální kvality vody. V případě nekvalitní nebo přechlorované vstupní vody to může být i měně cca 8000 litrů vody.

Uvedený  propočet výdrže filtru je uveden vždy průměrem  pro jednu osobu a pro standardní sprchování .Jakýkoliv jiný způsob používání sprchy (např.napouštění vany přes sprchovou hlavici )  nebo používání sprchy více osobami je potřeba vždy znovu propočítat. Průměr průtoku vody je cca 10l za 1,20 min. Po využití filtru kupujete pouze náhradní filtr ne celou sprchu

Náhradní cena filtru je 699 Kč opět na cca 10 000 litrů filtrace. Možno zakoupit  vůni levandule nebo citronu.

Pozor každý nový náhradní filtr má  svém obale nalepeno nové těsnění (žlutou gumičku) která se při výměně filtru mění(ve slotu ) 

   

Průměrná délka sprchování jedné osoby vyzkoušeno osobně .

 • Standardní rychlé sprchování  je cca 4-5 min. 
 • Při relaxačním sprchování je to asi 6-8 minut
 • Průměr průtoku vody filtrem u sprchy je cca 8-9 l podle tlaku vody za 1min 

Standardní rychlé sprchování je  cca 4-5 min průměrná spotřeba je 32-40 litrů  vody (cena 1 sprchování vyjde na filtr 2,79 Kč).

Měsíc jedna osoba 1200l ( cena na filtr za měsíc sprchování je 84 Kč )

Relaxačním sprchování  je  cca 6 -8 min průměrná  spotřeba je 52 -65 litrů vody.(cena 1 sprchování vyjde na filtr 4 Kč).

Měsíc jedna osoba 1800 l ( cena na filtr za měsíc sprchování je 125 Kč )

Nezapomeňte vždy dopočítat nějaký  ten průměr spotřeby při údržbě sprchového koutu či  vypláchnutí sprchy  po každém sprchování. To je také  průměrně cca  8 -10 litrů vody pokud jde tato voda přes filtr.

Měsíčně při denním  čištění použití sprchy je to cca 240 litrů vody.

Na základě výpočtu je měsíční výsledek ceny pro zdravé a čisté sprchování bez chloru, pro vás při použití této sprchy  cenově  zanedbatelný ! (propočítáno podle spotřeby na nový filtr 699 Kč =10000l vody,který vydrží cca 5-6 měsíců )  Ne vždy ,se  však dá  vaše zdraví přepočítávat na peníze. V tomto případě se však jedná pouze o zanedbatelně směšně malou částku“ kterou měsíčně vydáte za použití této čisté sprchy ,oproti tomu jaké vysoké benefity ,tím získáváte pro svoje zdraví.

V případě denního sprchování  jednou osobou doporučujeme  poznamenat datum uvedení filtru do provozu a výměnu filtru provádět vždy jedenkrát za 5- 6 měsíci nebo podle potřeby i dříve. 

Pro nejlepší pocit čistoty, svěžesti a zdraví vám doručujeme dokoupit naši  přírodní mořskou houbu Naturgreen® Natural Sea Sponges. Nejenže vám houba odstraní odumřelé buňky, ale zároveň dodá pokožce přírodní minerály, nejvíce potom jód. Jód předchází vysoké hladině cholesterolu v krvi, posiluje funkce štítné žlázy a brání onemocněním kloubů či páteře. Jód je snadněji vstřebáván kožní cestou. Za  celou dobu existence  si mořské houby v sobě vyvinuly biologické látky, které mají antivirové, protinádorové, dezinfekční a antiseptické účinky. Více info najdete zde.  

Dovozce a výhradní  zastoupení pro CZ ,SK a AUT

GLORIA IMPORT CZ s.r.o

Ukrajinská 728/2  Praha 10100

Vyhradní zastoupení  pro  Waters Therapy Shower LTD.

Import Jižní Korea


Tento produkt je také  ideální pro kosmetické a kadeřnické salony, kde je důležitá kvalita služeb pří péči o pokožku či vlasy. 


Video  sprcha  CZ verze zde

Montáž sprchy CZ  zde

Výměna mikrofiltru CZ  zde 

Plná verze Korea se všemi detaily (úspora vody , tlak vody, sprchování dětí , atd) zde 

Návod k použítí CZ zde 


 

 

Nic před vámi nezkrýváme máme certifikace na vše !

Náš výrobek je naprosto bezpečný a to co deklarujeme, je pouze  pravda. 

Cerifikace vše zde :

Test  CZ na chlor zde sprchový filtr 

Certifikace a test na chlor a všechny jeho organické sloučeniny ,včetně všech těžkých kovů   zde zde 

Certifikace na colagen ,vitamín c a levanduli zde 

Certifikace na prokázání 0% obsahu chloru ve vodě  až do přefiltrování 10 000l zde 


Pro nejlepší pocit čistoty, svěžesti a zdraví vám doručujeme dokoupit naši  přírodní mořskou houbu Naturgreen® Natural Sea Sponges. Nejenže vám houba odstraní odumřelé buňky, ale zároveň dodá pokožce přírodní minerály, nejvíce potom jód. Jód předchází vysoké hladině cholesterolu v krvi, posiluje funkce štítné žlázy a brání onemocněním kloubů či páteře. Jód je snadněji vstřebáván kožní cestou. Za  celou dobu existence  si mořské houby v sobě vyvinuly biologické látky, které mají antivirové, protinádorové, dezinfekční a antiseptické účinky. Více info najdete zde.  

   


REKLAMA  

 Naše firmy jsou také vyhradním dovozcem  kvalitních a bezpečných trampolín pro děti 

více na 

www.megatrampoliny.cz