E-SHOP > Naturgreen® digitální pH metr

Naturgreen® digitální pH metr

Akce Naturgreen® digitální pH metr

Novinka 3 bodová kalibrace.

Víte, jaké máte pH organismu a víte, jak se dá překyselení zjistit?

Chcete vědět jak jste na tom uvnitř našeho těla ? Kyselost nebo zásaditost se vyjadřuje pomocí stupnice pH. pH organismu si můžete změřit pomocí našeho Naturgreen® digitálního pH metru. Ten je speciálně vyroben oproti ostatním pH metrům a je navíc opatřen automatickou teplotní kompenzací, dle teploty měřené kapaliny.

Díky tomu dokáže okamžitě měřit hodnoty pH moči a to s naprostou přesností na +- 0,01 stupně pH.

Kdo má pH svého těla příliš kyselé (tedy v nerovnováze), může pociťovat například nedostatek energie, únavu, mít potíže s trávením, nadváhou aj.

Hladina pH (míra kyselých a zásaditých látek) vnitřních tekutin má vliv na všechny buňky v organismu. Dle výzkumů bylo prokázáno, že výsledkem dlouhodobé nerovnováhy mezi kyselými a zásaditými látkami je negativní dopad na naše tělo. Z těchto důvodů organismus přísně reguluje svou teplotu (snaží se o udržení nízké hladiny pH, a to především v krvi).
Jestliže v těle dlouhodobě převládají kyseliny, je brzy narušeno fungování buněk, což může skončit až nemocí.

Náš organismus nasazuje veškeré úsilí, aby udržel poměr kyselin a zásad ve stanovených hranicích. Pro organismus to ovšem znamená silné zatížení, neboť musí neustále bojovat o to, aby na spodní hranici nesklouzl do kyselých hodnot. Tento stav se označuje také jako latentní překyselení nebo latentní acidóza, a právě jí trpí většina lidí s nerovnováhou pH.

Přitom správný poměr kyselin a zásad v těle má velký vliv na naše zdraví a stárnutí. Nevidíme je, necítíme je, a přece mohou mít na naše zdraví obrovský vliv: kyseliny a zásady. A jako v mnoha jiných případech i zde záleží především na vzájemné vyváženosti a harmonii. Spousta nemocí a problémů, s nimiž se potýká náš organismus, může mít původ v acidobazické nerovnováze.

Proč si koupit Naturgreen® digitální pH metr

Chcete si okamžitě zjistit, jakou máte hladinu pH, ale přitom se vám nechce jít na odběry a navštěvovat lékaře? Nevadí, své pH si totiž můžete zjistit sami, a to v soukromí z pohodlí domova – stačí využít náš digitální pH metr Naturgreen®

Naturgreen® digitální pH metr je vždy připraven pro měření kyselosti/zásaditosti vody, moči a dalších tekutin, s výjimkou silně žíravých. Měří s naprostou přesností na +- 0,01 stupně pH. Tento produkt je vysoce efektivní a přesný díky pokročilé mikroprocesorové technice. Je navíc opatřen dvoubodovou kalibrací a automatickou teplotní kompenzací dle teploty měřené kapaliny.

Pozor také na lakmusové papírky, selektivní papírky či jiné papírky na měření pH s moči nebo i slin. Pokud je používáte k měření pH moči pamatujte na to, že tyto“papírky“ se nikdy svoji přesností nevyrovnají našemu digitálnímu pH metru Naturgreen®. Je to zejména proto, že u papírků je přesnost měření podle barevné stupnice zkreslující a to až o +- 2 body pH.

Naturgreen® digitální pH metr , dokáže na rozdíl od těchto „papírků“ vždy měřit s přesností měření –odchylky +-0,01 hodnot pH.

Tento digitální Naturgreen® pH metr je prostě ideálním nástrojem pro měření vaší kyselosti v těle a to prostřednictvím měření vaší moči. Naturgreen® pH metr je také ideální pro všechny základní funkce při měření a testování vody, ale i také vhodný při měření pH u nápojů či tekutin ,krom silně žíravých.

Exklusivně pouze u nás jako dárek k zakoupenému pH metru 3 ks kalibračních pufrů, neutrální 6,86 pH kyselý 4,01 pH a zásaditý 9,18 pH. Navíc ještě zdarma cestovní sady 20 ks a 20 ks modrých a červených lakmusových papírků na vaše cesty, pro rychle orientační měření vašich potřeb.Ochranný plastový úložný box, baterie zdarma .

Modrý lakmusový papír zčervená v kyselém prostředí (voda ,moč ,sliny ,nápoje)

Červený lakmusový papír zmodrá v alkalickém prostředí (voda ,moč ,sliny ,nápoje)

To vše zdarma v hodnotě 200 Kč .

Navíc naše výhoda pro vás

Po objednání vám Naturgreen® pH metr před doručením také zdarma zkalibrujeme. A to pro všechny hodnoty měření (neutrální 6,86 pH kyselý 4,01 pH a zásaditý 9,18 pH.) Takto zkalibrovaný pH metr můžete okamžitě doma použít, aniž by jste museli doma provádět novou povinnou kalibraci.

Důležité info: Naturgreen® digitální pH metr obsahuje také Český návod ,což zaručuje naprostou přesnost měření ! Je to přesný kapesní digitální měřič pH pro měření kyselosti vody v bazénech, akváriích, laboratořích, pro měření moči apod.

Pro náhradní baterie stačí pouze kliknout na šipku u zboží Naturgreen® digitální pH metr a objeví se vám celé menu náhradních dílů! Náš pH metr obsahuje 2ks baterii AG13 /LR44


(id:pH CZ 1)
600,-
 -25%
449,-
cena bez DPH 371,07
dostupnost: skladem

Akce Naturgreen® digitální pH metr

Novinka nejpřesnější 3 bodová kalibrace.

Jsme prý moc „kyselí“. Přitom správný poměr kyselin a zásad v těle má velký vliv na naše zdraví a stárnutí.

Kyselost a její opak – zásaditost se udává v hodnotách pH (zkratka od "potential of Hydrogen" = množství volných iontů vodíku H+). Udává se ve stupnici od 0 do 14. Neutrální je například čistá destilovaná voda.Její pH má hodnotu 7 a to je hodnota i všech ostatních pH neutrálních roztoků. Má-li roztok hodnotu nad 7,znamená to, že je zásaditý (převažují v něm zásadité látky). Při pH pod 7 jde o roztok kyselý – převažují v něm kyselé látky.

Pro lidský organismus je udržení přesného pH krve otázkou života či smrti (doslova!)

Ideální hodnota pH krve je 7,4 a pohybuje se v nepatrném rozmezí od 7,35 do 7,45. To znamená, že v krvi musí být neustále lehký přebytek zásaditých látek - především jsou to minerály. Tělo tedy musí nepřetržitě a za každou cenu  udržet pH v nepatrném rozptylu uvnitř těchto hraničních hodnot, jinak umíráme.

Výraz pH znamená vodíkový exponent a slouží k měření kyselosti či zásaditosti roztoku. Stupnice k měření má rozsah od 0 do 14, přičemž čím je pH nižší, tím je roztok kyselejší a naopak. Může také nastat situace, kdy bude mít roztok pH 7 – v tom případě není ani kyselý, ani zásaditý, nýbrž neutrální. Je důležité si uvědomit, že se nejedná o žaludeční kyseliny, ani o pH žaludku, ale o pH tělesných tekutin a tkání, což je odlišná věc.

     

Nadbytek kyselosti se projevuje těmito příznaky:

 • Stres, neklid, úzkost, podrážděnost
 • Časté problémy s nachlazením, chřipkou, rýmou, infekcí
 • Nadměrné množství hlenu
 • Potíže s močovými cestami a ledvinami (například ledvinové kameny)
 • Oslabená imunita, nedostatek energie až chronická únava
 • Bolesti kloubů, svalů, artritida, osteoporóza, bolesti hlavy, křeče v nohou, záněty nervů (pozn.: tělo se snaží vyrovnat pH tím, že bere vápník z kostí)
 • Problémy s hormony
 • Nekvalitní nehty a suchá kůže
 • Cysty v prsech a vaječnících
 • Nárůst hmotnosti, nadváha, cukrovka
 • Předčasné stárnutí
 • Lepší pocit po detoxikační potravě

Pokud trpíte některými z výše uvedených příznaků, měli by jste si co nejrychleji zjistit své pH doporučujeme 

 Naturgreen® digitální pH metr

                                                                   Naturgreen® digitální pH měřič - Náhled 1 / 2

Čím vším tělo překyselujeme:

Především naším „moderním“ přesněji řečeno sebevražedným jídelníčkem. Leckde na internetu najdete podrobnější seznamy, které potraviny jsou kyselinotvorné, které jsou neutrální a které jsou naopak zásadotvorné. Úmyslně se píše „kyselinotvorné“ a „zásadotvorné“ a nikoliv kyselé či zásadité, protože samotná chuť potraviny není rozhodující. Pro příklad - citron chutná kysele a přesto je to potravina, která tělu pomáhá udržet zásaditější (zdravější) vnitřní prostředí

Překyselení nutí tělo sahat do zásob a tím ho oslabí.

Pokud je hospodaření s kyselinami a zásadami v rovnováze, mohou procesy látkové přeměny probíhat optimálně a člověk se cítí výtečně. Pokud zde dojde byť jen k nepatrnému zakolísání, může to vyvolat vážné zdravotní problémy, jako je osteoporóza, zvýšená náchylnost k infekcím, snížená výkonnost, bolesti v kloubech, poškození vaziva, a dokonce i předčasné stárnutí včetně vrásek. Navíc ženy jsou překyselením organismu ohroženy dvojnásobně

Poměr kyselin a zásad vyjadřuje hodnota pH

 • Z pohledu chemie je neutrální hodnota pH 7, hodnoty pod ní jsou kyselé, hodnoty nad ní zásadité.
 • Vnitřní prostředí našeho těla má mít mírně zásaditý charakter. Hodnota pH lidské krve leží v zásadité oblasti mezi pH 7,36 až 7,44.
 • O překyselení (acidóze) mluvíme tehdy, když hodnota pH krve klesne pod 7,36.
 • Při hodnotě pH vyšší než 7,44 mluvíme o alkalóze.
 • Vyjádřený jako hodnota pH se tento rozsah kolísání zdá nesmírně malý, ve skutečnosti ale znamená obrovský rozdíl. Uvádí se, že slučitelné se životem jsou hodnoty pH krve v rozmezí max. 6,8–7,7.
 • Hrozí-li našemu organismu nevyváženost, vstoupí do hry chemická sloučenina jménem pufr, který působí vyrovnávacím způsobem.
Náš organismus nasazuje veškeré úsilí, aby udržel poměr kyselin a zásad ve stanovených hranicích. Pro organismus to ovšem znamená silné zatížení, neboť musí neustále bojovat o to, aby na spodní hranici nesklouzl do kyselých hodnot. Tento stav se označuje také jako latentní překyselení nebo latentní acidóza, a právě jí trpí většina lidí s nerovnováhou pH.

Latentní acidóza nutí tělo, aby si z životně důležitých orgánů a kostí vypůjčovalo minerály jako vápník, sodík, draslík a magnesium, které potřebuje k neutralizaci kyseliny a jejímu bezpečnému odstranění z těla. Zdravé tělo uchovává dostatek zásaditých rezerv, které využívá v případě nouze. Pokud ale tyto rezervy pravidelně používá k neutralizaci kyselin, vyčerpávají se a zanechávají tělo v oslabeném stavu.

Tato zátěž, která působí po léta bez povšimnutí, může vést k poškození těla. Překyselení vytváří prostředí, které napomáhá vzniku nemocí. Výzkum v San Franciscu na 9000 ženách ukázal, že ženy, které trpí chronickou acidózou, podléhají většímu riziku úbytku kostí než ženy s normální úrovní pH. Badatelé se domnívají, že množství kyčelních zlomenin, které převládá mezi ženami středního věku, souvisí s vysokou acidózou. Je tomu proto, že si tělo vypůjčuje vápník z kostí, aby vyvážilo pH.
 
Jak poznáte, že jste moc „kyselí“?

Hodnotu pH krve musí změřit lékař. Hodnotu pH moči se můžete změřit sami,  a to naprosto přesně díky našemu Naturgreen® digitálnímu pH metru. Hodnota pH moči běžně kolísá v průběhu dne a  kyselá moč ukazuje jen to, že se vylučuje hodně H+ kationtů, aby se v těle udržela rovnováha. To  vaše není znamení  vašeho překyselení.

Ideální hodnoty pH moči v průběhu dne zde

před snídaní

5,5 – 7,0

po snídani

7,5

před obědem

7,0 – 7,5

po obědě

7,5 – 8,5

před večeří

7,0 – 8,0

po večeři

6,8 – 7,0

těsně před spaním

pod 6,0

Jak si  tedy zkontrolovat stav vlastního překyselení ?

Kupte si  náš pH metr  na kontrolu moči a pak už se řiďte  výše uvedenými hodnotami  zde v naší tabulce.

Pokud máte v průběhu dne pH moči pod 7, můžete si být jisti, že už teď je Vaše zdraví nějak poškozeno a bude to s Vámi stále horší -  pokud se  správně nezařídíte, Naše výrobky, které podporují vyšší pH v těle najdete zde.

Jedinečná filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem nejen vodu filtruje, ale také alkalizuje. 

Zbavuje vodu nečistot od vodního kamene, těžkých kovů, zbytků hnojiv a dalších škodlivých látek. Nastavuje optimální hodnoty TDS cca 260 ppm se zachováním všech potřebným minerálů ve vodě. 

Alkalizuje kyselou vodu na zásaditou a udržuje filtrovanou vodu po celou dobu v konvici na hodnotách pH 8 – 10 pH.(dle kvality filtrované vody). Obvykle zvyšuje pH vody o dva a více stupně.(pro nejlepší hodnoty pH doporučuje mít filtr stále v kontaktu s vodou v konvici.) Více info najdete zde

Celková nabídka přípravků snižujících překyselení organismu tu najdete zde 

Nakonec ještě zmíníme, že pálení žáhy není znamením překyselení organismu. Pálení žáhy je stav, při němž žaludeční kyselina stoupá do nechráněného jícnu.  Nadmíru kyselinového odpadu v těle považují za příčinu celé řady chorob mnozí současní odborníci.

Naturgreen® digitální pH měřič specifikace: 

*Rozsah měření: 0,00-14,00pH *Citlivost: 0.01pH *Přípustná odchylka: +/-0,01 pH

*Napájení: 2x 1,5V(LR44 knoflík.bat) *Provozní teplota:  0°C - 60°C

*Kalibrace: 3-bodová automatická *Rozměry:155mm x 31mm x 18mm *Hmotnost: 50g, baterie zdarma.

Naturgreen® digitální pH metr obsahuje  také český návod  CZ návod zde 

Balení: 1x pH metr,ochranný úložný box, 3 ks kalibračních pufrů, neutrální 6,86 pH kyselý 4,01 pH a zásaditý 9,18 pH a cestovní sady 20 ks a 20 ks modrých a červených  lakmusových papírků na  vaše cesty, pro rychle orientační měření vašich potřeb. 

Modrý lakmusový papír zčervená v kyselém prostředí (měří voda ,moč ,sliny ,nápoje)

Červený lakmusový papír zmodrá v alkalickém prostředí (měří voda ,moč ,sliny ,nápoje)
 
 
 
Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce: GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100 IČ28579097 

Země původu-vyrobeno: PRC  www.naturgreen.cz

Naturgreen® digitální pH metr obsahuje  také Český návod