E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > 3D voděodolný masážní přístroj hlavy

3D voděodolný masážní přístroj hlavy

Máte pocit stresu ! Dopřejte si masáž hlavy k omlazení mysli a duše

Novinka 2023 Akce do vyprodání zásob !

Tento 3D voděodolný masážní přístroj pro suché i mokré masáže hlavy, účinně podporuje krevní oběh a relaxaci ve vlasové pokožce a to tak, aby zmírnil únavu a bolesti hlavy způsobené napětím a tlakem.

Je to dokonalá simulace 3D lidské ruky a kdy se tyto hluboce „hnětací ruce“ se 4 masážními hlavami a s 28 masážními stimulačními „hroty“ dokonale přizpůsobí Vaší vlasové pokožce a provedou tak rukou simulující a plně uvolňující masáž s výraznými účinky.

Touto masáží tak zvýšíte krevní oběh ve vlasové pokožce, podpoříte růst vlasů a následující relaxaci uvolníte stres a zmírníte bolest hlavy. Masáží akupunkturních bodů na hlavě se tak budete vždy cítit fyzicky, ale i duševně šťastní.

Díky tomuto masážnímu přístroji si můžete také dopřát i relaxační masáž celého těla kdekoliv a kdykoliv pokud budete cítit známky únavy, bolesti svalů.

Vedlejším efektem je zvýšení prokrvení masírované partie a tím zlepšení metabolismu, což má i estetický efekt. Při použití Vás potěší ergonomický tvar, lehká konstrukce a velmi snadné ovládání.

Ruční "design" pro snadné použití, jednoduchá obsluha, kdy můžete se masírovat sami.

Akce do vyprodání zásob ke každému přístroji dostanete 1ks Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair 30 kapslí zdarma.

Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair je silná a komplexní formule pro zdravé a silné vlasy, pleť, kůži a nehty.

Pozor přístroj je vhodný i pro vaše zvířátka.
(id:mas CZ)
1 999,-
 -75%
499,-
cena bez DPH 412,40
dostupnost: skladem

Dopřejte si každodenní jedinečnou masáž nejen hlavy, ale i celého těla- To vše naším multifunkčním 3D voděodolným masážním přístrojem, který vám poslouží  k omlazení mysli a duše a celého těla.

Masáže hlavy lze využít různými způsoby ke zmírnění napětí a stresu, masáží si uvolníte pokožku hlavy a cévy, což pomáhá snižovat úzkost a stres kolem hlavy.

Hlavní důvody, proč by si každý měl nechat udělat masáž hlavy? 

No především je to relax!

Kromě překonání úzkosti a stresu vám pravidelné masáže vlasové pokožky mohou prospět mnoha různými způsoby. Pojďme se podívat na výhody, které vám masáž pokožky hlavy může poskytnout, a na nejlepší způsob, jak ji použít.

Masáž hlavy je jednou z nejvíce uvolňujících a pozoruhodných věcí. Masáž hlavy je nutná pro lidi trpící bolestmi hlavy nebo silným stresem, protože může pomoci při zmírnění veškerého stresu a únavy. 

Co je to masáž hlavy?

Existuje mnoho druhů masáží hlavy. Nejběžnější je však hluboká relaxační masáž hlavy, kterou jednoznačně docílte naším, novým přístrojem.

Pravidelné masáže hlavy mají mnoho výhod a některé z nich jsou uvedeny níže.

Masáž hlavy může uvolnit napětí a stres

Člověk trpí stresem a napětím, které způsobuje únavu a vytváří stresové prostředí. Masáž hlavy je vše, co je potřeba k životu bez stresu. Budete se cítit uvolněně a mít pozitivní výhled.

Masáž hlavy zmírňuje bolesti hlavy a migrény

Migréna je jedním z nejnepříjemnějších stavů, kterými může člověk trpět. Ačkoli se nemůžete zbavit migrény z kořene, existují způsoby, jak minimalizovat příznaky. Můžete si udělat relaxační masáž hlavy, která uvolní tělo i mysl. To může poskytnout úlevu od silných bolestí hlavy a migrény.

Nižší krevní tlak

Hypertenze je způsobena stresem a napětím a masáž hlavy vám může pomoci uvolnit stres a snížit krevní tlak.

Zlepšete si krevní oběh v hlavě a krku

Někdy může být problém špatný krevní oběh. To může být způsobeno pracovním přetížením. Pokud si však budete masírovat hlavu,  povede to k dobrému krevnímu oběhu ke zlepšení vašeho zdraví.

Pro nohy, lýtka a chodidla najdete masážní přístroj zde klikni 

Podporuje zdravý růst vlasů

Pro podporu růstu vlasů můžete použít i vlasovou masáž. Masáž vlasů může podpořit růst vlasů. Napětí a stres jsou hlavní příčinou vypadávání vlasů u mužů i žen. Pro dobrý růst vlasů možná budete potřebovat masáž hlavy.

Zde jsou popsány i další benefity pro masáž hlavy.

Je masáž hlavy dobrá pro mozek?

Absolutně. Mozkové výhody masáže hlavy jsou četné. Některé z nich jsou uvedeny níže:

Pomáhá při zlepšování paměti

Pro vaši mysl a paměť je vhodná masáž hlavy. Každý den si dopřejte masáž hlavy a budete mít lepší a skvělou paměť.

Zlepšuje rozsah pozornosti

Je to skvělý způsob, jak zlepšit svou pozornost. Jednou týdně si dopřejte masáž hlavy pro klidnou a pozornou mysl.

Může pomoci snížit napětí pokožky hlavy

Je známo, že snižuje napětí pokožky hlavy, což pomáhá při masáži mozku a pomáhá zlepšovat mozkové signály.

Doporučení: masírujte si hlavu alespoň dvakrát týdně, abyste využili všech výše uvedených zdravotních výhod.

Co se stane, když si každý den masírujete hlavu?

Může být velmi prospěšné  si každý druhý den dopřát jemnou "přístrojovou" masáž hlavy a je to dobré pro vaše tělo a může vám pomoci relaxovat. Pravidelná masáž udržuje tělo v optimální činnosti.

Masírováním hlavy můžete každý den získat mnohem více výhod.

Masáže mohou být skvělým způsobem, jak uvolnit svou mysl i tělo. Může také zmírnit stres a úzkost, které mohou způsobit vypadávání vlasů.

Je to skvělý způsob, jak získat více vlasů. Delší a objemnější vlasy

Studie, která byla provedena na 9 mužích v průběhu 24 týdnů, zjistila, že masírování vlasů každý den po dobu několika minut může mít za následek více vlasů.

Pomáhá při růstu vlasů

Četné studie také naznačují, že masírování pokožky hlavy pravidelně nebo každý den může pomoci snížit vypadávání vlasů a pomoci při opětovném růstu vlasů . Předpokládá se, že masáže pomáhají posilovat vlasové folikuly a podporují růst.

Zlepšete krevní oběh

Zvyšuje krevní oběh, což vede k pozitivnímu a zdravému výhledu. Uvolňující masáž hlavy po dobu několika minut každý den pomáhá zlepšit krevní oběh.

Posílí vaše folikuly

Pravidelná masáž hlavy má ještě jednu výhodu: posílí vlasové folikuly a dodá vám uvolněnější a zdravější horní část těla. Jemná a relaxační masáž může být vše, co potřebujete každý den.

To jsou jen některé z mnoha výhod každodenní masáže.Je nezbytné mít doma tento masážní přístroj hlavy, která má za následek lepší stav Vaší  pokožky hlavy. Pokud si  chcete provádět masáž hlavy sami a chcete každodení profesionální péči, pak je pro Vás 3D voděodolný masážní přístroj  hlavy dokonalým řešením.

Jak často byste si měli masírovat pokožku hlavy?

Nejlepší frekvence bude velmi záviset na důvodu, proč to děláte. Pokud se snažíte zvýšit tloušťku nebo růst vlasů, doporučuje se masírovat přístrojem pokožku hlavu (bez oleje) asi 15 minut dvakrát denně.

Pro uvolnění a zmírnění napětí jednoduše masírujte pokožku hlavy, kdykoli budete cítit potřebu.

Dokonalá simulace lidské ruky. 3D hluboce hnětací ruce 4 hlavy, 28 masážních hlavic a 84 masážních bodů. To vše se dokonale přizpůsobí Vaší vlasové pokožce a provedou tak „rukou“ simulující plnou masáž s výraznými účinky na Vaší hlavě, ale i na celém těle!
 
 
Akce do vyprodání zásob ke každému přístroji dostanete zdarma.
 
1ks Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair 30 kapslí zdarma.
Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair je silná  a komplexní formule pro zdravé a silné vlasy, pleť, kůži a nehty. Více info o výrobku zde.

Novinka : Kompresní masážní vzduchový přístroj na nohy najdete zde.

Specifikace :

Typ položky: Bezdrátový 3Dmasážní přístroj hlavy
Materiál: ABS+Silikon
Jmenovitý výkon: 5W
Jmenovité napětí: DC 5V
Hmotnost: 680g
Použití: Hlava, rameno, paže, pas, nohy, chodidla
Masážní hlava: 4 samostatné hlavy, 2 rychlosti
Pracovní doba: 10 minut inteligentní načasování
Režim napájení: Typ nabíjení USB
Velikost: 11,2 * 11,2 * 14 cm

Produkt obsahuje

1* Masážní přístroj
1* Nabíjecí základnu
1* USB kabel
1* CZ Manuál
1* Krabici

Dovozce: GLORIA IMPORT CZ s.r.o  

Země Původu PRC , Certifikace CE.

.