E-SHOP > Non food - zdraví a osobní péče o tělo > Miska z kokosových skořápek od Naturgreen®

Miska z kokosových skořápek od Naturgreen®

Misky z kokosových skořápek od Naturgreen® jsou vyrobeny ze 100% přírodních kokosových skořápek a to řemeslníky z Vietnamu.

Jsou pečlivě vybírány na základě jejich kvality a velikosti s tím, že jsou až o 30 % větší než konkurenční – Coconut Bowl kdy tyto „standartní“ kokosové skořápky, které mají obsah pouze od 350 do 500ml.

Touto svou ideální velikostí a kvalitou jsou vhodné pro jakýkoli druh lahodných S až XXL jídel, na která si vzpomenete. Promění tak vaši snídani, oběd, večeři, ale dokonce i dezerty v nezapomenutelný zážitek a mistrovské dílo.

Nabízíme také ručně vyráběné lžíce a vidličky ze dřeva kokosové palmy se světlou nebo tmavou žíhanou strukturou , které budou ozdobou každé Vaší hostiny. Skvěle tak doplní Vaši misku z kokosových skořápek.

Ať už je důvod jakýkoli, musíme Vám říct, že z kokosové misky chutná a vypadá všechno minimálně 100x lépe!
Z kokosové misky prostě chutná jídlo velmi zdravě a nejlépe!

Žádné chemické přísady , 100% příroda – za to ručíme.

Pozor rozlišujte v naší nabídce

Prodáváme i kokosové skořápky, které slouží jako „obal“ na výrobu svíček. Tyto skořápky však mají trochu jiný rozměr, kdy je skořápka uzpůsobena speciálně pro svíčku.

Tyto kokosové skořápky pro výrobu svíček a informace najdete zde dole.

Akce do vyprodání zásob

Ke každé zakoupené misce dostanete zdarma 1ks lžíce nebo vidličky dle Vašeho výběru

Více informací o akci najdete v textu úplně dole!(id:xxl koko)
199,-
 -60%
79,-
cena bez DPH 65,29
dostupnost: skladem

Miska z kokosových skořápek od Naturgreen® 

Tyto přírodní misky jsou ručně vyrobené z kokosových ořechů sklizených ve Vietnamu. Skořápky kokosových ořechů jsou vyhlazené, vyřezávané a vyčištěné  tak, aby se vyrobily tyto opakovaně použitelné „rustikální“ dřevěné misky.

Poté jsou misky oboustranně potaženy kokosovým olejem, aby zůstaly hydratované a dlouhotrvající. Tyto misky jsou šetrné k životnímu prostředí jsou svou povahou jediné svého druhu.

Každá z nich má jedinečný vzor ve tvaru a velikosti z přirozeně vyrostlé kokosové skořápky.

Poté mohou začít svůj nový život jako kokosové misky nebo „obal“ pro svíčku  zde, či pro další Vaše potřeby. 

   

Jedna z miliardy

Protože misky ze skořápek kokosových ořechů jsou přírodním produktem, ta Vaše vždy bude jedna z miliardy, stejně jako vy. Všechny naše kokosové misky jsou jedinečné co do velikosti, tvaru a barvy.

Nastartujte svůj zdravý životní styl

Kokosové misky jsou skvělé pro nastartování nebo pokračování vašeho zdravého životního stylu. Použijte je pro zdravé recepty na mísy, jako jsou „Buddha“ bowls, acai bowls nebo smoothie bowls.

Kokosové misky jsou zcela přírodní a originální a tím se mohou mírně lišit velikostí, barvou a tvarem. 

S naší nabídky si „prokliknutím „ šipečkou"  při výběru zboží můžete vybrat jak Kokosové misky samostatně , ale i různé akční sety nebo i  kokosové lžíce  a vidličky (světlé nebo tmavé)

Dřevěné kokosové vidličky a lžíce.

Tyto ekologické vidličky a lžíce jsou ručně vyráběny z kokosového dřeva (kmene) také ve Vietnamu. Jsou vyřezány, poté vyhlazeny, broušeny a vyčištěny, aby se vyrobilo toto znovupoužitelné rustikální dřevěné nádobí. Poté jsou potaženy kokosovým olejem, aby zůstaly hydratované a dlouhotrvající.

Používejte tyto dřevěné vidličky a lžíce nejlépe ve spojení s kokosovou miskou, kdy tak docílíte originality a toho nejlepšího vychutnání Vašeho připraveného pokrmu. 

 • Lžíce z kokosového dřeva je impregnována kokosovým olejem.
 •  Lžíce a vidlička  je dlouhá přibližně 16-17 cm.
 •  K výrobě dřevěné lžíce nebyla použitá žádná chemie a je tedy zcela zdravotně nezávadná.
 •  Tato lžíce je opravdu hladce opracována a skoro nepoznáte, že něco držíte v ruce. Zároveň je ale opravdu pevná. Požitek z jídla je na rozdíl s chladným kovem nesrovnatelný.
 • Dřevěný příbor není vhodný do myčky, mohlo by dojít k jeho trvalému poškození.

      

Něco o kokosových miskách, 

Jsou misky na kokosové bázi zdravé?

Stručně řečeno, kokosové misky byly testovány a schváleny předními světovými vědeckými laboratořemi a vládními agenturami po celém světě. Jsou zcela nezávadné, přírodní, hygienické a nezávadné pro potraviny.

Kokosové mísy se zrodily z touhy snížit odpad a zničující dopad jednorázových plastů na naše životní prostředí. Jsou opakovaně použitelné, biologicky rozložitelné a zcela přírodní, což znamená, že se nebudou hromadit na skládce, neznečišťují naše oceány ani nepoškozují naši divokou přírodu.

Co můžete jíst v kokosové misce? Nastartujte svůj zdravý životní styl

Kokosové misky jsou skvělé pro nastartování nebo pokračování vašeho zdravého životního stylu. Použijte je pro zdravé recepty na mísy, jako jsou „Buddha“ bowls, acai bowls nebo smoothie bowls.

S naší nabídky si „prokliknutím „ šipečkou" při výběru zboží můžete vybrat jak Kokosové misky  samostatně , ale i různé akční sety nebo i  kokosové lžíce  a vidličky (světlé nebo tmavé).

Použijte svou kokosovou misku v kuchyni k podávání jídel a občerstvení. Vyzkoušejte smoothie bowl k snídani, zdravý salát k obědu, zeleninové těstoviny k večeři a čerstvé ovoce jako dezert

Proč je např. miska „Buddha“ zdravá?

Buddha misky jsou skvělým příkladem modelu 'Zdravé stravovací talíře' Polovina talíře (nebo v tomto případě mísa) se skládá ze zeleniny, čtvrtiny sacharidů a čtvrtiny bílkovin, takže jde o zdravé a vyvážené jídlo.

Proč jíst z kokosové mísy je to nejlepší?

Jídlo chutná lépe z misek

 • Vážně, je tu něco magického, díky čemu jídlo z mísy chutná mnohem lépe ve srovnání s jídlem z talíře. Je to samotná krásná kokosová přírodní miska? Nebo je to tím, že při jídle cítíte „váhu“ energii a teplo misky?
 • Ať už je důvod jakýkoli, musíme Vám říct, že z (kokosové) misky chutná  a vypadá všechno minimálně 100x lépe!

Cítíte se více propojeni s jídlem a jíte pomaleji a pozorněji, což přispívá i Vašemu zdraví!

 • Když jíte z kokosové skořápky, okamžitě se cítíte uzemněnější a blíže přírodě. Když si před jídlem uděláte (i malý) okamžik uznání a obdivujete svou pěknou misku a v ní připravené jídlo, budete mít i tendenci na chvíli zpomalit a vychutnat si více toto vaše  jídlo.
 • Udělat si čas na jídlo je důležité pro vaše zažívání, hladinu stresu a celkové štěstí! Opravdu, dobré je jídlo vychutnané pomalu a to je  nejjednodušší cesta ke štěstí a zdraví.

 Estetika a vibrace

 • V kuchyni kde trávíte spoustu času pak, tyto kokosové misky vypadají krásně a dodávají  Vašemu prostoru trochu tropické vibrace, které budete milovat.

Pokyny k ošetření :

 • Před každým použitím misku opláchněte ve vlažné vodě a podle potřeby i vysušte .
 • Po každém použití umyjte misku ( ruční mytí) ve vlažné vodě s mýdlem či šetrným „EKO“ čisticím prostředkem.
 • Nepoužívejte v myčce na nádobí a nenamáčejte na delší dobu ve vodě.
 • Kokosové misky nejsou vyrobeny pro extrémně horká jídla.
 • Nepoužívejte misku  v myčce, mikrovlnné troubě,  a nevystavujte ji externímu teplu nebo mrazu.

Naše doporučení:

 • Po každém použití prosím omyjte jídelní skořápky pod tekoucí vodou a uschovejte na suchém a chladném místě pro opětovné použití.
 • Po každém přibližně desátém použití doporučujeme aplikovat na misku (obě strany) vrstvu 100% kokosové oleje (nebo jakéhokoli potravinářského oleje)a dobře  ho rozetřít. Miska, tak vydrží déle a bude krásně lesklá a také nebude propouštět „póry“ žádnou tekutinu nebo v nich zachytávat zbytky jídla.
 • Pro přípravu jídel používejte nejlépe naší čistou a alkalickou vodu bez chloru s naší Konvice zde.
 • Pro výrobu  zdravých pokrmů používejte naše přírodní a "čisté" prášky jako je Acai , Chlorela ,Spirulina, Mladý ječmen, Vojtěška , ale i další.
 • Naše kokosové misky jsou extrémně odolné a mají dlouhou životnost.
 • Pokud se o své misky staráte, mohou vám vydržet roky. 

Informace k probíhající Akci 

 • Ke každé zakoupené misce dostanete zdarma 1ks lžíce nebo vidličky dle Vašeho výběru.
 • Barvu a zvolenou část „jídelního příboru“ uveďte vždy do poznámek!
 • Prodejce si vždy vyhrazuje právo změnit nebo zrušit tento dárek, dle jeho aktuálních skladových zásob.

Miska z kokosových skořápek od Naturgreen®

 •  Materiál: 100% přírodní kokosová skořápka,
 •  Impregnována kokosovým olejem.
 •  Výška: cca 7 – 7,5 cm
 •  Šířka: cca 13 - 14 cm
 •  Max. obsah cca 550-650 ml
 •  Lžíce a vidlička z kokosového dřeva
 • Materiál: 100% přírodní kokosové dřevo
 •  Impregnována kokosovým olejem.
 •  Lžíce a vidlička  je dlouhá přibližně 16-17 cm.
 • Váha cca 10g

Upozornění: 

 • Všechny naše kokosové misky jsou jedinečné co do velikosti, tvaru a barvy.
 • Každý výrobek je ruční práce  a protože misky ze skořápek kokosových ořechů jsou přírodním produktem i ta Vaše vždy bude jedna z miliardy, stejně jako vy.
 • Jedná se o přírodní materiály a na těch budou více či méně malé vady, jako jsou rozdíly ve velikosti, různé textury, velikost, barevné odchylky atd., ale to nejsou problémy s kvalitou a lze  je normálně používat.

Země původu: Vietnam

Tato miska z kokosu,  je zdravotně nezávadná, vhodná pro servírování jídel a nápojů. Schváleno podle TZÚS, vyhlášky č. 38/2001 a nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES č. 1935/2004, o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami.

Dovozce : GLORIA IMPORT CZ s.r.o