E-SHOP > Zdravotnické potřeby a pomůcky > Krční trakční polštář s magnetickou terapií od Naturgreen®

Krční trakční polštář s magnetickou terapií od Naturgreen®

Novinka 2024
Vítejte v revolučním řešení bolesti krku a nepohodlí - designový patent polštáře od Naturgreen®

Krční trakční polštář s magnetickou terapií od Naturgreen®

Tento polštář je speciálně určen pro reflexní masáž krční páteře, pro natažení ztuhlých svalů a pro zlepšení rozsahu pohybu.

Chcete úlevu od bolesti už za 10 minut? Za pouhých 10 minut tento natahovač šíje díky dekompresní terapii uvolňuje páteř a ztuhlost šíje a přirozeně koriguje správné zakřivení krku. Je to jednoduché a účinné fyzické řešení, které zároveň účinným způsobem pozitivně pomáhá zmírnit bolesti krku a ramen a zad, tlak vyboulené ploténky, skřípnuté nervy, bolavé svaly, TMJ a tenzní bolesti hlavy, ale pomáhá také při migréně, ale i u dalších zdravotních problémů, které jsou úzce spjaty s krčí páteří, tak jak podrobně popsáno níže.

Díky svým 8 magnetům, které jsou zapuštěné v masážních bodech vytvářejí mikromagnetické pole v oblasti krku, které může podporovat krevní oběh v krku, zmírňovat bolesti krku a svalový tlak a pomáhat zmírnit únavu a tím plní také funkci Magnetoterapie. To je pro organismus přirozená a šetrná fyzikální metoda léčby. Působením pulzního magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení, případně úplnému odstranění některých zdravotních potíží, očistě organismu a regeneraci buněk.

Účinky magnetického pole jsou rozmanité. Nejpřínosnější je schopnost v těle vyvolat vazodilataci (rozšíření cév), urychlit hojení, působit analgeticky (proti bolesti), protizánětlivě, myorelaxačně (uvolnění svalstva), antiedémově (proti otoku).
Magnetické pole příznivě ovlivňuje látkovou výměnu a metabolizmus buněk, aktivuje buňky imunity, působí zvýšenou tvorbu endorfinů (hormonů štěstí), zrychluje odplavování kyselých metabolitů, aktivuje osteklasty (kostní buňky) a podobně.

Při výrobě tohoto unikátního relaxačního výrobku pro uvolnění a relaxaci krční páteře byly použity nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie výroby, což je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Náš polštář nabízí úlevu od bolesti krku pomocí PU paměťové pěny s vysokou hustotou, ergonomického tvaru a jedinečné vzorované textury pro přiléhavý tvar. Je lehký a přenosný, doprovází vás kamkoli. Pro pohodlí doma v kanceláři nebo na cestách navíc jako bonus zdarma cestovní taštička.

Náš polštář s PU ekologického strukturovaného materiálu a obsahuje navíc i 8 černých kuliček magnetů každý o síle 800 Gauss. To je celkem 6400 Gauss.(Gauss je fyzikální jednotka magnetické indukce B v soustavě CGS)

I když se zdá, že na trhu najdete spoustu podobných levnějších polštářů, žádný se však nevyrovná naší kvalitě zpracování!

Navíc je tento náš polštář chráněn patentem- Patentovaný design - US Patent č. D973207S

V případě koupě polštáře můžu kopii patentu zaslat!(id:Pilows CZ)
799,-
 -50%
399,-
cena bez DPH 329,75
dostupnost: skladem

Krční trakční polštář s magnetickou terapií od  Naturgreen®

Vítejte v revolučním řešení bolesti krku a nepohodlí - designový patent polštáře od Naturgreen®

Výhody? Zlepšuje krevní oběh, uvolňuje ztuhlost svalů a uvolňuje nahromaděné napětí. Díky magnetickým akupresurním bodům nabízí o 30 % větší podporu, zlepšuje cirkulaci v krku a ramenou. Ergonomicky navržený, působí jako korektor držení těla a snižuje svalovou ztuhlost. Konkávní strana uvolňuje svaly krku, zatímco konvexní strana vyvíjí tlak na specifické akupresurní body, zlepšuje cirkulaci a poskytuje terapeutickou úlevu.Vyrobeno z ekologického polštáře z polyuretanové paměťové pěny, který je bezpečný pro lidské tělo.

Krční páteř patří mezi nejpohyblivější úsek páteře a zároveň se také jedná o nejvíce namáhanou oblast páteře. Může u ní docházet k přetížení, které způsobuje bolest v této oblasti či mezi lopatkami. Problémy spojené s krční páteří vyústí z některých příznaků např. bolesti hlavy, hučení v uších, bolesti za očima, prudké blokády v oblasti ramenních kloubů apod. Je vhodné začít terapii zaměřenou na funkční aktivitu jak jednotlivých skupin, tak i částí svalů v tzv. funkčních řetězcích. Lidé, kteří mají krční páteř příliš rovnou nebo dokonce posunutou, by měli přípravek používat 8-10 minut v kuse. Používejte jednou nebo dvakrát denně, v poledne a večer před spaním. Nebuďte zbrklí. Pro dosažení uspokojivých výsledků se doporučuje polštář používat nepřetržitě a ne jen krátce.

   

Bolest krční páteře patří mezi nejčastější poruchy pohybového aparátu v dospělé populaci. Cílená částečná komplexní úleva od bolesti za 10 minut – Náš trakční polštář zmírňuje bolest a napětí.

Diagnózy a terminologie u bolestí krční páteře

Bolest krční páteře je často popisována jako ztuhlost a /nebo bolest pociťována na dorzální straně krční oblasti (Ferrari & Russell, 2003). Bogduk (2011) popisuje, že bolest krční páteře se rozprostírá mezi linea nuchalis superior a transverzální linií vedenou obratlem Th1. Ferrari a Russell (2003) udávají rozsah bolesti krční páteře mezi occipitálními kondyly a posledním krčním obratlem. Bolest krční páteře je ovšem spojena i s bolestmi hlavy, horních končetin, horní hrudní páteře nebo čelistí (Ferrari & Russell, 2003). Opavský (2011) uvádí, že pacienti popisovali bolest jako tupou přetrvávající, vystřelující, unavující, vyčerpávající a u mnoha pacientů byla také prokázána vyšší nervosvalová dráždivost. Přenesená bolest je tupého charakteru na rozdíl od radikulární bolesti, která je ostrá a putující po horní končetině v úzkém pruhu. Bolest z horních segmentů krční páteře směřuje k hlavě a z dolních segmentů k horní končetině. Mapy této distribuce byly definovány pro bolest pramenící ze spinálních svalů, fasetových kloubů a meziobratlových plotének. Mapy pro každou strukturu jsou velmi podobné, protože rozložení neodráží strukturu, která je zdrojem bolesti, ale jejísegmentální inervaci (Bogduk, 1999).

Příznaky

Nejčastější obtíží je bolest, která je zpravidla ostrá a vystřeluje do horní končetiny. Často je doprovázena mravenčením či brněním. V některých případech se přidává slabost svalů a snížení nebo ztráta citlivosti. Tyto obtíže jsou obvykle v typické lokalizaci odpovídající postiženému nervu. Odborně stav nazýváme cervikobrachiálním syndromem (CB syndrom). Často  si lidé stěžujína  bolest krční páteře se šířením do zátylku a temene, bolesti za očima (cervikokraniální syndrom, CC syndrom), či pocit na zvracení a závratě (cervikovestibulární syndrom, CV syndrom) – tyto 2 příznaky však zpravidla nejsou způsobeny vlastním útlakem nervových struktur, ale spíše celkovým vadným postavením krční páteře. To se může projevit brněním horních i dolních končetin, zhoršením chůze, častým zakopáváním až neschopností chůze - odborně se stav nazývá cervikální myelopatie.

Bolesti a problémy v oblasti krční páteře poté často vyústí v některé z těchto příznaků:

 • migrény -bolesti hlavy,
 • bolesti za očima (světélka/skvrny před očima).
 • hučení v uších, motání hlavy,
 • četné blokády krční a hrudní páteře, ale také žeber,
 • bolesti mezi či pod lopatkami,
 • prudké bolesti v oblasti ramenních kloubů,
 • brnění či pálení horních končetin, bolesti v oblasti lokte
 • deprese a úzkost
 • slabost svalů a snížení nebo ztráta citlivosti,( mravenčení či brnění)
 • pocit na zvracení a závratě
 • bolestivá menstruace a močení
 • zhoršení chůze, časté zakopávání až neschopnost chůze
 • dýchací potíže z paralýzy dýchacích svalů.
 • ztráta normální kontroly střev a močového měchýře, která může zahrnovat zácpu, inkontinenci, křeče močového měchýře.
 • Necitlivost -Smyslové změny.
 • Spasticita (nadměrně stimulovaná svalová tkáň)
 • Bolest, slabost, paralýza.

Výhody užívání :

 • Za pouhých 10 minut pravidelného používaní náš „natahovač“ šíje a dekomprese páteře, uvolňuje ztuhlost šíje a přirozeně koriguje správné zakřivení krku. Je to jednoduché a účinné fyzické řešení, které pomáhá zmírnit bolesti krku a ramen, tlak, vyboulené ploténky, skřípnuté nervy, bolavé svaly, TMJ a tenzní bolesti hlavy.
 • Spojená magnetická terapie pro úlevu od bolesti krku nabízí komplexní úlevu od bolesti krku, kombinuje magnetickou terapii s cervikální trakcí a úlevou od bolesti TMJ. Výsledkem je účinné vyrovnání krční páteře, které poskytuje okamžitou úlevu a dlouhodobé výhody. Funguje také jako pomocník na záda a chiropraktický polštář, což z něj dělá všestranný nástroj pro zdraví krku a páteře.
 • Obnovte vyrovnání krční páteře - Naše křivka polštáře dokonale odpovídá krční páteři a nabízí jednoduchá a účinná řešení pro ztuhlé šíje a správné zakřivení. Jeho ergonomický design poskytuje vyrovnání, vertikální a horizontální podporu a zakřivení pro trakční terapii krku, snižuje tlak na páteř, podporuje krční páteř a koriguje krční hrbol pro obnovení zakřivení ve tvaru C.
 • Tento „natahovač“ krku zabere pouze 10 minut ke zmírnění bolesti a napětí. Když na něj položíte krk, polštář uvolní vaši páteř a zmírní ztuhlost krku tím, že napraví správné zakřivení páteře.
 • Když si lehnete a opřete krk o krční polštář, zakřivený design se zaměřuje na tlakové oblasti. Malé vestavěné magnety zesilují účinek poskytováním magnetoterapie, která působí na zlepšení nervové funkce a krevního oběhu.
 • Masážní terapie krční páteře  je velmi oblíbená širokou veřejností a někteří lidé popisují, že jim ze všech možností terapie pomáhá nejvíce. Lidé měli skvělé výsledky pomocí tomto polštáře ke zmírnění nejrůznějších bolestí spojené s bolestí krční páteře.
 • Naše masážní magnetické body na trakčním povrchu polštáře jsou navrženy tak, aby dokonale pasovaly na vaše akupunkturní body krku a poskytovaly vám pohodlnou fyzickou masáž. Magnety zapuštěné v masážních bodech vytvářejí mikromagnetické pole v krku, které může podporovat krevní oběh v krku, zmírňovat bolesti krku a svalový tlak a pomáhat zmírnit únavu.
 • Tento krční polštář má hrbolkový design „Traction Convex“ který  má menší trakci a konkávní větší trakci. Při prvním použití použijte konvexní slabou trakci k přizpůsobení, protože umožňuje krční páteři postupný adaptační proces. Použijte konkávní silnou trakci, která pomůže obnovit křivku krku po adaptaci.

 • Obnovení vyrovnání krční páteře - Ergonomický design, křivka uvolňovače krku odpovídá krční páteři. Když si lehnete, nabízí polštář vertikální, horizontální podporu pro krční trakční terapii, což umožňuje cervikálnímu trakčnímu polštáři umístit hlavu tak, aby se snížil tlak na páteř, podpořila krční páteř a pomohla obnovit křivku krku ve tvaru C.
 • Bezpečný a pohodlný materiál - Krční trakční polštář  je vyroben z vysoce kvalitního samo stahovacího PU pěnového materiálu, materiál je pohodlný a elastický, může poskytnout bezpečnou a silnou oporu krku pro krční páteř, malý a přenosný uvolňovač krku a ramen lze použít doma, v kanceláři, na cestách.
 • Při výrobě tohoto unikátního relaxačního výrobku pro uvolnění  a relaxaci krční páteře byly použity nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie výroby, což je zárukou funkčnosti a životnosti produktu.
 • Polštář má oboustranný design a  lze jej použít z obou konců, z konvexní i konkávní strany.

Jaké jsou výhody magnetů pro tělo?

Bylo prokázáno, že aplikace elektromagnetických polí ovlivňuje propustnost buněk a zlepšuje dodávku kyslíku do buněk, což může vést k lepší absorpci živin, lepší cirkulaci a odstraňování odpadních produktů. Magnety mohou také snížit zánět a bolest a podpořit hojení. Vědci také prokázali, že mírné magnetické pole může způsobit dilataci nebo zúžení nejmenších krevních cév v těle, a tím zvýšit průtok krve a potlačit zánět, kritický faktor v procesu hojení. Většina terapie magnetickým polem je léčebnou možností pro různé typy bolesti , jako jsou vaše nohy a záda. Magnetoterapie se používá ke zmírnění bolesti a má mnoho zdravotních výhod. Byl studován jako doplňková terapie pro léčbu symptomů roztroušené sklerózy (RS), osteo a revmatoidní artritidy poškození tkáňě,poranění kosti, neuropatie, psychiatrické poruchy a poruchy spánku, stresu, bolesti pohlavních orgánů, bolesti po poliomyelitídě, bolestivé syndromy a mnoho dalších stavů. Tyto výhody mohou přirozeně nastat díky protizánětlivým účinkům, které magnetická terapie poskytuje. 

Náš polštář s PU ekologického strukturovaného materiálu a obsahuje navíc i 8 černých kuliček magnetů každý o síle 800 Gauss. To je celkem 6400 Gauss. (Gauss je fyzikální jednotka magnetické indukce B v soustavě CGS)

I když se zdá, že na trhu najdete spoustu podobných  levnějších polštářů,  žádný se však nevyrovná naší kvalitě zpracování!  Navíc je tento náš polštář patentován pod číslem US D973207S. V případě koupě polštáře můžu kopii patentu zaslat!

Další ůčinky uváděné uživateli a praktiky magnetoterapie jsou:

 • Zvýšená cirkulace u starých zranění
 • Snížená cirkulace a menší otoky pro podvrtnutí a natažení a další akutní poranění
 • Snížený zánět
 • Korekce energetické nerovnováhy
 • Posílená imunitní funkce
 • Klidnější spánek
 • Úleva od stresu
 • Snížení nebo zastavení bolesti.

Doporučení pro í trakční polštář ,není vhodné pro :

 • Děti do 12 roků , těhotné ženy, ženy po porodu, menstruující ženy, pacienty s cerebrální trombózou, diabetiky, pacienty se srdeční insuficiencí a pro jedince s kardiostimulátorem.
 •  Nepoužívejte tento produkt přes noc v rámci spánku!
 • Tento produkt je navržen jako fyzická pomůcka pro krční páteř a neměl by se používat jako běžný polštář na spaní.
 • Může trvat 1 až 3 dny, než se váš krk přizpůsobí novému korekčnímu zakřivení.

Otázky?

1. Jak dlouho by měl být tento produkt pokaždé používán?

Doporučuje se začít s počátečním užíváním 5 minut v prvním týdnu a postupně prodlužovat až na 10 minut a ne déle než 30 minut, podle Vašeho  pohodlí.  Používejte 1x nebo 2x denně.

2. Existuje věkové omezení pro používání tohoto produktu?

Polštář mohou používat osoby starší 12 let.

3. Proč je pokožka hlavy po použití polštáře někdy necitlivá?

K tomuto pocitu dochází, protože některé kožní nervy jsou umístěny na krku, což může mít za následek bolest a necitlivost. Tyto pocity jsou normální a neměly by vás odradit od pokračování v používání produktu.

4. Dá se použít jako denní polštář?

To se nedoporučuje. Doporučená doba pro každé použití je 8-10 minut. Konkrétní dobu trvání lze upravit na základě úrovně vašeho pohodlí.

Importér: GLORIA IMPORT CZ s.r.o ,IČ: 28579097

 • Materiál: PU pěna a magnety.
 • Balení 1x polštář s 8 magnety a cestovní taštička

 

 • CZ návod k použití  
 • Země původu PRC.