E-SHOP > Coral Calcium SMP prášek

Coral Calcium SMP prášek

Novinka " rychlý" vápník SMP prášek

Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! Vždy nová EXP

Vápník a Magnesium ve vyváženém poměru 2:1 a dalších 70 vitamínů a minerálů ve stopovém množství.

Jde okamžitě do krve a s dalšími účinnými látkami zvyšuje hladinu minerálu v krvi..Rychlé řešení pro ty, kteří trpí nedostatkem vápníku a hořčíku je to okamžitá pomoc. Rychlý nástup vysoká vstřebatelnost do těla.a to až 98% je 2x silnější než naše tablety. Balení 180g je připraveno na 2 měsíce s každodenním užitím maximální doporučené dávky 3g.

Velmi vhodné pro sportovce, těhotné ženy, kojící matky, lidí s osteoporózou, tedy s řídnutím kostí, ale také pro děti.
Po vyrovnání hladiny vápníku cca po 2 měsících užívání možno přejít na tabletky našeho korálového vápníku.

Standardní cena u konkurence je 1400 Kč!

Akce u nás nyní cena 599 Kč dávka na 2 měsíce.

Registrováno rozhodnutím hlavního hygienika ČR pod č.j OVZ-35.1-14.02.2014-26971


(id:SMP-shop)
950,-
 -37%
599,-
cena bez DPH 520,87
dostupnost: skladem

 Coral Calcium (Marine) SMP

Novinka pro všechny ty, kteří trpí nedostakem vápníku a hořčíku je to okamžitá pomoc. V denní dávce 3g  to je 100 % DDD vstřebatelnost je 98%.

(Sango Mineral Powder)

Korálový Vápník SMP (Sango Mineral Powder) pochází s ostrova Okinawa, je považován za nejlepší - nejvyšší stupeň vápníku, který je k dispozici. SMP obsahuje nejvyšší poměr vápníku a hořčíku s vysokou až 98 % vstřebatelností do těla.

Prášek obsahuje Vápník a Magnesium/hořčík ve vyváženém poměru 2:1 a více než 70 základních mořských stopových minerálů.

Existují tři druhy korálového vápníku, jejichž rozdíly jsou v obsahu vápníku a vstřebávatelonosti do lidského organismu.

Možné nebo schválené učinky na lidský organismus.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),

které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Coral Calcium SMP prášek

Land

má vysoký obsah vápníku (až 39%), ale postrádá vstřebávatelnost. Sklízí se s Vápencem

Beach

zrna a malé úlomky korálového vápníku vyvržená mořem. Takto vyvržené zrna se sbírají a balí k prodeji. Vápník Beach postrádá ostatní důležité minerály pro dobré vstřebání do lidského organismu.

Marine

korálová organická zrna, jež se nahromadila v přílivové nádrži na ostrvě v Okinawa v Japonsku.Vysoký obsah Vápníku doplňuje hořčík a mnoho stopových minerálů.

 

Coral Stupně

Vápník obsah

Hořčík obsah

Minerály

Marine stupeň SMP

26%

12%

nejvyšší

Marine stupeň CCP

34%

2%

vysoký

Beach stupně

36%

1,50%

nízký

Land stupně

39%

0,50%

Nejnižší

Okinawa Marine stupeň SMP

Tato třída korálového vápníku je považována za jeden s nejlepších na světě.  Okinawa Marine jsou kousky korálů, které se přirozeně rozpadly a klesly na dno oceánu. Jejich těžba je pod dohledem Japonské vlády, tak aby se zajistila co nejvyšší ochrana korálových útesů. Na tabulce je jasně vidět, že  nejlepší vstřebatelnost  má korálový vápník Marine  stupeň SMP, který je ve své čisté podobě v námi nabízeném  prášku-Vápníku Coral Calcium SMP.

Jedná se čistě o přírodní Vápník-prášek, který není s ničím smíchán je tom pouze 100% čistý EKO  produkt. Obsahuje na 100 g 2x více vápníku a hořčíku  než  naše tablety a tím je asi 2x silnější. Balení obsahuje 180g prášku, které je v denních dávkách 3g určeno pro nepřetržité užívání po dobu 2 měsíců. Po ukončení tohoto rychlého doplnění vápníku a hořčíku  do těla  doporučujeme opět přejít na  dlouhodobé  užívání tablet našeho korálového vápníku pro  udržení vyrovnané  hladiny  vápníku a hořčíku ve Vašem těle .

Vite proč se do  obyčejného vápníku přidává vitamín D? Tento vápník znáte z lékáren bud ve formě  šumivé tablety nebo tvrdé  tablety s pojivy, které obsahují škodlivá éčka. Tento obyčejný vápník má vstřebatelnost do těla pouze 5% a aby se vstřebatelnost zvedla alespon na 10% musí se tam přidat vitamín D, který tomu trochu  pomůže.To je, ale pořád  minimum proti SMP vápníku, který je 100% přírodní se vstřebatelností 98% 

Některé projevy nedostatku vápníku a hořčíku v těle.

V dospívání : během růstu pocit bolesti, křeče v končetinách, rychlá únava, časté nachlazení, nadměrné sny, špatný spánek, špatná paměť, alergie, osteomalacie, zpomalení ve vývoji, malý vzrůst.

U těhotných nebo kojících žen: bolesti v oblasti kříže a zad, snížení citlivosti v končetinách, křeče ve svalech, kloubní revmatizmus, lomivost zubů, patologický vývoj plodu, nedostatečná tvorba mléka, ztráta lesku vlasů a kůže, urychlení procesu stárnutí, alergie.

U mladých žen a mužů : tupá bolest v nohou a kříži, nespavost, špatná paměť, závrať, stalá nevolnost, porucha štítné žlázy, poruchy vnitřní sekrece hormonů, oslabené svaly, revmatizmus. Ztráta pružnosti tkání, kůže ztrácí lesk, rychlé stárnutí, alergie,

Ve středním nebo starším věku: osteoporóza, slabost a brnění v končetinách, bolesti v oblasti kříže, shrbenost, syndrom klimakteria, ospalost, celková indispozice, vypadávání vlasů, křeče, poruchy psychiky, zmenšení vzrůstu, onemocnění krevních cév srdce a mozku, slabomyslnost, vysoký krevní tlak, cukrovka, zácpa, skleróza cév, možnost vzniku onkologických onemocnění.

Osteoporóza

Díky pohodlnému a nezdravému životnímu stylu se počet postižených prudce zvyšuje, v České republice se odhaduje až na 950 000. Nemoc tak získala nechvalně známou přezdívku „tichá" epidemie pro 21.století .Osteoporóza je metabolická kostní choroba, která se projevuje řídnutím kostní tkáně. V kostech se vytvářejí póry, dochází k úbytku vápníku a jiných minerálů. Příčinou může být podvýživa, nedostatek pohybu, věk nebo menopauza. Projevuje se bolestmi zad, snadnou lomivostí kostí, zmenšení tělesné výšky, zmenšenou pohyblivostí a vytvořením hrbu .Jde o generalizované systémové onemocnění skeletu, charakterizované sníženou pevností kostí. Snížená pevnost kostí je důsledkem změn množství a kvality kostní hmoty a predisponuje ke zvýšenému riziku zlomenin. Osteoporóza je významným onemocněním masového výskytu představujícím závažný zdravotní a sociální problém.

Prevence-terapie-pomoc  : Kalcium - vápník  jeho příjem musí být primárně zajištěn, doporučená denní dávka je 1000-1500 mg, z čehož cca 500 mg je pokryto pestrou stravou/ zdravým jídlem, zeleninou, ovocem /  a zbytek je potřeba doplnit účinným doplňkem stravy. Včasné a pravidelní užívání kvalitního vápníku tlumí osteoresorpcia další nemoci spojené s nedostatkem vápníku.

Vápník

Vápník je  nezbytný pro zdravý vývin a růst kostí a zubů a proto je důležité, aby se pravidelně vyskytoval především v jídelníčku dětí a  školní mládeže. Důležitý přitom není pouze dostatek samotného vápníku. Pro využití vápníků je důležitý i prvek hořčík. Nedostatek některého z těchto faktorů je příčinou onemocnění křivice neboli rachitidy. Nedostatek vápníku v dětství  je možný jako jeden z možných faktorů vyvolávající později roztroušenou sklerózu. U starších lidí a u lidí s nedostatkem pohybu nebo  nedostatečným příjmem vápníku dochází k úbytku vápníku z kostní hmoty, což se projevuje jako osteoporóza (řídnutí kostí). Kosti jsou poté  křehké, snadno se lámou a zlomeniny se naopak obtížně a velmi zdlouhavě hojí. Na základě výzkumu prováděného ve Spojených státech se zjistilo, že s důsledku nedostatku vápníku  přibližně 34 miliónů Američanů trpí sníženou hustotou kostní hmoty a u 10 miliónů již propukla osteoporóza. Mezi pacienty trpícími osteoporózou  se nachází většinou z 80% ženy a z 20% muži. Zlomenina , která je zaviněná řídnutím kostí se někdy v životě objeví u poloviny všech žen a čtvrtiny všech mužů starších 45 let.

Hořčík

Dostatek hořčíku v potravě je velmi důležitý pro správnou činnost svalů a nervů (mírní podrážděnost a nervozitu), ale i pro uvolňování energie z glukózy a pro správnou stavbu kostí. Udržuje ve vyrovnaném  stavu oběhový systém a je prevencí proti  infarktu.Taktéž  řadě žen odstraní potíže spojené s premenstruálním syndromem. Mírní i deprese a přispívá k tvorbě  zdravých zubů. V kombinaci s vápníkem působí hořčík Mg jako přirozený uklidňující prostředek. Jeho nedostatek velmi často pociťují sportovci, diabetici a lidé, kteří pijí příliš mnoho  alkoholu. Nedostatek hořčíku se projevuje  podrážděností, nespavostí, náladovostí, špatným trávením, bušením srdce nebo arytmiemi. Může vyvolat také i deprese, případně i  záchvat astmatu a jiné nemoci spojené s nedostatkem Mg.

Nová informace  

Snažíte se otěhotnět? Můžeme Vám pomoci  informace zde 
 

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučené dávkování:

1/2 malé čajové lžičky 1,5g  1-2x denně, smíchané s 2dcl vlažné vody nebo 100% juice. Velmi vhodné pro sportovce, těhotné a kojící ženy v maximální doporučené denní dávce 3g. Po dohodě se svým lékařem je možno při nedostatku vápníku v těle dávku zvýšit  až  na dvojnásobek denní dávky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 Pozor náš vápník je dobře vstřebatelný a to s 98% toto není žádný umělý vitamín, kde si toho nasypete kilo a nic se neděje, Navíc zde do těla dostanete Vápník a Magnesium ve vyváženém poměru 2:1 a dalších  70 vitamínů a  minerálů ve stopovém množství. Zde  nemusíte užívát plnou DDD 3g. Poslouchejte svoje tělo a někdy Vám jako prevence stačí pouze půl dávky denně nebo můžete úplně vynechat. Víte, že se vápník bez magnezia se do těla špatně vstřebává a to platí i naopak !! My to víme ,proto vám nabízíme pro vaše zdraví to nejlepší co můžete  na trhu v EU koupit .Více informací studie a odborné články  zde 

foto dávka cca 1,5g 

Složení:

SMP Calcium prášek  180g hmotnost obsahu +-5 g:   

 

 

Nutriční hodnoty
  1 čajová lžička (3,0 g)
  na100g
  %DDD
Energie (kJ/kcal)
1,63/0,39
55/13
**
Bílkoviny
**
**
**
Sacharidy
**
**
**
Tuky
**
**
**
Vápník
800mg
26,8g
100%
Hořčík
338mg
11,29g
  90%
Uhlohydráty
0,087g
2,9g
  **
Železo
0,387mg
12,9mg
  2,8%
Jod
0,022mg
0,721mg
14,7%
Měď
9,03μg
301μg
0,9%
Selen
0,057μg
1,9μg
1%

 

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let.

Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Varování: Nesypte prášek přímo do úst, tak aby nedošlo k ucpání hrtanu.

Doporučujeme Vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce:

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu:

Okinawa -Japan 

 

Registrováno rozhodnutím hlavního  hygienika ČR pod č.j OVZ-35.1-14.02.2014-26971

 


 

TOPlist