E-SHOP > Korálovec ježatý extrakt

Korálovec ježatý extrakt

Novinka v našem eshopu!
Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob!

100% přírodní extrakt z houby korálovec ježatý (Hericium erinaceus) se standardizovaným obsahem 25% polysacharidů.
Doplněn o extrakt z Bacopa monnieri s 20% bakopasidů.

Balení obsahuje 120 ks celulózových kapslí po 420 mg účinných extraktů.
Tyto HPMC kapsle jsou vhodné i pro vegany, neobsahují žádnou želatinu.

Korálovec ježatý je lék tradiční čínské medicíny a je doplněn o vynikající jang tonikum z Bacopa monniery, která se užívá již 3000 let v indické tradiční medicíně Ajurvéda.


(id:KJ-shop)
1 600,-
 -56%
699,-
cena bez DPH 607,83
dostupnost: skladem

Korálovec ježatý Extrakt

Naše firma Vám nabízí produkt

Korálovec ježatý extrakt, který balíme do vegan kapslí, aby jej mohli užívat všichni, bez ohledu na jejich dietu. Tento unikátní naprosto čistý a standardizovaný extrakt z korálovce ježatého (Hericium erinaceus) obsahuje 25% účinných polysacharidů. Navíc je doplněn o indickou bylinku Brahmi (Bacopa monnieri), která se v této tradiční medicíně užívá již 3000 let.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Korálovec ježatý Extrakt

Korálovec ježatý je vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky na tvrdém dřevě buků a dubů a roste zejména v jihovýchodní Asii. Zcela výjimečně ji nalezneme i v lesích Beskyd nebo ve Žďárských vrších. Tato medicinální houba, která na sebe přilákala pohledy mnoha vědeckých týmů kvůli obsahu léčivých polysacharidů, polypeptidů, threitolu, D-arabinitolu a kyseliny palmitové. Ve svých studiích zkoumají vliv těchto látek na neurodegenerativní onemocnění, jako jsou Parkinsonova a Alzheimerova choroba. Kromě léčivých látek obsahuje korálovec ježatý také všechny aminokyseliny a minerály: zinek, draslík, železo, germanium, fosfor a selen. Naopak sodíku, který v těle zadržuje vodu a způsobuje vysoký krevní tlak, nalezneme v korálovci jen malé množství.

Korálovec je lékem tradiční čínské medicíny (TČM) již tisíce let a její lékaři ho využívají do různých směsí s dalšími bylinami, se kterými vzájemně doplňuje své pozitivní působení na regeneraci trávicího traktu, k obnovení kognitivních funkcí a proti stresu.

Náš produkt Korálovec trsnatý extrakt je doplněn ještě o čistý standardizovaný extrakt z indické bylinky Bacopa monnieri, jež je v Ajurvédě známá jako Brahmi. Ta obsahuje účinné látky bakopasidy, jež se skládají ze saponinů, které byly zkoumány vědeckými týmy pro jejich neuroprotektivní vlastnosti a ve studiích se zjistilo, že při dlouhodobém užívání u lidí zlepšuje kognitivní funkce.

Složení

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) standardizovaný extrakt s obsahem 25% polysacharidů, Bacopa monnieri standardizovaný extrakt s 20% bakopasidů. Dvoudílné kapsle složené z hydroxypropylmethyl celulózy (HPMC), které jsou vhodné i pro vegany.

Dávkování

Pro optimální účinnost mají dospělí užívat 2 – 3 kapsle ráno a večer. Kapsle užívejte na lačno minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle. Pro lepší účinnost zapíjejte teplou vodou nebo čajem.

Upozornění

Není určeno dětem do 12 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Ukládejte, mimo dosah dětí. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte denní dávkování.

Výběr produktu

Jestliže chcete koupit kvalitní produkt z korálovce ježatého, dbejte vždy o to, aby šlo o standardizovaný extrakt. Pouze mletá houba v kapslích je totiž o mnoho méně účinná než standardizované extrakty s zaručeným obsahem účinných látek. 

Důležitý je také způsob výroby extraktu, aby se u ní použilo co nejméně chemikálií. Náš korálovec ježatý (Hericium erinaceus) porází od certifikovaného výrobce, který splňuje všechny potřebné certifikace. Přesný postup výroby našich houbových extraktů naleznete ZDE

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

www.naturgreen.cz

Země původu

Čína

 


Naše doporučení 

Na základě nových světových studií pro zesílení účinků bylin a pro vzájemnou synergii  tak abyste dosáhli vždy co nejlepších výsledků využitelnosti jakéhokoliv našeho  výrobku  doporučujeme vždy kombinovat s naším Organic Green Tea Extract  nebo AceloraC Max

Tyto nové produkty  jsou  na základě světových studií  posílené mimo jiné byliny, které „pracují“ ve vzájemné biologické synergii i  silným 95% piperinem. Piperinem je hlavní účinná složka pepře, alkaloid piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků. Bylo zjištěno, že  piperin inhibuje lidský CYP3A4 a P-glykoprotein , enzymy důležitépro metabolismus a transport xenobiotik a metabolitů

Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití mnoha látek několika způsoby:

Snižuje enzymatickou aktivitu střevní sliznice, čímž umožňuje průnik více látek v zachovalé, aktivní formě

Zlepšuje přenos aminokyselin přes střevní sliznici

Brzdí aktivitu několika jaterních enzymů odpovědných za metabolismus důležitých látek, včetně enzymů cytochrom-CYP3A4 a glykoprotein

Zabraňuje rozkladu více látek probíhajícímu uvnitř buněk a tím umožňuje prodloužení jejich dostupnosti


Výsledkem působení těchto několika účinků piperínu je celkové zesílení působení a zlepšení biologického využití některých látek ve srovnání s podáváním stejného množství samostatně.

Vzájemná kombinace našich výrobků , jejich léčivých účinných látek dohromady  svýrobky  s obsaženým piperinem  zvyšuje tedy  jednoznačně jejich biologickou dostupnost a synergicky působí na váš organismus. V tomto  spojení  dokážou několikrát násobit   sílu všech  dalších naších přírodních produktů .

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme vám přečíst si další zajímavé informace o produktu, vědecké studie a novinky v oblasti léčení, které naleznete zde

http://mynatureproduct.com/bacopa-zdokonaluje-kognitivni-funkce.html

http://mynatureproduct.com/koralovec-jezaty-zlepsuje-pamet-i-naladu.html

http://mynatureproduct.com/psychosomaticke-bolesti-zad.html

http://mynatureproduct.com/hlinik-muze-byt-pricinou-alzheimerovy-choroby.html

http://mynatureproduct.com/vcasna-diagnostika-alzheimerovy-choroby.html

 

 

 

TOPlist