E-SHOP > Kelp - Chaluha bublinatá organický jód

Kelp - Chaluha bublinatá organický jód

Novinka organický jód za skvělou cenu!

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob vždy nová EXP.

Chaluha bublinatá je mořská řasa obsahující hodně jódu (organický jód,) který je nezbytně potřeba ke správné funkci štítné žlázy. Kromě toho se užívá i jako bylina. Ve zdravotnictví se algináty užívají k hojení ran.

Protože je denní dávka jódu malá pouze 150uq (mikrogramů) a je problém tímto malým množstvím naplnit kapsli, použili jsme šetrnou technologii zpracování, která je 100% přírodní a tím nejlepší pro vaše zdraví. Smíchali jsme pro vás extrakt z chaluhy bublinaté se sladkovodní sinicí Spirulinou tak aby jsme vytvořily pouze 100% přírodní produkt.

Kapsle Kelp - chaluha bublinatá obsahují 150 mg standardizovaného extraktu z chaluhy bublinaté a 200 mg Spiruliny. V balení jich naleznete 120 ks. Naše HPMC kapsle jsou vhodné i pro vegany, protože neobsahují želatinu.

Testovací sada na nedostatek jodu v těle info dole.


(id:KChB-shop)
699,-
 -29%
499,-
cena bez DPH 433,91
dostupnost: skladem

Důležité upozornění

Pozor, nejedná se o tablety nebo želatinové kapsle, které navíc s účinnou látkou Kelp – jódu obsahují navíc až 50% plnidel s éčky, které se musí do tabletky přidat při výrobě (lisování), proto aby se tableta spojila (slepila). U nás kupujete pouze standardizovaný 100% organický jód - čistý přírodní produkt, vyrobený šetrnou technologií a plněný do přírodních HPMC kapslí bez pojiv a éček. Navíc je jako přídavná látka k doplnění  kapsle tak, abychom vytvořily 100% přírodní  produkt s maximální doporučenou denní dávkou jódu 150uq, přidaná 100% čistá Spirulina. Ta má navíc, sice ve stopovém množství, dalších 30 přírodních vitamínů a minerálů

Dáváme přednost sice dražší variantě, ale technologie plnění do vegan kapslí bez přídavných látek je na rozdíl od konkurence 100% přírodní. A zejména u poruchy štítné žlázy je  potřeba dbát na to, aby byl doplněk – lék byl vždy 100% čistý. Jedině tak můžete zaručit jeho 100% účinnost a vaše uzdravení.

Povolená zdravotní tvrzení dle EU (nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006)      

Jod  Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím.
Jod Jod přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
Jod Jod přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
Jod Jod přispívá k udržení normálního stavu pokožky.
Jod Jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.
Jod Jód přispívá k normálnímu růstu dětí.

Důležité info pro ty, kteří chtějí docílit úbytek váhy

Nedostatek jodu může vliv na přírůstek, nebo úbytek váhy

Štítná žláza je orgán specializovaný na produkci hormonů, které řídí především metabolismus. Při snížené hladině hormonů  (nedostatkem jodu) dojde ke zpomalení metabolismu a může vzniknout částečná hypotyreóza neboli snížená funkce štítné žlázy se projevuje na mnoha systémech našeho těla a to zejména také nekontrolovatelným přírůstkem na váze. Osobní zkušenosti uživatelů: Už za 2 dny po užívání zjistíte, že nejste tak silně zavodněnií jako před užíváním. Je to dáno tím, že štítná žláza a  její funkce po dodání 100% DDD přírodního jodu nastartují ten nový správný metabolismus spalování. Ale pozor naše rada pro uživatele zní: není Kelp jako Kelp musí jít o 100% přírodní surovinu ne tabletky nebo kapsle s 50% pojiv tak jak je popsáno nahoře. To potom nemá skoro žádný účinek. 

Činnost štítné žlázy je přísně kontrolovaná hypofýzou, která pomocí hormonu TSH udržuje potřebnou aktivitu štítné žlázy. Hypofýza je orgán uložený v mozku, který funguje pro žlázu podobně jako řídicí centrum. K tomu, aby štítná žláza  fungovala tak jak má  je potřeba aby si vytvořila dostatek hormonu  T3 a T4 pro který  je důležitý a potřebný dostatečný přísun jodu v potravě.

Vyzkoušejte naši testovací sadu Lugolův roztok na přibližné změření množství jodu ve Vašem těle. V případě nedostatku použijte náš čistý přírodní jod (vegan kapsle bez pojiv a éček) více informací o kvalitě a zpracování je zde Chaluha bublinatá - Kelp.  Možná, že  je to zrovna jod  to co Vám k docílení Vaší redukce váhy chybí? Užíváním našeho jodu nic nepokazíte, jedná se o čistě  přírodní produkt s doporučenou denní dávkou 150uq.

Chaluhu bublinatou-Kelp můžete  pro větší efekt bez obav kombinovat se všemi s našimi podpůrnými výrobky pro hubnutí jako je  Acai Berry ThinGreen Tea nebo  Green Coffee, Spirulina a další.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Kelp - Chaluha bublinatá

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je mořská řasa hnědé až hnědozelené barvy. Má specifický kožovité a vidličkovitě rozdělené pásy s drsnou střední žilkou. Kelp, jak se chaluze bublinaté také říká má na svých pásech většinou párovité vzduchové bubliny, od kterých dostala i své biologické jméno. Kelp roste na mělčinách a v oblasti příboje Severního a Baltského moře.

Chaluha bublinatá má velmi široké využití jako léčivá bylina, která díky svému vysokému obsahu jódu zvyšuje činnost štítné žlázy. Při doplnění jódu v organizmu může nastat tzv. metabolický obrat, který může přispět i ke snížení tělesné hmotnosti. Kromě léčení má kelp i skvělou želírovací vlastnost, takže se hojně využívá i v potravinářství.

Složení

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus), hnědé jedlé řasy z čeledí Fucaceae, standardizovaný extrakt. 150 mg prášku s obsahem 0,1% přírodního jódu. 200 mg prášku modrozelené sladkovodní řasy Spiruliny. Dvoudílné kapsle složené z hydroxypropylmethyl celulózy, které jsou vhodné i pro vegany. Obsah přírodního jódu v jedné kapsli je 150 uq (mikrogramů) to je 100% doporučené denní dávky pro dospělého zdravého člověka.

Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli ráno s jídlem, při nedostatku jódu se po poradě s lékařem může denní dávka zvýšit až na 2 kapsle. Děti od 12 let smí užívat maximálně 1 kapsli denně. Pro děti od 3-12 roků doporučujeme pouze 1 kapsli každý druhý den. Pro optimální účinnost a doplnění zásob jódu v organizmu doporučujeme užívat po dobu 3 – 5 měsíců.

Doporučené denní dávky jódu

Životní období

DDD jódu v µg

Dospělí a mladiství

150

Těhotné a kojící ženy

175 – 200

Děti 0 – 1 let

40 – 50

Děti 1 – 3 roky

70

Děti 4 – 10 let

90 – 120

Nedostatek jódu

Nedostatek jódu způsobuje hormonální poruchy, které sice nejsou vidět navenek, ale necítíte se zcela v pořádku, proto se tomuto deficitu říká tzv. „skrytý hlad“. Velkému množství lidí chybí v těle jód a netuší, že jeho nedostatek stojí za jejich podrážděností, únavou, poruchami spánku, špatným imunitním systémem a celkovou skleslostí. Mnohdy pátrají a snaží se léčit tyto dílčí problémy a ani si neuvědomí, že jim vlastně může chybět jód.

Bylo zjištěno, že lidé, kteří se léčí s rakovinou mívají hladinu jódu v těle velmi nízkou a dokonce u žen trpící rakovinou prsu v těle jód prakticky chybí.

Podle WHO (Mezinárodní zdravotnické organizace pod OSN) má nejméně 1,572 miliard lidí zhoršené zdraví kvůli nedostatku jódu. To je čtvrtina všech obyvatel naší planety. Zvětšením štítné žlázy, strumou, trpí na světě 600 miliónů lidí, což už jsou klinické následky nedostatku jódu v organizmu. Mezi těchto 600 mil. se řadí i 11% Evropanů.

Nedostatek jódu v těhotenství způsobil mentální zaostalost 45 miliónů dětí na světě a dalších 100 tisíc dětí se každoročně rodí s příznaky kretenizmu, který taktéž způsobuje nedostatek jódu v těhotenství a v raném dětství. Nedostatek jódu se projevuje u dalších 43 mil. dospělých lidí psychickými nemocemi.

Celkem 120 států přiznává, že nedostatek jódu je opravdu závažný problém, který brzdí vývoj ke zdravé společnosti a má závažné sociální a ekonomické dopady.

Železo: Naše tělo potřebuje železo, aby vůbec mohlo zužitkovat jód. Jestliže postižený nevědomky trpí nedostatkem železa, ale dostává na podporu produkce hormonů štítné žlázy jód, nedočká se díky chybějícímu železu žádného zlepšení. Nedostatkem železa trpí především lidé, kteří svým životním stylem (např. vegetariáni) přijímají v potravě málo železa nebo ti, kteří díky vyšším ztrátám krve (např. silná menstruace) vylučují více železa, než přijímají..Doporučujeme zde 

Zinek: Mnohé studie zjistily souvislost mezi nízkou hladinou zinku a velikostí štítné žlázy. Byla pozorována narůstající tvorba antitělísek, které jsou spouštěči autoimunitních onemocnění jako je třeba Hashimotovy tyreoiditidy. Zvýšený příjem zinku je proto při hypofunkci štítné žlázy důležitý, aby se zabránilo zvětšení štítné žlázy.Doporučujeme vám náš nový výrobek 100%  DDD  železo  a zinek  zde 

Různé výzkumy ukázaly, že stopové prvky, vitamíny, minerální látky a sekundární rostlinné látky (vitální látky nebo mikroživiny) působí efektivněji a lépe, pokud je užíváme společně zkombinované tak, jak je to pro ně přirozené a jak se vyskytují v přírodě.

Jednoduchý test

Udělejte si na vnitřní straně zápěstí jakýmkoliv prostředkem s obsahem jódu, třeba jódovou tinkturou-Lugalův roztok  „ kakaovou skvrnu velikosti kovové padesátikoruny. Když během 8 hodin (někomu i v řádu desítek minut) zmizí, má jódu nedostatek. Pokud skvrna zmizí  do  8 hodin signalizuje to nedostatek jódu a disfunkci vaší štítné žlázy. V tomto případě  doporučujeme jod co nejdříve doplnit organickým jódem. Zdravý člověk s dostatkem jódu má skvrnu viditelnou někdy až 24 hodin.  

Testovací sada koupíte zde : Lugolův roztok testovací sada 10ml

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Upozornění

Přípravek Kelp Chaluha bublinatá není vhodný bez konzultace s lékařem pro těhotné a kojící ženy, osoby se zjevně zvýšenou hyperfunkcí štítné žlázy a pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento přípravek není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

www.naturgreen.cz

Zěmě původu Chaluhy :

Severní moře okolí Norska 

 


Naše doporučení 

Na základě nových světových studií pro zesílení účinků bylin a pro vzájemnou synergii  tak abyste dosáhli vždy co nejlepších výsledků využitelnosti jakéhokoliv našeho  výrobku  doporučujeme vždy kombinovat s naším Organic Green Tea Extract  nebo AceloraC Max

Tyto nové produkty  jsou  na základě světových studií  posílené mimo jiné byliny, které „pracují“ ve vzájemné biologické synergii i  silným 95% piperinem. Piperinem je hlavní účinná složka pepře, alkaloid piperin má schopnost výrazně zvyšovat vstřebávání a biologické využití více živin z potravy a také zvyšovat využití některých výživových doplňků. Bylo zjištěno, že  piperin inhibuje lidský CYP3A4 a P-glykoprotein , enzymy důležitépro metabolismus a transport xenobiotik a metabolitů

Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití mnoha látek několika způsoby:

Snižuje enzymatickou aktivitu střevní sliznice, čímž umožňuje průnik více látek v zachovalé, aktivní formě

Zlepšuje přenos aminokyselin přes střevní sliznici

Brzdí aktivitu několika jaterních enzymů odpovědných za metabolismus důležitých látek, včetně enzymů cytochrom-CYP3A4 a glykoprotein

Zabraňuje rozkladu více látek probíhajícímu uvnitř buněk a tím umožňuje prodloužení jejich dostupnosti


Výsledkem působení těchto několika účinků piperínu je celkové zesílení působení a zlepšení biologického využití některých látek ve srovnání s podáváním stejného množství samostatně.

Vzájemná kombinace našich výrobků , jejich léčivých účinných látek dohromady  svýrobky  s obsaženým piperinem  zvyšuje tedy  jednoznačně jejich biologickou dostupnost a synergicky působí na váš organismus. V tomto  spojení  dokážou několikrát násobit   sílu všech  dalších naších přírodních produktů .

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE.

Doporučujeme vám přečíst si další zajímavé informace o produktu, vědecké studie a novinky v oblasti léčení, které naleznete zde

http://mynatureproduct.com/prirodni-zdroj-jodu-je-chaluha-bublinata.html

http://mynatureproduct.com/chaluha-bublinata

http://mynatureproduct.com/rakovina-prsu-podle-studie-pomohou-houby.html

http://mynatureproduct.com/k-hubnuti-je-potreba-dostatek-jodu-v-tele.html

TOPlist