E-SHOP > Lutein - Original Natural Lutein Extrakt

Lutein - Original Natural Lutein Extrakt

NOVÁ JEDINEČNÁ RECEPTURA NA TRHU

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! vždy nová EXP

Spojuje sílu krystalického luteinu, zeaxantunu z aksamitníku vzpřímeného a flavonoidů ze světlíku lékařského, jež doplňuje o extrakty z Acai Bery, brusinek, brokolice, červeného jetele, omega-3 masné kyseliny ze lnu setého a beta karoten.

Vědecká studie ARED 32 prokázala, že lutein a zeaxantin mohou zpomalit postup okulární degenerace, pokud jí už trpíte.

V našich kapslích nenaleznete žádné mazadla, plnidla, protiskékavé látky ani éčka. Jde o čistě přírodní extrakty, jež jsou nadávkovány v HPMC kapslích. Tyto celulózové kapsle jsou vhodné i pro vegany.


(id:ONLE-shop)
699,-
 -29%
499,-
cena bez DPH 433,91
dostupnost: skladem

Přinášíme Vám jedinečný přírodní produkt kombinující všechny prvky výživy pro zachování dobrého vidění do vysokého věku. Přípravek Original Natural Lutein Extrakt spojuje extrakty ze 4 bylin, ovoce a zeleniny a obsahuje nejbohatší krystalický lutein.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Original Natural Lutein Extrakt

Lutein a zeaxantin – přírodní barviva řadící se mezi karotenoidy. Vyskytují se ve žlutých částech rostlin, například v aksamitníku vspřímeném, nebo jeho blízkém příbuzném měsíčku lékařském. V lidském oku jsou vyšší koncentrace luteinu a zeaxantinu ve žluté skvrně, která je nezbytná pro centrální vidění.

Co je to čištý krystalický Lutein extrakt?  

Čistá extrakce je to, kdy vzniká z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) tzv. vyčištěný krystalický Lutein a to není totéž "výtažek z měsíčku". Při každém nákupu si dejte si pozor na kvalitní produkty "pro zdravé oko", obsahující pouze čistý výtažek z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta). Pro náš produkt Original Natural Lutein Extrakt se používá patentovaný proces extrakce a separace, kdy vzniká aktivní a vyčištěný krystalický Lutein a zeaxantin pouze se složek Aksamitníku (Tagetes erecta).  Korunní lístky aksamitníku jsou nejbohatší na oranžovo-žluté karotenoidy - lutein a zeaxantin. Pouze tento je účinný 100% vstřebatelný k posílení vašeho zraku a oka. 

Flavonoidy -  jsou rostliné metabolity řadící se mezi antioxidanty. Flavonoidy jsou pro lidský organismus důležité, protože souvisí se zdravými cévami, které umí regenerovat a zpevňovat.

Anthokyany – jsou látky, které nalezneme v lesních plodech, jako jsou borůvky, brusinky nebo klikva. Dovedou udržovat v optimálním stavu oční sliznici a vlhkost oka, která je nezbytná, aby nám nevysychala oční čočka.

Antioxidanty – pro oči důležité antioxidanty nalezneme v brokolici, salátu nebo kapustě. Ty chrání oční sítnici před škodlivým UV zářením a dalšími neblahými vlivy prostředí.

Omega-3 mastné kyseliny – napomáhají stavbě buněčných membrán a pomáhají lidem se syndromem suchého oka. Omega-3 mastné kyseliny najdeme v mořských rybách. Zdravější jsou ale jejich rostlinné zdroje, jako je lněné semínko nebo ořechy, protože v nich nalezneme i vitamín A.

Isoflavonoidy – jsou důležité zejména pro ženy, aby se jim s věkem nehoršil zrak.

Beta karoten – tzv. provitamín A. Lidské tělo si z beta karotenu, který přijímá umí vytvořit vitamín A, který je nezbytný pro dobré vidění. Beta karoten se řadí také mezi karotenoidy. Kromě výroby vitamínu A působí beta karoten v lidském těle jako antioxidant a je důležitý i k udržení zdravé kůže, zejména vystavené slunečním paprskům.

Složení

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) standardizovaný extrakt s 20 % obsahem luteinu a 1,2% obsahem zeaxantinu, světlík lékařský (Euphrasia pectinata) standardizovaný extrakt s 5 % obsahem flavonů, Acai Berry Extract standardizovaný extrakt, klikva velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) standardizovaný extrakt s 30 % obsahem proanthokyanidinů, brokolice (Brassica oleracea) standardizovaný extrakt ze semen, extrakt ze semen lnu setého (Linum usitatissimum) standardizovaný extrakt s 20 % omega-3 mastných kyselin, jetel červený (Trifolium Pratense) standardizovaný extrakt s 40 % obsahem isoflavonů, beta karoten standardizovaný extrakt. Celulózová kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza).  

Co je to standardizovaný obsah ?

Je to obsah účinných látek a složek výrobku sestavený podle přesně dodržovaných a jednotných principů a zásad ISO. Je normovaný, doložený  certifikáty COA u jednotlivých složek a bylin  na Ministerstvu zdravotnictví ČR při notifikaci výrobků. Zjednodušeně řešeno obsah účinných látek –složení výrobku  co uvádíme tak platí , je prokázán a doložen.

Jedná se o velmi  silnou a čistou  formuli, která účinně pomáhá vaším očím, na rozdíl od konkurence. Většinou složení jejich výrobku nedosahuje ani 10 % našich hodnot účinných látek. Pouze z jedné byliny tvoří hodnota našich učinných látek v 1 kapsli 38 mg luteinu a 2,28 mg zeaxantinu.

Extrakt

1 kapsle

2 kapsle

Aksamitník vzpřímený

190 mg*

380 mg*

Světlík lékařský

114 mg*

228 mg*

Acai Berry Extract

19 mg*

38 mg*

Klikva velkoplodá

19 mg*

38 mg*

Brokolice

11,4 mg*

22,8 mg*

Len setý

11,4 mg*

22,8 mg*

Jetel červený

9,5 mg*

19 mg*

Beta karoten

5,7 mg*

11,4 mg*

Dávkování

1-2 kapsle 1x denně nejlépe s jídlem. Při dlouhodobém užívání 1 kapsli denně. Zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Upozornění

Není určeno dětem do 12 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Výrobce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu

Česká republika


studie a odborné články

http://mynatureproduct.com/lutein-je-jako-zivina-pro-zdrave-oci..html

DHA jsou hlavním stavebním prvkem mozku a oční sítnice, máte-li jich ve stravě nedostatek, dříve nebo později Vás mohou dohnat problémy se zrakem. Dle studií je naopak dostatek omega-3 spojen se sníženým rizikem makulární degenerace - jedné z hlavních příčin trvalého poškození zraku a slepoty. Omega-3, konkrétně DHA, jsou důležitým konstrukčním prvkem sítnice oka, jejich konzumací lze předcházet makulární degeneraci. Více zde 

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny – jejich nedostatek může způsobovat úzkost, rozrušení, stres ,deprese i jiné poruchy činnosti mozku

 

TOPlist