E-SHOP > Lutein - Original Natural Lutein Extrakt

Lutein - Original Natural Lutein Extrakt

NOVÁ JEDINEČNÁ RECEPTURA NA TRHU

Omezená Akce super cena na více kusů pouze do vyprodání zásob! vždy nová EXP

Pozor dolar je za 25 Kč zboží se prodražuje a nové zboží bude dražší! Kupujte ještě za staré ceny .

Spojuje sílu krystalického luteinu, zeaxantunu z aksamitníku vzpřímeného a flavonoidů ze světlíku lékařského, jež doplňuje o extrakty z Acai Bery, brusinek, brokolice, červeného jetele, omega-3 masné kyseliny ze lnu setého a beta karoten.
Vědecká studie ARED 32 prokázala, že lutein a zeaxantin mohou zpomalit postup okulární degenerace, pokud jí už trpíte.

V našich kapslích nenaleznete žádné mazadla, plnidla, protiskékavé látky ani éčka. Jde o čistě přírodní extrakty, jež jsou nadávkovány v HPMC kapslích. Tyto celulózové kapsle jsou vhodné i pro vegany.


(id:ONLE-shop)
699,-
 -29%
499,-
cena bez DPH 433,91
dostupnost: skladem

Přinášíme Vám jedinečný přírodní produkt kombinující všechny prvky výživy pro zachování dobrého vidění do vysokého věku. Přípravek Original Natural Lutein Extrakt spojuje extrakty ze 4 bylin, ovoce a zeleniny a obsahuje nejbohatší krystalický lutein.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012)které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Original Natural Lutein Extrakt

Lutein a zeaxantin – přírodní barviva řadící se mezi karotenoidy. Vyskytují se ve žlutých částech rostlin, například v aksamitníku vspřímeném, nebo jeho blízkém příbuzném měsíčku lékařském. V lidském oku jsou vyšší koncentrace luteinu a zeaxantinu ve žluté skvrně, která je nezbytná pro centrální vidění.

Co je to čištý krystalický Lutein extrakt?  

Čistá extrakce je to, kdy vzniká z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) tzv. vyčištěný krystalický Lutein a to není totéž "výtažek z měsíčku". Při každém nákupu si dejte si pozor na kvalitní produkty "pro zdravé oko", obsahující pouze čistý výtažek z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta). Pro náš produkt Original Natural Lutein Extrakt se používá patentovaný proces extrakce a separace, kdy vzniká aktivní a vyčištěný krystalický Lutein a zeaxantin pouze se složek Aksamitníku (Tagetes erecta).  Korunní lístky aksamitníku jsou nejbohatší na oranžovo-žluté karotenoidy - lutein a zeaxantin. Pouze tento je účinný 100% vstřebatelný k posílení vašeho zraku a oka. 

Flavonoidy -  jsou rostliné metabolity řadící se mezi antioxidanty. Flavonoidy jsou pro lidský organismus důležité, protože souvisí se zdravými cévami, které umí regenerovat a zpevňovat.

Anthokyany – jsou látky, které nalezneme v lesních plodech, jako jsou borůvky, brusinky nebo klikva. Dovedou udržovat v optimálním stavu oční sliznici a vlhkost oka, která je nezbytná, aby nám nevysychala oční čočka.

Antioxidanty – pro oči důležité antioxidanty nalezneme v brokolici, salátu nebo kapustě. Ty chrání oční sítnici před škodlivým UV zářením a dalšími neblahými vlivy prostředí.

Omega-3 mastné kyseliny – napomáhají stavbě buněčných membrán a pomáhají lidem se syndromem suchého oka. Omega-3 mastné kyseliny najdeme v mořských rybách. Zdravější jsou ale jejich rostlinné zdroje, jako je lněné semínko nebo ořechy, protože v nich nalezneme i vitamín A.

Isoflavonoidy – jsou důležité zejména pro ženy, aby se jim s věkem nehoršil zrak.

Beta karoten – tzv. provitamín A. Lidské tělo si z beta karotenu, který přijímá umí vytvořit vitamín A, který je nezbytný pro dobré vidění. Beta karoten se řadí také mezi karotenoidy. Kromě výroby vitamínu A působí beta karoten v lidském těle jako antioxidant a je důležitý i k udržení zdravé kůže, zejména vystavené slunečním paprskům.

Složení

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) standardizovaný extrakt s 20 % obsahem luteinu a 1,2% obsahem zeaxantinu, světlík lékařský (Euphrasia pectinata) standardizovaný extrakt s 5 % obsahem flavonů, Acai Berry Extract standardizovaný extrakt, klikva velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) standardizovaný extrakt s 30 % obsahem proanthokyanidinů, brokolice (Brassica oleracea) standardizovaný extrakt ze semen, extrakt ze semen lnu setého (Linum usitatissimum) standardizovaný extrakt s 20 % omega-3 mastných kyselin, jetel červený (Trifolium Pratense) standardizovaný extrakt s 40 % obsahem isoflavonů, beta karoten standardizovaný extrakt. Celulózová kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza).  

Co je to standardizovaný obsah ?

Je to obsah účinných látek a složek výrobku sestavený podle přesně dodržovaných a jednotných principů a zásad ISO. Je normovaný, doložený  certifikáty COA u jednotlivých složek a bylin  na Ministerstvu zdravotnictví ČR při notifikaci výrobků. Zjednodušeně řešeno obsah účinných látek –složení výrobku  co uvádíme tak platí , je prokázán a doložen.

Jedná se o velmi  silnou a čistou  formuli, která účinně pomáhá vaším očím, na rozdíl od konkurence. Většinou složení jejich výrobku nedosahuje ani 10 % našich hodnot účinných látek. Pouze z jedné byliny tvoří hodnota našich učinných látek v 1 kapsli 38 mg luteinu a 2,28 mg zeaxantinu.

Extrakt

1 kapsle

2 kapsle

Aksamitník vzpřímený

190 mg*

380 mg*

Světlík lékařský

114 mg*

228 mg*

Acai Berry Extract

19 mg*

38 mg*

Klikva velkoplodá

19 mg*

38 mg*

Brokolice

11,4 mg*

22,8 mg*

Len setý

11,4 mg*

22,8 mg*

Jetel červený

9,5 mg*

19 mg*

Beta karoten

5,7 mg*

11,4 mg*

Dávkování

1-2 kapsle 1x denně nejlépe s jídlem. Při dlouhodobém užívání 1 kapsli denně. Zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Upozornění

Není určeno dětem do 12 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Doporučení

Účinky našich přípravků podporuje a posiluje každodenní pití alkalické vody. Tu si jednoduše vyrobíte pomocí Naturgreen® filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem. Více informací naleznete ZDE

Výrobce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

Země původu

Česká republika


studie a odborné články

http://mynatureproduct.com/lutein-je-jako-zivina-pro-zdrave-oci..html

DHA jsou hlavním stavebním prvkem mozku a oční sítnice, máte-li jich ve stravě nedostatek, dříve nebo později Vás mohou dohnat problémy se zrakem. Dle studií je naopak dostatek omega-3 spojen se sníženým rizikem makulární degenerace - jedné z hlavních příčin trvalého poškození zraku a slepoty. Omega-3, konkrétně DHA, jsou důležitým konstrukčním prvkem sítnice oka, jejich konzumací lze předcházet makulární degeneraci. Více zde 

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny – jejich nedostatek může způsobovat úzkost, rozrušení, stres ,deprese i jiné poruchy činnosti mozku

 

TOPlist