E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek doplňující vitamíny a stopové prvky

Komplexní veterinární přípravek doplňující vitamíny a stopové prvky

Komplexní veterinární přípravek doplňující vitamíny a stopové prvky obsahuje vyváženou kombinaci prášku z chlorelly pyrenoidosy, korálových minerálů obsahujících vápník, hořčík a řadu dalších stopových prvků. Tato kombinace je vyváženě doplněna extrakty z Aloe Vera, brokolice, aksamitníku s luteinem a zeaxantinem a lnu setého s cennými omega-3 mastnými kyselinami.

100% přírodní produkt bez pojiv, plnidel, mazadel či éček.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 168-14/C.

V balení naleznete 120 kapslí po 500 mg.


(id:pes-12)
899,-
 -56%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednávce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek doplňující vitamíny a stopové prvky

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řasa, která obsahuje celou řadu výživných látek. Tento jednobuněčný organismus je plný bílkovin, vitamínů, aminokyselin, nukleových kyselin a chlorofylu. Nejzajímavější látkou na chlorelle je však její růstový faktor – Chlorella Growth Factor (CGF), který stimuluje imunitní systém v boji proti infekcím a zlepšuje regeneraci buněk, čehož se využívá zejména po lékařských zákrocích, při léčbě kůže a pro lepší hojení ran.

Korálové minerály, ze kterých naleznete ve složení přípravku vápník a hořčík, obsahují navíc 73 stopových prvků. Tento minerální komplex se těží u pobřeží japonského ostrova Okinawa a má jednu velmi pozitivní vlastnost, tou je vysoká vstřebatelnost do organismu. Korálové minerály mají vyvážený poměr vápníku a hořčíku 2:1.

Aloe Vera, extrakt z čistého gelu bez projímavého aloinu má silné antioxidační vlastnosti. To znamená, že chrání tělo zvířete před škodlivými volnými radikály, které poškozují buňky. Aloe Vera, podobně jako medicinální houby obsahuje polysacharid acemannan, který stimuluje imunitní systém. Zároveň se v něm nalezneme také rostlinné bílkoviny, minerály, vitamíny a enzymy, které v těle působí příznivě zejména, pokud bojuje s nějakým zánětem.

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) je bylinka z čeledi hvězdicovitých, mezi které se řadí i známější měsíček lékařský. Tyto rostliny se vyznačují vysokým obsahem karotenoidů ve svých květech, zejména pak luteinu a zeaxantinu, které podporují dobré vidění a působí v tělech zvířat jako antioxidanty.

Len setý (Linum usitatissimum) ve svých semenech obsahuje cenné omega-3 mastné kyseliny, které podporují centrální nervový systém, mozek a nervy. Chrání také kardiovaskulární systém, mají protizánětlivé účinky a celkově zlepšují stav organismu. Omega-3 mastné kyseliny jsou vždy kvalitnější a zdravější z rostlinných zdrojů.

Brokolicová semínka jsou novým hitem ve výživě. Byla v nich lokalizována látka sulforaphan, která má potenciální neuroprotektivní účinek a dovede detoxikovat organismus. Studie ukázaly, že sulforaphan snižuje velikost a četnost nádorů, protože indukuje enzymy, které likvidují poškozenou DNA ještě před tím, než se začne replikovat a rakovinně bujet.

Složení

Prášek z dezintegrované chlorelly pyrenoidosy, extrakt ze lnu setého s 20 % obsahem omega-3 mastných kyselin, uhličitan vápenatý, extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) se standardizovaným 5,5 % obsahem karotenoidů z toho 5 % luteinu, uhličitan hořečnatý, extrakt ze semen brokolice s obsahem sulforaphanu a extrakt z gelu Aloe Vera Barbadensis Miller. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Užívání přípravku

Dlouhodobé: stejně jako užíváte vitamíny, minerály a další doplňky stravy vy, dopřejte je i svým zvířatům. Pes i kočka mohou přípravek užívat dle návodu dlouhodobě pro posílení jejich organismu a jako prevenci proti infekcím a dalším chorobám.

Krátkodobé: přípravek je vhodné užívat pro posílení organismu vašeho psa nebo kočky po nemoci, kdy jejich tělo potřebuje více živin, než obvykle. Dopřejte jim minimálně 3 měsíční kůru k doplnění všech potřebných živin. K posílení imunitního systému lze kombinovat s Komplexním veterinárním přípravkem s příznivým působením na imunitní systém.

Výběr produktu

Při výběru produktu k doplnění vitamínů a stopových prvků pro vaši kočku nebo psa si vždy pečlivě přečtěte složení. Pokud jej výrobce neuvádí, nebo uvádí nejasně, dejte si na takové výrobky pozor. Také je třeba si uvědomit, zda chcete svému zvířeti dopřát opravdu zdravý, čistě přírodní produkt, nebo jeho tělo zatěžovat chemicky vyráběnými vitamíny se špatnou vstřebatelností. 

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Další zajímavé informace zde

http://mynatureproduct.com/aloe-vera-snizuje-cholesterol.html

http://mynatureproduct.com/coral-calcium-smp-prasek

http://mynatureproduct.com/aloe-vera-100-procent-prirodni-gel

http://mynatureproduct.com/rozdily-mezi-chlorellou-a-spirulinou.html