E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek s utišujícím účinkem na močové cesty

Komplexní veterinární přípravek s utišujícím účinkem na močové cesty

Komplexní veterinární přípravek s utišujícím účinkem na močové cesty napomáhá rychlejší rekonvalescenci. Při dlouhodobém užívání chrání močové cesty před rizikem infekcí.

Snoubí sílu brusinek, šípků a vojtěšky. V brusinkách se nacházejí účinné katechiny proanthokyanidy, které znemožňují přilnavost bakterií na stěnách močových cest a okyselují moč, čímž se lépe desinfikují močové cesty. Šípky jsou přirozeným zdrojem vitamínu C, který si sice kočky dovedou vyrobit sami, ale psi nikoliv a při léčbě močových cest vitamín C napomáhá také okyselit moč, tudíž i pro kočky je prospěšný. Vojtěška známá též jako Alfalfa detoxikuje, desinfikuje a vyživuje organismus. Nalezneme v ní řadu aktivních látek, vitamíny A, D, E a K, železo, bílkoviny a chlorofyl.

100 % přírodní produkt.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 170-14/C.

V balení naleznete 120 kapslí po 500 mg.


(id:pes-9)
799,-
 -50%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednávce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek s utišujícím účinkem na močové cesty

Klikva velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) známe u nás jako kanadskou brusinku. Vyznačuje se většími plody, než má naše brusnice brusinka, která je příbuzná s borůvkou. Cenné a účinné látky jsou však v obou těchto plodech totožné, jsou to katechiny a z nich pro léčku močových cest nejzajímavější proanthokyanidiny (PAC). PAC vytvoří na povrchu tkání film, přes který je pro bakterie obtížné se na nich přichytit. Zejména pak bakterie E. Coli v močových cestách má velmi ztíženou práci. Brusinky navíc okyselují moč, která poté působí desinfekčně a léčí zánět při každém močení zvířete.

Růže šípková (Rosa canina) nám dává plody šípky, které mají velmi vysoký obsah vitamínu C. Tím se nedá předávkovat, podporuje imunitní systém a podobně jako brusinky, které tento vitamín také obsahují, okyselují moč. 

Vojtěška - Alfalfa dodává veterinárnímu přípravku živiny, které zvíže při rekonvalescenci potřebuje. Obdahuje vitamíny rozpustné v tucích, bílkoviny, železo, chlorofyl a napomáhá nesingikovat a detoxikovat zvířecí organismus. Navíc je naše vojtěška pěstovaná na výživné Australské půdě, těší se dostatku sluníčka a ve chvíli, kdy mají její lístky nejvyšší obsah živin, je šetrně sklizena, usušena a pomleta tak, aby se v ní uchovaly veškeré živiny. 

Složení

Prášek z tolice vojtěšky, extrakt z plodu růže šípkové se standardizovaným 5 % obsahem vitamínu C a extrakt z klikvy velkoplodé se standardizovaným obsahem 30 % proanthokyanidinů. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Způsob užívání přípravku

Při zánětech močových cest: podávejte jako doplnění léčby od svého veterináře od prvních příznaků zánětu močových cest vašeho psa nebo kočky. Po odeznění zánětu přípravek podávejte preventivně ještě 2 týdny, aby se zánět močových cest nevrátil.

Preventivně: jestliže váš pes či kočka na záněty močových cest trpívá, vyplatí se jim udělat co 3 měsíce preventivní kůru pro posílení stěny močového měchýře a cest, aby na nich neulpívaly bakterie. Při preventivním užívání můžete použít poloviční dávku přípravku. Jedno balení vám vydrží tedy na 2 kůry pro menší zvířata a na jednu pro většího psa. 

Kontraindikace

Přípravek může okyselovat moč, proto není vhodný pro zvířata trpící kyselými ledvinovými kameny (např. oxaláty).

Výběr produktu

Produktů s brusinkami není pro psy a kočky zdaleka tolik, jako pro lidi. Svému psu nebo kočce dávejte vždy přípravek, který je pro něj určený, tedy nezaměňujte přípravky pro lidi se zvířecími. Při výběru veterinárního doplňku pro svého čtyřnohého přítele vždy dbejte na to, aby byl přípravek složen z přírodních látek. Pozorně čtěte složení, protože mnohdy v těchto preparátech naleznete řadu plnidel, protiskékavých látek, konzervantů, éček a dalších látek, o nichž se nás výrobci snaží přesvědčit, že jsou k výrobě doplňků nezbytné. Není tomu tak a naše produkty jsou důkazem. Žádnou chemikálii v nich nenaleznete. Jen želatinovou kapsli, přášek z vojtěšky a extrakty z brusinek a šípků. 

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Více o léčivé síle brusinek čtěte

http://mynatureproduct.com/brusinky-vam-pomohou-nejen-s-mocovymi-cestami.html

http://mynatureproduct.com/natural-actifruit-cranberry

http://mynatureproduct.com/al-fa-lfa-vojteska-bio-prasek