E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na imunitní systém

Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na imunitní systém

Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na imunitní systém, přípravek příznivě působí na imunitní systém koček a psů pomocí čistě přírodních extraktů. Extrakty z leskolokorky lesklé (Ganoderma lucidum) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) obsahují cenné polysacharidy, jež imunitní systém zvížat přímo vyživují.

Extrakty jsou doplněny o dezintegrovanou sladkovodní řasu chlorellu pyrenoidosu s látkou CFG (Chlorella Growth Factor) a sinici spirulinu platensis. Oba tyto sladkovodní organismy obsahují řadu potřebných minerálů, vitamínů a lehce stravitelných bílkovin, které jsou nezbytné pro zdraví vašich čtyřnohých miláčků.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 167-14/C.

V balení naleznete 120 kapslí po 520 mg


(id:pes-1)
849,-
 -53%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na imunitní systém

V přípravku spolu působí:

Reishi (Ganoderma lucidum), jež se užívá v tradiční čínské medicíně již tisíce let na podporu imunitního systému a k léčbě řady závažných onemocnění. Obsahuje polysacharidy, které napomáhají zpomalovat stárnutí organizmu, detoxikují a přímo vyživují imunitní systém. Tyto polysacharidy, mezi něž se řadí i beta-glukany, které jsou předmětem řady studií, jež se zabývají jejich působením na imunitní systém.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řasa, v níž nalezneme řadu zajímavých látek – bílkoviny, vitamíny, minerály a CGF (Chlorella Growth Factor). CGF je nukleotid-peptidový komplex, jež tvoří deriváty nukleových kyselin. Bylo zjištěno, že CGF umožňuje zvířatům i dětem rychlejší růst bez nežádoucích vedlejších účinků. U dospělých jedinců podporuje funkci RNA a DNA, jež jsou odpovědné za transkripci a produkci bílkovin, enzymů a buněčné energie. Zároveň CGF stimuluje hojení tkání a chrání je před škodlivými vlivy zvenčí.

Spirulina platensis je sladkovodní sinice, která má ráda čistou vodu a spoustu slunce. Někdy je mylně nazývaná jako modrozelená řasa, protože má charakteristické modrozelené zbarvení. Spirulina obsahuje chlorofyl, fykocyanin, beta-karoten, vitamíny včetně B 12, mastné kyseliny, kyselinu linoleovou a celou řadu dalších látek, jež napomáhají detoxikovat a vyživovat organismus vašeho psa či kočky.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceum) je bylina z čeledi bobovitých, z níž se pro léčebné účely používá její sušený kořen. V něm nalezneme řadu polysacharidů a isoflavonoidy (astraisoflavan, astrapterokarpan). Kozinec blanitý se používá jako léčivka zejména v tradiční čínské a korejské medicíně, kde se pro tyto účely i pěstuje a doporučuje se jej užívat na posílení organismu a všude tam, kde je třeba zvýšit odolnost vůči negativním vlivům prostředí. Zejména pokud váš mazlíček trpí opakovanými nemocemi, nachlazením nebo alergiemi.

Složení

Extrakt z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) s 30 % obsahem polysacharidů, prášek z dezintegrované chlorelly pyrenoidosy, prášek ze spiruiny platensis, extrakt z kozince blanitého (Astragalus membranaceus) se standardizovaným 50 % obsahem polysacharidů. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku!
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Způsoby užívání přípravku

Akutní fáze: v případě, že má váš pes nebo kočka problémy s imunitním systémem, nebo si prošli nějakým zánětlivým onemocněním, podávejte jim přípravek v plné dávce po dobu minimálně 3 měsíců. 

Prevence: dopřejte své kočce nebo psu preventivní kůru idelálně začátkem podzimu a koncem zimy. Přípravek zvířeti podávejte v poloviční dávce dokud nevyužije všechny kapsle. V případě psů nad 20 Kg použijte 2 balení. 

Výběr produktu

Jestliže jste se rozhodli pro koupi přípravku, jež příznivě ovlivní imunitní systém vaší kočky nebo psa, vybírejte pečlivě. Na trhu je spousta syntetických vitamínů se špatnou vstřebatelností a celá řada přípravků, jež kromě účinné látky obsahují pojiva, plnidla, mazadla, protispékavé látky a nespočet éček a konzervantů. Proto se zamyslete nad tím, kolik účinné složky obsahuje kapsle či tableta, v níž jsou i všechny tyto látky. Moc toho asi nebude, popřípadě tyto složky degradují účinky přípravku samotného.

Naše přípravky řady Naturgreen dog & cat jsou jedinečné právě tím, že žádné výše uvedené přídavky neobsahuje. V želatinových kapslích naleznete jen přírodní extrakty a prášky z řas. Žádné chemikálie navíc.

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Přečtěte si více v zajímavých článcích

http://mynatureproduct.com/ganoderma-reishi

http://mynatureproduct.com/studie-obsahu-tezkych-kovu-v-chlorelle.html

http://mynatureproduct.com/rozdily-mezi-chlorellou-a-spirulinou.html