E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na oči

Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na oči

Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na oči napomáhá udržet zrak vašeho zvířete v dobré kondici.

Obsahuje přírodní lutein, zeaxantin, omega-3 nenasycené mastné kyseliny, beta karoten, sulphorafan a flavonoidy. Vše v podobě čistých rostlinných extraktů doplněných o prášek z vojtěšky.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 172-14/C.

100 % přírodní produkt.

V balení naleznete 120 kapslí po 500 mg.


(id:pes-11)
699,-
 -43%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na oči

 

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) je bylinka z čeledi hvězdicovitých, mezi které se řadí i známější měsíček lékařský. Tyto rostliny se vyznačují vysokým obsahem karotenoidů ve svých květech. Proto se z nich šetrně extrahuje žluté barvivo lutein a zaxantin, jež se přirozeně vyskytují v sítnici oka a souvisí s dobrým viděním. Zařazením luteinu to stravy zvířat jim pomůžete uchovat si ostré vidění do vysokého věku.

Len setý (Linum usitatissimum) ve svých semenech obsahuje cenné omega-3 mastné kyseliny, které podporují oční nervy. Omega-3 mastné kyseliny jsou vždy kvalitnější a zdravější z rostlinných zdrojů.

Beta karoten, tzv. provitamín A je složka řadící se také ke karotenoidům. Z beta karotenu si psi dovedou vyrobit vitamín A, který přímo souvisí s dobrým viděním za šera. Kočky sice syntetizovat vitamín A nedovedou, ale i pro ně je beta karoten přínosný, protože má pozitivní antioxidační vlastnosti na organismus.

Vojtěška, jinak známá jako Alfalfa slouží v našem přípravku k doplnění vitamínů rozpustných v tucích. Obsahuje je totiž všechny (A, D, E, K). Zároveň je bohatá na železo a bílkoviny. Naše vojtěška není jen tak obyčejná. Pěstuje se v čisté australské půdě, která obsahuje mnoho živin, bez hnojení a dalšího chemického ošetřování. Těší se dostatku slunečního svitu a je sklízena, když její mladé lístečky obsahují nejvíce živin. Poté se šetrně suší a mele tak, aby se vitamíny ani další živiny nepoškodily.

Brokolicová semínka jsou novým hitem ve výživě. Byla v nich lokalizována látka sulforaphan, která má potenciální neuroprotektivní účinek a dovede detoxikovat organismus. Studie ukázaly, že sulforaphan snižuje velikost a četnost nádorů, protože indukuje enzymy, které likvidují poškozenou DNA ještě před tím, než se začne replikovat a rakovinně bujet.

Světlík lékařský (Euphrasia officinalis) je drobná kytička z čeledi nárazovitých s velkou silou. Roste téměř v celé Evropě na loukách, pastvinách nebo rašeliništích. Obsahuje glykosidy, silice, třísloviny flavonoidy a vitamíny C a A. V lidovém léčitelství je tato bylinka známá pro své posilující účinky na oči a jejich nemoci, kdy například zklidňuje záněty spojivek.

Složení

Prášek z tolice vojtěšky, extrakt ze semen lnu setého s 20 % obsahem omega-3 mastných kyselin, extrakt z aksamitníku vzpřímeného s přírodním 5,5 % obsahem karotenoidů z toho 5 % luteinu, beta karoten, extrakt ze semen brokolice s 1 % sulforaphanu a extrakt ze světlíku lékařského s 5 % flavonoidů. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Způsoby užítí přípravku

Při problémech s očima: doporučujeme podávat jako doplňkovou léčbu u zánětů spojivek a dalších očních onemocnění. Přípravek je dobré využívat celý, aby se oko vašeho psa nebo kočky patřičně po nemoci zregenerovalo. 

Posilující kůra: s věkem slábne kočkám i psům zrak, proto je vhodné jej posilovat pravidelnými kůrami poslijujícími oko zevnitř. Dopřejte svému psu či kočče dostatečné množství luteinu 1 - 2x ročně tím, že jim budete podávat Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na oči. Jejich oči vám budou vděčné a zpomalíte tak jejich stárnutí.  

Výběr produktu

Jestliže chcete podpořit zrak svého psa nebo kočky, je dobré vždy sáhnout po čistě přírodním prostředku, který bude přínosný pro jejich zdraví. V čistě přírodních produktech nenaleznete chemické látky, které zdraví zvířat nijak nepřispívají a jen v kapslích nebo tabletách zabírají místo účinným extraktům. Pokud vám, někdo bude tvrdit, že bez chemie potravinový doplněk pro lidi nebo zvířata vyrobit nelze, mýlí se. Je to jen otázka ceny a výrobního postupu. Pokud chcete, aby vám tabletka držela pohromadě, je jasné, že ji musíte něčím "slepit". Z tohoto důvodu naše směsi prášků a extraktů z bylin a hub dávkujeme do želatinových kapslí. Pro lidi jsme zvolili kapsle celulózové, aby naše produkty mohli užívat i vegani. V našich kapslích nenaleznete nic, kromě výše uvedených účinných látek, protože my si zdraví našich zákazníků vážíme a nechceme snižovat účinnost přírodních doplňků plnidly, mazadly, konzervanty a dalšími éčky.

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Více informací se dočtete zde

http://mynatureproduct.com/original-natural-lutein-extrakt

http://mynatureproduct.com/al-fa-lfa-vojteska-bio-prasek

http://mynatureproduct.com/flavonoidy-jake-jsou-zdravotni-vyhody-cerveneho-vina.html